Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Nickaise W. Collard

Tue Mar 30, 2021 8:40 pm
*zděšeně se zeptá, jestli vážně přirážel do flašky Whiskey a opravdu doufá, že ne. Je dost flegmatik, většinou i co se sebe týče, ale přirážení do flašky? To už je moc i na něj.* Božeee, promiň. *zasténá a prohrábne si vlasy.* Už nikdy nebudu pít. *kéž by to byla pravda, ale co si budem, řekne to každý a nikdo to nesplní.* To zas ne, kouzlo se jen tak neztrácí. Kort to moje. *pronese sebevědomě ale taky pobaveně. Musí z toho přece vybruslit nějak.* Ale na každej jeden můj kompliment reaguješ přesně takhle. Usměrňováním. To ti jako nemam říkat vůbec žádný komplimenty? *teď už jeho hlas zní spíše pobaveně a ne poučně, jak předtím. I kdyby mu řekla, že j´í opravdu nemá skládat žádné komplimenty, tak je dost jasné, že by v tom pokračoval. Jak by taky nemohl? Poté řekne, že by v těch šatech vypadala úžasně a nemůže se dočkat, až se tak opravdu stane. Když pak uvidí, jak rozmrkává slzy, hned se omluví, protože jí nechtěl rozplakat. Ale to, jak povytáhne koutky úst, na něj moc nepůsobí, protože jí to moc nežere.* Ten "úsměv" ti nežeru a ani nebudu. *obeznámí jí.* I tak jsem o tom neměl začínat. *Stojí si za svým a taky si stát za svým bude. Vyčítá si to. Nakonec ale začne o trochu odlehčenějším tématu a to o jejich domácích mazlíčcích.* Ne, ten se právě snažil získat zpátky to škrabadlo.* Mezi nimi ještě vznikne první zvířecí světová válka. *uchechtne se. Ale na to že je to kotě a mýval se pořád snaží jakž takž dobře.* Příště k tomu budeš mít šanci, už žádný neplánovyný nákupy a nebo zachraňování. Teda.. aspoň co jsme v Illey. *slíbí jí pobaveně. Nikdy by neřekl, že jednou bude tahat domů zvířata, ale holt zázraky se dějí.* Ale v Austrálii určitě budeme zachraňovat nějaký osamocený pavoučky nebo hady, že? *zeptá se s nevinným zazubením a doufá, že ho tady v té vodě neutopí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Maddie Tiffany Piotrowski

Wed Mar 31, 2021 8:30 pm
Neomlouvej se, byl jsi mimo. Nevěděl jsi, co děláš a říkáš. *Pousměje se na něj a po jeho prohlášení o doživotní abstinenci povytáhne obočí.* Tohle si nevěříš ani ty sám, natož abych ti to věřila já. *Poznamená pobaveně. S jeho pitím se smířila a nijak jí to nevadí. Dokud se neopíjí pravidelně a nechlastá kdykoliv se vidí jako tomu bylo při příjezdu do Illey, tak nemá žádné výhrady a zakazovat mu to nijak nebude.* Alkohol ti ho minimálně utlumuje, zlato. *Sníží nakonec ze svého tvrzení, ale úplně se ho nevzdá.* Když mu řekneš, že jsem ta nejtalentovanější, tak je to prostě přehnaný a nepravdivý. Na světě jsou daleko talentovanější lidi jak já. *Pokrčí rameny. Tohle je prostě fakt, který nemůže popřít. Pak ho chce ujistit, že je v pořádku a během toho rovnou i povytáhne koutky rtů, aby to znělo více přesvědčivěji. On jí ale zná už moc dobře.* Jsi jak rentgen. To je hrozný jak ti nemůžu lhát. *Postěžuje si naoko naštvaně, ale koutky rtů jí cukají nahoru už v opravdovém pobaveném úsměvu.* Ne, můžeš o tom začít kdykoliv, vážně. Mě nevadí o tom mluvit. S tebou. Protože v tom tak nějak figujureš a tak. Ale nedokážu s tim vším obeznámit někoho, kdo v tom nijak neúčinkoval nebo tak. *Snaží se to trochu vysvětlit. Neumí si představit, jak by to měla říkat někomu ze své rodiny.* Snad se nějak domluví, ujasní si svoje teritoria a budou spolu fungovat. Než odjedeme do Austrálie a tam si je budou muset ujasnit znova. *Uchechtne se. Pořád nechápe, jak je možné, že skončili zrovna s kotětem a mývalem. Občas uvažovala o tom, jestli ten psychicky narušený v jejich vztahu nebude nakonec Nick.* Aspoň co jsme v Illey? Vždyť tu budem už jenom něco okolo měsíce. Žádný zachraňování ani doma. *Sama si ani neuvědomí, že nazvala Austrálii svým domovem, ale díky Nickovi už jí tak bere. A těší se, až svůj nový domov uvidí.* Zapomeň. Ani náhodou. *Zavrtí rychle hlavou, protože žádnýho hada ani pavouka u sebe mít nechce.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Nickaise W. Collard

Wed Mar 31, 2021 9:06 pm
Co jsem dělal a říkal nevim do teď. Ale asi to raději nebudu chtít vědět.. *uchechtne se a jen doufá, že nedělal nic víc trapnějšího. A pokud jo, tak to opravdu vědět nechce.* Tak.. aspoń ne tolik alkoholu. *upraví to trochu, protože úplně bez alkoholu to asi půjde jen těžko.* Ale pořád tam je, to je to důležitý. *namítne a toho se nevzdá, protože jeho "kouzlo" je všudy přítomné a taky bude. Teda alespoň podle něj.* Ahh, ty jsi tak šíleně tvrdohlavááá. *zasténá nespokojeně a rezignovaně zvrátí hlavu dozadu.* Pro mě jsi ta nejtalentovanější. Ale faajn, já si myslim svoje a ty svoje. *asi fakt nemá smysl se dohadovat vzhledem k tomu, jak jsou oba dva tvrdohlaví.* Mám tě přečtenou. *pousměje se.* /A ty největší lži stejně neprohlídnu.../*probleskne mu hlavou. Prokouknout emoce pro něj není až tak těžké. Ale u toho zbytku je to horší, jen protože se ani pořádně nepodívá.* Ale předemnou nemusíš předstírat úsměvy... vyjadřuj to co cítíš, jsem tady pro tebe ať už se cítíš jakkoliv. *pohladí jí jemně po tváři a pokrčí rameny. Na jednu stranu obdivuje to, jak dokáže být v tomhle ohledu silná, ale zase nechce, aby se před ním musela nějak krotit nebo tak něco.* DObře. *kývne nakonec hlavou a už to nechá být.* To bude dobrá podívaná. *Uchechtne se. Upřímně vůbec nepřemýšlel nad tím, jak ais budou zvířata snášet podmínky v Austrálii, kde je neustále vedro.* Uteklo to nějak rychle.. a proč nezachraňovat? Vždyť to je dobrá věc. *uchechtne se.* Ale prooč? Vždyť jsou roztomilý. Takový malinký pavoučky jak dlaň. A je to sranda, určitě by tě to bavilo. Hlavně s nimi pak trávit čas v komnatě je super. *V očích mu pobaveně jiskří a na tváři mu hraje úsměv. Jasně, že nebude sbírat nějaký pavouky jak idiot, ale tohle ho náramně baví.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Maddie Tiffany Piotrowski

Wed Mar 31, 2021 9:24 pm
Nic důležitýho, co bys měl vědět se tam už ani neodehrálo. *Nevzpomíná si na něco dalšího, o co by se s ním měla podělit. Hlavní je, že její šifru rozluštil a teď jsou zase spolu, nemusí se vracet k tomu, jak byli oba na dně, když tomu tak nebylo.* Nevadí mi, že piješ. Dokud se obden neopíjíš, tak o nic nejde. *Ujistí ho s úsměvem.* A třeba si za chvíli budu moct dát i s tebou. *Doteď vůbec nepila. Nejdřív šlo o kalorie v alkoholu, kterých rozhodně málo není a teď jde spíše o to, že třeba jeden panák by jí skolil díky její podváze. Plus ještě pořád nemá úplně v pořádku srdce, se kterým musí chodit pravidelně na kontroly. Nejspíš bude muset v budoucnu na operaci, ale ta bude možná, až přibere ještě docela dost váhy.* Ty máš co říkat. *Uchechtne se a převrátí nad ním očima. Když ale zakloní hlavu a odhalí jí tím svůj krk, natáhne se k němu, aby ho tam mohla políbit a tím mu vynahradit to, jak mu ztěžuje komplimenty.* Jo, to máš. *Přikývne. Pořád nechápe, že mu byla předtím schopná tak dobře zalhat ohledně Zacha, ale mělo na tom dost podíl to, jak se bála o jeho život. Za normálních okolností by mu ale zalhat nedokázala.* Nechci, abys měl ještě víc starostí. Máš jich se mnou už tak spoustu. Já jsem v pořádku, vážně. *Nechce mu to ztěžovat zbytečnými slzami. Když jí pohladí po tváři, přivře oči a natočí hlavu, aby ten dotyk prodloužila.* Hlavně doufam, že si nějak neublíží. *Má trochu i obavy, že se Cuddlie s Casterem nijak nedohodnou a budou "válčit" už napořád. Pochybuje, že někde na internetu najde rady, jak chovat dohromady mývala a kocoura. Nejspíš budou jediní chovatelé tohohle druhu.* Je to dobrá věc, ale ne všechno musí skončit u nás. Když najdeš nějaký opuštěný domácí zvíře, dá se dát do útulku nebo tak. Nemusíme všechno chovat my. *Uchechtne se jeho nápadům. Když ale slyší o pavoucích, zamračí se. Naštěstí dostane nápad, jak mu vysvětlit, že na to má zapomenout.* Nojo. Máš pravdu. Bude sranda s nima trávit čas. Pořídíme si rovnou celý stádo, budu s nima kamarádka. Akorát škoda, že pak nezbyde vůbec čas na tebe a jiný hraní. Ale to určitě přežiješ, když jsou to tak roztomilí tvorečkové, že? *Zazubí se na něj a aby si "zvykal" na to, jak to bude v Austrálii s pavoukama, sleze z jeho klína a posadí se do tureckého sedu kousek od něj. Možná je divný v něm probouzet žárlivost k pavoukům, ale odmítá je chovat.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Nickaise W. Collard

Wed Mar 31, 2021 10:04 pm
Díky bohu. *uchechtne se a je za to opravdu rád.* Stejně už nepiju tolik jako dřív, tak je to jedno. A počkat.. ty a alkohol? Divná kombinace. Ale vidět tě opilou by muselo být skvělý. *uchechtne se, i když si jí stále tak nějak nedokáže představit, že by pila. Ale zase... pokud jí nevadí ty kalorie, tak je to jedině krok k dobru.* Jsi na tom hůře. *odsekne pobaveně, ale pak se pousměje, když ho políbí na krku a pohladí jí po boku. Má jí už dost přečtenou, takže pozná, když mu lže. Teda ve většině případů. Taky už se jí podařilo ho několikrát obelhat třeba u jídla nebo Zacha. Ale pozná, když falšuje úsměvy a dělá, že je v pohodě a přitom není.* A já nechci, aby ses musela namáhat a skrývat něco. Emoce nejsou starosti. *pousměje se a ruku nechá na její tváři déle, když vidí, jak přivře oči a natočí hlavu.* Neublíží. Vždyť Caster je malá potvůrka, co pořádně nemá drápy a Cuddlie... tu vycvičíme. Zvyknou si na sebe, už teď se to každým dnem lepší a lepší. *kotě a mýval je sice divná kombinace, ale snad nebude tak vražená, jak by se mohla zdát.* Ale u nás by se měli lépe. *Namítne.* Co si zařídit zoo? *zapřemýšlí nahlas a asi je to trochu šílený nápad. Pak začne mluvit o pavoucích a ty by sice úplně nechtěl chovat, ale baví ho vidět Maddie, která tomu tak odporuje. Prvně se na ní skepticky podívá, když řekne, že bude kamarádka s pavoukama, protože to mu přijde jako největší blbost a nežere jí to. Když ale sleze z jeho klína, zamračí se, protože teď je moc daleko.* Jasně, ty a kamarádka s pavoukama a ještě to vydržet bez "hraní". *naznačí uvozovky a protočí nad ní očima.* To už by vlastně neměly smysl ale všechny ty hračky, který máme nakoupený a který jsi tak chtěla ukázat, takže je můžem vyhodit rovnou, ne? A místo toho nakoupíme terária pro pavouky, že? *zeptá se s povytaženým obočím a pobaveně mu zaškubou koutky.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Maddie Tiffany Piotrowski

Thu Apr 01, 2021 9:47 pm
Skvělý, jo? Nejsem pro tebe už tak náročná ve střílizvym stavu? *Zeptá se pobaveně.* Nikdy jsem ještě opilá nebyla. Tvrdýho alkoholu jsem si maximálně čuchla a jinak pila leda tak na nějakých oslavách šampaňský jako přípitek. *Přizná. Sama netuší, jestli by jí to vůbec chutnalo. Natož, jak by na nějaké větší množství alkoholu reagovala.* To, že se dohaduješ spíš naznačuje opaku, lásko. *Popíchne ho pobaveně. Nemá už moc věcí ohledně kterých by mu mohla zalhat. Ani mu lhát nechce, protože jí to samotné vadí. Ubíjelo jí, kolik lží musela denně říct, když nejedla. Ale ta nemoc byla silnější. Teď se učí se všemi těmi pocity pracovat a potlačovat je.* Ale v tomhle případě jo. Protože ty máš se mnou pořád nějaký starosti. Moje jídlo, váha, pocity, to se Zachem, rodinný drama. Prostě.... máš se mnou starosti jak s malým dítětem a přitom bych měla být tvojí partnerkou, pomáhat ti s těma tvýma a tak. *Přijde si provinile, co všechno kvůli ní zažil a kolikrát se o ní musel bát.* Na ten výcvik jsem teda zvědavá. *Uchechtne se, protože vůbec netuší, jak chce jako vycvičit mývala. Pochybuje, že někdy někdo nějakého měl doma a on by z něj chtěl vycvičeného mazlíka.* Když bude mimo palác, bude se o ní starat nějaký personál a my se budeme chodit občas dívat a s něčim i pomazlit, klidně. Ale v naší komnatě nebude. *Zasměje se. Nakonec sleze z jeho klína a pokusí se mu vymluvit jeho nápad s chováním pavouků.* No jasně. Třeba to budou super společníci na dlouhý večery a na tebe pak prostě nezbyde čas. *Pokrčí naoko bez zájmu rameny. Když ale použije její metodu proti němu, nespokojeně se zamračí a založí si ruce na hrudi jako uražené dítě.* Tohle je nefér. *Zamumlá naštvaně.* Žádný pavouky, prosím. *Zamrká na něj nakonec psíma očima.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Nickaise W. Collard

Thu Apr 01, 2021 10:28 pm
Nejsi pro mě náročná, lásko. Ale třeba bys mi tlachala o pokusu vyspat se s flaškou ty, to by byla zábava poslouchat. *uchechtne se nad ní, i když alkohol mu k ní moc nejde.* Fakt? Tak v tom jsme dost rozdílný. *trochu ho to překvapí, protože si myslel, že před anorexií třeba pila. Prostě mu přišlo, že před tím vším byla "divoška".* Ty se ale dohaduješ taky. *namítne a doufá, že to bude dostatečně silnej argument.* A posloucháš se, lásko? Řekla jsi: "přitom bych měla být tvojí partnerkou, pomáhat ti s těma tvýma a tak". Moji partnerkou jsi a já jsem tvůj partner, takže ti budu pomáhat s tvými starostmi. Navíc to nejsou jen tvý starosti, ale naše a společně je zvládneme. A tímhle se vůbec netrap, ani si nic nevyčítej. Chci ti pomáhat a miluju tě za každých podmínek. *konejšivě se na ní pousměje. Nechce, aby měla nějaké výčitky, že má kvůli ní akorát starosti, což není pravda, protože mu do života přinesla tolik krásného a pozitivního.* Já taky. *uchechtne se, protože netuší, jak vycvičit mývala, ale mohli by na to jít třeba stejným způsobem, jako vycvičit psa? Mohlo by to fungovat, ne? Aspoň v to doufá.* To zní dobře. *zazubí se na ni. Trochu se zamračí, když sleze z jeho klína, ale i tak si užíval to provokování s pavouky.* Lásko... celou dobu pavouky odmítáš a tohle "vyhrožování" nebo co to má být, je dost zbytečný. Navíc bys to beze mě nevydržela. *sebevědomě se na ní zazubí a celé tohle divadýlko jí nevěří, protože ví, že ho chce taky jen provokovat. Zná jí dost dobře. Ale rozhodne se použít její taktiku a pobaveně se usměje po tom, co se zatváří jako uražené dítě.* Co je na tom nefér? Jak ty ke mě, tak já k tobě, lásko. A já myslel, že by ti to tolik nevadilo, když chceš ty pavoučky. Klidně se toho zhostím hned jak dojdeme do komnaty, ať to máme z krku. *nevinně pokrčí rameny a tváří se jako největší andílek, protože to on taky přece je.* Fakt nee? Takže nebudeme nic vyhazovat? *pobaveně nakloní hlavu na stranu, ale nakonec zakoulí očima, když uvidí její pohled.* Žádní pavouci. *řekne nakonec a natáhne se k ní, aby jí mohl políbit.* A už žádný nacvičování večerů beze mě, hezky se vrať. *přikáže jí lehce panovačným hlasem, protože tahle vzdálenost mu moc nevyhovuje.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Maddie Tiffany Piotrowski

Thu Apr 01, 2021 11:05 pm
Nejsem si moc jistá, jak bych já mohla spát s flaškou, díra k díře moc nejde... Ale na to snad nedojde. *Zasměje se. Dřív se snažila žít aspoň trochu podle pravidel. Nebyla tak nijak extra spokojená, ale nic jiného neznala. Změnilo se to až když poznala Zacha, to trochu od pravidel upustila. Úplně, když jí opustil a ona spadla do anorexie, přestala chodit na společenské akce, hromadné večeře, účastnit se zahraničních cest a lhát všem, které znala.* No... jsme tvrdohlaví oba. A je jedno, kdo víc a kdo míň. *Na to neměla moc co říct, ale úplně bez odpovědi to taky nechat nemůže přece. Zas úplně bez boje se nevzdá. Když pak poslouchá jeho slova, dojme jí to a odrazí se to i v jejích očích a úsměvu. Neodolá a obejme ho.* Ty jsi vážně ten nejlepší chlap na světě. Miluju tě. *Pousměje se šťastně. Nechápe jakto, že měla takový štěstí a může ho mít ve svém životě.* Vydrželaaa. Já bych si vystačila sama. Zvládla jsem to přes rok. *Snaží se nějak bránit, aby nemusela uznat prohru a to, že jí dostal, i když je to dost očividný. Nakonec ale pochopí, že to nemá smysl, takže aspoň nafoukne trochu uraženě tváře. Je nefér používat její argumenty proti ní, ne?* Je nefér používat mojí taktiku proti mě. *Schválně ještě natočí uraženě hlavu směrem od něj, i když je to hlavně proto, aby neviděl její cukající koutky.* Nebudeme. *Zamrká znova jako andílek a vítězně se zazubí, když slyší, že žádní pavouci nebudou. Na jeho pokyn zase přeleze sedačku a usídlí se v jeho klíně.* Ale tenhle panovačnej tón si nechej do postele. Nezapomeň, že furt máme ujednaný nějaký podmínky, který jsme zatim nezměnili a já bych tim pádem zítra nemusela nic jíst. *Připomene mu s pobaveným úsměvem. Neplánuje nejíst, i když se to její hlavě docela zamlouvá.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Nickaise W. Collard

Thu Apr 01, 2021 11:55 pm
Tak taky má ta flaška hrdlo ne? Nemusíš nutně využít tu díru. *Uchechtne se. Asi je to opravdu dost divné téma, jak spát s flaškou... ale co už.* Fajn. *zakoulí nakonec očima a už se dál nedohaduje, protože tohle je jedna z těch naprosto zbytečných hádek. Pak se jí pokusí vysvětlit, že starosti nejsou to jediné, co s ní má a chce jí podporovat a pomáhat ve všem. Nechce, aby si vyčítala něco. Trochu ho překvapí její objetí, ale s láskou jí ho oplatí a pevně jí sevře v náručí.* A ty jsi ta nejlepší ženská na světě. Taky tě miluju. *políbí jí do vlasů a ještě chvíli jí pevně objímá, což si náramně užívá.* Přes rok jsi měla jiný podmínky. Nevydržela bys to ani den. *uchechtne se. Ale ani on by to nevydržel, co si budem. Když pak uvidí její uražený výraz, pobaveně se uchechtne. Občas fakt nechápe, kde se v Maddie bere to rychlé střídání emocí a výrazů, kdy jednou mu tady básní o pavoucích, jen aby na něj měla čas a pak se urazí. Naštěstí ale pozná, kdy je uražená doopravdy a kdy to jen hraje.* Není to nefér. Nezakázala jsi mi to. *zasměje se.* Ale je to skvelá taktika, co? Fakt ti to vymýšlení jde, pak se to jednoduše použvíá proti tobě. *popíchne jí pobaveně. Pal ale i on řekne, že teda žádní pavouci nebudou a taky aby zase překročila tu vzdálenost mezi nimi. Po jejích slovech se ale zamračí, protože podmínky stanovili už dávno a podmínky nepodmínky, jíst bude.* Podmínky jsou zastaralý a zas tak panovačný tón to nebyl. A jíst budeš, lásko. Přece bys to teď po tom všem nevzdala.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Maddie Tiffany Piotrowski

Fri Apr 02, 2021 11:15 am
Emmm... Nebudeme probírat plusy a mínusy spaní s flaškou v porovnání s člověkem, že ne? *Uchechtne se. Jo, asi jsou i tak už dost divný pár, ale přeci to nemusí posouvat na vyšší úroveň. Když pak poslouchá, jak jí chce podporovat a pomáhat jí, obejme ho. Má pocit, že žádná blízkost není dostatečná. Spokojeně se usměje, když jí políbí do vlasů a ještě se zhluboka nadechne jeho vůně, než se nakonec odtáhne. Hádku ohledně toho, že nejlepší ženská na světě určitě není, nechá radši na jindy. Toho už si dneska užili dost a teď má jiné priority. Třeba mu nějak zabránit, aby v Austrálii tahal do komnaty nějaké pavouky a podobnou havěť.* Ale ty taky ne. *Už neví, co dál namítat a zahrnout do toho takhle i jeho zabere vždycky. A navíc je to i pravda a ne výstřel do tmy. Že jsou na tom oba v tomhle stejně dokazuje i to, že si to rozdali na ošetřovně, když byla připojená a všemožných hadičkách.* Je to nefér. To.... to jsou zákony vesmíru, to ti nikdo zakazovat nemusí, tak to prostě je. *Zasměje se, protože už nedokáže maskovat cukající koutky rtů. Nakonec si vleze zase do jeho klína, kde se usídlí a má pocit, že je to to nejvíc pohodlný místo na světě.* Budu jíst, neboj. *Ujistí ho a u toho ho pohladí po tváři.* Vyjednáme nějaký nový podmínky, ale... nenecháme to na zítra? Teď bysme mohli jít do komnaty... protože já bych chtěla vyzkoušet aspoň jednu novou hračku. *Zazubí se na něj a zamrká jako andílek. U toho taky nevinně sjede rukou po jeho hrudi až k rozkroku, kde ho lehce pohladí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Nickaise W. Collard

Sat Apr 03, 2021 9:16 pm
A proč ne? Je to velmi zajímavá a.. záživná debata. *uchechtne se. Poté jí oplatí to objetí a pevně jí drží u sebe. Mohl by tak zůstat klidně celý život. Políbí jí do vlasů a užívá si té chvíle, než se od sebe nakonec odtáhnou, což už se mu až tolik nelíbí. Celkem ho překvapilo, že se ani nedohadovala, když řekl, že je to ta nejúžasnější ženská na světě, ale nestěžuje si. Stejně jsou tyto hádky naprosto zbytečné.* To je pravda.. *uzná a uchechtne se, protože ani on by to bez ní nevydržel.* Zákony vesmíru? Jsi si jistá, že jsi vůbec nic nepila, lásko? Jsi nějaká zvláštní. *pobaveně se zasměje nad tím, jak se stále snaží vymýšlet výmluvy a moc jí to nejde. Zákony vesmíru přeci nefungovaly nikdy. Od toho jsou, ne? Aby nefungovaly. Na tváři se mu objeví spokojený úsměv, když se pak zase ocitne na jeho klíně, protože to je mnohem lepší, než když sedí vedle něj a trucuje jako malé dítě. Trochu se ale zamračí nad tím, když zmíní podmínky, které stanovili ještě na začátku jejich vztahu. Vždyť už to bylo tak dávno, nemůžou přeci ještě platit.* Dobře. *pousměje se. Asi by se zbláznil, kdyby jí teď přeskočilo a dupla si, že jíst nebude, protože jednou použil trochu více panovačný tón. Spokojeně zavrní, když ho pohladí po rozkroku a teď připomíná kotě spíše on.* Jenom jednu? Aspoň třeba dvěě. *namítne a políbí jí na krku, kde jí rovnou zanechá menší značku a pousměje se pak nad svým "dílem".* Jdeme. *zavelí a zvedne se i s ní v náručí, i když mu přijde, jkaoby prakticky nic nedržel vzhledem k její váze. Drží jí pod zadkem, aby mohla omotat nohy kolem jeho pasu a tak se vydá směrem k jejich komnatě,*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Maddie Tiffany Piotrowski

Sat Apr 03, 2021 10:03 pm
Ne, vážně si neužívám představy o tom, jak ty spíš s flaškou nebo žárlíš, že s ní spím já. Prostě jí pustíme k vodě, ano? *Uchechtne se a pobaveně nad ním potřese hlavou. Další hádku už rozjíždět nechce, takže to k překvapení jich obou nechá na jindy a prostě zůstane potichu a nic nenamítá.* No jasně, zákony vesmíru. Každýho naštve, když jeho argument použiješ proti němu, to je prostě samozřejmost. *Pokrčí rameny.* A ne, nic jsem nepila. *Ujistí ho se smíchem. Je to pravda, alkoholu se ani nedotkla a ani si nepřičichla, takže pod vlivem rozhodně být nemůže.* Nebo rovnou tři. *Zazubí se jako neviňátko a v očích jí zajiskří, když slyší, jak zavrněl po jejím doteku. Nejradši by ho takhle poslouchala pořád. Pak zavrní zase ona, když jí políbí na krk a potichu vzdychne.* Jdeme. *Souhlasí s ním. Uchechtne se, když jí vezme do náručí a omotá si nohy okolo jeho pasu a ruce okolo krku.* Zvládla bych to dojít. *Ví, že je to zbytečné říct, ale opakování matka moudrosti, že? Hlavně se ale těší, až budou v komnatě.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Výhled z paláce na město - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 5:29 pm
Pár menších bazénků, které jsou vedle sebe. Můžete z nich vidět na město.

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Efd0bbc9a358c1c2d7761afa4f4aecb8
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Daphne Grace Schreave

Fri May 07, 2021 12:41 pm
*Jedna z mála věcí, kterou může teď dělat je plavání, sice to není běh, který má asi ještě radši, ale je to aspoň nějaký pohyb a rodina jí do toho nemůže mluvit, protože se to i často doporučuje. Na sebe si vzala jednodílné světle modré plavky. Blond vlasy si stáhla do drdolu a vydala se k vyhlídce z paláce, odkud jde vidět město. Je tam menší bazének, ale zase o tomhle místě ví méně lidí a je tu větší klid. A ten výhled je samozřejmě taky velký bonus. Zítra přijedou dívky ze Selekce a ona je z toho nadšená. Už se na několik z nich podívala, přečetla si i jejich koníčky a plánuje si někdy s nimi promluvit, aby je lépe poznala. Jedna z nich se stane její švagrovou přece a kdo ví kolik času na to poznat je bude mít poté. Kvůli zasnoubení by se měla po Selekci přestěhovat, takže výslech musí proběhnout teď.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Emmett Jaime Martinelli

Fri May 07, 2021 1:09 pm
*Jak mohl tušit, že jeho noční románek skončí takhle... Večer klasicky sbalil nějakou holku v baru a odvezl si jí do paláce, kde se s ní vyspal. Užil si opravdu super noc. Jenže to horší pak přišlo ráno, kdy se probudil klasicky vcelku brzo a plánoval se vypařit. Vždycky to tak dělá. I když je u sebe v komnatě, zmizí a nechá komornou, aby holku vyprovodila z paláce jakmile se probudí. Občas, když jde o fakt dobrou holku, doplní k tomu i palácovou snídani. Jenže teď se ta holka probudila asi ve čtyři ráno a začala mu ve skříni dělat místo pro své věci. Okamžitě jí vytáhl na chodbu a tam jí předal do rukou komorný, aby se o ní postarala. Měl za to, že je pryč, takže si užil hezky zbytek dne, nechal si dát komnatu opět do pořádku a dal si dobrý oběd. Teď jde z oběda a vyhlídku, protože si chce zakouřit, jenže jakmile tam vejde, hned za ním znovu bouchnou dveře a tam se objeví znovu ta holka s tím, že netuší, proč jančí.* Ty budeš fakt děsná nána, co? Šlo jenom o sex. My dva spolu nejsme. Kolikrát ti to mam ještě vysvětlovat? *Rozmáchne naštvaně rukou, až jí málem jednu vlepí.* Jsi prostě jenom jedna z děvek, co jsem sbalil. To je vše. A teď už sakra konečně vypadni, kurva. *Ukáže rukou na dveře. Jenže ona se mu místo toho pověsí na krk. Všimne si vody kousek od nich, tak k ní dojde a holku tam prostě jenom strčí. U toho si nedaleko všimne svojí snoubenky a povytáhne obočí.* Hele, blbko. Támhle mam snoubenku. Těhotnou. Už to chápeš? Prostě vypadni. *Kouká na ní z břehu. Takhle mokrá vypadá jako fretka a ani nechápe, proč jí vlastně balil. Holka to ale konečně pochopí a vydá se pryč celá mokrá a rudá. Ještě se omluví Daphne, nad čímž se uchechtne. Vytáhne si z kapsy doutníky a jeden si zapálí a začne kouřit.* Sorry. Prostě se jí jinak nešlo zbavit. Občas se hodíš..
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Daphne Grace Schreave

Fri May 07, 2021 1:21 pm
*Když odjeď k vyhlídce, prvně se na chvilku posadí, je jen na mobilu a užívá i příjemného sluníčka. Miluje jaký je tu klid, teda do doby, než se tu objeví její snoubenec a některá holka, se kterou se nejspíše vyspal. Teda určitě se s ní vyspal, to pochopí z jeho slov. Pozvedne nad tím obočí. Lhala by, kdyby řekla, že ji to nemrzí. Vidí se podruhé, jejich zasnoubení je dohodnuté, ale i tak.. Prost doufala, že by se aspoň mohli pokusit mít spolu nějaký vztah. Najít si někoho, koho bude milovat a bude mít manželství jako její rodiče byl vždycky její sena ten se pomalu hroutí, když si on užívá s každou holkou na kterou narazí.*V pořádku. *Ujistí tu dívku a pousměje se na ni. Jí to za vinu nedává, nejspíše nevěděla, že je Emmett zasnoubený a dokonce s ní. Když se poté její snoubenec omluví, nebere to vážně. U něj nejspíše slovo "sorry" nemá žádnou váhu.*/Říká to určitě jen tak, stejně jako "ahoj"../ *Protože pohybuje, že mu bude líto to, že tohle viděla a nebo dokonce i to, že spí s jinýma holkama. Na její city kašle.* Jo.. jsem vážně ráda, že jediná věc ke který jsem ti dobrá je, že odháním holky se kterými ses vyspal, nejspíše jim pak dal šanci na vztah a poté je bezcitně odkopl. *Potřese nad ním hlavou. Stojí kousek od ní takže slabě ten pach z jeho doutníku a nedělá jí to dobře. Sundá ze sebe šaty, které měla přes plavky a vydá se do jednoho z bazénků, kam předtím strčil tu nebohou holku.* Proč se chováš takhle? Proč jen holky na jednu noc? Teď se ti to asi musí líbit, ale pochybuju, že to je na nějak dlouhou dobu.. Když budeš dívky pořád střídat, jednoho dne stejně skončíš sám. Až budeš starej.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Emmett Jaime Martinelli

Fri May 07, 2021 1:49 pm
*Oddychne si, když je ta holka konečně pryč a on má klid. Zapálí si doutník a hodí sebou do pohodlné pozice na pohovku. I to "sorry" u něj nějakou váhu má. Nemá ve zvyku se omlouvat a i tahle obyčejná omluva je podle něj aspoň něco a lepší jak nic.* Tak hele.. Tentokrát to bylo jiný. Normálně se o všechno zvládnu postarat sám, vstanu dřív jak ony a necham komorný, aby jim po probuzení ukázaly cestu ven. Tahle vstala ve čtyři ráno a začala mi přeskládávat šatnu, aby se tam vešly její věci. *Ani neví, proč jí to říká. Normálně by jí odbyl, ale tohle mu prostě vyrazilo dech i po všech těch letech podobného jednání s holkama.* Ví, do čeho jdou. Vztah nikdy nenabízím. Nemá to žádný smysl. *Pokrčí rameny a po její otázce zůstane chvíli zticha a na jazyku převaluje kouř. Ten pak vydechne, než začne mluvit.* Protože můžu. Mam svobodu, peníze, slávu... Odmítám se nechat o všechno připravit nějakou ženskou. Všechny toužíte po obrovský lásce a šťastných koncích.. to já žádný z vás dát nemůžu. Takhle je to pro všechny lepší. *Pokrčí rameny.* A ve stáří budu mít přece tebe, ne? *Popíchne jí a u toho se pobaveně zašklebí.* Na to jsi taky dobrá. *Ukonejší jí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Daphne Grace Schreave

Fri May 07, 2021 3:07 pm
*Z tónu jejího hlasu je fakt ráda, že mu slouží jako výmluva proč nemůže mít něco s holkou, kterou předchozí noc sbalil a teď se jí chce zbavit.* Jo.. tak to jak se zachovala je zvláštní, to uznávám, ale podle mě sis to z části i zasloužil. *Co by dala za to vidět jeho výraz! Rozhoně si to zasloužil. Nemá se chovat takhle.* Ale ony to tak neberou.. Pokud se chceš vyhnout takovým situacím, měl by sis hledat holky, které nejsou opilé, těm i když napřímo řekneš, že vztah nechceš je to jedno a už si plánují po sexu svatbu. *Pokrčí rameny. Holky to prostě berou jinak.* A proč bys žádný šťastný konec dát nemohl? Navíc by nemusel být šťastný jen pro ni, ale i pro tebe. Když jsi s někým koho miluješ, je vše lepší. Holka, kterou jsi měl na jednu noc tě nepodrží, pokud se ti něco stane, nepomůže ti. Nebude tu pro tebe, až budeš potřebovat. *Podle ní každý někoho potřebuje a ona by to u něj byla ráda, ale nechce se s ním zaplést, když vidí jak se chová.* Ne, nebudeš. Pokud se vezmeme, možná budeme poté manželé, ale když vidím jak se chováš, nemám jediný důvod, proč bych tu pak někdy pro tebe měla být, takže sám budeš i ženatý se mnou. *Nebude tu jako vrba pro někoho, kdo nazývá její dítě parchantem, minule ji tak silně chytil za ruku až ji bolela a všechny ženy má za naprosto zbytečné a dobré akorát tak k sexu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Emmett Jaime Martinelli

Fri May 07, 2021 10:15 pm
*Když slyší, že si to podle ní zasloužil, začne se smát a u toho z jeho rtů vychází v rytmu smíchu kouř.* Líbí se mi, když vytahuješ drápky a snažíš se působit napruzeně a zle. Kdyby nebylo toho obrovskýho břicha se striema, bylo by to faot sexy. *I když ho pobavila a možná působí trochu uvolněněji díky tomu, že ho zbavila tý nány, stejně jí odmítá lichotit a být na ní hodný.* Většinou ženský, co chodí do barů a opíjejí se tam... Tak buď mají zlomený srdce a na vztahy zanevřely a nebo si na ně vůbec nepotrpí a jde jim o nezávazný sex. Ženský, co potkáš jinde střízlivý mají až moc živé sny. *Namítne, protože s jejím tvrzením nesouhlasí.* A holka, ke který budu něco cítit mě snad zákonitě vždycky podrží? Ne, ani náhodou. Může se na mě vykašlat a bude to bolet ještě víc. Lepší je spoléhat sám na sebe. Vždycky jenom sám na sebe. Já tu jsem pro sebe vždycky. *Pokrčí rameny. Zní to sobecky? Ano. Ale to je podle něj hlavní klíč k přežití.* Vidíš? Takže nikomu šťastný konec nabídnout nemůžu. Protože můj konec bude muset být s tebou a tys mě odsoudila jakmile jsi mě v těch uličkách posledně viděla. Přestaň si všechno tak romantizovat. Život neni film, aby končil vždycky šťastně a zamilovaně. *Pokrčí rameny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Daphne Grace Schreave

Fri May 07, 2021 10:54 pm
Pak jsem ráda, že mám to velké břicho se striema. *Zrovna jemu připadat sexy fakt nechce, když vidí jak se chovám zle k těm holkám. Všechny má akorát do postele a jak by se to pak mohlo lišit od toho, co se jí stalo v tu jednu osudnou noc? To jí přijde divné.. Že to ani nezmínil. Její tajemství mu řekla minule, když byla docela rozčilená. */Třeba byl tak mimo, že to zapomněl../*Doufá, že to nedělá jen naoko a pak to někdy nevytáhne v tu nejméně vhodnou chvíli, když u ní nebude ještě nikdo z její rodiny.* Některý si tam jdou jen užít večer díky tanci a společnosti.. Když jsem ještě nebyla těhotná, taky jsem tam jednou za měsíc třeba zašla a ne z důvodu, že bych měla zlomené srdce a nebo chtěla sex. *Pokrčí rameny. Nechápe, proč si všichni chlapi myslí, že kdy si holka zajde sama do baru, automaticky chce sex a zanevřela na vztahy.* Ano, pokud bude i ona cítit něco k tobě, tak jo. *Jasně, že se může stát, že mu city oplácet nebude, ale tak to chodí v životě a on by pro to neměl zahazovat hned nějakou lásku a raději mít holky jen na jednu noc.* Neodsoudila jsem tě přímo. Jo, tím jak ses choval tam.. Koneckonců nazýval jsi mé dítě bastardem, schválně mi foukl ten dým do obličeje, i když mi to nedělalo dobře a pak mě chytil pevně za ruku a řekl, že jsem ti podřízená a dneska.. No nějaký obrázek na tebe utvořený mám, ale to neznamená, že se ten nemlže změnit. Teď se vadíme normálně přece a pro mě to tak těžký není. *A hádá, že ani pro něj ne, nepůsobí tak.* A ani bychom spolu skončit nemuseli.. Pokud si do konce Selekce najdeš někoho, kdo se ti bude třeba líbit nebo si vezmeš nějakou jinou sexy holku.. Nebudeš si moct vzít mě. Aby Španělsko spolu s Illeou navázali spojenectví by se dalo zařídit. *Prakticky by to byla vina z jejich strany, ale Illea by s tím, že se jejich svatba zrušila problém neměla.. Aaron by to zrušil nejraději hned a táta chce počkat, co řekne ona na konci Selekce, takže by se nezlobili.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Emmett Jaime Martinelli

Fri May 07, 2021 11:36 pm
*Pobavený úsměv na jeho tváři zůstává.* Tím akorát potvrzuješ moje slova, šelmičko. *Věnuje jí pobavený a zároveň i sladký úsměv. Tahle přezdívka jí už nejspíš zůstane a pro ní bude lepší se s ní sžít než se kvůli tomu nějak dohadovat. Jemu dohady nevadí a srdce mu to rozhodně netrhá, takže vrásky a nervy by tím přidělala maximálně tak sobě.* A opila ses do němoty? Šla jsi tam sama bez doprovodu ať už kamarádky, sestry a nebo nějakýho kluka? V tom případě si o to říkáš. Jakmile se opiješ, jsi prakticky nesvéprávná. Každý si s tebou může dělat co chce, protože v tom stavu odkýveš prakticky cokoliv. A jestli jsi tam chodila úplně sama.... tak jsi dávala prostor daleko horším chlapům, než jsem já. Protože mě jde jenom o sex. Jsou chlapi, kteří mají radši něco daleko horšího. A to by tě možná byla škoda. *Sjede jí pohledem. Zná tuhle společnost, v barech strávil už tolik času, že se to nedá počítat na hodiny, ani na dny, ale spíše už na týdny, dost možná nějaké ty měsíce.* A v tom je ten problém. Ať už řekneš cokoliv, nikdy nebudu vědět, jak se cítíš a co si doopravdy myslíš. To víš jenom ty. Lidi jsou skvělí lháři. Má smysl riskovat, když se ve výsledku akorát tak spálíš? Protože všichni milují nechat si aspoň špetku něčeho pro sebe. Nikdy, ani v žádným alternativním vesmíru, nebudeš o někom vědět všechno. *Ani vlastně neví, proč se s ní dohaduje, ale ta její naivita a optimismus, s jakým se dívá na svět, ho tak trochu udivují. Potřebuje jí dokázat, že svět není tak krásné místo. A když pak řekne, že její pohled na něj se může změnit, akorát tím jeho domněnku potvrdí.* Ne, šelmičko. Já se ti snažim vysvětlit, že jsi naivní a hloupá a ty to bereš jako konverzaci. *Uchechtne se.* Mimochodem... dal jsem si tu práci a .. definice bastarda v královských rodinách je nemanželské dítě. Pokud budu podrobnější, nemanželské dítě, které nevlastní rodič, když je to ten s větší mocí, nepřijal za svého. Takže ať to zní jakkoliv a ať už to lidé používají jakkoliv hnusně, já pouze konstatoval fakta a nazval věc pravým jménem. Je to něco kvůli čemu na mě budeš nasraná? Klidně. Ale nezapomeň, že to já mám větší moc než ty. To znamená, že o tom, jestli tvoje drahá princeznička bude dál bastardem nebo ne.. rozhoduju taky já. *Usměje se na ní sladce. Tím jí dává najevo, aby se nezkoušela ho urazit a nějak mu vzdorovat. Chce přece pro své dítě to nejlepší, ne?* Nojo.. jasně. Mezi zasnoubenýma princeznama? Ne, počkej.. Selekce tvýho bráchy bude jistější..... v tom jak si nechat podříznout krk. Ani nápad. Jak jsem řekl, vztahy si nehledam. A to už si radši vezmu tebe než nějakou bláznivou nánu podobný tý z dneška. *Zašklebí se a znovu potáhne z doutníku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Daphne Grace Schreave

Sat May 08, 2021 12:20 am
Nikdy jsem tam sama nebyla.. *Potřese hlavou. Tohle asi nemá smysl s ním dál řešit.* Jasně, že má smysl to riskovat. Když chce být člověk skutečně šťastnej. Musíš tomu člověku ale věřit.. *A ona by mu ráda věřila, chtěla mu dát šanci, jim dát šanci. Mají se vzít a ona nechce být ve svazku podobnému tomuhle. Zatne zuby.* Můžeš mě prosím přestat nazývat hloupou? Taky mám na jazyku několik hnusných poznámek tvým směrem, ale krotím se. Jsme dospělí lidé, řekla bych, tak se tak můžeme i vyjadřovat a není potřeba se pořád takhle urážet. *Rozčiluje ji to. Ona má chuť mu taky do očí říct, že je to idiot, ale nerada nadává a mluví sprostě. *Já chápu, že svět není tak krásný místo, chápu to moc dobře, i když si o mě myslíš, že jsem nějaká rozmazlená princeznička, která nehýbe prstem. Sama jsem si prošla nějakou bolestí, dost jsem jí i viděla a snažila se lidem v takové situaci pomoct. Není vše jen růžové, to je mi jasný, ale taky nemusí být vše jen černý. To záleží na nás. *Štve ji, že si myslí, že si taky ničím neprošla. Prošla si dost věcma, znásilněním, ten čeká dítě, prakticky přišla od bratra, který se distancuje od rodiny, šok z domluveného manželství a to nemluvíme o tom, co jinak obnáší život princezny, práce, pozornost médií.. Řekla by, že je toho hodně. Její strejda je taky nemocný, teď se bojí ještě o mámu, která je těhotná, ale i přes to to dokáže vidět pozitivněji.* Já vím tu definici bastarda, ale neznamená to nutně, že jí tak musíš říkat, i když jsi naštvaný za to, že jsem těhotná. Moje dcera za nic nemůže, mně si teda klidně nazývej jakkoliv, ale ji nechej být. *Miluje ji a nechce, aby se o ní takhle mluvilo. Je to malé nevinné dítě, které za nic nemůže přece.* Rozhoduju o tom stejně jako ty, to mi věř, i když si to nechceš připustit.. A navíc.. Představ si, že se vezmeme, já budu mít malou rozkošnou princeznu a všichni znají například příběh bývalého krále Polska, který si vzal taky ženu, která nečekala jeho dítě, to bylo pro mnohé dojemné. Jak by jsi v očích lidí vypadal, kdybys ji nějak navenek znevýhodňoval? Řekla bych, že moc dobře ne. Chceš moc, ale takhle by sis sám podkopával nohy. Moc mít nemůžeš, když tě nikdo nebude poslouchat a respektovat. *Podpora lidu je důležitá a aby se její dcerka měla co nejlépe, ona ji jim klidně bude cpát. A navíc.. může jejich zasnoubení zrušit, tím jediným se utěšuje.* A pokud si tě budu muset vzít, i když budeš pořád takovýhle. Odjedu s tebou do Španělska sama. Protože s tím jak se chováš teď jsem si jistá, že by tu moje dcera byla šťastnější. *Z tónu jejího hlasu jde poznat, že ji a představa bolí, bolí jí neskutečně moc, ale té malé by bylo lépe tady, s velkou milující rodinou, protože si je jistá, že její rodina by se o ni postarala, než ve Španělska, kde by čelila urážkám od svého nevlastního otce, který by ji znevýhodňoval a nikdy by neměla jistou pozici. Udělala by to pro její dobro, i když ji by to úplně zničilo.* Nejsou zasnoubené všechny a máš tu i vévodkyně.. *Pokrčí rameny a pak si povzdechne.* Mohl by sis najít i nějakou obyčejnou holku. Naivní, která tě poslechne na slovo. Takovou přece chceš a já jí nikdy úplně nebudu, nehledě na to kolikrát mě urazíš a nebo mi budeš vyhrožovat. *Pořád má totiž něco, za co může bojovat a proto se nehodlá jen tak vzdát a děla vše, co jí řekne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Emmett Jaime Martinelli

Sat May 08, 2021 3:01 pm
Pak jsi tolik neriskovala a patříš mezi tu malou skupinku. Já mluvil o ženských, co tam chodí samy. *Nenechá si to vymluvit, prostě má svůj názor založený na zkušenostech. Ani neví, proč se jí snaží ukázat, že má pravdu on a ne ona, mělo by mu to být jedno.* A to je ten problém. Důvěra... Nikdo si mojí důvěru ještě nezasloužil. *Pokrčí rameny. Jde o pouhý fakt. I když trochu upravený pro její uši. Na lásku nezanevřel jen tak. To by snad ani nebylo možné vzhledem k tomu, jak moc se jeho rodiče milují. Jednou na ní věřil. Byl krátce plnoletý a naivní a začal důvěřovat špatné osobě. Když ho ta osoba pak podvedla a zlomila mu srdce a on si to dal do spojitosti s tím, co se stalo jeho mámě, přestal na nějakých citech lpět a stalo se z něj tohle. To jí ale rozhodně vyprávět nebude, ještě by si myslela, že je v něm nějaké světlo, které dokáže vytáhnout na povrch. To ani náhodou, radši ať si myslí, že je takový pořád a žádné světlo v něm nikdy nebylo a ani nebude.* To není urážka, ale konstatování. A ty bys měla být zvyklá urážky přecházet a ignorovat je, ne? Nejde o urážku, dokud se tím nenecháš urazit. Klidně si to zkus, pusť to ze sebe, aspoň třeba nebudeš tak nerudná. Ale mě nikdy neurazíš. *Zkonstatuje s mírným pobavením. Docela by ho zajímalo, co za urážky na jeho osobu se jí honí v tý paličatý hlavince.* Proč jsi následky své bolesti nesmazala? *Kývne hlavou k jejímu břichu. Nechápe, že si nechá dítě, které jí bude na chvíli připomínat, že byla znásilněná, jak posledně pochopil.* Ty to prostě nechápeš, že ne? Já tím nijak neurážím ani tebe, ani jí. To se ti tu teď snažím vysvětlit. Prostě jenom nazývám věci pravým jménem.* Vypadal bych silně. Dodržoval bych zvyklosti a nedělal výjimky. Vypadal bych silně a lidi by věděli, že mi nemůžou odporovat. *On to vidí takhle. Podporuje nekompromisní a nemilosrdnou vládu.* Sama? Takže budeš házet svoje chyby a problémy na svojí rodinu, ať se o ní postarají oni? Nemají toho dost? *Uchechtne se, když slyší její řešení, že by svojí dceru nechala tady. Jo, určitě z toho budou mít všichni radost.* Nesnaž se mi dělat dohazovačku, zlatíčko. *Potřese nad ní hlavou. Natáhne se pro popelník, kde zadusí zbytek popelníku.* My dva se vezmeme. Ty budeš hodná ženuška, já získám trůn a všichni budou spokojení. A jestli se se mnou nebudeš dohadovat, tak si možná promyslím i zabezpečení tvý dcery. *Chytne jí za bradu, aby jí zvedl obličej a mohl si ho lépe prohlédnout. Palcem jí pohladí po spodním rtu. Není nejjemnější, ale zase ani nejhrubší a nevyužívá sílu.* Takových očí a celkově obličeje je škoda jen tak pro někoho, kdo tě znásilnil. A ty sama víš, že jsem tvoje jediná šance. Nikdo si jen tak nevezme znásilněnou princeznu s děckem.. Jsem jediná šance jak tebe, tak i jí. *Kývne hlavou k jejímu břichu a pak jí pustí a rozejde se dovnitř paláce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Daphne Grace Schreave

Sat May 08, 2021 4:39 pm
A dal jsi není vůbec tu možnost si tvoji důvěru zasloužit? Podle toho jak se chováš to totiž moc nevypadá a lidí, kteří by měli tak svatou trpělivost a někým jako ty je po malu. *Zamračí se. Rada by věděla, co se stalo a zapříčinilo to, že je takový. Nemyslí si totiž, že člověk se stane takovým jen tak a něco nebo někdo ho musel ranit. * Nestojíš mi za to, abych začala nadávat. Nejsem sprostá. *Snaží se chovat cp nejlepší. Jednou je princezna a měla by jít příkladem. Pověst má dost pošramocenou díky svému těhotenství a chce to napravit. Záleží ji na tom, aby byla dobrá princezna a rodiče na ni byli pyšnit. *Proto je to dítě nemůže za to jak vzniklo. Není to její chyba ona si to nevybrala a neovlivnila. *Sice k její malé princezně přišla tak jak přišla, ale nevyčítá jí to. Miluje ji celým svým srdcem. Má to po mámě. Ta se ujala dítěte, které nebylo ani z části její. *Aleto pravý jméno je hnusný a ty by ses mohl krotit. *Bude její dceru bránit dal, kdykoliv ji on nazve bastardem, vznikne z toho stejná hádka. *Jo a lidem tak budeš hned od začátku připadat jako děsný král bez srdce a soucitu. Pak budou strašně rádi s představou tebe na trůnu. *Zná lidí v Illey a ty jsou až na výjimky milí, ani ji tolik nenadavali k jejímu dítěti, prakticky vůbec, neví jací jsou lidí ve Španělsku, ale vážně doufá, že aspoň z poloviny tak milí. *Zeptala bych se jich, zda se ji někdo ujme. Nevím jak to je ve tvoji rodině, ale v té naší si navzájem pomáháme. Má máma se zvládla starat a milovat dítě, které nebylo její a je to tak do teď. Kdybych vse rodičům vysvětlila, což rada udělám, pokud nebude zbytí, vím že by jim to nevadilo, protože by pochopili, že je to to nejlepší. Navíc je to jejich vnučka. *Věří, že by ji rodina v tomhle pomohla. *Nikdy nebudu "hodná zenuska" Dokud se budeš chovat takhle. *Mluví se ji lehce, ale když se ji dotkne, raději se neodtahne. Jediny chlap, který se ji někdy dotknul bylo při tom, když otěhotněla, na což nemá hezké vzpomínky a navíc.. On se chová stejně jako ten člověk, co ji to provedl. Klidně na něj bude křičet, ale když se ji dotkne, zamrzne. Až když je od ní dále a odchází, má sílu se zase ozvat. * A kdo říká, že by mi vadilo, kdyby si mě nikdo nevzal? Když vidím jaký jsi, byla bych šťastnější sama na ulici než s tebou v paláci. *Řekne to dost nahlas, aby ji slyšel, ale pak se rychle vydá opačný směrem pryč. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Aaron Henry Walter Schreave

Fri May 14, 2021 9:50 pm
*Po všech těch schůzkách má pocit, že mu vybuchne hlava. Je rád, že je po všem a teď už to půjde více pozvolna. Potřebuje si všechno urovnat v hlavě, takže se vydá ven k výhledu na město. Na sobě si nechal už jenom kalhoty od obleku a polorozeplou košili. Oba kousky jsou ale po celodenním nošení dost zmuchlané stejně jako jeho unavený obličej a rozcuchané vlasy. Práci tenhle týden žádnou pořád nemá, táta mu jí furt nevrátil a on nemá co dělat. Zprudka dosedne na pohovku a sveze se do pololehu při kterém upře tupý pohled na město před sebou a snaží se urovnat veškerý bordel v hlavě. U toho odepisuje i na zprávy od Beatrice.*
Sponsored content

Výhled z paláce na měst - 7. ročník - Stránka 4 Empty Re: Výhled z paláce na měst - 7. ročník

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru