Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hudební salón

+14
Cassidy Bloodworth
- HYUN -
Taylorovidní zrzka
Lexi
Terka
Takuari Zimemo
Vertasia
LittlePrincess
annie.16
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
rose_marry_an
AndyHoff
Admin
18 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hudební salón - Stránka 3 Empty Alexei N. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 5:57 pm
*Dojde do salonu, kde najde svou sestru, která akorát hraje pro něj hrozně depresivní a utahanou písničku. To také nezapomene okomentovat. Uchechtne se, když na to Lucya nijak nereaguje a pak se posadí naproti ní.* Pravda. *Přikývne po jejím konstatování.* Ujde to. Illeu mam rád. *Pokrčí rameny. Nic zvláštního ani speciálního se u něj neděje. Po její další otázce se zasměje a prohrábne si své blonďaté vlasy.* Ne. *Zavrtí hlavou.* Žádná mě tady neoslovila. *Pokrčí opět rameny a míří to nejen na dívky v Selekci, ale celkově na dívky v Illee.* Co moje sestřička? Jak se ti líbí v nové komnatě? *Zazubí se na ní. Tahle informace k němu doputovala.* Teda pokud sis jí vůbec stihla omrknout a nesledovala jenom svého snoubence. *Zahýbe obočím nahoru a dolu a je zvědavý, co mu k tomu řekne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Lucya H. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 6:11 pm
*Jeho poznámku nekomentuje a pak poznamená, že se dlouho neviděli. Hned ho zasype otázkami ohledně toho, jak se má. Přikývne.*Jo, já taky.*Vždycky sem ráda jezdila, jako malá. Za rodinou. Zeptá se, jestli si někoho našel a v duchu si plánuje že ho s někým musí seznámit.*Neoslovila? A co takhle ji oslovit sám?*Zeptá se a nakloní hlavu na stranu.*Tak to ti asi budu muset nějak pomoci.*Zazubí se na něj jako neviňátko.*/Příští týden bude ples? Třeba bych někoho sehnala./*Čekala od něj otázku na Josepha a jejich novou společnou komnatu. Usměje se při vzpomínce na svého snoubence.*No.. řekněme, že to zasnoubení možná nebude ak hrozný, jak jsem si myslela.*Řekne mu.*Komnatu jsem si prohlédnout ještě stihla.. zvlášť postel.*Zamrká jako neviňátko. Nenechá se od něj takhle pošťuchovat, aniž by mu to vrátila.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hudební salón - Stránka 3 Empty Alexei N. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 6:16 pm
*Protočí očima po jejích otázkách.* Myslím vzhledově. A když už jsem s někym promluvil, tak to nebylo, až zas tak skvělý. A když už nějaká ušla, nezapomněla zmínit depky z toho, že je zasnoubená a že nesnáší zimu a v Rusku by žít nemohla. *Pokrčí rameny, když si vzpomene na blonďatou velrybu, na kterou narazil v bazénu. Pak se jí ptá on na jejího snoubence, o kterém už zapomněl, jak se jmenuje.* Možná nebude tak hrozný? *Nadzvedne obočí s jasnou otázkou v očích, ať to rozvede. Když vidí její zamrkání, pobaveně potřese hlavou.* Co jiného taky čekat, že? Doufám, že ho tam aspoň pustíš a nerozvaluješ se, jak je tvym zvykem. Chudák. *Zasměje se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Lucya H. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 6:33 pm
*Navrhne, že by taky mohl některou holku oslovit sám, když jeho žádná neoslovila a po jeho odpovědi pak přikývne.*Vzhledově.. asi jsi moc náročný.*Uchechtne se.*Neboj, někdo se určitě najde a sám neskončíš.*Dá se do jeho utěšování.*Někdy v budoucnu budu chtít neteře a synovce. Aby se měli se kterým moje budoucí děti hrát. Musíme spolu jezdit na výlety a tak. O to mě přece nepřipravíš.*Usměje se. Když se jí Alexei zeptá na Josepha řekne, že to možná nebude tak hrozný.*No.. není to popravdě vůbec hrozný. Jsem ráda, že jsme zasnoubení.*Řekne mu. Předtím, než přijeli do Illey by nevěřila, že tohle někdy řekne. Řekne, že komnata je dobrá, ale hlavně postel. Zasměje se.*On tam leží se mnou.*Zazubí se na něj zase.*Ale s tebou fakt musím něco udělat. Řekni mi. Jakou by sis tak asi představoval holku? Blondýnu, brunetu či černovlásku? Koníčky asi budeš chtít aspoň některé společné..*Zamyslí se.*/Bych ho mohla hodit do nějáký seznamky./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hudební salón - Stránka 3 Empty Alexei N. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 6:54 pm
*Protočí očima a přikývne.* Jo, tim to určitě bude. *Zamumlá ironicky a pak poslouchá její další slova a pobaveně nadzvedne obočí. Zasměje se až když to dopoví, protože jí nechce přerušovat.* Výlety, jo? Jako třebaaa... Královský hon na medvědy? Budeme jedna velká šťastná rodinka. Jak chceš vůbec pořádat výlety? Nebudeš bydlet v Řecku? *Vzpomene si, že jeho sestra má odjet z Illey do Řecka. Tedy podle původního plánu.* Nejsi pod vlivem? Nevěřim, že to říkáš. Už to ví i rodiče? *Nadzvedne obočí, protože tohle od Lucyii vůbec nečekal. Pak si jí dobírá kvůli tomu, jak ráda se roztahuje. Po jejích dalších otázkách protočí očima.* Co já vim? Asi blondýna, ale to je tak nějak jedno. Hlavně s ní musí být sranda. *Pokrčí rameny.* A nesmí se roztahovat v posteli. *Ušklíbne se pobaveně.* A co jsi najednou tak iniciativní? Je mi teprve 20. *Zasměje se.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Lucya H. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 7:19 pm
*Řekne, že je to určitě jeho vina, protože má moc velké nároky. Pak řekne, že si někoho musí najít, aby jednou měla nějáké ty neteře a synovce. Musí přece jezdit na výlety.*Královský hon na medvědy, to je samozřejmost.*Přikývne naoko vážným výrazem na tváři.*Budu, ale Joseph naštěstí není korunní, takže snad budeme moci jezdit na návštěvy častěji.*Řekne mu. Řekne, že je ráda, že je zasnoubená. Sama nevěří, že něco takového říká, takže se nediví, že se Alexei ujišťuje, jestli není pod vlivem.*Ne, nejsem. Jen jsem se změnila, díky Josephovi, protože jsem se do něj zamilovala.*Řekne otevřeně.*To vidíš všude okolo.. Koukni na Jaspera.*Zmíní jejich bratrance, který byl asi ještě horší, jak ona sama. A jak je teď jiný.*S rodiči si o tom ještě musím promluvit./A co nejdříve./*Když si ji dobírá kvůli tomu, jak se roztahuje na posteli řekne, že Joseph je v posteli s ní a následně se zeptá, jakou dívku by si představoval.*Blondýna.. těch není moc. Kdybys měl rád brunetky, bylo by to jednodušší. *Postěžuje si.*Ano, určitě se teď budu všech ptát, jestli se roztahují v posteli..*Protočí očima.*Mě je jen osmnáct a až odjedu z Illey, už budu vdaná. Jsi starší, správně by ses měl oženit přede mnou. Už máš na čase. Táta byl jen o rok starší, když se s mamkou vzali. *Připomene mu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hudební salón - Stránka 3 Empty Alexei N. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 7:33 pm
*Navrhne královský hon na medvědy a pak se jí zeptá, jak chce pořádat výlety, když bude bydlet v Řecku.* Aha. Tak to je fajn. *Usměje se na ní.* /Joseph.. Jasně.. To bych si měl asi zapamatovat../ *Proběhne mu hlavou a pak se jí zeptá, jestli náhodou není pod vlivem nějaké omamné látky.* Jo, to je pravda. *Přikývne, když zmíní jejich bratrance.* Jsem rád, že jsi s ním šťastná. *Usměje se na ní.* /Jinak bych mu rozmlátil hubu./ *Pořád je připravený to udělat, jestli Joseph nějak Lucye ublíží. Nadiktuje jí, jak si tak nějak představuje holku, se kterou by chtěl být a protočí očima, když si postěžuje, že zmínil blondýny.* Vždyť říkám, že je mi to tak nějak jedno. *Uchechtne se.* Ne, protože ty se nebudeš ani jedný holky ptát na nic. *Utne jí rovnou a pak se uchechtne.* Protože tě zasnoubili rodiče. A oni byli taky zasnoubení. Já nejsem, takže mam svobodu si vybrat a nechci na to nijak spěchat. *Pokrčí rameny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Lucya H. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 7:50 pm
*Řekne, že doufá, že budou jezdit často na návštěvy. Je ráda, že Joseph není korunní.*/A Řecko by mělo být taky.. Já a královna.. chudák země./*Proběhne jí hlavou scénář, jak asi by to mohlo vypadat a není to nějak hezký pohled. Lepší je, že Joseph je jen princ. Řekne, že láska lidi mění a pokud ona pro něj není dostačujícím důkazem ještě zmíní jejich bratrance Jaspera. Usměje se a přikývne.*Jsem s ní šťastná, jako jsem ještě nikdy předtím nebyla.*Řekne mu.*Takže až se někdy potkáte, nebudeš mu vyhrožovat, nespleteš jeho jméno a nebudeš mu vykládat žádný historky, ještě si řekne, že nechce mít za švagra takovýho šílence, jako jsi ty, jasný?*Podívá se na kytaru.*Jinak tě přetáhnu kytarou jen abys věděl.*Dodá poté. Pak si postěžuje, když zmíní blondýnu, protože těch je docela málo.*Neboj.. někoho najdu.*Usměje se na něj.*No to teda budu. Tomu nezabráníš.*Uchechtne se.*Nebo mám na ples rovnou přivést kněze, odchytnout nějakou blondýnu a nechat vás rovnou oddát? *Nadzvedne obočí.*Za chvilku už budeš moc starý bratře a všechny v tvém věku budou vdané. Musíme si pospíšit. Přece nechceš nějakou stoletou baronku nebo tak..
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hudební salón - Stránka 3 Empty Alexei N. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 8:14 pm
*Má ze své sestry radost. Rád jí vidí šťastnou a doopravdy tak působí. Po výčtů věcí, které nesmí, se zasměje.* Hele, když neutekl po seznámení s tebou, přežije všechno. *Potřese pobaveně hlavou a pak se koukne na kytaru.* Přece by sis jí kvůli mě nerozmlátila. *Zazubí se na ní.* Přece si musí poslechnout pár zajímavých historek. Třeba tu, jak jsi ochutnávala písek a bahno a chutnalo ti to tolik, že sis to přinesla v boxu k večeři s diplomaty s tím, že losos ti nechutná a dáš si radši tohle. *Připomene jí jednu z nejvtipnějších historek z jejích dětství, kterou nikdy nezapomene. A jejich rodiče a ti diplomati nejspíš také ne.* Nebudeš, Lucyo. *Probodne jí pohledem.* Jo, jasně. Oba se do toho budou určitě hrnout s nadšením. *Protočí očima a prohrábne si rukou vlasy.* Ne, nechci, ale chci si někoho najít sám. Nebudeš ke mě nikoho tahat, jinak už nikdy na žádnou akci nejdu. *Podívá se na ní neústupným pohledem.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Lucya H. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 8:31 pm
*Důrazně mu řekne věci, které nebude dělat, až se někde s Josephem potká. Přece nechce, aby od ní utekl.*/Nebo prostě přitáhnu do komnaty kněze, kde nás oddá a pak spolu rychle odjedeme do Řecka, aby se nepotkali../Tss.. Já jsem zlatíčko.*Pohodí naoko uraženě vlasy.*Nemusí si poslechnout žádné historky.*S tímhle rozhodně nesouhlasí.*Až se budeš ženit někdy ty, taky se v tom případě budu muset se tvou nastávající chvilku popovídat o historkách.. To, jak s tebou chtěly vždycky nějáké holky tančit a ty ses schovával mamce za sukni do dvanáct nekomentuju.. Ale pamatuješ na tátovi třicáté narozeniny? V té době tě strašně fascinovala zvířata. Hlavně žáby, co si pamatuju, pár jsi potají choval i v pokoji. Ale jednu, nějakou průhlednou zmutovanou, kterou jsi našel jsi dal do krabice, že ji dáš tátovi k narozeninám. No a na plese jsi mu šel popřát, bohužel stál zrovna před stolem, kde byl i dort. No a když na něj vyskočila, lekl se a narazil do stolu. A ten dort spadl, přímo na tebe. A ještě jak pak ta žába skočila i na tebe, na tvou hlavu.*Uchechtne se.*Byl vtipný obraz tebe, celého od dortu a s žábou na hlavě.*Pousměje se.*Ale rodiče nadšení fakt nebyli, co si vzpomínám.*Pak řekne, že se některých dívek poptá a tou nezabrání. Usměje se a dá ruce před sebe na znamení míru.*Jasně, neboj. Však mě znáš./To ani náhodou.. Až budeme odjíždět, už minimálně budeš s někým chodit../Jsi korunní, musíš chodit na plesy, takže tohle ti nevyjde.*Namítne.*A seznámit se s někým ti nic neudělá. Můžeš si s í třeba jen jednou zatančit.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hudební salón - Stránka 3 Empty Alexei N. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 9:44 pm
S pěkně velkýma rohama. *Zasměje se a potřese hlavou, když vidí, jak pohodila vlasy.* Ale musí, aby věděl s kým má tu čest. Konkrétně s profesionálním pojídačem bahna. *Zazubí se na ní a pak poslouchá, když se dá do připomínek na dětství ona a úsměv mu pomalu z tváře mizí.* Byla to tátova chyba. Žáby jsou skvělý zvířata. *Založí si trucovitě ruce na hrudi.* A chtěl jsem mu dát tu speciální, co jsem našel, to by se mělo ocenit. *Pokrčí rameny. Ještě pořád má chuť trucovat kvůli tomu, že se tátovi dárek od něj nelíbil. Pak jí zakáže mu kohokoliv shánět a obcházet všechny holky a na cokoliv se jich ptát.* No právě, že tě znám. *Opáčí a nakonec protočí očima.* Tady ale tolik nemusim. *Namítne.* Fajn, ale opovaž se okolo nás hned rozhazovat kytky a táhnout tam kněze. *Stanoví rovnou podmínku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Lucya H. Vasiljev

Sat Feb 29, 2020 9:53 pm
*Pronese, že je zlatíčko a pohodí nafoukan vlasy, jen z legrace. Uchechtne se nad jeho poznámkou.*Tohle si budu brát osobně.*Našpulí rty. Pak řekne, že Joseph nemusí vědět, že pojídala bahno a písek.*/Ještě pak fakt uteče../Tohle mu neřekneš.. No tak Alíku slib mi to..*Použije pro něj přezdívku,kterou mu říkala, když byli mladší a jeho to většinou štvalo. Pak si ona vzpomene na jednu historku, konkrétně o tom, jak se rozhodl dát tátovi jako dárek k narozeninám žábu.*Ne nejsou. A táta reagoval jako každý normální člověk. Ta žába byla průhledná a byly jí vidět vnitřnosti.*Přeběhne jí mráz po zádech, když si na to vzpomene. Uchechtne se, když vidí, jak si založil ruce na hrudi.*Jako malej kluk./Vážně jsem já ta mladší?/*Občas o tom pochybuje. Když jí zakáže kohokoliv shánět, naoko souhlasí, ale stejně se o to pokusí. Pak řekne, že neúčastnění plesů má marný a nakonec řekne, že si s ní může jen zatančit.*No vidíš.*Usměje se vítězně.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hudební salón - Stránka 3 Empty Alexei N. Vasiljev

Sun Mar 01, 2020 6:10 pm
Klidně. *Pokrčí se smíchem rameny, protože je mu upřímně jedno, jak to bude nebo nebude brát a pak jí probodne pohledem, když ho nazve Alíkem.* Kdybys mě tak nenazvala, slíbil bych ti to. Takhle máš smůlu. *Uculí se na ní a pak si založí ruce na hrudi, když mu připomene tátovu reakci na jeho žabí dárek.* Ale jsou! *Brání se, protože žáby miluje pořád, z toho nevyrostl.* No právě! Byla speciální! Do tý doby je nikdo v Rusku neobjevil. *Má sto chutí si dupnout, ale to by asi už opravdu nepůsobil jako její starší bratr a korunní princ, kterému bude za pár měsíců 21 let.* No, jo jasně. Hlavně, že ty jsi ta nejvíc dospělá na světě . *Zamumlá si potichu sám pro sebe, když řekne, že se chová jako malý kluk a následně souhlasí s tím, že by si mohl s nějakou dívkou zatančit na akci, ale rovnou stanoví pár podmínek. Po její reakci protočí očima.* Každej neni takovej, že se zamiluje do prvního člověka, kterýho potká. A mě svoboda nevadí. *Namítne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Lucya H. Vasiljev

Sun Mar 01, 2020 6:43 pm
*Uchechtne se. Pak ho nazve Alíkem a důrazně mu řekne, že nesmí nic provést a neřekne mu o žádných trapasech.*Krucinál..*Zakleje potichu.* S takovouhle budu muset Josepha odtáhnout do kostela, aby nás oddali, předtím, než tě pozná..*Začne přemýšlet nad tím, jak to nějak navléct, aby s ní šel do kostela, ale nic moc ji nenapadá.*/Tomu, že se ze mě stala věřící a chci se jít pomodlit asi neuvěří, co?/*Pak mu připomene dárek, který dal tátovi k narozeninám a rozhodně nesouhlasí s tím, že by žáby měly být super.*Nejsou! A ta žába byla hnusná.*Ušklíbne se.*Občas se jako dospělá chovám víc jak ty. Jen se ba sebe teď podívej. Sedíš tu s našpulenými rty a rukama trucovitě založenýma na hrudi.*Poukáže na to, jak vypadá. Jakmile souhlasí, že si s některou dívkou na plese může zatančit, vítězně se usměje.*/Však neboj, ty za chvilku budeš mít svatbu taky a mě budeš děkovat, že jsem tě s tvou nastávající seznámila./Však se nemusíš zamilovat do první. Přivedu ti jich víc, ať máš na výběr, neboj. Brzo ti to bude vadit. Vem si to, že já odjedu z Ruska, vídat se skoro nebudeme. Někdo moje místo musí zaplnit.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hudební salón - Stránka 3 Empty Alexei N. Vasiljev

Sun Mar 01, 2020 8:24 pm
*Řekne jí, že díky tomu, jak ho nazvala jí nic neslíbí a pak se na ní zazubí.* Naštěstí pro něj existují rozvody. *Odpoví jí se sladkým nevinným úsměvem a pak si založí ruce na hrudi, když mu připomene, jak ošklivě táta reagoval na jeho naprosto dokonalý a speciální dárek k jeho narozeninám.* Byla naprosto dokonalá, unikátní a nemusela jsi jí řezat, abys jí mohla studovat. A navíc byla přítulná. *Brání se pořád a pak jí probodne pohledem.* Tak neurážej žáby. *Rozhodí rukama uraženě.* A navíc ty jsi dospěla během posledních ... kolika? ... třech týdnů? *Připomene jí, jak to vypadalo, než se zamilovala do Josepha, protože to by doopravdy jako chování dospělého člověka nenazval a pak si povzdychne.* Ty mi nikoho nepřivedeš. *Ukáže na ní výhružně prstem.* Právě, že ty odjedeš a já si budu moct konečně užívat ticha a klidu. *Opáčí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Lucya H. Vasiljev

Sun Mar 01, 2020 8:46 pm
*Povzdechne si, když jí Alex nic neslíbí. Bojí se, aby skutečně Josepha nevystrašil. Nechce o něj přijít. Pak řekne svůj plán toho, jak holt bude muset svého snoubence odtáhnout do kostela, kde se vezmou bez toho, aniž by se potkal s Alexeiem.*Sakra../Dají se zrušit rozvody? Aby se lidi nemohli rozvádět../*Pak se dohadují o tom, zda byla žába dobrým dárkem na narozeniny, či ne. Ona by to nazvala všelijak ale dobrým dárkem ne.* Ano, to že jsi ji nemusel řezat kvůli studiu byla fakt velká výhoda.*Přitaká ironicky. Jen si vzpomene na to, jak to stvoření vypadalo a běhá jí po zádech husí kůže.*Ale pořád dřív jak ty a to jsi starší. *Usměje se na něj. Ví, že předtím, než se do Josepha zamilovala nebyla zlatíčko, nic si nenalhává. Naopak, chovala se dost strašně a musí se za to rodičům co nejdříve omluvit.*Přivedu.*Tomuhle nedokáže zabránit. To, jak na ni výhružně prstem ukazuje jí přijde spíše vtipné.* Ale Alexei, prsten se neukazuje..*Napodobí hlas jejich mámy.*Budu ti chybět.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Hudební salón - Stránka 3 Empty Alexei N. Vasiljev

Sun Mar 01, 2020 9:02 pm
Jo, sakra. *Přikývne se smíchem, když vidí její výraz a pak se začnou dohadovat ohledně jeho dárku pro tátu.* Prostě byla unikátní a skvělá. *Ukončí to nakonec uraženě a pak se na ní otráveně podívá.* Já neměl zase skoro žádný dětství a vždycky byl ten zodpovědný. Takže teď je v tomhle řada na mě. *Pokrčí rameny a pak na ní výhružně ukáže prstem a řekne jí, že nikoho k němu nebude přivádět.* Ne. *Zavrtí hlavou a vjede si rukou do vlasů. Když napodobí hlas jejich máma, nadzvedne obočí.* Páni. Už jste snad s Josephem stihli založit rodinu a ty trénuješ? *Usměje se na ní sladce a pak pobaveně potřese hlavou.* No nic.. Já už půjdu. Pozdravuj Jóžu. *Vymyslí svému budoucímu švagrovi přezdívku.* Dobrou noc, Luc. *Rozloučí se s ní a pak se zvedne a vydá se pryč z hudebny.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Lucya H. Vasiljev

Sun Mar 01, 2020 9:16 pm
*Potřese nesouhlasně hlavou. Jí se ta žába ani za mák nelíbila a za tím si stojí. Přišla jí nechutná a přijde jí tak i nadále. Pak se dohadují o tom, který z nich je ten s více rozumem. Ten vyspělejší. Ještě před příjezdem do Illey to byl bezpochybně Alex, ale teď spíše ona, když se na něj tak dívá. Zvedne ruce v obranu před sebe.*No dobře, klídek.*Uchechtne se. Když na ni ukáže prstem, napodobí hlas jejich mámy a řekne, že tohle se nedělá. *Cože? Ne!*Uchechtn se.*Děti ještě nějakou dobu nehrozí./Nebo je snad Joseph chce už teď?/*Ona by ještě nějakou ti chvíli ráda počkala. Zatím se necítí na to být mámou.*Neříkej mu Jóža.*Brání Josepha.*Jo, raději že, nebo bych tě tou kytarou po hlavě asi fakt přetáhla.*Uchechtne se.*Dobrou.*Popřeje mu. Když odejde, ještě si zahraje jednu písničku a pak se vydá taky do komnaty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

Fri Mar 13, 2020 6:11 pm
*Jde pomalým krokem směrem k hudebnímu salonku. Dlouho nehrála a pochybuje, že bude dneska znít nějak dobře, ale zase to chce zkusit. Na sobě má modré džíny a k tomu bílé tričko. Vlasy má jen volně rozpuštěné. Dojde do salonku a rozhlédne se. Je tu sama, za což je ráda. Jde rovnou k pianu a posadí se na stoličku, která je u něj. Položí své štíhlé prsty na klávesy a chvilku se rozmýšlí, co hrát. Mezitím zahraje stupnici a z toho pak přejde do písničky Terrible love. Když je čas začne i potichu zpívat.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Mar 13, 2020 6:41 pm
*ze včerejšího plesu vyloženě zdrhla. Bylo toho na ní moc. Na jednu stranu je Sawyerovi vděčná, že udělil Mionelovi titul vévody, ale na druhou stranu jí o tom mohl říct. Zbytečně se o něj strachovala. A taky zrovna nemusel říkat před tátou a Mionelem to, že je do Mionela zamilovaná. Tak trapně se v životě necítila. Utekla hned po tom prohlášení, které řekl její otec a od té doby Mionela neviděla. S hledáním už ale skončila. Jestli chce, tak ať si ji najde on. Teď už ví, že je v pořádku a že mu Saw nic neudělal, ale nema energii na to, snažit se ho zachytnout. Procházela se palácem a snažila se vymyslet, co má dělat dál když v tom uslyšela písničku, kterou moc dobře zná. Zamířila tedy do hudebního salónku a tiše vstoupila. Když zjistila, že u piana sedí Charity, překvapilo ji to. Nevěděla že hraje na klavír a zpívá. Počká, než píseň dohraje a pak udělá pár kroků směrem k ní.* To bylo nádherný.*řekne upřímně a obdivně. Ona naposledy hrála asi před dvěma měsíci a to bylo s Mionelem. Když si to uvědomí, nenápadně se usklibne.* Jak se ti daří? *Nadhodí a doufá, že o dost líp než ji. Schválně si na sebe vzala velkou mikinu a volnější džíny, aby nešlo poznat, kolik zhubla. Make-upem se snažila sice zakrýt kruhy pod očima, ale pořád nevypadá dobře*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

Fri Mar 13, 2020 7:29 pm
*Hraje na piano a k tomu ještě zpívá svou oblíbenou písničku. Ta ale brzy skončí a ona za sebou uslyší hlas. Trhne sebou a podívá se na Liu.*Málem jsem z tebe měla infarkt..*Potřese hlavou.*Ale díky.*Usměje se na ni, když jí pochválí hraní a zpěv.*Jo, ujde to. Dneska po dlouhý době bez ranního zvracení včerejší večeře.*Usměje se a pak si ji přeměří pohledem.*Nevypadáš dobře. A makeup to nespraví, i když by sis ho dala tunu.*Stoupne si a dovede ji k oknu, kde je i menší pohovka a donutí ji, aby se na ni posadila.*Co se stalo? Něco s Mionelem? Včera jsem vás viděla spolu.*Byla na plese jen chvilku, ale viděla je u trůnů a Liu s pugétem.*Jinak.. krásná květina.*Popíchne ji trochu.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Mar 13, 2020 8:42 pm
*procházela se palácem a slyšela, že někdo hraje v hudebním salónku jednu z jejích nejoblíbenějších písní. Ihned tam zamířila, a když zjistila, že u piana sedí Charity, překvapilo ji to.* Promiň.*řekne a omluvně se pousměje. Pak se nechá zavést k jedné z pohovek a sedne si námi.* Děkuju, je vážně nádherná.*pousměje se a pak uhne pohledem* Jenom..je toho na mě moc.*povzdychne si* Je to už víc než dva týdny, co mi řekl, co ke mě cítí, a já ho viděla teprve na tom plese. Neměla jsem ani šanci něco mu říct, protože přišel táta a následně i Sawyer, který jen tak mimochodem řekl před Mionelem i tátou, že ho miluju. Taky mu udělil titul vévody, a za to jsem mu vděčná. Ale tohle si mohl odpustit.*protočí panenky* Navíc nedokážu už dlouho klidně spát. Jsem vyčerpaná a tohle mě už prostě nebaví. *Zavrtí hlavou*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

Sat Mar 14, 2020 10:19 am
*Když vejde Lia, trochu se lekne, protože ji neslyšela přicházet, ale pak nad tím mávne rukou.*To je v pořádku.*Usměje se na ni. Všimne is, že na tom její kamarádka není nijak dobře a proto ji zavede k jedno pohovce, aby se posadila. Má docela strach, že se tady ještě někde skácí. A co ona pak? Těhotná ženská by jí asi moc nepomohla. Zeptá se, co se děje a jestli se něco stalo s Mionelem. Pak poznamená to o květině. Nemůže si pomoci.*No nemáš zač.*Ona jí tu kytku přece nedala. Pozorně ji poslouchá a chápavě přikyvuje. Jakmile slyší o Sawyerovi,, musí se zasmát.*To fakt řekl? Ježiš.*Ví, že to Lii asi moc vtipné nepřipadá, ale když si představí tu situaci u trůnů, která tam asi nastala, nemůže si pomoci a nezasmát se.*Ale to je od něj hezký. Podporuje vás.*Řekne, když se dozví, že Sawyer dal Mionelovi titul.*No.. před spaním pomáhají kakao a třeba sušenky, klidně ti nějáké přinesu a nebo se na jejich lov můžeme později vydat do kuchyně.*Mrkne na ni spiklenecky.*Nebo prášek na spaní. Ale chápu, asi není příjemný se pořád něčím cpát.*Povzdychne si.*Měla by sis s Mionelem promluvit, abyste to nějak vyřešili.. Pak to bude snad lepší.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Hudební salón - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Mar 14, 2020 10:35 am
*omluví se jí, že jí polekala a pak se nechá odvést k jedné pohovce u oken. Uvědomí si, že děkovat za kytku by měla někomu úplně jinému, než Charity a tak se jen usklibne. Pak ji řekne vše, co se stalo na minulém plese. Když se Charity začne smát, zamračí se ale pak neodolá a tak taky se trochu zasměje.* Jsem mu vděčná, ale...tak trapně jsem se snad v životě necítila.*zakrouti pobaveně hlavou.* Ty sušenky a kakao jsou o moc lepší než prášky.*řekne s milým úsměvem. Když pak Charity řekne, že by si měli s Mionelem promluvit, povzdychne si a sklopí pohled* Chci si s ním promluvit co nejdříve, ale jsem vyděšená.*zvedne pohled zpět k ní* Bojím se, ze se něco stane a nevyjde to. Jenže já ho nechci ztratit. Nemůžu ztratit i jeho. Znova bych něco takového nepřežila. *Řekne potichu a její poslední slova jsou sotva slyšet. Nechce se znova cítit tak, jak se cítila předtím.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Hudební salón - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

Sat Mar 14, 2020 10:45 am
*Mávne rukou nad svým prvotním leknutím a pak ji odvede k pohovce, kam ji posadí a vyslechne si, co ji trápí. Když zmíní to, jak to za ni Sawyer na trůnech vyřešil a řekl, že Mionela miluje, musí se zasmát. Vidí, jak se na ni zamračí a zasměje se ještě více.*Promiň, ale když si představím tu situaci, kde ho ty vraždíš pohledem, on se tváři jako neviňátko a Mionel si přeje zdrhnout tak daleko, jak je to jen možné a všichni tam jste spolu.. Musel to být zážitek.*Pokrčí rameny. Pak řekne, že na spaní pomáhá kakao a sušenky a nebo prášek. Usměje se, když souhlasí s tou první variantou. Řekne, že by si měla promluvit s Mionelem a snad se pak všechno vyjasní a ona se už tím nebude trápit a bude konečně jen šťastná. Pak se chápavě usměje.*Stejný pocit mám i já a chovám ho ke tvému bratrovi. Pohladí ji po paži. Tenhle strach k lásce patří. Ale musíš to risknout a věřit, že to zvládnete, jinak nebude šťastná nikdy.
Sponsored content

Hudební salón - Stránka 3 Empty Re: Hudební salón

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru