Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jachta královské rodiny

+6
Klarisa
Taylorovidní zrzka
annie.16
AndyHoff
-LF-
Admin
10 posters
 :: Město
Goto down
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Dorian M. Nielsen

Sat Sep 19, 2020 9:12 pm
*Jen tak si sedí u baru, popíjí si nějaký drink a následně si sundá i košili, protože chce, aby mu šlo vidět jeho tetování, na které byl pyšný. Něco pro něj znamenalo, díky čemuž se mu líbilo ještě více. Chvíli vůbec nevnímal dění kolem sebe a jen tak popíjel, ovšem poté si objednal dalšího panáka, načež se rozhlédl kolem sebe, jestli třeba nezahlédne svou sestru. Ovšem místo toho se střetne pohledem s Brikssi. Chvíli na ní hledí, ovšem ona se poté pohledem odtáhne, tudíž se postaví i se sklenkou alkoholu a rozejde se za nimi, samozřejmě, že si všimnul i Keenana. Jak tak za nimi jde, zakopne o cosi na zemi, čímž tak trochu drkne do Keenana a vychrstne na něj půlku svého pití.* /No do háje. Tak doufejme, že už ho tolik neštvu, když vycházím s Brikssi./ *Vykulí jemně oči, udělá krok vzad a podívá se na něj.* Promiň, to byl fakt omyl. *Prohrábne si vlasy a podívá se na jeho výraz a stoupne si vedle Brikssi a koutkem oka se na ní podívá, jakou na to má reakci ona. Není si jistý, jestli by měl začít zdrhat, nebo to nechat být.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sat Sep 19, 2020 9:14 pm
*Vidí na ní, že tím, jak ho pohladila po paži, překvapila také hlavně sama sebe, proto jí poděkuje za podporu.* Nemusíš mi vynahrazovat nic. *Potřese hlavou. Nechápe, že by si tohle doopravdy mohla myslet, protože mu opravdu nemusí nic vynahrazovat a pak se rozhodne odlehčit situaci vtipem a menším popíchnutím, aby nenastalo trapné ticho.* Po tvém obdivném pohledu, jo, myslím. *Zazubí se na ní, ale pobavený tón jeho hlasu říká, že jen vtipkuje a ví, že to udělala hlavně proto, aby ho uklidnila, za což je jí vděčný. Jenže místo toho, aby byla naopak ona vděčná za odlehčení situace, tak přidá navrch své provokování, kterým ho dostane. Pohled na její výstřih ve spojení s dotykem její ruky je něco jako vražednou kombinací, po které mu začnou být plavky těsnější, aniž by to dokázal ovlivnit a ani to, že nasucho polkne mu nijak nepomůže. Může jenom doufat, že si toho Octavia nevšimne a nestane se to obětí jejích dalších žertíků.* Teď je mi to daleko jasnější. *Ujistí jí po té názorné ukázce a vydechne, když má zase trochu osobního prostoru.* Ty mi dáváš. *Zamumlá potichu do skleničky, když se znovu napije.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sat Sep 19, 2020 9:33 pm
*Zeptá se, jestli si vážně myslí, že ho pohladila jen proto, aby měla důvod se ho dotknout a po jeho odpovědi se uchechtne. Rozhodne se mu ukázat, co by udělala, kdyby chtěla zkusit, jak moc má pevné svaly. Nezdráhala by se. Stoupne si a přejde před něj, docela blízko. Trochu se taky nakloní, aby měl lepší výhled do jejího výstřihu Obě dvě ruce mu položí na hruď a pomalu s nimi jede až dolů. Dívá se mu do obličeje, do očí nemůže, protože ty jeho zajímá spíše její výstřih a spokojeně se usměje, když vidí, že ho dostala. Přesně jak chtěla, když vidí, že jeho plavky jsou mu teď o něco menší. Poté se zase posadí. *Konečně to moje provokování má taky účinek.. Když jsme se potkali u vodopádu, nevypadalo to, že bys měl velkej zájem. *Vzpomene si, že tehdy se věnoval jen té knize a na ani se ani nepodíval. *V životě jsem neviděla kluka, který by před sebou měl holku jen ve spodním prádle a díval se místo toho do knihy. Víš, že jsem si potom o tobě myslela, že možná nebudeš úplně hetero?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sat Sep 19, 2020 9:49 pm
*Když mu ukazuje, co by udělala, kdyby chtěla zkusit pevnost jeho svalů, má co dělat, aby jí rovnou nevzal do náruče, neodnesl někam do soukromí a tam z ní nestrhal její plavky. Ale nakonec se ovládne, díky tomu, že se soustředí na pravidelné dýchání a ne na to, jak mu jsou těsnější plavky, kde všude se její ruce dotkly jeho hrudi a jak nádherně vypadá její dekolt. Trochu teď připomíná někoho zhypnotizovaného nebo třeba psa, který je tak zaujatý nějakou hračkou, že bude hlavu otáčet pokaždé tím směrem, kam se hračka hne. Je jenom štěstí, že nezačal slintat a neposlintal jí ruce a sobě hrudník. Nakonec je ale volný a po dlouhé době se může zhluboka nadechnout a zase nastartovat mozek a ne jen nádobíčko tam dole. Zatímco on rozdýchává všechno tohle, ona se stíhá skvěle bavit a ještě vzpomínat na jejich první setkání u vodopádu.* To ses mě takhle nedotýkala. *Poznamená a po jejích dalších slovech se uchechtne.* Nejen holky si umí hrát na nedostupný a na to, že nemají zájem. Díval jsem se, když jsi byla otočená, to se neboj. A zprvu jsem myslel, že bys mohla ocenit mojí gentlemanskou stránku. *Přizná pobaveně a přitom dopije obsah skleničky a hned si objedná druhou.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Chelsea Baffin

Sat Sep 19, 2020 10:01 pm
*Přijde si k lehátkám, kde potká Eadlyn, a tak s ní prohodí pár slov. Když jí nabídne tykání, tak s úsměvem přikývne. Hned jak si všimne, že se k ní zezadu blíží Jace, nestihne ani nic říct a jenom vidí, jak ji vylije na hlavu vodu ze sklenice. Na tváři se ji objeví zmatený výraz. Jenom se dívá co se děje a poslouchá, jak mu Eadlyn nadává. Nadzvedne obočí, absolutně netuší co má dělat a jenom je prostě sleduje.. Potom pozoruje, jak Eadlyn odchází.*Jo, eeem. *Vydá ze sebe jakýsi divný zvuk a její zmatený výraz z její tváře stále nezmizí. Absolutně netuší, co by teď měla udělat, a tak se zvedne do sedu na lehátku. Potom se podívá na prince.* Zdravím. *Pokusí se o úsměv, ale hned poté se začne smát. Přijde ji to celé strašně komické a dělá ji problém se uklidnit. Když se ji to ale povede, promne si rukou oči.* Pardon. *Omluví se.* Vypadá to, že se naštvala. *Pousměje se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sat Sep 19, 2020 10:01 pm
*Musí mu ukázat, co by udělala, kdyby se chtěla dotknout jeho svalů. Nespokojila by se jen s dotknutím se paže. Je ráda, že reaguje tak, jak reaguje. I to byl důvod, proč to udělala. Vidí, jak se jí dívá na hrudník a plavky jsou mu těsnější. Posadí se zpět na místo a pobaveně se usmívá.*Země volá Sebastiena. Mám tě polít třeba ledovou vodou z bazénu, aby ses probral? To není problém. *Uchechtne se. Vzpomene si na jejich první setkání, kde to nevypadalo, že by o ni jevil zájem, když se tak soustředěně díval do knihy. *To je taky pravda. *Uzná, že se ho tehdy nedotkla.*Fakt jo? *Uchechtne se.*Hmm.. Jsi v tom dost nenápadnej. Měla bych si dávat pozor na to, jestli potají nepokukuješ po ostatních holkách. *Rozhlédne se schválně kolem.*Dělám si srandu, koukej si na koho chceš. *Pokrčí rameny. Myslela to skutečně jen z legrace, nemá důvod žárlit.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Kaden N. Collard

Sat Sep 19, 2020 10:03 pm
*po chvilce se otočí tedy na Nooru a uchechtne se, protože ho vůbec nepřekvapuje, že byla zase ztracená ve svých myšlenkách.* Spíše jsi po dlouhé době zase přítomná a vnímáš.*popíchne ji pobaveně.* Určitě to bude pohodlný. A ten strom bude mít štěstí, že pod ním budeš zrovna ty. *Řekne bez toho, aniž by si to uvědomil, takže když mu to dojde, uhne pohledem.* Jasně, spím tam pravidelně. Každej pátek. Klidně se přidej.*odpoví pohotově a vrátí se pohledem k ní.* Velmi zkušená? Takže jsi to trénovala.od posledně?*zeptá se a rysy mu ztvrdnou, protože to samozřejmě pochopil tak, že "velmi zkušená", jak řekla, je v tom, co minule prováděli, když byla opilá. A on nesnese myšlenku na ní s jiným chlapem. A vůbec mu nepřipadá blbé, že se ptá právě na tohle.* Noor, jsi pořád zraněná. Nemůžeš toho mít "dost v práci", sakra. Musíš se šetřit. Asi tě začnu hlídat. *Řekne a myslí to smrtelně vážně.* Kdy budeš mít volno?
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Skyden A. Lefevre

Sat Sep 19, 2020 10:11 pm
Nevychloubej se. *Popíchne ji a nezapomene se zašklebit. Nepřijde ji fér, že ona neví, kdo je otec toho shluku buněk uvnitř jejího těla, kterému se snad ještě ani nedá říkat dítě.* Ani jednoho. *Řekne rychle,ale pak už pomaleji pokračuje.* Já nevím, Corey je zasnoubený a ty s ním čekáš dítě... A Asher mě nemiluje a já jeho jo, to by pak bylo těžké. *Povzdechne si a zavrtí nad tím hlavou. Štve ji, jak je to komplikované.* To dítě mě zabije. Bez alkohoolu ani kofeinu nevydržím ani den. *Nakrčí horní ret a rukou si vjede do vlasů.* Jo, já dítě taky neplánovala. *Ušklíbne se a po otázkách Daesyn si zoufale zatahá za vlasy.* Já nevím. Jestli to bude Coreyho, přestěhuju se do Polska, protože ho asi taky bude chtít vidět. A jestli to bude Asherovo... Nevím. Vůbec nevím, Daes. Říkal, že se o něj postará, ale copak můžu říct, že pro něj bude dobrým otcem? Ani já nebudu dobrá matka.. ale nevím. Corey nás prý zabezpečí, i pokud by to nebylo jeho a asher se na nás vysral. *Pokrčí rameny, chvilku udělá pauzu a pak pokračuje dál.* A to zasnoubení si myslím, že stejně nezruší. Myslím si, že tě Asher někde v hloubi duše miluje. *Uchechtne se. Sice to zní zvláštně, ale myslí si to.* A pokud ne, což nevím.. Miluje taky sám sebe, ale prostě má o tebe zájem. /Určitě větší než o mně./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sat Sep 19, 2020 10:12 pm
*Rychle zamrká po jejím volání a přesměruje pohled na její obličej, i když to není nic jednoduchého potom, jak detailní měl náhled na její hrudník. Má problém udržet zrak jen na jejím obličeji a nesjíždět pohledem k jejímu hrudníku dál.* To není potřeba, jsem plně přítomen. *Ujistí jí pobaveně. Rozhodně nepotřebuje polít studenou vodou.* /Ale až tahle párty skončí, studenou sprchu budu potřebovat./ *Proběhne mu hlavou a pak se s ní začne bavit o jejich prvním setkání. Přizná i že se na ní díval, ale ve chvílích, kdy ona byla zády a neviděla mu do obličeje. Během dětství a dospívání, kdy byl většinu času sám zalezlý někde v koutě se naučil být nepozorován, když chtěl.* Jo, fakt. *Přikývne a pak se zasměje a ušklíbne se.* Takže kdybych teď očumoval zadek támhletý holce, bylo by ti to jedno? *Kývne hlavou k náhodně vybrané holce, která stojí nedaleko od nich.* A co kdybych za ní i šel a dotýkal se jí? *Sleduje pozorně její reakci a pak se zvedne a dojde co nejblíž k Octavii. Nahne se k ní a rty se jí otře o ucho a vydechne na pokožku pod ním. Druhou rukou mezitím lehce opíše linii jejího těla od ramene až po bok.* Začal bych jemně. Nejdřív jenom pár doteků. A pak bych přidal polibky. *Přesně jak vydechne do jejího krku, tak udělá a začne jí lehce líbat na krk.* Možná bych jí sem tam i kousl. *Opět udělá přesně to, co řekl. Rukou jí pohladí jemně po klíční kosti a pak sjede opět dolů a položí jí jí na bok, který lehce zmáčkne.* Podle jejích reakcí bych se soustředil na místa, kde se jí to líbí. *Rty sjede níž až ke klíční kosti a pak si začne prolíbávat cestičku nahoru k její tváři. Zastaví se u koutku jejího rtu a odtáhne se od ní. Ruku mezitím přemístil na její stehno.* Nějak nemám zájem o ostatní holky. S tebou je docela sranda. *Shrne to s úsměvem a pokrčením rameny a zase se usadí na svou stoličku. Je spokojený s tím, že vyrovnal skóre jejich provokování se.* Třeba zrovna dneska mi jedna psala a chtěla se seznamovat. Asi byla trochu zoufalá, že si nemůže někoho najít. Nejdřív jsem si myslel, že jsi to ty a jenom si ze mě děláš srandu. *Řekne jí příhodu z dnešního dopoledne a u toho se pobaveně zasměje.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Noora May Olsen

Sat Sep 19, 2020 10:16 pm
*Vždy, když ji řekne nějakou přezdívkou, tak se musí culit, ale když ji teď řekne 'Snílku', podaří se jí zaculení zakrýt, ovšem její tělo na něj stejně reaguje.* Ty jsi mi ale všímavý. *Zazubí se a prohrábne si vlasy. Možná je často mimo, ale poslední dobou to bylo lepší, měl pravdu.* Myslíš? Tak to bych tam měla chodit spát alespoň obden. *Poví pobaveně, ale neunikne ji úsměv, nad jeho poznámkou a nad tím, jak si to uvědomí, co vlastně řekl.* Tak jo, tak ty pátky se k tobě přidám. *Zasměje se, ale poté, když se na ni podívá s vážným výrazem, si ho chvíli prohlíží. Každý rys, ale poté jen zamrká a podívá se mu do očí.* Dělala jsem si legraci a bylo to myšleno s alkoholem, ne s tím druhým.. Ale ne, Kadene. Nikoho jiného bych si tak blízko sobě nepustila. *Poví šeptem, na chvilku se podívá jinam, ale poté se mu znovu podívá do očí s červenými tvářemi.* /Bože, Nooro. Přestaň se červenat./ *Raději se napije džusu. Opravdu by nedokázala mít něco s někým jiným.* Volno mám jen dneska, zítra jdu zase do práce. Ošetřovatelů je málo, nemůžu se flákat, zvládnu to. Ale děkuji za starost. *Vděčně se na něj pousměje.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Keenan L. Schreave

Sat Sep 19, 2020 10:30 pm

Zlít se dá kdekoliv, kde máš alkohol. *Podotne ještě a poté se jí zeptá na Doriana. Zajímá ho, jaký vztah tedy mezi sebou mají. On ho nemá rád, ale pokud ho má ráda Brikssi, fajn. On to nějak překousne. Hlavně že bude v bezpečí.* Měli byste si ujasnit, jak to mezi sebou máte. Když jste v míru, určitě za chvíli najdete i mír v posteli. nebo právě naopak to mír v posteli nebude? *Zamžourá na ní obočí a trochu ji popíchne. Když ale uvií její starostlivý výraz, protočí očima a povzdechne si. Čekal, že mu bude dávat přednášku, ale v tomhle ho nezastaví ani jeho vlastní dvojče.* Já mám bolest rád. Proto tam chodím. *Připomene ji a pokrčí rameny.* Jsem v pohodě. je to jen bojový klub, ne nějaký jatka. *Ušklíbne se, ale to už u na sobě ucítí nějakou tekutinu, která na něm přistane.. Nasadí vraždící výraz a pohled přesune na viníka. Ruce si založí na hrudi a zaskuhrá, když vidí Doriana. Musí zavřít očit a zhluboka dýchat, aby se uklidnil a nevlepil mu.* To si ze mě děláš prdel. *Uleví si a radši do sebe vyklopí další sklenici whiskey.* Nevěděl jsem, že jsi až tak nemožnej. Teda jako věděl jsem to. Ale až tak? To je pro mě novinka. *Zavrčí na něj a pohledem těká z něj na Briksi.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Daesyn Diwa Collard

Sat Sep 19, 2020 10:35 pm
*Uchechtne se.*Tak sorry no.*Pokrčí rameny. Zeptá se, čí by si přála, aby to dítě bylo. Jestli spíše Asherovo a nebo Coreyho. Kdyby na tom byla jako ona, modlila by se, aby bylo Coreyho.*No.. Pokud tu není někdo třetí, máš na výběr pouze ty dva.*Uchechtne se.*Je to fakt divný.. Zvlášť, když jsem s Asherem zasnoubená. Upřímně doufám, že to tvoje dítě bude Asherovo a on pak udělá správnou věc, naše zasnoubení zruší a třeba si vezme tebe. /To by bylo fajn, já bych byla v Polsku, dítě by mělo otce blízko, Ashera bych nevídala./Myslím, že to pak nakonec ale bude stát za to. Že až obě dvě budeme držet svoje děti v náručí, budeme vědět, že to stálo za to.*To dítě neplánovala, ale teď.. docela se na něj těší.*Hele.. Asher říkal, že se o mě a to dítě taky postará a chtěl mu být otcem, pokud by to Coreym odmítl.. Podle by, pokud to tvoje dítě bude jeho, bude to v pohodě. Snad. A ty ani dítě strádat nebudete. *Pousměje se na ni.*Cože? *Zeptá se a uchechtne se.*Sky, Asher mě rozhodně nemiluje. Byla jsem pro něj jen hra. Má mě za totální naivku a rozhodně se mnou být nechce. Vždyť jsi viděla, jak se ke mě chová, teď byl milej jen kvůli tomu dítěti. Jinak jsem mu u prdele. *Nevěří tomu, že by ji Asher miloval.*A i kdyby ke mě něco cítil, já už k němu ne. *City, co k němu chovala jsou dávno pryč.*Nemiluje mě a ani o mě nemá zájem. Hele, fakt je to pití nealkoholický?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Brikssi Dahlia Schreave

Sat Sep 19, 2020 10:41 pm
*Když se jí Keenan zeptá na Doriana, na chvíli se zarazí a musí uklidnit tu bouři svých myšlenek, než mu odpoví.* Kdo by řekl, že zrovna ty mi budeš dělat vztahovýho poradce. *Vrátí mu popíchnutí a protočí jemně očima.* To, že jsme vyhlásili mír ještě nic neznamená a k posteli to zatím vůbec nesměřuje. *Ujistí ho nakonec a pak se rozhlédne po jachtě a pohled jí padne na velmi známé tetování kordu podél páteře, které právě patří jejímu snoubenci. Ten se jako zázrakem akorát otočí, takže na chvíli navážou oční kontakt, než ona uhne pohledem směrem ke svému bratrovi. Předtím, než za ním půjde chce ještě vyřešit s Keenanem jeho chození do bojových klubů. Má o něj strach a nelíbí se jí, že tam chodí takhle často a je takhle zbitý.* Tak se jdi radši vybouchat do boxovacího pytle, uběhni maraton nebo udělej tisíc kliků, to tě bude bolet taky. *Stáhne starostlivě obočí.* Fakt? Takže v tom případě asi nebude vadit, když tam zajdu taky, co? *Zkusí trochu jinou strategii, která ho, jak doufá, od chození tam odradí. Jenže než se stihne dostat ke kloudnému výsledku a slibu od Keenana, že už tam nevkročí, objeví se u nich Dorian a chvíli to vypadá, že bojový klub se stane z týhle jachty.* Kee, hlavně klid. *Zamumlá směrem ke svému bráchovi a zároveň udělá jeden krok směrem k Dorianovi, aby stála aspoň částečně mezi nimi. Když to neskončí žádnou ranou, oddychne si.* Ahoj. *Pozdraví Doriana. Neví moc, co má dalšího v týhle situaci říct, takže si jen trochu zoufale prohrábne své nově blonďaté vlasy a kopne do sebe zbytek whiskey, co má v kelímku.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Kaden N. Collard

Sat Sep 19, 2020 10:46 pm
Samozřejmě. Všímám si všeho. *Zazubí se na ní.* To bys teda měla. *Potvrdí pobaveně její slova.* Fajn, budu se těšit. Určitě si to skvěle užijeme. *mrkne na ní a je si jistý, že si to určitě skvělé užijou. Poté mu ale ztvrdnou rysy, protože pochopil její poznámku po svém. A nedokáže si ji představit s jiným chlapem, i když ví, že si na ní nemá co nárokovat.* Jo fajn, mě je to stejně jedno. nevím, co to do mě vjelo. Spi si s kým chceš. Já to delam taky. Je to tvoje věc. *Zamumlá a v jeho tónu je znát dávka falešného nezájmu. Nezájem ale skutečně jen hraje, protože ho to rozhodně zajímá. A ta věta "já to dělám taky" je také jedna velká lež, protože naposledy spal s ni. Ani neví, proč to řekl. Prostě to z něj vypadlo. Neunikne mu její začervenání, ale pro jednou to nijak nekomentuje.* Fajn a kdy budeš mít další volno?*naléhá na ní, protože to chce vědět.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sat Sep 19, 2020 10:53 pm
*Nabídne mu, že ho klidně schladí vodou, aby se probral. Mělo to lepší účinek, než čekala.*Škoda. *Uchechtne se. Nekecala by, kdyby řekla, že by si polití ho studenou vodou neužila. Když se poprvé viděli u vodopádu a on jí nevěnoval pozornost myslela si, že o ni nemá zájem, ale jak teď zjistí, tak to nebylo. Podívá se směrem k dívce, ke který kývne hlavou a pokrčí rameny.*Jo. Hele, to že se k tobě chovám mile neznamená, že k tobě něco cítím.. Nemám důvod být žárlivá. *Pokrčí rameny. Plánuje mezi nimi dodržovat maximálně přátelství.. s výhodami.. *A jak by ses jí dotýkal? Tys mi z toho co umíš ještě moc neukázal.. *Pokrčí rameny. Pořád to nevidí jako důvod k žárlení. Když se zvedne a následně se natiskne na ni, nevadí jí to, naopak. Když jí vydechne na pokožku pod uchem cítí, jak jí přejede mráz po zádech. Ani si to neuvědomí ale sama se na něj ještě více natiskne. Spokojeně vydechne a hlavu nakloní trochu stranou, aby měl ke krku, kam ji začal líbat lepší přístup. Když jí kousne, i když docela lehce j jí jasné, že tam nejspíše bude mít i nějakou tu památku na pár následujících dní. Když jí prolíbá cestičku od klíční kosti až ke rtům zklame ji, když ty nespojí. Ani se jí nelíbí, že se ještě od ní odtáhne. Zhluboka se nadechne, když se Sebastien posadí zpět na svou stoličku.*Holky mají jednu dost velkou výhodu a to je ta, že jejich vzrušení není vidět na první pohled a pak se na ně všichni divně nekoukají. *Trochu si upraví vlasy, aby jí zakryly místo, kam jí předtím Sebastien kousl, kdyby tam už teď náhodou měla značku.*Fakt? Co ti psala? *Zeptá se pobaveně.*Ale sakra. Lituju toho, že mě to nenapadlo dřív. Když bych to udělala teď, už bys mi to asi nesežral, co?
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Jace J. A. Schreave

Sat Sep 19, 2020 10:59 pm
*Hned si sedne k baru, ale jakmile si všimne své sestry, v hlavě se mu zrodí ďábelský plán o tom, jak ji naštvat, takže se chopí prázdné sklenice od whiskey, skloní se k bazénku a nabere do ní vodu. Poté ji vylije na svou sestru. Až poté si všimne účastnice, takže pohledem začne těkat ze své sestry na Chelseu.* Jojo, to se tě tak bojím, sestřičko. *Uchechtne se a zakoulí očima, Když ale jeho sestra se má k odchodu, vrhne na ni zděšený výraz, jelikož si uvědomuje, že je tady stále lady Chelsea.* Notak, Eadlyn, přece nebudeš uražená. *Zamumlá a poté se s povzdechem koukne na Chelseu, která vypukne v smích. Je to ale docela nakažlivé, takže mu nejprve začnou škubat koutky a poté se taky rozesměje.* V pořádku. *Uchechtne se a po její poznámce mávne rukou.* To je u ní normální. Ona se zas odnaštve. *Pokrčí rameny a na dívku se koukne s menším úsměvem.* Jak se vůbec máte? Nic vám nechybí? *Zeptá se jí.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Dorian M. Nielsen

Sat Sep 19, 2020 10:59 pm
*Když se střetl pohledem s Brikssi, nějakou chvíli ji do těch oči koukal, ovšem když se otočila, začal si ji prohlížet celou. Neunikly mu ani její nové vlasy.. Chvíli si ji tak prohlížel, poté pohlédl na Keenana, popadl svou skleničku a rozešel se za nimi, je trochu otravovat. Už měl v sobě skleničku. Jak si to k nim mířil, zakopl a tak trknul do Keenana, přičemž na něj vylil většinu svého pití. Už se připravuje vyhýbat ráně, ovšem nic nepřijde, tudíž čelí jen urážkám.* No, asi nedělám. *Podívá se na něj a na svou poloprázdnou sklenku.* Nemůžu za to, že tam někdo strčil nějaké sudy přímo do cesty. *Napije se.* /Byly to vůbec sudy? Co by sudy dělaly uprostřed cesty? Ale prostě tam něco bylo./ Ahoj. *Pozdraví Brikssi nazpět a pousměje se.* Ty vlasy ti sluší. *Poznamená a poté se podívá na oba.* Jak se máte? *Optá se, protože ví že jejich situace není úplně lehká.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sat Sep 19, 2020 11:02 pm
*Odmítne zchlazení vodou a po jejím vyjádření lítosti se uchechtne. Nijak to nekomentuje, jen potřese hlavou a pak se soustředí na sledování její reakce, jestli jí opravdu vůbec nevadí, že by koukal a sahal na jinou holku.* Dobře, jak myslíš. *Pokrčí nakonec rameny, protože zase nemá potřebu se v tom tak vrtat. Místo toho k ní přejde a ukáže jí, co dovede. Samozřejmě, že ne všechno, plno toho má ještě v záloze, ale i tak sklidí úspěch, jak pozná z jejích reakcí. Všiml si, že chtěla, aby pokračoval a aby jí políbil a to je přesně ten důvod, proč se odtáhl. Další součást jejich vzájemné provokovací hry. Posadí se zpátky na svojí stoličku a po jejích slovech se rozesměje.* To, že se vám nic nepostaví neznamená, že jste naprosto neviditelný. Myslíte si to, ale není to tak. Chlap, co má už nějaký zkušenosti pozná vzrušenou holku na první pohled. *Pokrčí rameny a napije se ze své skleničky.* Jestli si jeho výsost najde čas na strávení času s nádhernou dámou. *Protočí u toho očima a nezadrží uchechtnutí.* Nebo něco v tom smyslu. Ale když jsem napsal, jestli jsi to ty a tvůj žert, ona nechápala a já jí vysvětlit, že Octavia je moje snoubenka, zařadila zpátečku s tím, že nebude ničit vztah a že nám přeje vše nejlepší do společného života. *Shrne celou tu konverzaci.* Ne, to rozhodně ne. *Zasměje se a potřese hlavou.* Nepotřebuješ zchladit teď náhodou ty po tý ukázce? *Zazubí se na ní, když jí přednese svou nabídku polití ledovou vodou a sjede jí pohledem.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Noora May Olsen

Sat Sep 19, 2020 11:08 pm
Toho jsem si všimla. *Pobaveně se usměje a poté si začnou povídat o tom stromu. Zajímá ji, jestli to spaní pod stromem myslí vážně, protože jí by opravdu nevadilo s ním spát pod širákem. V přírodě jen tak spávala často. Ve spacáku. Poté si všimne změn v jeho rysech, což se jí ale na druhou stranu strašně líbí.. Ovšem ví, že vyžaduje nějakou její reakci, proto jemně potřese hlavou a odpoví mu.* Ne to nevadí,.. *Chce to doříct, ale zmlkne v okamžiku, kdy ji řekne 'Spi si s kým chceš. Já to delam taky. Je to tvoje věc.' Bolestně ji zablýskne v očích a bodne ji na hrudi.* /Co furt sakra očekávám?/ *Jedna ruka, kterou měla ve vzduchu s tím, že se napije, se jí začne jemně třást. Proto si ji raději složí do klína a začne si hrát s prsty.* Za pět dnů, očekávám. *Řekne na to, kdy tak bude mít volno.* Ano, za pět dnů. *Přikývne, když si v hlavě zobrazí svůj 'rozvrh'.* Jak se má sestra? Je všechno teda v pořádku? *Optá se se rychle, aby nedala najevo, že s ní něco je..*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Skyden A. Lefevre

Sat Sep 19, 2020 11:19 pm
Až taková mrcha, děvka, šlapka co já vím co ještě, nejsem, abych měla tři potencioální možný otce mého dítětě.. *Ušklíbne se a pokrčí rameny. Po jejích slovech, že doufá, že si vezme ji, se málem zadusí tím drinkem co pije, jelikož jí to zaskočí. Po zachvátu kašle se na ni koukne.* Vzít si mě? Bylo by to pro ně tejný jak dohodnutý sňatek, protože mě nemiluje. Akorát by ho to štvalo a stejně by oplodňoval holky na potkání.* Já to dítě nechtěla. Původně jsem s ním chtěla na potrat a všem to zatajit. Jenže můj zdravotní stav mi to zakázal. *Uchechtne se a následeně pokračuje dál.* Ale možná to bylo špatný myšlení a já vlastně budu ráda, že to dítě mám. *Pousměje se na ni a ruku si položí na své bříško, na kterém nejde nic poznat.* Je mi to fuk, stejně uvažuji nad tím, že se prostě někam odstěhuju a budu matka samoživitelka. A třeba tomu dítěti bude líb bez otce, ať to bude kdokoliv. *Uchechtne se, přičemž poté řekne svůj názor o citech Ashera.* To říkáš ty. Ale třeba na něj zapůsobilo to, že ses změnila. A teď prostě zjisti, že se do tebe zamiloval. *Zamumlá potichu a u toho sleduje hladinu vody.* Jo, to pití je nealkoholický a kdyby nebylo, můj názr na toto by to nijak nezměnilo. Myslela bych si, že k tobě něco cítí i za střízliva i pod vlivem. *Hlesne potichu a zavrtí nad tím hlavou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sat Sep 19, 2020 11:19 pm
*Nevadilo by jí, kdyby šel za tou holkou, nebo se jí díval na zadek. Nemiluje ho, takže nemá proč žárlit. Navíc ona se taky dívá po ostatních chlapech. Nic si s nikým nezačíná, ale dívá se. Proč by nemohl on zase po holkách? Zeptá se ho, jak by se jí dotýkal. On jí nic ještě nepředvedl, ale jak doufala, rozhodne se to napravit. Líbí se jí, jak se jí dotýká, což musí Sebastien poznat. Co ji ale zamrzí je, že nespojí jejich rty ani na malý okamžik a pak se rychle odtáhne a posadí zpět na svou stoličku. Ona se pořádně nadchne řekne v čem mají holky výhodu. Taky se nad tím uchecthne.* To je asi pravda, ale vezmi si ty lidi tady. Když někoho jen zběžně sjedeš pohledem u holky je podle mě menší možnost, že si někdo něčeho všimne. Zvlášť, když jsou nalitý. To, že ale někomu něco v plavkách stojí.. *Pokrčí rameny. Zeptá se, co mu ta holka psala. Přijde jí to dost zoufalý, takhle hned někomu psát a uchechtne se nad tím.*Nebudu říkat, že můj účet na Illeagramu vypadá nějak nevinně, občas zasdílím něco provokativnějšího, ale takhle rovnou bych nikomu nepsala.*Podle ní se ta holka chová dost lacině.*Tak to je dobrý. Že hned takhle začne flirtovat a ani si předtím nic nezjistí. Zvlášť o tobě mohla vědět, že máš snoubenku. Si představ, že by napsala nějakýmu chlápkovi, tu zprávu si třeba přečetla jeho snoubenka, kterou by miloval a rozešla by se s ním, protože by si ještě myslela, že ho podvádí nebo tak. Některý holky reagují přehnaně a občas pod návalem emocí děláme věci unáhleně bez většího rozmyslu. /Ta holka co mu psala by dost možná mohla někomu fakt zničit vztah./Škoda. *Zalituje toho, že ji nenapadlo dříve tohle, jinak by mu sama napsala a udělala si z něj legraci.*Myslím, že to zvládnu i bez toho.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Kaden N. Collard

Sat Sep 19, 2020 11:33 pm
*chvilku se baví o společně noci strávené pod širákem u stromu. Je to dost bláznivý nápad, ale vůbec by mu nevadilo, kdyby ho podnikli. Navíc.. byl by s ní, takže tím pádem by mu to nevadilo. Následně se ale tema změní dost jiným směrem a on řekne dost hnusných věcí. Všimne si bolesti, která se jí mihne v očích a i ruky, která se jí začne mírně klepat. Položí svou dlaň na tu její a polkne, načež na ní koukne.* Já to nechtěl říct takhle hnusně.. prostě.. jen tím myslím.. že si na tebe nemůžu dělat nároky. Takže s tím musím přestat.*poslední větu řekne hodně tiše, takže ani neví, jestli ho slyšela.* Promiň..*zamumlá a pustí její ruku a začne se vyptávat na to, kdy bude mít volno.* Super, takže ten den strávíš celej v posteli a já na to osobně dohlídnu. *Poinformuje ji o plánech na její následující volno.* Minule když jsme si psali, tak říkala, že je všechno v pohodě.*řekne a rozhlédne se po Daesyn. Spatří ji ve společnosti nějaké holky, což ho trochu uklidní, protože to není ani Asher ani Corey nebo nějaký jiný chlap, který patří do jejich komplikovaných vztahů.* No.. alkohol u sebe naštěstí nemá, takže vypadá v pohodě.*uchechtne se. Zná svou sestru a ví, že vzdát se alkoholu pro ní bude těžké. Poté se otočí zpět na Nooru a všimne si, že je stále trochu rozhozená, na čímž se zamračí.* Hej, jsi v pohodě?
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Keenan L. Schreave

Sat Sep 19, 2020 11:35 pm
Nojo, to víš. Nejlíp se radí tomu, kdo na lásku nevěří. Ale plno naivních holek mě milovalo, takže to víš, nějaký zkušenosti přece jen mám. *Zašklebí se a pokrčí u toho rameny.* Stejně to k ní jednou bude namířeno.Už tď to pomalinku děá krůčky. *Na tváři má stále popichující úšklebek, který má na tváři i přes to, že ho bolý roztržený ret.* To není ono. Tam mě to navíc baví. Můžu mlátit do lidí a oni mlátí do mě, to je to, co jsem celý život chtěl. *Uchechtne se, ale jakmile uslyší její otázku, pevně sevře ruce v pěsti.* Takhle jsem to nemyslel, opobaž se tam někdy jít a vlastnoručně tě vynesu ven a odesu zpátky do paláce. *Povyhrožuje ji trochu, ale to už se k nim přiřítí Drian, který na něj vyleje obsah jeho sklenice. Je ale rád, že tímhle utnul jejich konverzaci o těch zápasech a on nebude muset Brikssi vyvsětlovat to, že ho to tam baví a že mu to navíc také pomáhá. Slyší Sisiinu výzvu k tomu, aby byl v kldu, ale zase musí zatnou ruce v pěsti a zavřít pevně oči, aby se uklidnil a nerozmlátil tady něco. Nebo třeba někoho jménem Dorian.To by rád udělal, ale myslí na Brikssi, která by mu určitě neodpustila.* Sudy, v cestě. N ajachtě. Jen tak si tam šli jo? Tobě taky slušně jebe. *Zavrčí na Doriana a jeho otázku o to, jak se mají ignoruje.* Už vás nechám být, hlavně ať si ujasníte co mezi váma je. A do postele jděte do komnaty, hrdlice. *Ušklíbne se a svou sestru obejme. Je rád, že se vyhne zbytečným dalším narážkám na to, že chodí do bojového klubu, odkud je totálně zmlácený, ale nehodlá s tím končit. I teď tam má přímo zammířeno, takže když nasedne do auta, vyjede směr město.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Daesyn Diwa Collard

Sat Sep 19, 2020 11:36 pm
Promiň, nechtěla jsem tě nějak urazit.*Když to říkala, vlastně si ani neuvědomila, že by jí to mohlo fakt ublížit, ale teď si za to dá v duchu facku. Doufá, že dítě, které Skyden čeká je Asherovo a ona se pak zachová správně a vezme si ji. *Jsi v pohodě? *Zeptá se po tom, co vidí, jak se Skyden skoro zadusí tím pitím.* Třeba nebylo. Třeba k tobě fakt něco cítí. Třeba by vás spojilo to dítě, když bude vaše.*Pokrčí rameny.*Ty jsi s tím dítětem chtěla na potrat?*To je pro ni novinka.*Upřímně.. Taky jsem o tom uvažovala. Jít na potrat, vzdát se titulu, zmizet a skrývat se, aby mě nenašli, moje zasnoubení se zrušilo a já si žila spokojenej život ve Španělsku. Jenže na zabití toho dítěte nemám srdce, nemohla bych to udělat a když bych utekla.. Bylo by to těžký. Být matka samoživitelka..*Potřese hlavou. Nedovede si to představit. Pousměje se, když vidí jak si položila ruku na břicho a sama si položí ruku na to své.*To dítě má přece právo na to mít jak mámu tak i tátu. A zvlášť, jestli o něj jeho pravý táta bude jevit zájem. A být sama na dítě? To b bylo fakt těžký. Neblbni Sky. *Zdá se jí to upřímně jako pitomost. Stejně tak se jí jako pitomost zdá tvrzení, že by ji měl Asher milovat.*Tady v Illey jsme se viděli asi dvakrát nebo třikrát? Jednou u bazénu myslím, někde u vody a to jsem odešla po pěti minutách rozhovoru pak na tý akci, kde jsi byla i ty a ještě na střeše, to je všechno. Vlastně ještě v baru.. Ale i tak, nemohl stihnout se do mě zamilovat. A i kdyby.. Proč by mě to mělo zajímat? Já ho nemiluju. City, co je k němu cítila jsou dávno pryč a jestli ke mě cítí něco on je mi jedno. *Zeptá se, jestli je to skutečně nealkoholický pití a povzdechne si.*Mýlíš se, nic ke mě necítí. Klidně se ho na to můžu příště zeptat, až se uvidíme všichni tři, aby ti to bylo jasný. *Uchechtne se.*/Odpověď je ale jasná už teď./
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Noora May Olsen

Sat Sep 19, 2020 11:49 pm
V pátek budu mít do čtyř odpoledne práci, takže vlastně budu mít čas. *Poinformuje ho s pousmáním, že má v pátek na to spaní čas, pokud to opravdu myslí vážně. Pokud to vážně podniknou, tak už teď se na to dost těší. Poté se jejich konverzace mihne trochu špatným směrem, kdy se jí i po jeho slovech mihne v očích bolest a ruka se jí začne trochu klepat. Překvapeně se podívá na jeho ruku, která je teď na té její. Vydechne a druhou rukou si poklepe na ret, to dělá často, když je zamyšlená nebo přemýšlí nad tím, co říct.* Však jsi na mne neděláš nároky.. A i kdyby, tak bych alespoň měla pocit, že nejsem všem úplně tak ukradená. *Pokrčí jemně rameny a zavrtí hlavou.* Ne, já se omlouvám. Nech to být, ty jsi neudělal nic špatně, jsi jen upřímný, nic více. *Pousměje se a podívá se na chvilku před sebe. Neví že lže, tudíž ji teď bude šrotovat v hlavě to, s kým se asi tak stýká, nebo to není jen jedna holka. Aby nad tím tolik nepřemýšlela, zeptá se na jeho sestru.* Je fajn, že to všechno takhle zvládla. *Jemně se usměje. Věděla z lékařských zkušeností, že dostat se z drog zabralo hodně a hodně lidem to ani nevyšlo.* To chceš vážně ztrácet čas tím, že mě budeš celý den kontrolovat? No tak. Celý den ležet? Jako když jsem byla na ošetřovně? Však jsem v pořádku. *Zakňučí jako týrané štěně, i když jeho starost ji těší. Následně se nad jeho otázkou pozastaví.* Samozřejmě, že jsem. *Pokýve hlavou a prohrábne si vlasy.*
Sponsored content

Jachta královské rodiny - Stránka 6 Empty Re: Jachta královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru