Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nádvoří paláce

+11
13Lucky
- HYUN -
annie.16
Taylorovidní zrzka
Lexi
LittlePrincess
Matthew Leonard Castel
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
-LF-
Admin
15 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Camille Cara Schreave

Sat Jun 20, 2020 11:36 pm
*Dá Wyattovi rovnou celou vaničku. Nechce se o ni přetavovat. Když jí ji vrátí, pokrčí rameny a položí ji mezi ně. Nechce ji. Řekne mu, že ona, dítě i Chris se mají fajn. Je ráda, že lék zabral a Chris se cítí každý den lépe. Poprvé, když se probudil byl dost zmatený, ale už je to lepší. Mlčí a dívá se na Lokiho, který pobíhá po nádvoří. Když přijde Aless, nevnímá moc, co s Wyattem probírají. Tátovi jen řekne, že by měl odpočívat, ale chápe i to, co on řekne jim. Taky by to tak asi nechtěla. Nechce tu už déle být, není jí to příjemný, rovnou se tedy vydá pryč, společně i s Lokim, který přiběhne k ní.*Když ji Wyatt chytne za ruku, musí se udržet, aby na něj nevyjela okamžitě. Zastaví se na místě a otočí se na něj. Poslouchá ho a nic neříká, než se vypovídá.*A zajímá tě čeho já mám plný zuby? Věčných urážek, kterými jste mě rádi obšťastňovali. Věčných hádek. Jo, zrovna teď se nehádáme, ale zítra by to bylo úplně jinak. Nevydržíme společně komunikovat normálně. A já vám akorát tak ničím život. Viz ty a Polaris. *Pokrčí rameny a podívá se na Aless.*Chybí i někdo z koho si jen utahuješ? Snažila jsem se s tebou mít dobrý vztah. Než jsem odjela do Francie, pravdu ano a to nemůžeš popřít. Snášela jsem ty tvoje a ne jen tvoje věčné urážky, chtěla jsem, abychom měli dobrý vztah. Jenže vy jste všechnu mou snahu ignorovali a nic se neměnilo. Ani jste neposlouchali to, co vám říkám. Jako třeba s Colem, kdy jsem tě varovala, aby ti nezlomil srdce, co? Jenže ne, to jsem byla úplně pitomá. Nikdy jsme neměli sourozenecký vztah, vy jste o něj snad ani nestáli. Nesnažte se teď dělat, jako že ano. Je to lež. *Řekne to prakticky najednou, bez pauzy.* Já se snažila s vám komunikovat. Jenže jak říkám, viděli jste to i sami v chatu. Nejde to. Vydrží to týden, pak se zase rozhádáme. Budu si vyčítat, že jsem s vámi nekomunikovala? Když jsem byla ve Francii, jo chyběli jste mi a bolelo mě to, ale rozhodně méně než ty naše věčný hádky co vedeme. A hnusný věci, co o sobě říkáme. Te odjedu do Francie a bude to úplně stejný. Většinu času, co jsme spolu strávili, než jsem ještě odjela jsme se ignorovali, když jsme se teda zrovna nehádali a nebo neuráželi. Teď je to stejný, jako před tím. Akorát jsme si prohodili role. Já jsem v té vaší a vy v té mé. Akorát s tím rozdílem, že já nemám touhu vás pořád urážet.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Jun 21, 2020 12:43 am
Je to složitý? A to jako v čem? *Nadzvedne obočí a pak jenom potřese hlavou a nechá to tak. Pak už přijde jejich táta, kterému plánuje říct, že by měl jít odpočívat, ale on ho předběhne. Po jeho dalších slovech na něj jenom kouká se zatnutýma zubama. Chápe, že má pravdu a šíleně ho štve, že se na to nikdy nedokázal podívat jeho očima.* Fajn. Ale to neznamená, že od teď začneš běhat maratony. Víš, že se musíš šetřit. *Stojí si pořád aspoň částečně na svém a opět se u něj projeví potřeba mít poslední slovo. Pak se snaží zastavit Camille v odchodu. Její slova jsou pro něj jako kdyby do něj udeřil blesk.* Já a Polaris? Děláš si srandu? Já ti neřekl, že mi ničíš život. Jenom že bys mohla trochu zmírnit svoje nadšení. A víš proč? Ne tolik kvůli Polaris. V tu dobu mi bylo jedno, jak by se ohledně prohry cítila ona. Ale hlavně kvůli tomu, že jsem nechtěl, abys byla zklamaná ty. *Opáčí a pak se neubrání protočení očima, když slyší, jak Alessie připomene Cola, protože to není moc fér a Aless to akorát ublíží. Už tak stačí, že pořád bere drogy. Což ale Camille nejspíše nepozná.* Napadlo tě, že někdo možná říkal Chrisovi o tobě to stejný? A on je neposlechl. A tys pak beze slova odjela. Přesně jako on. Ne vždycky můžeme naše sourozence ochránit, i když vidíme věci z většího nadhledu jak oni, Cam. *Zastane se v tomhle Aless a pak zatne zuby.* Kdybych o to nestál, tak tady s tebou teď nemluvim, kurva. *Musí se držet, aby udržel co nejklidnější hlas, protože má čím dál tím větší chuť řvát.* Kdy naposledy jsem o tobě řekl nějakou hnusnou věc? Nebo Alessia? *Nadzvedne mírně obočí. Nevzpomíná si, že by od jejího příjezdu řekl něco hnusného na její adresu. Pak už prostě jen vydechne a o krok od ní ustoupí. I on má hranici, kdy věci prostě vzdá.* Jestli sis nevšimla, Cam, tak já se snažím s tebou usmířit od doby, co jsi přijela. Protože je mi líto, jak jsem se k tobě předtím choval. Já se s tebou nepohádal od tý doby. To, že se pohádala třeba Rhia s Aless a znamená, že spolu nemůžeme komunikovat já, ty a Aless? Házíš běžně všechny do jednoho pytle? Protože v tom případě fajn.. Očividně se spolu nemůžeme normálně bavit. Nezapomeň do toho pytle přihodit všechny lidi na světě, co se pohádají a brát to jako důkaz, že spolu nedokážeme komunikovat a že máš ty nejhorší sourozence, jaký jsi vůbec mohla. *Nemluví nijak naštvaně. Spíš prostě jenom odevzdaně a mrtvě.* Promiň, že jsem tak příšernej bratr. /Stejně jako jsem hroznej princ, syn, člověk a jako budu hroznej budoucí král./ Chceš se k nám chovat jako k cizím, do toho. Ale my si to nevybrali. *Pokrčí nakonec rameny a rozejde se na druhou stranu nádvoří, kde si sedne na lavičku a potlačí chuť složit hlavu do dlaní. Místo toho vytáhne mobil, aby mohl odpovědět Polaris na její další zprávy.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Alessia E. Schreave

Sun Jun 21, 2020 9:24 am
Všechno. *Odbyde odpověď na Wyattovu otázku. Ale nijak nereaguje na to, že porušila jejich slib. Porušuje ho už pár týdnů. Po slovech táty si povzdychne a potřese hlavou.* Promiň. Máme o tebe jen strach. *Pokrčí lehce rameny. Pak se Camille vydá na odchod a když ji Wyatt zastaví, tak přejde blíže k nim.* Copak nevidíš, že se to Wyatt snaží zpravit?! Jak se asi máme přestat hádat, když nám k tomu pořád dáváš důvod tím, že se distancuješ?! *Zastane se Wyatta. Pak poslouchá její slova a když se zmíní o Coleovi, má pocit, že jí někdo vrazil nůž do srdce.* Chybí mi sestra ne někdo, z koho jsem si utahovala, jak říkáš ty. Kolikrát ti mám opakovat, že mě to mrzí a že se ti omlouvám? *Zeptá se tiše. Mrzí ji, jak se chovala. Kdyby věděla, že to skončí takhle nikdy by to nedělala. Poté počká, až domluví Wyatt a sleduje ho, jak odchází.* Promiň, omlouvám se za to, jak jsem se chovala. Mrzí mě to. Vážně. Chápu, když i ty se přidáš k názoru Rhii, že by bylo lepší, kdybych se nikdy nenarodila. Nevyčítala bych ti to. V tomhle světě není moje místo a ani nikdy nebude. Ale s tím se možná někdy naučím žít. Jednou, až se budeš chtít vrátit a usmířit to mezi náma, tak si pamatuj, že to tys nechala nás. Ne my tebe. My jsme sestru chtěli, to ty jsi nechtěla sourozence. *Řekne klidným hlasem bez emocí. Pak se otočí na patě a vydá se zpět do své komnaty. Netušila, že její rozbité srdce jde rozbít ještě víc.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Sawyer S. Schreave

Sun Jun 21, 2020 9:35 am
*Snaží se Wyattovi, Alessii a i Camille vysvětlit, jak to vidí s jeho nemocí on. Co má podle nich tedy dělat? Nechce do konce života jen odpočívat, ležet a zírat do stropu. Na co by tu pak byl, kdyby se ani nemohl bavit se svou rodinou. Musí se uchechtnout nad tím, jak moc potřebuje mít Wyatt poslední slovo.*Neboj, na žádný maratony si netroufnu. Už nejsem v takové kondici.*Řekne mu.*Neomlouvej se Aless. Chápu tě. Když na tom byla moje máma podobně.. Taky jsem měl strach a chtěl jsem, aby co nejvíce odpočívala. Chápu tě. Vím, že teď jsem na tom ještě dobře.. Vše babička na tom byla ke konci mnohem hůře, jak já teď.*Povzdychne si. Pamatuje si na to, jak vypadala jeho máma. Všichni věděli, že se blíží její konec. Souhlasí s Wyattem i Aless, s tím, co řeknou Camille. Nerad vidí, že spolu jeho děti nemluví. Když zemřela jeho máma, byl rád, že se svými sourozenci měl dobrý vztah. Drželi se nad vodou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Camille Cara Schreave

Sun Jun 21, 2020 10:01 am
*Chce odejít, ale Wyatt s Aless ji zastaví. Nechápe proč. Snad nikdy se k sobě nechovali jako normální sourozenci. Řekne, že všem ubližuje a podle ní je to i pravda. A jako příklad uvede Polaris a Wyatta. Když ale její bratr řekne, že jen nechtěl, aby byla zklamaná, uchechtne se.*Já to dělala z legrace. Jen jsem žertovala. Vezmi si koho chceš. Klidně i Adeline. Je mi to skutečně jedno. *Potřese hlavou.*Možná se více nehádáme kvůli tomu, že se spolu nebavíme, nemyslíš? *Připomene Alessii, že ji varovala i ohledně Cola, ale ona ji nikdy neposlechla, v té době byla prostě pitomá sestra. Po tom, o řekne Wyatt se na něj jen beze slova dívá. Ví, že má pravdu a upřímně, tohle ji nenapadlo.*A měl pravdu.. Nejsem pro něj dost dobrá.. Nezasloužím si ho.*Vydechne tuše a sklopí pohled./Distancovat se od něj bude to nejtěžší, co jsem kdy měla udělat.. Ale bude mu beze mě lépe../*Aless řekne, že jí spíše chybí někdo, koho může pořád urážet, jak to dělala vždycky, než odjela.*Dořbe, omluva se přijímá. To chceš slyšet? Už si nic nemusíš vyčítat./Stejně o nemyslí vážně. Nikdy o starší sestru nestála./Předtím jste o sourozenecký vztah nestáli vy a distancovali jste se. Snažila jsem se o něj šestnáct let, než jsem odjela. Teď se chci distancovat zase já. Ty sis taky myslel, že nám jen ubližuješ, a proto jsi nás ignoroval. Dělám prakticky to stejný, co ty.*Odpoví mu tichým hlasem.*Aless třeba, že vypadám jal starej chlap.*Odpoví mu i na jeho otázku.*Všechny lidi do pytle neházím jen já, ale třeba i ty. Ohledně holek ze Selekce. Ji ještě nedávno prohlašoval, že jsou tu jen všechny po koruně a podobně. Tak si to taky prvně zkus uvědomit, než mi budeš vyčítat prakticky to samé. A jak jsem řeka, já se snažila nás dát dohromady. Vyslechnout vás, vy jste o to nestáli. Šestnáct let jsem to zkoušela pořád dokola a nic. *Dělá jen to stejné, jako oni předtím. Cítí, že se jí oči plní slzami, které nedokáže zastavit.*Já vás mám ráda. A omlouvám se, za všechno. Vím, že jsem se k vám nechovala dobře. Omlouvám se vám, že jsem očividně nikdy nebyla dobrá sestra a jen vím ubližuju. Je mi skutečně líto, že jsem se kdy narodila a vy jste se mnou museli žít. Mám vás ráda.. *Potřese hlavou a raději odběhne do komnaty, aby ji už nikdo z nich nemohl zdržet.*/Lepší by bylo, kdybych někam zmizela. Všem jen ubližuju.. Šestnáct let jsem se snažila s nimi mluvit, pak odjela a teď se rozhodla na to vykašlat a pro jednou myslet na sebe.. Byla to chyba. Wyatt měl pravdu.. Chrise přede mnou taky někdo určitě varoval a měl pravdu. Když tak ubližuju sourozencům, jak by to vypadalo s ním? A už jsem mu jednou stejně dost ublížil.. Nezasloužím si ho. Nikoho.. /
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Sun Jun 21, 2020 5:10 pm
*Mírně se ušklíbne, když slyší tátovo uchechtnutí.* Ještě abys byl. A mam podmínku. Vezmu si víc tvý práce. Aspoň pak budeš mít víc času na energie na sebe. *Pokrčí jedním ramenem a v jeho pohledu je vidět, že v tomhle nehodlá ustoupit. Podobný pohled má pak i když se snaží zabránit Camille v ohledu. Protočí očima, když slyší o tom, že si má vzít Adeline a radši to nechá bez komentáře.* Ještě před pár týdny jsi byla schopná zakopat válečnou sekeru. Vycházeli jsme spolu. Byl jsem snad na tebe od tý doby hnusnej? Pohádali jsme se snad my dva? Snažil jsem se na tebe být milý hned jak jsi se vrátila. Po dvou letech, co jsme nevěděli kde jsi, jestli jsi v pořádku a jestli tě vůbec někdy uvidíme. Právě Aless to spolu s rodiči nesla nejhůř, protože jí zmizela jediná starší sestra, kterou vidí. Kdybych chtěl, měl bych plný právo být na tebe hnusnej za to, jak ses k nám zachovala. Odkopla jsi nás jako kus hovna a nezajímala se o to, jak se cítíme. Uznávám, že jsem mohl být milejší v dětství. Že jsem si plno poznámek mohl odpustit. Ale zkus uznat i ty, že jsi občas až moc citlivá a vztahovačná a že ani já, ani Aless jsme nic z toho nemysleli vážně, jenom máme prostě jiný styl humoru a jinak komunikujeme. *Pak se své nejmladší sestry zastane, když padne jméno Cola a potlačí chuť Camille za tu poznámku na místě zaškrtit.* Camille do háje, nehledej v tom zase nějaký jiný významy a důvody k tomu se distancovat. Vyšlo ti to. Miluješ svýho snoubence, tak se nechovej jako idiot a nenič si to. Když už jsi varovala Aless, nechovej se v tomhle případě ty jako ten blbec, co akorát jenom zraní toho, kdo ho miluje. *Prohrábne si zoufale vlasy, protože má fakt pocit, že Camille zažívá největší zatmění mozku za celou historii rodu Schreave.* Ignoroval? A na kterou dobu konkrétně teď narážíš? Na ty noci, co jsem strávil s Rhiannon, protože nemohla usnout? Na ty noci a dny, co jsem strávil s Aless, protože oba dva bojujeme s drogama a ona ještě k tomu zažívá nejhorší obdoví svýho života? Na ten ples, co jsem se kvůli Rhiannon popral a pak nebyl schopnej se několik dnů pohnout? Nebo na ty noci, co jsem byl s tebou, když Chrise uvedli do umělýho spánku? *Vysype ze sebe naštvaně a u toho se na ní dívá trochu nevěřícným pohledem, protože absolutně nechápe, jak o něm může říct, že je ignoroval.* Dobře, to je jeden příklad. Kolikrát jsem já a Aless slyšeli, že vypadáme jako zombie? A kdo ví kolik dalších poznámek.. *Zeptá se jí zase z druhého pohledu.* To přece nemůžeš do háje porovnat. Já ty holky neznal ani trochu. A názor na ně jsem změnil. O tobě jsem si myslel, že nás znáš aspoň trochu. I když asi se není čemu divit, že jsem se spletl. Já tě vlastně taky pořádně neznám potom, co jsi dva roky strávila někde v prdeli místo toho, abys byla se svojí rodinou. *Potřese hlavou a zoufale se uchechtne. Celá tahle konverzace ho totiž přivádí akorát tak na pokraj zoufalosti.* Myslíš, že my tebe ne? Máme tě rádi a právě proto vedeme tuhle diskuzi. Protože když máš někoho rád, není ti jedno, že tě ten dotyčný ignoruje a chceš s ním mít co nejlepší vztahy. Přes to všechno, co jsme si kdy řekli jsem hrozně rád, že jsi se narodila a že jsi moje sestra. *Zavolá za ní ještě když vidí, jak odbíhá a pak se otočí ke zbytku rodiny a vidí, jak odbíhá i Alessia. Jenom na prázdno otevře pusu, aby na ní taky něco zavolal, ale než ze sebe něco dostane, záda jeho sestry mu zmizí z dohledu.* Kurva. *Zanadává nahlas a posadí se na lavičku, kde rychle naťuká odpověď na zprávu Polaris a pak mobil položí vedle sebe a složí hlavu do dlaní.* Je do háje aspoň jedna věc, kterou zvládnu neposrat? *Zamumlá potichu sám pro sebe. To, jestli tady zůstal jeho táta nebo ne, nějak vypustí z hlavy a momentálně ani nemá energii na to vzhlédnout a podívat se, jestli tu vážně ještě je.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Sawyer S. Schreave

Sun Jun 21, 2020 9:15 pm
*Poslouchá rozhovor svých dětí. Trápí ho, že mezi sebou nemají nejlepší vztahy.*Jo, Camille.. Neměla jsi jen tak odjet do Francie, Wyatt má pravdu, ale v tomhle tě i chápu. *Podívá se na Alessiu a Wyatta.*Sami víte, že v té době byli vaše vztahy na bodu mrazu, nebavili jste se spolu pořád jen hádali a uráželi. Ji tady nic nedrželo. Kdyby vaše vztahy byly jiné, neměla by důvod odcházet. Chyba je na obou stranách./I na té mé.. Měl jsem být lepším otcem./*Vyčítá si, že si na své děti předtím neudělal více času.*/Dneska to mohlo vypadat úplně jinak../*Když obě jeho dcery odejdou, sleduje Wyatt a chvilku přemýšlí. Poté se posadí vedle něj.*Sourozenecké vztahy jsou těžké.. Navíc Camille je teď těhotná, strašně citlivá a sám víš, že si hodně věcí bere dost osobně. Aless nebyla zrovna milá, před dvěma roky a ty taky ne.. Jo, změnili jste se, to uznávám. Ale ona potřebuje více času, aby to vstřebala. Doufám, že se to jednou zlepší.*Řekne tiše.*Ale tohle si nevyčítej, ano? Taky jsem mohl udělat něco více.. Kdybych si na vás třeba našel více času, ještě než Camille odjela..Dneska by to mohlo vypadat úplně jinak.*Povzechne si.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Mon Jun 22, 2020 2:32 pm
*Trochu nevěřícně koukne na tátu, když se najednou postaví na stranu Camille, protože měl za to, že doteď byl na jeho a Aless straně.* Fajn, tak jsme všichni udělali chybu. Já tady stojim, abych se jí omluvil a abysme to mohli nechat za sebou. Aspoň mohla říct tobě, že někam odjíždí a kam, když už s ní souhlasíš a chápeš. Nemuseli jsme tady pak dva roky sedět a mít o ní strach. *Rozmáchne rukou a pak sleduje, jak obě jeho sestry odejdou a on sám se posadí na lavičku a jakmile odepíše Polaris, složí hlavu do dlaní. Po slovech táty se na něj podívá a mírně nadzvedne obočí.* Jak se to může zlepšit? Dva roky byla někde v prdeli a když se to teď snažíme oba s Aless urovnat. Za pár měsíců si odjede do Francie. Moc času nemáme. *Zkonstatuje a po jeho dalších slovech se uchechtne a potřese hlavou.* Strávil jsi s náma tolik času, kolik jsi mohl. Ty si nic nevyčítej. *Jeho táta skutečně udělal co mohl, to on akorát všechno posere.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Jun 22, 2020 2:42 pm
Jo, říct to mohla. Ale chápu,že to neřekla.. Myslela si, že bychom se jí pokusili najít a dovést domů, což bych i možná udělal. A ona potřebovala vypadnout. Je toho na nic moc, stejně jak na tebe i ostatní. Jenže ona je více citlivá a nemá ráda pozornost médií, které měla požehnaně, jak my všichni. Jenže ona to bere ještě hůř.*Povzdechne si. Doufá, že se to zlepší, což i Wyattovi řekne, hned co se posadí vedle něj.*Máte celý život. Když se to nezlepší teď, třeba za dalších pár měsíců, si ani nevzpomenete, kvůli čemu jste se hádali. Třeba až se jí narodí to dítě, pozve nás všechny do Francie, už jen kvůli slušnosti by měli. A možná to bude to, co vás spojí.. Naše rodina potřebuje, aby se něco podobného stalo.*Taky si vyčítá, co se stalo. Má pocit, že mohl udělat více. Že s nimi měl být více.*Ale ani ty. Každej jsme nějakej, každý děláme chyby. Ty máš svoje, Aless taky a i Camille, která to bere občas přehnaně. Jsme jen lidi. Já si zase na vás toho času mohl udělat více, Rhiannon by se od nás nemusela tolik distancovat. Neseme na tom všichni podíl viny, za to, jak na tom teď naše rodina je. Ale nějak to zvládneme.. Taky jsem to měl se svými sourozenci komplikované, ale dali jsme to. Jen to nikdy nesmíš vzdát. I když to vypadá, jakože to nejde napravit.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Mon Jun 22, 2020 6:25 pm
Myslíš, že já si tu pozornost užívam? Že Aless se vyžívá v tom, jak do ní pořád jenom ryjou? Dělal jsem všechno, co jsem mohl, aby se na ní tolik nesoustředili. *Zamračí se naštvaně. Když on zmizel na pár dnů a řekl to ještě ke všemu Aless, všichni na něj koukali jako na idiota a Stefan mu to vyčítal ještě měsíc. Ale Camille si zmizí bezeslova na dva roky a všichni jsou na její straně a berou jí jako chudinku.* Jsi daleko optimističtější, jak já... *Poznamená, protože on po dnešku už nevěří, že by to mezi sebou urovnali. A nehodlá se Cam dál vnucovat. Jestli se chce chovat jako cizí, on nebude za blbce, ale vyjde jí v tom vstříc.* Tati... Slyšel jsi to. Akorát se to dostalo do bodu, kdy si všichni vyčítají, že je máma nepotratila. Už jsem to vzdal. Takže můžeš na tohle přestat plýtvat energií. *Pokrčí jedním ramenem.* Vypadam podle tebe jako medvěd, nebo zmoklá zrzavá nasraná kočka? *Nadzvedne mírně obočí, když si přečte další zprávy Polaris a aniž by to vnímal jeden koutek rtů mu cukne nahoru.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Jun 22, 2020 6:49 pm
Ne, nemyslím si to. Vždyť jsem řekl, že ji, tu pozornost, máte i vy, ale každej se s tím vypořádává jinak. Někomu to tolik nevadí, někdo potřebuje na čas zmizet, někdo si dává drogy..*Ví o tom, co dělají Alessia s Wyattem. A oni ví, že to ví on.*Taky jsme se moc nebavili.. Já, Jasper, Lia a Edy, no ta byla ještě malá, když jsem byl ve tvém věku.*Vydechne.*Ale pak se to spravilo. Než že jsem optimističtější bych řekl, že mluvím z vlastní zkušenosti.*Pořád si myslí, že to mezi sebou urovnají.*Já to s rodinou nevzdám nikdy. Ať to bude vypadat sebe víc černěji. Za některé věci stojí bojovat, i když se jeví, jakože to nemá smysl. Rodina je to nejdůležitější, co máme./Já jsem se podle toho ale moc nechoval.. Měl jsem být lepším tátou./Ne, Nemyslím si. Kdybys to vzdal, asi by ses o tom se mnou ani nebavil. Pořád doufáš, že se to zlepší.*Pak zmateně nakrčí obočí. Sjede pohledem k jeho mobilu a všimne si, jak se pousmál.*Kdo ti tak říká?*Zeptá s zvědavě. Je mu jasný, že mu to napsal ten, s kým si píše a to, že se pousmál mu dalo docela velkou naději, že by se Wyatt skutečně s jednou už sblížil více.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Mon Jun 22, 2020 7:31 pm
*Protočí očima, když slyší o drogách.* Od toho, co jsem se popral s Dariem jsem na drogy nesáhl. A věřím, že kdyby situace byla klidnější, Aless by se taky dařilo abstinovat daleko líp, než teď. /Teď se jí to nedaří vůbec./ *Viděl na ní dneska, že drogy bere pořád a má pocit, že to bude kvůli tomu, co se stalo mezi ní a Edwardem, protože dokud se s ním bavila normálně, vypadala daleko líp, i když jí ubíjelo to, co se děje v jejich rodině.* Nebavit se spolu je něco úplně jinýho, než to, co se děje tady. *Rozmáchne rukou a ukáže přitom na místo, kde předtím stáli s Camille a Alessiou.* Občas musíš poznat mez, kdy se za něco bojovat nevyplatí. Protože jsou boje, který nevyhraješ a akorát se tim budeš ubíjet. *Pokrčí jedním ramenem a pak se na něj podívá a chvíli mlčí.* Jo, asi jo. *Uzná nakonec po chvíli ticha, kdy se na něj jenom díval.* Jedna opička. *Odpoví aniž by se nad tím zamyslel a u toho se usměje do mobilu. Pak mu ale dojde co řekl a úsměv schová za svou typickou masku.* Teda.. No.. Polaris. To je jedno. *Potřese hlavou a mobil zhasne a odloží vedle sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Sawyer S. Schreave

Mon Jun 22, 2020 8:28 pm
To jsem skutečně rád.*Řekne.*Doufám, že i Aless se podaří přestat. Když byla s Edwardem, vypadala šťastně a lépe../Aspoň nemyslela na toho idiota, který jí zlomil srdce./*Proběhne mu hlavou.*Já vím, já vím..*Povzdechne si a promne si obličej.*Zkusím ještě s Camille promluvit. Pak dám vědět, co a jak, dobře?*Zkusí ji přesvědčit, aby jim ještě dala šanci. Taky nechce přijít o dceru.*Za rodinu se vyplatí bojovat vždycky. Rodiny se nesmíš vzdát.*Potřese hlavou.*Jenže když top u něčeho vzdáš, bude tě ubíjet právě to, že jsi to vzdal a budeš si vyčítat, že jsi mě dále bojovat.*Svojí si za svým. Když se zeptá, jestli mu připadá jako medvěd, spojí si dvě a dvě dohromady a podívá se na mobil, do kterého několikrát něco psal.*Ještě jednou řekni, že ti moje přezdívka pro tvou mámu připadá divná.*Uchechtne se.*Hmm.. Jistě, Polaris.*Pokýve hlavou.*Pokud se ti líbí, nemusíš to tajit. Naopak, já budu rád a i ostatní, pokud si některá skutečně získala tvé srdce. Pusť ji do něj.*Poplácá ho po zádech a pak se zvedne.*Vím, že v sebe nevěříš.. Ale jsi skvělý bratr, budeš skvělý král a pro mě jsi skvělým synem. Jsem na tebe hrdý. Pamatuj, že v tebe věřím.*Usměje se na něj a pak se vydá do své komnaty, ke své manželce.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Wyatt A. K. W. Schreave

Mon Jun 22, 2020 9:54 pm
Co jsem slyšel, tak bere drogy ale i on. Nevim, co mezi nima bylo a nevim, jak jí pomoct. /Stejně i když se o to pokusím, tak to udělám špatně./ *Proběhne mu hlavou. Neví moc, jak by mohl Alessii pomoci. Nejspíš to nepůjde, dokud ona tu pomoc nepřijme.* Dobře. *Souhlasí, když mu táta navrhne, že si promluví s Camille.* Proč? Co díky boji za svoje sourozence mam? Akorát tak nervy v prdeli, protože mě mají všichni za idiota a nesnášej mě? *Zamračí se a pak se zhluboka nadechne, aby se uklidnil. Jeho táta si nezaslouží, aby si to na něm vybil.* A když budu bojovat bezcennej boj, akorát budu mít po zbytek života depky ze zklamání. Takže to vlastně vyjde nastejno. *Pokrčí jedním ramenem a pak se ho zeptá, jestli vypadá jako nasraná zmoklá kočka nebo medvěd, což jsou dvě zvířata, ke kterým ho Polaris přirovnává. Když se ho na to táta zeptá, bez přemýšlení vyhrkne svojí přezdívku pro ní, což si hned samozřejmě vyčte a zase se schová za svou typickou masku.* Je divná. *Stojí si stále na svém. Po jeho dalších slovech se na něj podívá a potřese hlavou.* Já nevím, jestli si ho získala. Nevím, jak to poznám. A bojim se, že jí ztratim a bude to akorát další věc, co bude bolet. *Přizná a pak se ho sleduje, když vstává a jeho další slova ho zahřejí na duši.* /Táta je na mě hrdý./ *Zopakuje si v duchu, jako kdyby tomu nemohl uvěřit. Má pocit, jako kdyby dokázal něco nemožného. A ten pocit se mu líbí.* Děkuju, tati. Mám tě rád. *Oplatí mu úsměv a pak ho sleduje, jak odchází.* /Nemůže umřít na tu zkurvenou nemoc../ *Sám se poté zvedne a i přesto, že je večer a on je unavený jde do tělocvičny, kde má v plánu to ze sebe vymlátit.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Nádvoří paláce- 6. ročník

Mon Aug 03, 2020 5:20 pm
Na nádvoří se nachází fontána a několik laviček. Často se zde konají tréninky stráží, ale nejčastěji se zde procházejí dámy.

Nádvoří paláce - Stránka 4 800a70b07e1f580ceeef433b8ef4ccf3
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Ngamchaweng Seyoung

Fri Aug 07, 2020 6:37 pm
*Protože už se blížil večer šla na nádvoří. Naštěstí tam nikdo kvůli chystání večírku nebyl a tak mohla v pořádku přivést i svého mazlíčka, jak Elijahovi slíbila. Zasměje se*/Už se těším na jeho výraz/*ušklíbne se a pohladí Zara po hlavě. Tygr je zamručel a mrskl ocasem . Usadila se na jedné s laviček a čekala. *
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 23
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Elijah Kai Dubois

Fri Aug 07, 2020 6:58 pm
*Je to asi druhý deň, odkedy priletel aj so súrodencami do Illey. Celý deň strávil tak, že ležal na svojej posteli vo svojej  novej izbe a písal si z ľudmi z Illeagramu, ktorý si nainštaloval do mobilu, pretože chcel zistiť, kto všetko sa ukáže v Illey, pokým tu bude bývať aj on. Narazil aj na svoju starú známu Seyoung, napísal jej a nejako sa s ňou dohodol, že mu pôjde ukázať jej tigra, ktorého spoznal počas jeho pobytu v Číne. Tú navštívil asi dva roky dozadu a práve ten tiger je jedna z mála vecí, ktorú si odtiaľ pamätá. Počas toho, ako kráča smerom na nádvorie, kde sa majú stertnúť, tak v duchu dúfa, že ten tiger ho naozaj nezožerie. Po chvíľke pred sebou uvidí známu černovlásku a tak jej už z diaľky zakýva. Obdarí ju širokým úsmevom, ako to má vo zvyku.* Seyoung! *Zakričí na ňu a keď príde až k lavičke, stiahne si ju do náručia a objíjme ju takým štýlom, ako to robí pri jeho mladšej sestre. Po pár sekundách sa odtiahne.* Rád ťa znova vidím. *Pohľad od nej odtiahne a pozrie sa na jej tigra.* Nemala si si ho radšej doviesť na vodítku alebo aspoň s náhubkom?
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Ngamchaweng Seyoung

Fri Aug 07, 2020 7:22 pm
*Když ho v dálce uvidí taky mu zamává a doširoka se usměje. Dlouho ho neviděla a je ráda, že tu přijel taky. Hodně ji překvapí jeho pozdrav, ale taky ho obejme*Taky tě ráda vidím! A ne, všichni se starají o ten večírek, takže tady nikdo nepřijde. *máchne rukou a ušklíbne se. Podívá se na tygříka u jejich noh. Zaro se jen kouknul na Elijaha, přičuchal si k němu a potom zapřemýšlel. Když si na něj vzpomněl přitulil se k jeho noze. *
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 23
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Elijah Kai Dubois

Fri Aug 07, 2020 7:58 pm
*K večeru sa vydá smerom k nádvoriu. Už mu spoločnosť iných ľudí v celku chýbala, keďže je extrovert a ak sa s niekým dlhšie nerozpráva, tak sa od nudy ide zblázniť. Presne z toho dôvodu aj na Illeagrame vystopoval svoju starú kamarátku a dohodol si s ňou stretnutie, ktoré je spojené so zisťovaním, či si jej tiger z neho urobí jednohubku alebo nie. Keď Seyoung uvidí, tak sa na ňu zazubí ani slniečko na hnoji, sadne si k nej a stiahne si ju do svojho objatia. Je mu úplne ukradnuté, že takto sa asi princezné a princovia nezdravia. On ju má v celku rád, tak sa s ňou privíta, ako to robí s rodinou a blízkymi kamarátmi.* Zdá sa mi to alebo si sa zmenšila, odkedy sme sa naposledy videli? *Rypne si do nej, ako má vo zvyku. Robí si z nej však iba srandu. Až potom si všimne jej tigra, ktorý sa mu pritúli k nohe, ako sktotená domáca mačka. Musí sa tomu zasmiať.* Myslím si, že Zaro všetku svoju desivosť stratil a zo mňa si predjedlo nespraví. *Skloní sa a tigra váhavo pohladí po jeho kožuchu.* Odkiaľ si ho vlastne dostala? *Pýta sa, keďže sa asi nevydala na lov do džungle, a tak ho nechytila.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Ngamchaweng Seyoung

Fri Aug 07, 2020 8:08 pm
Ne! Jen ty jsi moc vyrostl!*odfrkne si a hned na to vybuchne smíchy. Mezitím Zaro když ho Elijah pohladí spokojeně zamručí a mrskne ocasem. *Byl to dárek od bratra a otce k mým narozeninám. Popravdě jsem se ho taky zprvu bála, ale naštěstí byl už tehdy mazel. Tedy, jak ke komu. *odmlčí se a podívá se na oblohu*Jdou tví sourozenci na ten večírek?*zeptá se ho, aby konverzace nestála. *
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 23
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Elijah Kai Dubois

Sat Aug 08, 2020 10:57 am
*Nad jej slovami sa pobavene usmeje a pozrie sa na ňu s nadvihnutým obočím.* Netajíš mi náhodou, že sa v skutočnosti scvrkávaš? *Opýta sa jej vážnym hlasom, ako by sa v skutočnosti bavili o nejakej vážnej diagnóze a nie len o tom, čo si on práve vymyslel. Potom však do nej prestane rýpať a svoju pozornosť presunie na tigra kvôli, ktorému sa dnes vlastne stretli. Tigra hladká po srsti, ale stále voči tomu zvieraťu cíti istý rešpekt.* Nechceli sa ťa vtedy v skutočnosti zbaviť, ale potom sa im to nepodarilo a z hrozivého tigra sa vykľul takýto mazel? *Otočí peknú príhodu o tigrovi na desivú príhodu a pokus o vraždu rodinného príslušníka. V očiach mu hrajú pobavené iskričky, ktoré naznačujú, že sa dobr baví. Nakoniec od tigra vstane a pozrie sa na svoju spoločníčku.* Dá sa taký tiger vycvičiť alebo nie? *Zaujíma sa a potom nad jej otázkou pokrčí ramenami.* Netuším, či sa tam ukážu alebo nie. Keď sa nám podarí dostať na nové miesto, tak sa stáva, že všetci spolu nestretneme aj mesiac. *Odvetí a potom sa mu na tvári zas zjaví široký úsmev.* Ale mňa by tam nikto nedostal. Nemienim sa tam prechádzať v šatičkách.
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Ngamchaweng Seyoung

Sat Aug 08, 2020 11:17 am
Pokud se mě chtěli zbavit, tak se jim to nepovedlo. *ušklíbne se. Potom se na něj podívá. *Samozřejmě, že dá, ale vyžaduje to moc let práce. *přizná a vytáhne si gumičku, aby si stáhla vlasy do culíku. *Páni, i když je večer je tu celkem teplo. Co myslíš?*taky vstane a pohladí Zara. *i tobě musí být vedro, viď?*zašeptá a podrbe ho na břiše *
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 23
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Elijah Kai Dubois

Sat Aug 08, 2020 11:52 am
Nabudúce by ti teda mohli radšej kúpiť mäsožravú pandu a možno by sa im to potom podarilo. *Poznámená a naráža na ich chat, kde poznamenala, že to zviera je naozaj nebezpečné. Potom sa dostanú k tomu, či sa tigre dajú vôbec vycvičiť.* Naučila si ho niečo? *Zaujíma sa, ako by mal byť jej miláčik vycvičený tiger z cirkusu. Potom sa už sústredí na ňu a nad jej slovami sa pousmeje.* No to teda je. Tam u vás v Číne také veľké horká nemáte, čo? *Spýta sa.* U nás v Paríži je daždivejšie ako tu, takže sa tu človek cíti, ako by sa šiel roztopiť. *Súhlasí s ňou a ešte aj krátko prikývne hlavou.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Ngamchaweng Seyoung

Sat Aug 08, 2020 12:17 pm
No pár věcí jsem ho naučila *přizná*No jak kde*odmlčí se a zapřemýšlí *V oblastí u moří, oceánů a hranic třeba i s Indií je celkem vedro. Hlavní v Japonsku nebo v Korei. A co teprve třeba Filipíny nebo Indonésie. Tam je teprve hic jak svině. *podívá se na něj a usměje se*
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 23
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Elijah Kai Dubois

Sat Aug 08, 2020 10:17 pm
*Jej odpoveď ho v celku zaujme a pozrie sa na ňu s malým úsmevom.* A ukážeš niečo, čo si ho naučila, alebo by som si za to musel zaplatiť? *Zazubí sa na ňu, ako by jeho stará známa nebola princeznou, ale naozaj cirkusantkou. Potom sa ich rozhovor zvrtne k tomu, aké počasie panuje v Illey a v oboch prípadoch je oveľa teplejšie, ako počasie v ich rodných krajinách. Keďže sa mu nechce stáť, tak prejde ku schodíkom, čo smerujú do paláca a sadne si na ne. Stále však má Seyoung blízko pri sebe a dobre na ňu vidí.* Vaše kráľostvo je naozaj obrovské a rozľahlé. *Zhodnotí v krátkosti. Potom mu však niečo napadne a kúsok sa pousmeje. Nie však práve nadšene.* Moja snúbenica je až zo Španielska. V tej krajine sa priveľa chladných miest nenájde *Poznamená krátko, ale tón, ktorý moho naznačovať, že sa mu tam vôbec nechce, rýchlo zmizne a zas sa tvári ako slniečko.* Ale už sa teším ako ma moja snúbenica naučí tancovať flamenco s kasťanetami.
Sponsored content

Nádvoří paláce - Stránka 4 Empty Re: Nádvoří paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru