Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jachta královské rodiny

+6
Klarisa
Taylorovidní zrzka
annie.16
AndyHoff
-LF-
Admin
10 posters
 :: Město
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Kaden N. Collard

Sun Sep 20, 2020 12:20 am
Super, tak tě vyzvednu v 17:30 a pojedeme někam pod stan, co ty na to?*navrhne a doufá, že jí to tak bude vyhovovat. Poté se jejich téma trochu změní a to jeho chybou.. nečekaně. Všimne si, že jí to ublížilo, a tak chytne její ruku do té své a pokusí se to nějak spravit. Když vidi, jak si poklepala na ret, má hroznou chuť ji políbit a tak raději odtrhne zrak od jejich rtů, jinak by to i udělal.* Nejsi všem ukradená, Noor. A mě už vůbec ne. Záleží mi na tobě.*řekne a myslí to vážně. Opravdu mu na ní záleží.*/Víc, než by mělo a je zdravé../ ale ublížil jsem ti. Viděl jsem to. A to, že já to dělám taky.. není to pravda. *Uzná a sklopí pohled.* Od tý noci jsem nikoho neměl.*ani vlastně neví proč má potřebu ji to říkat a nějak se pokusit ospravedlnit se.* Jo, jen doufám, že nebude pitomá a neskončí Asherovi na ty jeho řečičky.*zamumlá si spíše pro sebe.* Jo, přesně tak. Budeš celej den ležet a já te budu kontrolovat. Musíš odpočívat, což moc neděláš. A vždyť celej den jen ležet je úžasný. Nechápu, co ti na tom vadí.*uchechtne se a když zakňučí, brnkne ji ukazováčkem pobaveně po nose.* Nooro.*řekne nesmlouvavě její jméno.* Nejsi. Co se děje?*podívá se na ní nesmlouvavým pohledem a doufá, že přestane hrát to divadýlko, který jí stejně nežere.* Je to kvůli tomu, co jsem řekl? Promiň, netušil jsem, že jsi až tak citlivá. Teda.. teď to nemyslím jako urážku. To vůbec ne. *doplní rychle, aby to nepochopila špatně.* Jen.. já nevím, proč to dělám. Asi prostě ze zvyku. Nechci ti ubližovat a i tak to furt dělám, protože to dělám pořád a všem holkám, ale u tebe je to zase jiný..*začne ze sebe koktat jednu nesouvislou větu za druhou, a tak raději přestane a prohrábne si jen vlasy.* Prostě s tebou je to jiný jak s ostatníma.. a těžší.
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Noora May Olsen

Sun Sep 20, 2020 7:43 am
Dobře, tak jo. Souhlasím. *Přikývne a pousměje se. Doufá, že ten jejich výlet vyjde, protože by toho mohlo být hodně fajn.. Poté se jejich konverzace změní, kdy nedokáže skrýt, jak jí Kadenova slova zabolela. Když ji chytí za ruku, do po celém těle se jí rozlije teplo.* Také mi na tobě záleží, jen abys věděl. *Pousměje se. Moc často se nestávalo, že někomu na ní záleží. Však přeci byla ukradená i svým rodičům a poté byla v dětském domově, kde byla jedno z mnoha dětí. Nic více. Po jeho následujících slovech se na něj překvapeně otočí.* Ne? A proč.. *Chce se zmateně zeptat, proč to tedy řekl, když to neudělal, ale raději to nechá být.. Každopádně se jí o něco uleví.* Určitě ne, Daesyn hloupá není. *Pousměje se a když dopije džus, zkusí si objednat džus smíchaný s troškou alkoholu, ať není za úplnou slabošku.* Protože já mám potřebu stále něco dělat. O volno se třeba chodím dívat na pacienty, jak se jim daří, nebo tak. *Zasměje se se, když ji cvrnkne do nosu, ovšem poté zvážní, když ji opět prokoukne. Skopí pohled a vydechne.* Ano, z části je to kvůli tomu.. Jsem citlivá, ale když se jedná o tebe, tak jsem ještě více, jelikož se mi.. *Odmlčí se.* Nelíbí představa tebe s jinou. Já vím, má mi to být ukradené a jedno, protože je to tvůj život, ale z nějakého důvodu není. To spíš já si na tebe dělám nároky. *Přizná se mu, ale nedokáže se mu podívat do očí, atak se raději napije ze své sklenky.* Víš, že s tebou také? Akorát před tebou zkrátka nikdo nebyl. *Zvedne koutky.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Brikssi Dahlia Schreave

Sun Sep 20, 2020 9:17 am
Jo, super. *Uchechtne se a potřese nad ním hlavou.* No tak, nech toho. Žádný krůčky. *Zamračí se malinko a potlačí touhu si dětinsky založit ruce na hrudi a dupnout si. Pak začnou rozebírat jeho chození do bojových klubů, které se jí ani trochu nelíbí a chce ho od toho nějak odradit.* Kee, no tak. Vždyť se zničíš. Prosím, nechoď tam. Vážně pojď radši se mnou do posilovny, aspoň mě můžeš naučit nějaký nový pohyby při sebeobraně a tak a když budeš mlít blbosti, klidně do tebe taky kopnu. *Snaží se vymyslet něco, čim by ho odradila od chození tam.* Proč? Třeba se mi taky líbí, když do mě někdo mlátí a já můžu mlátit do něj. Buď je to tak super, jak říkáš a v tom případě to začnu dělat taky a nebo to tak super neni, je to nebezpečný a v tom případě tam přestaneš chodit. *Vychrlí ze sebe ještě předtím, než k nim dojde Dorian, který zvládne do Keenana narazit a ještě ho i polít. Oddychne si, když na žádnou ránu nedojde a když slyší to o těch sudech nezadrží uchechtnutí.* Už chápu, proč normálně nijak moc nepiješ. *Poznamená pobaveně, ale úsměv jí zmizí ze rtů, když se Keenan najednou rozloučí.* Prosím, nechoď tam. *Zamumlá mu do objetí a díky strachu o něj ani nezvládne nějak zareagovat na jeho poznámku o posteli.* Díky, potřebovala jsem změnu. *Zareaguje na Dorianův kompliment, když trochu ustaraně sleduje Keenanova záda, jak odchází z jachty. Pak se pohledem vrátí zpátky ke svému snoubenci.* Upřímně...žádná sláva to neni. *Odpoví mu na otázku a pak kývne hlavou k jeho pití.* Proč ses rozhodl pro alkohol, když na tebe má takový účinky? Ještě jsi mohl z jachty spadnout do vody. *Poznamená mírně pobaveným hlasem. Chce mu ukázat, že je v pohodě, i když má ve skutečnosti do takového stavu daleko.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sun Sep 20, 2020 9:49 am
*Potom, co jí ukáže své různé doteky se zase usadí na svou stoličku a začnou rozebírat výhodu toho, že ženským nic nestojí, když jsou vzrušený. Ale zkušený chlap pozná nadrženou ženskou, když jí vidí a do týhle skupiny patří i on sám.* Jo, to máš pravdu. Ale plno chlapů umí zamaskovat i stan z kalhot. *Uchechtne se a pak jí povypráví o tom, jak mu dneska dopoledne psala jedna holka na Illeagram a chtěla s ním prakticky na rande.* Ani to říkat nemusíš, tvůj účet jsem už stihl prohlídnout. *Poinformuje jí pobaveně.* Jo, to je pravda. Jsem zvědavý, kolik vztahů se rozpadne po paláci během Selekce, než si ona konečně někoho najde. *Poznamená a potřese nad tím hlavou.* Jsi si jistá? Pořád je na tobě poznat, jak jsi vzrušená. A jak moc bys chtěla, abych tě doopravdy políbil. *Zamžiká obočím a nakloní se ze své stoličky lehce k ní.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Kaden N. Collard

Sun Sep 20, 2020 10:13 am
*kývne hlavou, když Noora s jeho návrhem souhlasí. Těší se, až spolu stráví noc pod širákem. Všimne si, že jí ublížil tím, co řekl, a tak toho začne hned litovat. Ani si neuvědomoval, co říká. Navíc všechno z toho co řekl je jedna velká lež. Položí svou ruku na tu její, asi aby ji uklidnil. Nebo ji prostě jen potřebuje cítit. také se pousměje, když řekne, že ji na něm záleží.* Dořekni to. *Vybídne ji, když nedokončí svou větu, i když si ale dokáže domyslet, co tím myslí ona. Chce to ale slyšet od ni.* Aby ses nedivila. *Uchechtne se, protože Daesyn podle něj rozhodně není nejchytřejší ani nejzodpovědnější člověk na světě. Kdyz si Noora objedná další drink, uvědomí si, že stále nevypil toho panáka whiskey, ale přešla ho chuť, takže si objedná colu a panáka nechá být.* Ty jsi závislá na práci. Měla by sis dát chvilku volno. Třeba týden. Odjet někam na hezký místo a udělat si dovolenou.*řekne pobaveně. Nevěří ji ale to divadýlko, kdy říká, že je v pohodě. Dojde mu, že v pohodě není právě kvůli tomu, co řekl.* Proč.. se ti ta představa nelíbí?*zeptá se tiše a přitom ji sleduje pohledem.* Taky se mi nelíbí ta představa, že bys měla spát nebo by na tebe měl sahat nekdo jinej.*řekne tiše a následně se také pousměje.* Taky jsem nikdy..*zarazí se a přemýšlí, jak nějak zamaskovat to, co chtěl říct.* Nikdy jsem se.. no.. prostě s tebou je mi fajn. Skvěle. A to nikdy nebylo s žádnou jinou, která se mnou spala.*vykoktá ze sebe a zní to trošku hůř, než zamýšlel. S Noorou mu bylo skvělé i před Tím.* Nechceš si jít zaplavat?*nadhodí, aby odvedl řeč jinam a kývne hlavou k moři kousek od nich.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sun Sep 20, 2020 10:26 am
*Podle ní to mají ženský prostě lepší, jak muži. Nic jim nejde vidět. *Hmm.. taky pravda.*Uzná a uchechtne se.*Vybrali jsme si skutečně zajímavé téma k hovoru.*Poznamená pobaveně a dopije své pití, načež si hned objedná další. Když zjistí, ž Sebastienovi dneska psala jedna holka, která ho nejspíše chtěla sbalit, spíše určitě, uchechtne se nad tím. Dost ji to pobaví ale na druhou stranu se jí chování té holky nelíbí. Nevadí jí, že psala Sebastienovi, ale když by si vybrala někoho jinýho, kdo je šťastně zasnoubený nemuselo by to skončit dobře.*Stihl jo? Dlouho jsme nic nepřidala, asi to budu muset napravit..*Už jen podle toho, jak se usměje mu musí být jasné, že další její fotka bude stát skutečně za to.*Ale stejně, co je to za nápad, psát random týpkům u kterých si ani nezjistí, jestli jsou volní? Když se chce seznámit má jít třeba do baru. *Pokrčí rameny. Řekne, že to zvládne, ale kdy se k ní Sebastien nakloní, pohled jí sjede na jeho rty. Pro sebe se pousměje a taky s k němu nakloní. Jen lehce, tak lehce, že to mohl sotva pocítit, se otře svými rty o ty jeho.*Jak jsem řekla, zvládnu to.*Zazubí se na něj a odtáhne se.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Chelsea Baffin

Sun Sep 20, 2020 10:31 am
**Přijde za Eadlyn a lehne si vedle ní na lehátko. Za chvilku se tam ale objeví korunní princ a ona je jenom zmateně pozoruje. Když Eadlyn naštvaně odejde, zachvilku vybuchne smíchy. Nemůže si prostě pomoc, přišlo ji to komické. Když se konečně uklidní, tak se omluví. Ale nepřijde ji to tak blbé, protože se začal smát i on. Takové ty sourozenecké hádky zná taky, i když ona se už se svým bratrem ani nebaví. Podívá se na něj a nad jeho otázkou pokrčí rameny.* Mám se dobře a ne, nic mi nechybí. Maximálně tak rodina, ale k nim se stejně dřív nebo později vrátím. *Znovu pokrčí rameny a usměje se. Vzpomene si na jejího otce, nikdo jiný ji z její rodiny nechybí. Potom se zamyslí.* Nechcete jít za ní? *Zeptá se ze zdvořilosti, protože nechce aby to vypadalo, že tu musí být s ní.Kývne směrem k baru, kam ještě před chvílí Eadlyn odešla.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Dorian M. Nielsen

Sun Sep 20, 2020 10:50 am
*I on se na dnešní akci ukázal, i když to zprvu neplánoval a plánoval se válet v posteli. To ho ale začala po chvíli nudit, proto se také nechal odvézt na jachtu a když byl na místě, hned přešel k baru. Dnes měl na něco alkoholického chuť, ať už to bude cokoliv. Sundá si košili, aby šlo vidět jeho tetování a s pitím v ruce se vlastně začne rozhlížet, zdali nepřehlédl někoho známého, kdo akci také navštívil a on si ho mezitím nevšiml. Nenašel svou sestru, ovšem místo toho se pohledem střetne s Brikssi a všimne si i Keenana, načež se za nimi rozejde. To by ovšem nemusel jako střevo cestou zakopnout, drknout do Keenana a ještě na něj vylít polovinu svého pití. Omluví se mu a následně protočí jemně očima, nad jeho poznámkou.* Já nevím, co to bylo, prostě něco tam bylo a já o to zakopl. Sudy byly jen takový odhad. *Zamumlá, načež pozdraví Brikssi a pochválí ji její nové vlasy.* To chápu. *Přikývne s úsměvem, když řekne, že potřebovala změnu. Nečekal by, že ji blond bude tolik slušet. Poté si povzdychne, když Keenan odejde.* Nechci vás tak rozdělovat. *Jemně se zamračí.* Zlepší se to. *Zlehka a povzbudivě pohladí Brikssi po rameni, načež mu zacukají koutky.* Minule jsem se hodně ztřískal, což bylo výjimečně. Teď mi bude stačit pár sklenek, jen na uvolnění. Neplánuji se opít, i když skočit mezi žraloky zní lákavě. *Zasměje se.* Dáš si něco k pití?
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Noora May Olsen

Sun Sep 20, 2020 11:08 am
*Párkrát stanovala se svou tetou, nebo sama, tudíž se vážně těší a je i zvědavá, jak to s Kadenem bude probíhat. Poté se to všechno ovšem opět otočí o 180 stupňů, načež ucítí Kadenový dotek, kterým se jí nejspíše snaží uklidnit, což částečně pomůže, protože z jeho doteku se jí do celého těla rozlije teplo.* Proč jsi to tedy řekl, když to není pravda? *Dokončí svou větu, jak jí pobídl a zvědavě se na něj podívá. Zajímá ji, proč to vlastně udělal. Překvapilo ji, když poté popřel to, co řekl a zároveň ji to potěšilo, že byla zatím jeho poslední..* Daesyn bohužel ještě tolik neznám, takže.. *Pousměje se, nemůže nic moc o ní říkat, když s ní vlastně mluvila jen jednou a asi i naposledy, když si Kaden nepřeje, aby s ní mluvila. Poté si objedná drink, v kterém je minimální množství alkoholu. Překvapí ji, že si Kaden objedná colu, ale nic na to neříká, jen se pousměje.* Jsem na práci zvyklá už od osmi let, což už je nějaká doba, tudíž mi přijde zvláštní, že bych najednou měla odpočívat.. Dovolenou jsem navíc neměla strašně dlouho. *Zamyslí se nad tím, jak moc pracuje. Ji se to však nezdá špatné..Poté ale hraje divadýlko, které stejně prokoukne, tudíž se za to začne v duchu kárat.* Možná je to proto, protože často přemýšlím nad tou naší nocí a když si tam místo sebe představím jinou, hezčí holku.. Já nevím, asi bych ti to měla přát, ale místo toho mám v sobě hrozně kousavý pocit.. *Promne si obličej, občas má pocit, že z něho zešílí. Díky němu cítí několik nových pocitů, v kterých je naprosto ztracená a nevyzná se v nich.* Nikdy jsi co? *Optá se jej, načež se mu podívá do očí. Následně se zaculí, když ji řekne, že se s ní cítí dobře. Zlehka teď ona položí svou ruku na tu jeho, ale to už odvede řeč jinam, za což mu je vděčná. Dá si ruku na stehno a přikývne.* To je dobrý nápad. *Usměje se, sice neplánovala jít do vody, jelikož se jí nelíbí ta stopa po střelné ráně na jejím břiše, ale pokud to bude s ním.. Nebude se cítit tak špatně, když to pochopí. Postaví se a dopije ten džus, který je s něčím smíchaný.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Kaden N. Collard

Sun Sep 20, 2020 11:52 am
*vybídne ji, aby dokončila svou větu, i když tuší, co chtěla říct. Poté, co to skutečně udělá, chvilku mlčí a přemýšlí. Sám neví, proč to řekl.* Já ani nevím.. prostě jsem to řekl. Nepřemýšlím nad tím, co říkám. Asi bych se měl začít hlídat.. *prohrábne si vlasy. Opravdu neví, proč to řekl. Možná aby ji odehnal. Nebo odehnal své city k ní. Poté se chvilku baví o jeho sestře a následně si objedná colu. Na alkohol ho přešla chuť. Všimne si, že si Noora dala něco, co má v sobě trochu alkoholu a musí se nad tím pousmát.* vidíš? Nemělas ji dlouho. Tak by sis ji měla dopřát. *Řekne a musí nad ní pobaveně potřást hlavou. Poté prokoukne to, že je "v pohodě". Vidí na ní, že není. Už jí má dost přečtenou.* Nejsou hezčí holky než ty.*vyhrkne rychle bez rozmýšlení. Cítí úplně to samé. Nedokáže přijmout fakt, že by mohla mít Noora něco s někým jiným a nechápe proč. Vždyť spolu nic nemají. Měla by mu být ukradená. Ale není..* nikdy jsem se s nikým necítil takhle volnej a.. šťastnej. *Dokončí tedy větu a přitom se jí také dívá do očí. Pousměje se, když je to tentokrát ona, kdo položí svou ruku na tu jeho. Navrhne, jestli si nepůjdou zaplavat, aby odvedl řeč jinam. Trochu ale posmutní nad tím, že stáhne svou ruku. Rychle dopije svou colu a postaví se. Nachvilku se zarazí, ale pak se vykašle na nějaké potlačování citů a jednoduše ji chytne za ruku a zamíří pryč z lodi. Po chvilce dojdou na pláž, kde si začne rozepínat košili a následně ji položí jednoduše na zem. Stáhne si i šortky a přitom si uvědomuje, že si nebral plavky, takže zůstane jen v boxerkách.* Dáma má přednost.*zazubí se na ní a kývne hlavou směrem k moři. Voda bude asi dost studená, ale co už.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sun Sep 20, 2020 12:00 pm
To vybrali no. *Zasměje se. S ní probral už tolik různých témat a provokovali se už několikrát, takže si na to tak nějak pomalu zvyká a ani mu to nijak zvláštní nepřijde. Dopije svojí druhou skleničku a povypráví jí o té holce, nebo spíše princezně, abychom byli přesní, která mu dopoledne psala a chtěla se s ním sejít. Další pití si už neobjednává, protože odsud chce odejít po svých a nepotřebuje se opít úplně do němoty. Už takhle je trochu v náladě a to mu stačí.* To jsem zvědavý, kolik toho ukážeš tentokrát. *Uchechtne se, protože její fotky rozhodně nijak cudné nejsou, jak stihl zjistit.* Jenže v barech jsou i neurození a tahle princezna nejspíš touží po vztahu s nějakým princem a odmítá vyjít z komnaty, tak to zkouší nejspíš takhle. *Pokrčí se smíchem rameny. Sám to nijak moc nechápe, takže se rozhodne v hovoru posunout dál konkrétně k tomu, jak musela oželit jejich polibek. Když se ale ona nakloní k němu a lehce se svými rty a ty jeho otře, dostane ho.* Ale já už ne. *Vydechne a nakloní se přímo k ní, takže bez problémů natiskne svoje rty na ty její. A vzhledem k tomu, jak jsou sladké a že má i nějaký ten alkohol v krvi, tak rozhodně nelituje toho, že se vzdal v týhle jejich malé hře. Naopak polibek prohloubí a jednu ruku jí položí na pas, aby si jí u sebe trochu přidržel.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Brikssi Dahlia Schreave

Sun Sep 20, 2020 12:06 pm
Já mám daleko lepší odhad. Trochu se ti díky alkoholu zamotaly nohy a zakopl jsi sám o sebe, protože sudy tady vůbec nejsou. *Poinformuje Doriana pobaveným úsměvem a pak starostlivě sleduje odchod Keenana, který nejspíš opět zamířil do jednoho z těch bojových barů, ze kterých je už tak dost zbitý. Nemůže s tím ale nic udělat, takže se podívá zpátky na svého snoubence a poděkuje mu za kompliment týkající se jejích nových vlasů.* Nerozděluješ nás ty, Doriane. Rozděluje nás to, co jsme zjistili. *Odpoví mu a na jejím obličeji je vidět, jak jí to trápí. To, že ona sama je v žalostném stavu, vyhublá a má pod očima kruhy ignoruje, protože je pro ní daleko důležitější její dvojče.* Začal chodit do nějakých bojových barů, kde se rve s ostatníma. Prý mu to pomáhá, ale je hrozně zbitej a musí ho to bolet. A já nevim, jak ho od toho odradit. *Přizná a trochu zoufale si prohrábne rukou vlasy.* /Prostě se tam jednou vydam za nim, necham se tam taky zbít a třeba ho to přesvědčí, aby tam nechodil./ *Naplánuje si v duchu, ale tuší, že by s tím nesouhlasil ani Keenan, ani Dorian, takže si to nechá jenom pro sebe.* Díky. *Nadzvedne mírně koutky rtů, když se jí snaží uklidnit a pohladí jí po rameni.* Lákavě? To máš depku a chceš se zabít, nebo co? Potom, co jsem konečně přiznala, že mi nevadí, že se tě nezbavim? *Nadzvedne obočí a uchechtne se.* Ne, už jsem měla a nějak mě přešla chuť i na ten alkohol. *Potřese hlavou.* Nechceš jít spíš do nějaký výřivky nebo tak? Tady je mi docela zima. *Sice je teplo a všichni jsou tady v plavkách, ale rychlý úbytek váhy na ní zanechal i takovýto výsledek a teď je jí většinu času všude zima.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Skyden A. Lefevre

Sun Sep 20, 2020 12:14 pm
Neurazilas mě. V pohodě. *Pokrčí rameny a na Daesyn se lehounce usměje.* Jo, jen si mě dostala tou svatbou. Nějak si nedokážu vybavit sebe, jak stojím u oltáře a čekám, až ke mně dojde Asher. *Vysvětlíji s úšklebkem na tváři.* Pochybuju. Nemyslím si, že by ho něco dokázalo změnit, ikdyž by to třeba bylo právě to dítě. *Povzdechne si a pokrčí nad tím rameny.* Jo. Chtěla jsem jít na potrat, protože jsem nechtěla oznamovat dvoum chlapům, že je šance, že jejich a tim jim zničit život a zničit život i tomu dítěti. Jenže na potrat bych stejně nemohla, protože bych to možná nepřežila. *Vysvětlí ji a celou dobu upírá pohled na hladinu vody, jako by ji to snad mohlo v něčem pomoct.* Nějak bych to zvládla. Jestli to nebude Asherovo, stejně se nebudu chtít vrátit do Belgie. A jestli to jeho bude, stejně semi tam zpátky nechce. *Pak rekne svůj názor ohledně citů Ashera a stojí si za tím, že mu určitě Daesyn není lhostejná.*Klidně se ho zeptej. *Zamumlá s pokrčením ramen. Stejně ji už nic neublíží, když se ujistila, že on k ní necítí to, co ona sama k němu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sun Sep 20, 2020 12:16 pm
*Uchechtne se. Vzhledem k tomu, co všechno už probrali, už se asi nikdy nebude divit tématu, které si příště vyberou k hovoru. Ale baví s, takže si nemá vlastně na co stěžovat. Když se doslechne o dívce, která se Sebastiena snažila uhnat přes zprávy, musí se zasmát. Podle ní musí být skutečně zoufalá, když už zkouší tohle. Navíc co jí přijde horší je, že si asi neuvědomuje, že by takhle někomu mohla zničit vztah. Nebo si to uvědomuje, ale je jí to jedno. Když zjistí, že jí Sebastien už stihl projet Illeagram poznamená, že tam už nějakou tu chvíli nic nepřidala a v nejbližších dnech to hodlá napravit.*Nech se překvapit. *Usměje se na něj.*To bude mít docela těžký, vzhledem k tomu, že většina princů je tu zasnoubených. Ale taky dobrý no, že chce s někým být jen kvůli postavení. *Potřese nad tím hlavou. Štěstí se dá najít i s někým bez titulu. Chce ho potrápit tím, že se k němu nahne a rty se o ty jeho jen lehce otře, aby to sotva pocítil a následně se odtáhne s tím, že to zvládne. Je ale ráda, že on nakonec jejich rty spojí. Chtěla ho políbit, ale zároveň ho nechtěla nechat tohle vyhrát. Polibek mu hned začne oplácet.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Noora May Olsen

Sun Sep 20, 2020 12:19 pm
*Zeptá se ho, proč to vlastně řekl, když to nemyslel vážně. Sám ji pobídl, aby se na to zeptala a tak to udělá.* Nemyslela jsem to nijak špatně, nechci zase, aby sis kvůli mně promýšlel každé slovo. Nechci tě omezovat. *Pousměje se a jemně zavrtí hlavou. Poté se chvilku baví o jeho sestře, ale k tomu ona nemá moc co říct, protože jeho sestru nezná tak dobře, když se s ní bavila pouze jednou a to celkem chvilku. Poté si objedná pití s troškou alkoholu a usměje se, když si dá Kaden colu.* U mě je i možné, že bych se začala po chvilce dovolené nudit. *Zacukají ji koutky, ale možná o tom kvůli němu popřemýšlí.* Když se kouknu kolem, tak je jich tu plno.. *Šeptne, ale i tak na chvíli natočí hlavu do strany, protože se musí zaculit nad tím, že jí to řekl zrovna on.* Víš, že mě doháníš k šílenství, Kadene? *Šeptne, když řekne, jak se s ní cítí a poté mu položí zlehka ruku na tu jeho. Když však odvede řeč jinam, za což mu je vděčná, ruku stáhne a s úsměvem souhlasí s jeho nápadem. Postaví se, dopije si svůj drink a když ji chytí za ruku, ani se nad tím nepozastaví, jak jí to přijde přirozené. Jemně mu ruku stiskne a nechá se vyvést z jachty. Jakmile jsou na pláži a on už se svléká, chvíli se na něj jen tak dívá, ovšem poté zamrká a uvědomí si, že by si také měla pohnout. Přes hlavu si přetáhne šaty, tudíž tam teď stojí jen ve světle modrých dvoudílných plavkách.* /Že já si nevzala ty jednodílné, aby ta stopa nešla vidět./ Abych vodu zkusila jako první, co? *Zasměje se, ale nic nekomentuje a rozběhne se do vody. Jemně vyjekne nad teplotou vody, ale i tak do vody se smíchem skočí, jakmile už je v nějaké hloubce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Daesyn Diwa Collard

Sun Sep 20, 2020 12:38 pm
*Přikývne. Je ráda, že se na ni Skyden nezlobí. Uchechtne se.*Hele, ono by to bylo spíše naopak Ženich čeká na nevěstu, až dojde uličkou k němu. I když, pokud byste se prohodili a ty ta, byla v obleku a on v šatech, bylo by to dost vtipný. Ale nejsem si jistá, jestli by s tím on souhlasil.*Musí se pobaveně usmát, když si představí Ashera ve svatebních šatech.* Možná by to to dítě skutečně změnilo.*Pokrčí rameny.*Hele chápu, že je to pro tebe asi těžký, ale potrat? *Potřese hlavou.*Zvládneš to. Bude dobrou mámou, kterou si to dítě zaslouží a pokud bude dítě Coreyho, určitě se o vás oba dva postará a stejně tak i Asher. *Objala by ji, aby jí aspoň trochu uklidnila a nebo podpořila, ale není si jistá, jestli může. Nechtěla by aby se Skyden cítila nějak nepříjemně.*Takže ať už to dítě bude Coreyho nebo Asherovo, nechceš se vrátit? *Ujišťuje se, jestli to pochopila dobře.*Když bude Coreyho, můžeš odjet do Polska no.. Jestli Asherovo.. Kam půjdeš? Jestli bys chtěla, pomohla bych ti. Mohla bys i tak do Polska třeba. Nebo zůstat v Illey. Zařídila bych ti vysokou kastu a třeba byt, abys to neměla tak těžký.*Chce jí pomoci.*Zeptám, i když už odpověď znám. Sám mi na Střeše, kde jsme se potkali řekl, že mě nemiluje. Takže tak.*A i kdyby k ní Asher něco cítil, jí je to už jedno.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Kaden N. Collard

Sun Sep 20, 2020 12:47 pm
*sám ani pořádně nevi, proč to řekl, ale mrzí ho to. Vážně by si měl začít dávat pozor na to, co říká.* Neomezuješ mě. *Ujistí ji a pousměje se. Poté přijde na chvilku řeč na Daesyn, ale nějak moc jí neřeší. Místo toho se začne divit totiž nad tím, že Noora vážně miluje svou práci a klidně by tam očividně byla pořád.* Ty seš fakt divná.*Potřese hlavou a zasměje se. Nezná člověka, který by byl tolik zapálený do své práce.* Jo, jsou hezké.*uzná a také se koukne okolo.* Ale ty jsi mnohem hezčí. *Vrátí se pohledem na ní.* A neodkláněj se. Já to tvý culení stejně vidím. *Popíchne ji a lehce do ní strčí.* A víš, že je to oboustranný, Nooro?*oplatí ji otázku stejně tichým hlasem, jakým mluvila ona. Poté se pousměje nad tím, jak se opět jejich ruce dotknou. Ale na jeho vkus na moc malou chvilku. Proto rychle dopije svůj drink a chytí ji za ruku, načež oba dojdou na pláž. Tam se začne svlékat a nijak se nepozastavuje nad tím, že nemá plavky, ale jen obyčejné boxerky. Všimne si, jak na něj zírala a pousměje se nad tím. Následně na ní ale zírá on, když si přetahuje šaty přes hlavu. Chvilku spočine pohledem i na místě, kde je jasně vidět, že byla postřelená a lehce se zamračí.* Jasně. Určitě bude mít skvělou teplotu. *Zazubí se na ní. Poté se také rozeběhne se smíchem do vody a skočí do ni. Jako malé dítě. Připlave kousek blíže k ní a cakne na ní s nevinným výrazem trochu vody.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Noora May Olsen

Sun Sep 20, 2020 2:24 pm
Dobře, tak teď možná neomezuji, ale nechci s tím ani nedopatřením začít. *Pousměje se, načež přejde krátká řeč o Deasyn, ale poté se to přehoupne na její práci, kterou má vážně ráda.* Já vím, že jsem. Už jsi mi to říkal. *Zasměje se nad tím, když ji řekne, že je divná. Kdyby nepracovala, bůhví, jak by na tom byla. Poté se začne culit nad jeho komplimentem, což se snaží skrýt, ale on si toho stejně všimne.* Máš oči všude, víš to? *Uchechtne se, načež se ho tichým hlasem zeptá na tu otázku, kterou jí vrátí. Chvíli se mu dívá do očí, se svou rukou na té jeho, avšak když řeč odvede jinam, netrvá to dlouho a za ruku se nechá vyvést na pláž. Na pláži chvíli civí na Kadena, ovšem když je značně pozadu, začne se rychle svlékat i ona.* Bude to studené. *Zasměje se, ale i tak se tam rozběhne a následně tam se smíchem skočí. Otočí se za ním, když ji pocáká a zvedne pobaveně obočí.*Tak ty takhle, jo? *Zasměje se a se smíchem mu to oplatí, trošku více.* Nesnaž se tvářit jako neviňátko! *Zvolá s úsměvem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sun Sep 20, 2020 2:55 pm
*Je docela zvědavý, jaká fotka od ní na Illeagramu přistane v nejbližších dnech. Může jen doufat, že se tam nevystaví celá nahá a jemu zůstane třeba vidina na spatření jejího nahého těla jako něco, co bude náležet jenom jemu jako jejímu snoubenci a ne celému světu. Ale je to její věc a on se nehodlá plést do toho, kolik toho ukazuje nebo neukazuje na sociálních sítích. Ona tím dělá vizitku jak sobě, tak své zemi a je to čistě na jejím svědomí.* Dobře, už teď jsem zvědavej. *Mrkne na ní a po jejích slovech týkajících se zadaných princů přikývne.* Jo, to je pravda. Kdo ví, co se jí honí hlavou? Třeba nebude nijak zlá nebo tak a myslí to dobře... Nevim, neznám jí. Mám pocit, že podle příjmení patří do Řecka a tam jsem byl jen jednou krátce, takže jí nejspíš ani osobně znát nebudu. *Pokrčí rameny. Když se pak začnou provokovat, on to už nevydrží a přizná porážku tím, že jí políbí a polibek se nezdráhá prohloubit. Je mu jedno, že vlastně prohrál. Vyhraje třeba příště. A nebo ne a aspoň si dnešní večer užije.* Co takhle jít někam, kde není tolik lidí a tam třeba pokračovat? *Navrhne jí, protože on není ten typ, který by při všem potřeboval milion čumilů okolo sebe a jachta je na jeho vkus dost plná lidí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sun Sep 20, 2020 3:09 pm
*Nějak už nemá potřebu se vystavovat na Illeagramu polonahá. Spíše tím chce Sebastiena trochu provokovat. Možná přidá něco vyzývavějšího, ale tak hrozné to pravděpodobně nebude. Nechápe, jak se nějaká holka může snažit najít si přítele tím, že bude někoho neznámýho spamovat zprávama. A zvlášť ještě prince. To by jí fakt vadil třeba nějaký strážce, který by jí ale upřímně miloval? */S tímhle přístupem si ta holka bude svýho prince hledat dlouho./Jo to je pravda. Ale stejně je to podle mě divný.*Pokrčí rameny.*Řecka? Tam jsou.. Lindwood, ne? *Zavzpomíná na královskou rodinu z té země, ale nedovede si tam nikoho vybavit. Tipovala by, že král s královnou tma mají tak tři děti, ale není si jistá. Navzájem se začnou provokovat, což ji dost baví. Potěší jak to, že tentokrát to vyhraje, protože Sebastien to už nevydrží a jejich rty spojí, tak i to, že konečně může jeho rty ochutnat.*Jo, to bude myslím lepší.*Souhlasí s odchodem pryč.*Počkej.*Vzpomene si na svoje šaty, které si prozatím dá zase na sebe a pak se vrátí k Sebastienovi, aby společně mohli někam, kde bude větší soukromí.*
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Jace J. A. Schreave

Sun Sep 20, 2020 3:18 pm
*když plánuje útok na jeho sestru, nějak nezaregistruje to, že je tam i účastnice, které si všimne až poté. přijde mu to jako trapná situace, ale je rád, že se dívka sěje a nedívá se na něj jako na blázna. zvědavě nakloní hlavu na stranu a na dívku se koukne.* myslíte si, že vás mám v plánu vyhodit nebo tak něco? Ale jestli vám chybí rodina, dalo by se to nějak zařídit, aby na jeden den za vámi přijeli. *Zeptá se jí, docela zvědavě. tahle dívka mu přijde milá, takže doufá, že domů nechce.* /Jedna asi ze tří normálních./ Ne, ona vychladne. *odmávne to rukou a koukne se směrem, kde je jeho sestra.* Je zvláštní ji vidět u baru. *Uchechtne se a zavrtí nad tím hlavou.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Sebastien Patrick Dubois

Sun Sep 20, 2020 3:24 pm
Jo, to je, ale my s tím bohužel nic nenaděláme. *Pokrčí jedním ramenem a pak pokýve hlavou.* Jo, v uživatelském jméně měla tohle příjmení. A jméno jí začínalo myslim na C, nepamatuju si přesně, koukal jsem do toho i do papírů a můj mozek nedával tolik věcí naráz. *Přizná pobaveně. Není ženská, aby zvládal milion věcí naráz. V tomhle je přesně ukázkový případ chlapa. Stejně jak o v tom, že když ho holka provokuje, nevydrží to nijak moc dlouho a nakonec jí podlehne, jako přesně v tomto případě, kdy to prostě vzdá a políbí jí. Nezdráhá se polibek prohloubit, ale zároveň si uvědomí, že jsou okolo nich lidi a ne zrovna málo lidí, takže jí nabídne odchod do soukromí.* Dobře. *Přikývne a počká, než si vezme ty šaty. Doufá, že co nejdřív budou zase dole.* Navrhuju návrat do paláce. Většina lidí je tady, takže tam bude klid. *Pokrčí rameny a počká, jestli mu to odkýve nebo ne. Jestli s tím bude souhlasit, vydá se s ní z jachty směrem k limuzíně, která ho sem i přivezla.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Kaden N. Collard

Sun Sep 20, 2020 3:53 pm
Nooro, klid. Nikdy jsi mě neomezovala a nikdy ani nebudeš. *Protočí nad ní očima. Ještě neviděl člověka, který by se bál o to, aby druhého v budoucnosti neomezoval. Musí se nad tím i pousmát.* A pravděpodobně to není naposledy, co to slyšíš, pokud takhle budeš pokračovat. *Neunikne mu to, jak se začne culit, i když se to snaží skrýt. Samozřejmě to nějak okomentuje. To by ani nebyl on, kdyby k tomu něco nedodal.* Fakt? Toho jsem si nevšiml. *Řekne ironicky a zazubí se na ní jako andílek. Poté ji oplatí otázku, protože i ona ho dovádí k šílenství. Chvilku se navzájem dívají do očí a poté se opět setkají jejich ruce, i když jen na chvilku. Následně už oba vstanou a když ji chytne opět za ruku, vydaji se pryč z jachty. Na pláži se oba svléknou, přičemž ji nezapomene pozorovat. Stejně jako ona jeho před chvílí.*to je mi jasné. Proto jdeš první. *Zamrká na ní jako andílek a po chvilce už je i on ve vodě. Cakne na ní trochu vody s výrazem neviňátka, které to určitě neudělalo.* Hej!*křikne na ní a připlave blíže k ni. Chytne ji za pas a zvedne ji lehce do vzduchu, načež s ní zatočí jako s malým dítětem.* Ale já se tak netvářim schválně! Já neviňátko jsem, takže je to úplně přirozený výraz.*brání se pobaveně.*
Vertasia
Vertasia
Posts : 1014
Join date : 27. 04. 20
Age : 19

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Noora May Olsen

Sun Sep 20, 2020 4:44 pm
No dobře, jsi moc přesvědčivý. *Poví s úsměvem a dá na jeho slova, přičemž si konečky prstů pročísne vlasy.* Tak už alespoň vím, co čekat. *Vyplázne na něj jako nějaké dítě jazyk a usměje se. Poté se před ním snaží skrýt své zaculení, ovšem stejně ji to neprojde.* Tak jsem asi více všímavá já. *Zazubí se nevinně a pokrčí rameny, jakoby nic. Poté se na chvíli zamyslí, jak jí tohle přijde šílené, načež se dotkne jeho ruky. Je zvláštní to, jak oba nechtějí, aby se někdo toho druhého dotýkal, i když mezi nimi nic není, pouze kamarádství. I když ona nejspíše cítí něco více, nechce kazit to, co mezi nimi je teď. Poté uz jsou ale za chvilku na pláži, kde se začne hned po něm svlékat a na jeho povel běží do vody jako první. Zasměje se jeho poznámce, že jde schválně první ona. Poté, když je tam i on, mu oplatí cáknutí, ovšem trošku silnější mírou.* Copak? *Zazubí se, úplně nevinně a když ji zvedne a začne s ní točit, se smíchem si zlehka položí ruce na jeho ramena.* Ty a neviňátko? No to je mi ale novinka. *Pobaveně se usměje.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Octavia Charity Bloodworth

Sun Sep 20, 2020 4:50 pm
*Přikývne. Ví, že má pravdu, nic s tím nenadělají. Když zmíní řecký rod, zavzpomíná na to, jaké tam má královská rodina příjmení.*Jo, jasně.*Ono je to vlastně jedno, kdo ta holka byla, aspoň jim. Je ráda, že tuto jejich provokovací bitvu vyhrála ale ještě více než vítězství si užívá ten polibek, který mu oplácí. Ví, že je tu dost lidí, takže souhlasí s tím, že by se mohli vypařit. Vezme si ještě svoje šaty a vydá se zpět k němu.*Ano, návrat do paláce bude asi nejlepší. *Přikývne.*Ty šaty jsou mi trochu těsné, víš to? Těším se, až si je tam budu zase moc sundat.. A nejen ty.*Řekne to schválně a zazubí se na něj. Pak se vydá spolu s ním směrem k limuzíně.*
Sponsored content

Jachta královské rodiny - Stránka 7 Empty Re: Jachta královské rodiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru