Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komnaty královské rodiny

+6
† PsYcHoPaTiC †
Lexi
annie.16
LittlePrincess
-LF-
Admin
10 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Komnaty královské rodiny Empty Komnaty královské rodiny

Fri Apr 03, 2020 2:46 pm
Komnaty královské rodiny, kam smí jen oni a případně služebnictvo. Dovnitř nesmíte, pokud nejste vyzváni členem královské rodiny.

Komnaty královské rodiny Bdef36b52dd490f6679bafdcfc2de400
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Camille Cara Schreave

Thu Apr 09, 2020 11:59 am
*Jen leží na posteli a kreslí, co ji napadlo jako první. Ani si neuvědomila, že je to Chris. Když se tam stalo, na papír se zamračila a raději stránku vytrhla a hodila ji do koše.*Božeee..*Zaskučí, když padne obličejem do postele. Nechce na něj myslet. Má pocit, že zešílí. Vždycky, když si na něj vzpomene, cítí se ještě hůř. Nechtěla mu ublížit, myslela si, že to taky bere jen na lehkou váhu. A už vůbec nechtěla, aby se do ní zamiloval.*/Musí se odmilovat.. Někoho mu najdu!/*Tohle se jí zdá jako docela dobrý nápad. Cítí, jak se postel vedle ní pohnula, když na ni skočil její jaguár, Loki a lehl si vedle ní. Hlavou do ní šťouchnul, jako by se ji snažil rozveselit. S menším úsměvem se na něj podívá a podrbe jej na hlavě.*Copak mám dělat?*Zeptá se jej.*Nevím už jak dál.*Povzdechne si a zase zaboří obličej do postele.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Komnaty královské rodiny Empty Emmaline Claire Melchoire-Winston

Thu Apr 09, 2020 12:12 pm
*Co se dozvěděla, že se její nejhezčí a nejoblíbenější sestřenice vrátila, rozhodla se pro ní připravit překvapení. Celkem dlouhý čas přitom trávila v kuchyni a doufá, že se jí to bude aspoň trochu líbit. Cupcaky se rozhodla udělat v jasné barevné kombinace, byli modré, růžové, fialové a stříbrné. Některé byly více barevné jiné nesly jen jednu z nich. Byly zdobené maličkými ozdůbkami a kousky lesního ovoce. To že ozdoby, mouku a polevu měla nejspíš ve vlasech jí teď netrápilo. Chtěla je donést čerstvé, proto si na sobě nechala i svou dětskou zástěru, která byla také špinavá, ale pod ní měla bílé šaty s červenými puntíky. Nebyla si jistá, kde jí najde, proto se rozhodla to vzít na jistotu a s tácem plným cupcaků zamířila až k její komnatě, doufala že se vrátila právě do té svojí. Nejistě se zastaví před dveřmi, podívá se na tác ve svých rukou a pak na dveře. Zamračí se, když si uvědomí, že neví jak otevřít. Proto jednoduše zvedne trochu nohu a pokusí se zaklepat aspoň s ní. Snad to bude stačit. Snad jí pozná, sice za ty dva roky vyrostla, ale i tak si myslí, že vypadá aspoň trochu stejně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Camille Cara Schreave

Thu Apr 09, 2020 12:28 pm
*Frustrovaně padne od postele a v duchu na sebe nadává, jak má v oblibě už delší dobu. Nenávidí se. Nenávidí samu sebe za to, co udělala.*/Neměla jsme jezdit do Francie.. Na světě je tolik zemí, proč zrovna Francie? Proč musím být zasnoubená zrovna s francouzským princem? To je zákon schválnosti v praxi. Karma../*Podrbe Lokiho na hlavě a pak zaboří hlavou do polštáře. Zůstane tak v tichosti do doby, než uslyší jakési zaklepání. Zvedne hlavu. Nemá chuť na nějakou návštěvu, ale rozhodne se jít otevřít. Na sobě má jen legíny a tílko. Vlasy volně rozpuštěné a trochu rozcuchané. Otevře dveře a uvidí Emmaline. Usměje se. Ji má ráda. Je její asi nejoblíbenější sestřenka. Ne asi, určitě.*Ahoj Em.*Říká jí tam. *Páni, ty jsi vyrostla. Do krásy.*Usměje se na ni a více otevře dveře.*klidně pojď dál a neboj Loki ti neublíží.*Řekne a pak za ní zavře dveře.*Cupcaky? Ty jsi udělala sama?*Zeptá se zvědavě.*Vím, že ráda trávíš čas v kuchyni a připravuješ různá jídla.. Kdo taky ne. Něco pro tebe mám.*Mrkne na ni a přejde k miniledničce.*Chtěla jsem ti to dát, ale ještě nebyla příležitost. Vezme dřevěnou větší krabici, do které to nechala všechno zabalit. Jsou tam vyskládané různé francouzské sýry. Abodance, Brie, Beaufort, Camembert, Cantal, Epoisses, Fondue, Gaperon, Mimolette, Roquefort a další. S úsměvem ji krabici podá.*Podívej se.*Pobídne ji.*A ještě něco!*Vzpomene si a tentokrát přejde k šatníku, odkud vezme bílou krabici převázanou červenou stužkou. Ví, že Emmaline ráda tancuje a pořídila jí baleríny. V Paříži je velké baletní divadlo, balet je tam oblíbený. Vybrala pro ni ty nejlepší. Krabici ji taktéž podá a je zvědavá na její reakci na to všechno.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Komnaty královské rodiny Empty Emmaline Claire Melchoire-Winston

Thu Apr 09, 2020 1:11 pm
*V kuchyni trávila čas od svého probuzení, chtěla aby cupcaky hezky vypadaly a zároveň dobře chutnaly. Je si jistá, že se jí to povedlo, jeden z nich ochutnala a rozhodně byl božský. Takhle skvělé se jí už dlouho nepovedly. Zamíří s hotovými cupcaky ke dveřím do komnaty své milované sestřenice. Má jí ze všech úplně nejradši a dlouho byla smutná, když zmizela. Proto se rozhodne tímhle napravit společný čas o který tímhle přišly . Když jí její sestřenice otevře, usměje se jen co jí uvidí.*Cami!*Uculí se nad jejími slovy a zavrtí hlavou.* To ty jsi čím dál tím krásnější. *Mrkne na ní a po jejím vyzvání vejde dovnitř, oči jí padnou na jaguára, překvapeně zamrká.*Ten, je...úžasný!*Vyjíkne nadšeně a začne přikyvovat nad její další otázkou.*Trénovala jsem je, takže je to jedna z věcí co už sama zvládnu bez chyb.*Pochlubí se nad tím, skutečně je na sebe v tomhle hrdá. Že se v pečení a vaření zlepšuje. Položí tác s cupcaky na stůl, ale není si jistá jestli se do nich do zvířátko nepustí.*Pro mě?*Zopakuje její slova a ohlédne se za ní, aby se koukla kam míří. Hodí nechápavý pohled po dřevěné krabici a pak se koukne na Cam, jasně že jí rozhodně zajímá co je uvnitř. Proto si jí vezme do rukou a otevře jí. Její očka se nestačí divit, přechází zkoumavě po sýrech a usmívá se. Některé z nich dokonce nedokáže snad ani pojmenovat, ale spoustu z nich zná. Hned jí to totiž inspiruje k dalšímu vaření. Bude si je muset jít pečlivě uložit. Pro teď je tedy zase uzavře, aby se jim něco nestalo. Kouká na ní, a její oči se ještě víc rozšíří. Nechápe jestli si tolik dárečku zaslouží, myslela si že tam někde na ní ani nepomyslela. Krabici se sýry zatím odloží a vezme si od ní tu druhou, zatahá za stuhu a následně otevře víko. Mlčí, než vezme baleríny do rukou a nadšením až zapiští, když si je přitiskne k sobě. Tím také upustí krabici na zem, z očí jí začnou téct slzy štěstí. Překoná mezi nimi tu vzdálenost a jednou rukou jí obejme.*Děkuji moc! Jsi nejlepší Cami.* Usmívá se, rozhodně se usmívá, protože tohle je to nejhezčí co za poslední dobu zažila.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Camille Cara Schreave

Thu Apr 09, 2020 1:37 pm
*Nemá náladu na návštěvy a proto, když někdo zaklepe, vydá se ke dveřím otráveně, ale to se hned změní, když uvidí svou sestřenku. Tu má strašně ráda a strašně ráda ji zase vidí. Poznamená, že vyrostla, do krásy a po jejích slovech potřese hlavou.*Přeháníš./Kdybych byla hezká, nenazývali by mě mými sourozenci tak, jak nazývají../*Pak ji pozve dovnitř a řekne jí, že Loki je neškodný.*Klidně si ho i pohlaď, je přítulný.*Usměje se a a sama jaguára podrbe. Pak se zeptá, zda ty cupcaky dělala sama a po jejích slovech se uchechtne.*Trénovala? Kolikrát se musela předělávat kuchyň? *Poškádlí jí trochu. Pak řekne, že ona pro ni něco má a prvně jí podá dřevěnou krabici a sleduje ji, jak ji otevírá.*Doufám, že ti budou chutnat. Sama jsem je už předtím ve Francii zkoušela, sýry mají výborné. Vybrala jsem ty nejlepší.*Pak jí ještě podá baleríny. Ví, jak má ráda balet. Když zapiští, usměje se pobaveně. Je ráda, že jí udělala radost.*Obejme ji nazpět.*To si nemyslím, ale díky. A nemáš zač. Jsem ráda, že se ti líbí. Doufám, že je to i správná velikost, pro jistotu jsem vzala větší, než je obvyklé pro dívky na tvůj věk.. Když tak do toho dorosteš a nebo by se mohly nějak vyměnit, kdyby ti nebyly.*Pokrčí rameny. Prostě by je poslala do Francie a požadovala jinou velikost. Posune se více do postele a opře se o její čelo. Vezme jeden cupcake a opře se. Přičemž se pořád dívá na Em.*Ten je výborný!*Řekne poté, co se do něj zakousne a hned už ukusuje další sousto.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Komnaty královské rodiny Empty Emmaline Claire Melchoire-Winston

Fri Apr 10, 2020 11:41 am
Já a přehánět?* Zavrtí nad tím rozhodně hlavou.* Nikdy.*Odpoví si sama na svojí otázku a pokývne hlavou. Však jí vidí před sebou a vypadala hrozně hezky, kéž by jednou vypadala aspoň z poloviny tak dobře jako její sestřenice. Jen co vstoupí dovnitř její oči se zastaví na jaguárovi, Lokim. Ví, že spousta z nich má neskutečně mazlíčky, ale tenhle byl tak boží. Navíc se jí k její sestřenici hrozně moc hodil. Jen co položí cupcaky, natáhne ke zvířeti ruku, aby si ho mohla pohladit, usměje se nad tím.*Nejsem si jistá, ale vždy na mě někdo dohlížel!*Namítne se smíchem a prohrábne si vlasy, co si od ní převezme dárek v podobě sýrů je nadšená.*Tys byla ve Francii a přivezla jsi sýry? No táák, to není fér. Víš jak jsou francouzi roztomilý?*Našpulí naštvaně spodní ret, i když ví, že únos nějakého francouze by jí jen tak neprošel. A ty sýry jí zase tolik nevadily, jen si prostě tu poznámku odpustit nemohla. Potom už je ale nadšená z druhého dárku, při kterém jí z očí začnou téct slzy štěstí, a musí jí o obejmout.*Líbí! Ani nevíš jak moc. Jsem moc ráda, že je mám.*Pořád si k sobě baleríny tiskne, je si jistá, že jí určitě budou, kdyžtak prostě počká. Položí je pro teď do krabice a sedne si k ní, sama si vezme jeden cupcake. Nejdřív počká jestli jí chutná, než se do něj sama zakousne. Nakonec po tom má polevu po celé puse, ale rozhodně se usmívá.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Camille Cara Schreave

Fri Apr 10, 2020 12:56 pm
*Přikývne.*Ano, ty přeháníš. Nejsem ani hezká.*Řekne tvrdohlavě. Kdyby byla hezká, její sourozenci by ji snad kvůli tomu neuráželi. V tomhle ohledu nemá moc sebevědomí. Sama se často kritizuje.*/Ten nos, ty pihy, malá prsa, divný tvar obličeje. Vlasy divné../*Začne se v duchu klasicky kritizovat. Pak ji ujistí, že ji Loki neublíží a klidně jej může pohladit. Když tam udělá slyší, jak Loki spokojeně zamručí. Uchechtne se.*Dobře, věřím ti./Kromě Stefana asi jako jediné./*Pomyslí si. Pak jí dá dárek v podobě nejrůznějších sýrů.*Francouzi? Tak se ti hluboce omlouvám. Až někdy zase přijedu z Francie na návštěvu, přivezu ti krabici a v ní nějákého francouze. Chceš blonďáka bruneta nebo zrzka?*Zeptá se jí pobaveně. Pak jí podá ještě druhý dárek a je ráda, že se jí líbí. Obejme ji nazpět.*A já jsme ráda, že ty jsi ráda.*Řekne jí s velkým úsměvem. Ujistí jí, že se mohou vyměnit, kdyby jí náhodou nebyly. Pak ochutná jeden cupcake a je výborný. Hned ho dojí a veze si další.*Chci umět péct, jak ty. Abych si mohla podobné dobroty dělat. Až pojedu do Francie, asi si tě unesu s sebou jako mou osobní kuchařku.*Uchechtne se.*Jak jsi se vůbec za ty dva roky měla? Našla sis někoho? Máš nějakou lásku?*Zeptá se jí s potutelným úsměvem.*
LittlePrincess
LittlePrincess
Posts : 423
Join date : 11. 01. 20

Komnaty královské rodiny Empty Emmaline Claire Melchoire-Winston

Sat Apr 11, 2020 12:09 pm
V tom případě asi špatně vidíš, protože já vím, že jsi.*Namítne s naprosto klidnou tváří, ví že kvůli té tvrdohlavosti by se s ní dohadovat neměla, protože to smysl nemá. Ale stejně to dělá, protože ví že je hezká. Byla hezká a roztomilá zároveň, tak moc by se jí chtěla aspoň v nejmenším podobat. Zahihňá se, když Loki vydá spokojený zvuk a pousměje se na něj. Takhle ho ještě jednou pohladí. Přikývne na to, že jí věří. Přece ti nejlepší kuchaři kuchyně neboří, proč by taky měla ona. Sice je dítě, ale zas tak nešikovná není, teda...lepší se to. Po jejích slovech se na oko zamyslí než hlavou důležitě pokývne.*Blonďák nebo brunet zní rozhodně mooc faaajn.*Záměrně poslední dvě slova své věty protáhne a zazubí se nad tím. Jasně že se jí dárky od ní líbí, protože jsou nejvíc boží od osoby co má nejradši. Je si také jistá v tom, že jí baleríny budou, kdyžtak si počká, ale rozhodně je teď nemíní nikam dávat. Francie je daleko, takže by to jistě trvalo hrozně dlouhou dobu a to se jí hold nelíbí. Pozoruje jí jak pojídá, cupcaky, její oči přitom září štěstím, je ráda že jí tak chutná, jelikož se snažila a dala do toho veškerou lásku.*Někdy tě něco můžu naučit! Nebo teda asi bych šla i dobrovolně.*Poznamená přitom co dojí svůj jeden cupcake.*Hezký kluky malé holky nezajímají. Takže jsem vymyslela, že víc budu věnovat baletu. Stane se ze mě úspěšná baletka, kterou bude chtít každej a já si budu moct vybírat.*Uculí se nad tím, ale nakonec si nad tím povzdychne.*Nemůžu za to, že kluci v mém věku jsou jen zlý a myslí si o sobě bůhví co nejsou.*Zakňučí nešťastně a založí si ruce na hrudi.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Camille Cara Schreave

Sat Apr 11, 2020 12:43 pm
*Uchechtne se.*Když tohle tvrdíš, jediná, která z nás špatně vidí nebudu já, ale spíše ty.*Odvětví. Ona nikdy nebude souhlasit s tím tvrzením, že je krásná. Sama se dost kritizuje a o opaku ji nepřesvědčí nikdo, ani Emmaline, která je jedním ze dvou lidí, kterým věří. Když její sestřenka pohladí Lokiho a ten vydá spokojený zvuk, usměje se nad tím.*Chtěla bys taky takového mazlíčka? Není ti líto, že všichni nějákého mají a ty nic?*Zeptá se jí a pak jí předá dárečky a následně slíbí, že jí příště teda přiveze nějákého francouze.*Dobře, blonďák brunet. Někoho ti vyberu.*Slíbí z legrace.*/Ale byla by fakt sranda někoho jí příště přivést.. Chris nemá mladšího bratra co?/*Zasměje se a ní a když ji ujistí, že když tak do těch balerín prostě doroste a nechce je měnit, vezme si jeden cupcake, který je podle ní naprosto lahodný.*Budu ráda, když mě něco naučíš. A dobrý, když půjdeš dobrovolně. Aspoň bych tě nemusela uspávat a pak se s tebou ještě tahat. Ani nevím, jak bych tě přepravila. Asi v kufru. Neboj, nechala bych ti tam samozřejmě díry na dýchání a možná i nějáké to jídlo a pití by se tam vešlo.*Začne plánovat její únos. Samozřejmě to nemyslí vážně, ale jen z legrace. Nikoho nebude unášet.*/Navíc.. do Francie ani dost možná neodjedu./*Pokud vyjde její plán, s Chrisem nebude. Nebude mu dále ubližovat. Navíc jej nemiluje, což si tak nějak vyčítá, ale s tím nemůže přece nic udělat. Nevybíráme si, do koho se zamilujeme a do koho ne. A ona svého snoubence nemiluje a nechce si jej vzít. Necítí se na vdávání. Chce být volná, ne spoutaná manželstvím a taky je faktem, že by byla královnou Francie. Potřese hlavou, aby zaplašila své myšlenky a soustředí se zase na Em. Zeptá se na kluky, aby jí spíše více popíchla.*Tomu věřím. Už když jsme odjížděla jsi byla dobrá. Musela ses o hodně zlepšit.*Řekne bez jakýkoliv pochyb v hlase.*Někdy bych tě ráda viděla zase tančit. Nebudeš mít třeba nějáké představení?*Zeptá se jí. Zasměje se.*To je pubertou. Jsi momentálně v tom nejhorším období. Lidé se k tobě chovají pořád jako k dítěti, ale když něco provedeš, soudí tě už jako dospělýho.. Hormony, poznámky kluků, všechny ty změny.. /Díky bohu, že to mám za sebou./Kluci se pak změní a věř mi, že i tvůj postoj k nim.*Neodpustí si to a prostě na ni mrkne.*Těším se, až mi někdy představíš svého nápadníka.*Vydechne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Kathika Canton

Sat Apr 18, 2020 12:17 pm
*Pobavená její a Wellsovou konverzací na Illeagramu, se vydala ze své komnaty směrem do té jeho. On její komnatu viděl, ale ona tu jeho neviděla. Porto ji musí jedna komorná navést a když vidí její výraz, celá zčervená a rychle odběhne tím směrem. Ani neví, co ji popadlo psát tamto na Illeagram. Na sobě má šedé tričko a modré džíny, vlastně přesně to stejné, co měla i na poslední fotce, kterou tam přidávala. Když stojí před dveřmi Wellse, skousne si spodní ret a ještě chvilku čeká a rozmýšlí se. Pak ale zvedne ruku a na dveře zaklepe. Nechce tam jen tak vtrhnout. Zároveň z vedlejšího pokoje skutečně slyší ony zvuky, o kterých mluvil její přítel a zčervená ještě více.*To je hrozný.*Zamumlá si pro sebe.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny Empty Wells J. Schreave

Sat Apr 18, 2020 12:43 pm
*Musí se usmívat, když sleduje tu jejich konverzaci a pobaveně potřese hlavou nad její poslední fotkou. Nečeká, že doopravdy přijde, takže zůstane naložený ve vaně, odkud sdílel i svou poslední fotku a radši se soustředí na teplou vodu, než aby věnoval pozornost zvukům z vedlejší komnaty. Když uslyší klepání na dveře, nadzvedne obočí. První, co ho napadne je to, že Kathika doopravdy přišla, ale sám nad tím nakonec potřese hlavou. Vyleze z vany a rychle si okolo boků omotá ručník. To, že je furt mokrý nijak víc neřeší. Dojde, ke dveřím, které otevře a překvapeně sjede pohledem Kat.* Ahoj. *Pozdraví jí.* Já ... nečekal jsem, že vážně přijdeš. *Přizná s úsměvem.* Ale jsem rád, že tu jsi. Vždycky tě rád vidim. *Doplní hned a prohrábne si rukou mokré vlasy.* Pojď dál. *Vyzve jí a ustoupí trochu stranou, aby mohla vejít do jeho komnaty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Kathika Canton

Sat Apr 18, 2020 12:56 pm
*Chvilku nad tím přemýšlela, ale pak se skutečně rozhodla zajít za Wellsem. Ona má teď volno, dneska si přehodila směny, aby měla noční a jak vidí i Wells nemá žádné jednání, takže by spolu mohli strávit aspoň chvilku čas. Zaklepe na jeho dveře a snaží se ignorovat ty zvuky, co jdou z vedlejší komnaty.*/Do háje, kdo to tam je? Jen doufám, že to není král../*Potřese hlavou a zaúpí když Wells dlouho neotevírá. Když se ale tak stane a ona vidí, že má na sobě jen ručník, zrudne ještě více.*A-ahoj.*Řekne s menším úsměvem.*Jestli ti to vadí, klidně půjdu..*Nabídne se. Pak přikývne.*Nešlo odolat tomu sem jít.*Řekne s pobaveným úsměvem.*Ale ty zvuky jsou hrozný, bože..*Řekne, zatímco na jeho vyzvání vejde do komnaty.*Kdo to dělá? Nebo víš co? Raději mi nic neříkej.*Dodá ihned.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny Empty Wells J. Schreave

Sat Apr 18, 2020 1:07 pm
*Když se ozve klepání na jeho dveře, vyleze z vany a omotá si okolo boku ručník.* Nevadí. Vždycky tě rád vidim. *Usměje se na ní zamilovaně a ignoruje, že na sobě má ještě i trochu bublinek.* Krásný fotky. *Zazubí se na ní a pak se zasměje a nechá jí vejít dovnitř.* Milovaný bratránek a budoucí král naší země. *Uchechtne se a pobaveně potřese hlavou. Zavře za ní dveře a pak se na otočí.* Rád tě vidím, zlato. *Políbí jí krátce.* Asi na sebe půjdu něco hodit. Nebo se mnou chceš do vany? *Podívá se na ní trochu pobaveně a nakloní hlavu na stranu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Kathika Canton

Sat Apr 18, 2020 1:36 pm
*Dojde do Wellsovy komnaty a už před jeho dveřmi skutečně slyší zvuky z vedlejší komnaty. Odolá pokušení si zakrýt uši jako malé dítě a když ji Wells otevře a Pozdraví, načež si vymění pár slov, rychle vejde zš ním do komnaty. Sjede ji se zvědavým úsměvem. Líbí se jí tu.*Wyatt? No skvělé.. Slyšela jsem budoucího krále jak zadělává na následníka trůnu. *Řekne ironicky.*To si ale měl počkat na Selekci. *Dodá poté. */Ještě budu muset dát výpověď.. Slyšet takhle budoucího krále jsem fakt nepotřebovala. /*Oplatí mu polibek. *To já tebe taky. *Usměje se na něj a pak zrudne po jeho otázce.*To je na tobě. *Odpoví pak a snaží se zamaskovat tu červeň na jejich tvářích. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny Empty Wells J. Schreave

Sat Apr 18, 2020 1:57 pm
*Oznámí jí, kdo obývá vedlejší komnatu a pak se zasměje.* On nečeká už nějakou tu dobu. *Pokrčí jemně rameny, protože tohle není poprvé, co takovéhle zvuky poslouchá. Pak už se ale soustředí na Kat, kterou políbí a zeptá se jí, jestli s ním nechce pokračovat ve vaně. Když vidí, jak zrudla, potřese hlavou.* Ty si vyber. Já se ptal první. *Mrkne na ní.* Budu v koupelně. Buď na sebe něco hodím a ty počkáš tady, nebo můžeš přijít za mnou. *Zazubí se na ní a vydá se do koupelny, kde si vezme další ručník a tím si začne sušit vlasy. Když už z nich nekape žádná voda, začne si postupně utírat i tělo.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Kathika Canton

Sat Apr 18, 2020 2:16 pm
*Poznamená, že by měl Wyatt čekat na dívky ze Selekce, jestli chce zadělávat na následníka trůnu a po jeho odpovědi se uchechtne.*Takže říkáš, že dost možná po celé Illey běhá hned několik možných budoucích králů nebo královen?*Nadzvedne obočí.*Jsem zvědavá, jak Selekci zvládne. Upřímně ty dívky lituju..*Ví, jaký Wyatt je, to víš všichni. Není zrovna zlatíčko. Ji by nikdo nedonutil se do té soutěže přihlásit. Svého prince našla a Wyatt se jí nelíbí. Miluje Wellse. Pak jí nabídne to, že mohou pokračovat ve vaně a ona odvětví, ať to rozhodne on a zčervená. Po jeho slovech si povzdechne.*Jsi hrozný.*Řekne a sleduje, ak jde do koupelny. Sama chvliku zůstává v komnatě a zhoupne se na patách, než se pořád váhavě vydá za ním do koupelny.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny Empty Wells J. Schreave

Sat Apr 18, 2020 2:21 pm
Je to možný. *Uchechtne se.* Jo, já taky. *Přikývne. Neumí si představit být holkou a přihlásit se do tohohle. Jemu samotnému to přijde uhozené. Navíc on už princeznu svého srdce našel, takže by ani nepotřeboval nikoho v nějaké soutěži, hledat. Nabídne jí, že s ním může pokračovat ve vaně a pak na ní mrkne s tím, že za ním může nebo nemusí přijít a vydá se do koupelny. Po jejích povzdechnutí se zasměje, ale nijak na to nereaguje a v koupelně si začne nejdřív sušit vlasy. Pak už za sebou uslyší její kroky a pomalu se na ní otočí. Vidí, jak váhá, takže se na ní pousměje.* Nemusíš to dělat, jestli nechceš. *Ujistí jí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Kathika Canton

Sat Apr 18, 2020 2:44 pm
*Uchechtne se.*/Skvělý../*Pomyslí si ironicky. Nemá zájem o to ještě řešit nějáké následnictví trůnu mezi dvaceti dětmi, které se třeba i narodily ve stejnou dobu. Pak řekne, že si nedovede představit Selekci. Ona by se tam v životě nepřihlásila. I když by ta finanční odměna za účast v ní pomohla její rodině a ona prakticky nemusela nic dělat. Nepřihlásila by se tam, protože ona už našla svého prince, kterého miluje z celého svého srdce. Když jí nabídne, že může za ním jít do koupelny a nebo počkat, chvilku čeká, ale pak se tam pořád trochu váhavě vydá.*Já chci.. *Odpoví.*Jen je to trochu.. zvláštní?*Zeptá se a pousměje se.*Navíc být v koupelně s polonahým princem není pro mě nic obvyklého.*Uchechtne se a přejde k němu, aby jej mohla zase políbit a tentokrát mu položí ruce na hruď, po které ho pohladí. Už předtím to chtěla udělat a jen těžko se držela, aby se jej nedotkla..*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny Empty Wells J. Schreave

Sat Apr 18, 2020 9:43 pm
*Dojde do koupelny, kde si začne sušit vlasy a pak toho nechá, když za sebou uslyší kroky. Otočí se na ní a ujistí jí, že jí do ničeho nenutí a nemusí to dělat.* To jo. *Přikývne a pak se uchechtne.* Lhal bych, kdybych řekl, že jsem o tomhle nesnil. *Pohladí jí jemně po tváři, když k němu dojde a pak jí oplatí polibek a během toho jí rukama obejme okolo pasu a přitáhne si jí blíž. Trochu polibek prohloubí a rukama vklouzne za lem jejího trika a pohladí jí po její jemné pokožce.* Smím? *Odtáhne se o kousek a podívá se do jejích očí, když chytne lem trika. Hledá v jejích očích nějakou pochybnost, kvůli které by zastavil.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Kathika Canton

Sat Apr 18, 2020 10:22 pm
*Řekne, že není nijak nervózní, ale prostě jen zvláštní. Nikdy nebyla s polonahým princem v jeho koupelně.Ví, že to nemusí dělat, Wells ji do ničeho nenutí. Dojde k němu a polož mu ruce lehce na jeho hruď, jako by se bála, že by se snad pod jejím dotekem ztratil.*Já taky.*Řekne tiše a pak se k němu trochu natáhne, aby jej mohla políbit a usměje se do polibku, když cítí, že jej on oplácí. Natiskne se sama na něj, aby u něj byla co nejdříve. Když polibek trochu prohloubí, spokojeně mu to oplácí. Když cítí jeho ruce pod svým tričkem, pohladí jej po hrudi. Pak přikývne.*Jo.*Nechá jej, aby jí stáhl tričko a ona byla jen v černé podprsence, přičemž sama trochu zčervená. Ještě takhle před nikým nebyla. Ne před žádným mužem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny Empty Wells J. Schreave

Sun Apr 19, 2020 12:26 pm
*Jemně se na ní pousměje a pak jí začne oplácet polibek, který prohloubí a pohladí jí po pokožce pod jejím tričkem. Následně chytne lem trička a trochu se odtáhne, aby se ujistil, že jí to doopravdy nebude vadit. Jakmile by viděl v jejích očích jenom malinké zaváhání nebo nerozhodnost, nechal by toho. To ale neuvidí, takže jí tričko přetáhne přes hlavu a pak jí pohladí po klíční kosti.* Jsi tak nádherná. *Vydechne a pousměje se, když vidí, jak má červené tváře. Sám je má trochu růžové, protože tohle je nové i pro něj.* Takže můžu pokračovat? *Přejede jí lehce po pokožce přes břicho až k lemu jejích kalhot a přitom se jí dívá do očí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Kathika Canton

Sun Apr 19, 2020 12:51 pm
*Spokojeně mu oplácí polibek, který Wells i prohloubí. Tohle od něj nečekala a vlastně ani od sebe. Ujistí jej, že jí její tričko může sundat a když ji vidí jen v podprsence, zčervená, protože takhle ještě před nikým jiným nebyla. Nikým, kdo nepatřil mezi její rodinu. Když ji pohladí po klíční kosti, spokojeně se usměje a pořád se mu dívá do očí. Dlaní mu přejede po jeho hrudi.Přikývne.*Jo, můžeš.*Přikývne a pak jsou dole i její džíny a ona je jen ve spodním prádle.*Líbí se vám, co vidíte, Výsosti?*Řekne škádlivě a snaží se nečervenat, což se jí i docela daří.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty královské rodiny Empty Wells J. Schreave

Sun Apr 19, 2020 1:49 pm
*Sundá jí tričko a pak jí pohladí po klíční kosti. Sám má trochu růžové tváře, protože tohle je pro něj nové, ale zároveň je to jako splněný sen. Dívá se jí do očí a přejede jí po břiše k lemu kalhot. Po jejím přikývnutí jí rozepne i kalhoty a ty jí stáhne a pak se usměje.* Mistrovské dílo. *Pohladí jí po tváři.* Jak jste spokojená vy, strážkyně Cantonová? *Zeptá se jí s pobaveným úsměvem a pak jí sundá z ramene jedno ramínko podprsenky a sleduje její reakci, aby věděl, jestli si to vážně nerozmyslela.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty královské rodiny Empty Kathika Canton

Sun Apr 19, 2020 2:18 pm
*Snaží se přestat se červenat. Nechce vypadat jako rajče. Raději se soustředí na jeho hruď, po které jej hladí a zálibně si ji prohlíží. I v bazéně to dělala, ale snažila se to skrýt, teď už ne. Však i Wells si prohlíží ji.Řekne, že jí může i sundat kalhoty, které si pak sama sundá a zeptá se, jak se mu tohle líbí. Skousne si lehce ret.*Velice spokojená.*Řekne s úsměvem a z jeho hrudi se podívá do jeho očích, přičemž jí na tváři hraje úsměv. Nechá jej, aby jí sundal jedno ramínko podprsenky a otočí se k němu zády.*Pomůžeš mi z ní?*Zeptá se možná dost škádlivě. Vlasy si rozpustí z culíku a shrne si je jen na jedno rameno, aby měl k rozepínání její podprsenky dobrý přístup. Mezitím,si trochu prohrábne vlasy, aby nebyly tak zplihlé.*
Sponsored content

Komnaty královské rodiny Empty Re: Komnaty královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru