Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maják na pláži

+7
DlhyPribeh.sk
K. princ
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
Taylorovidní zrzka
-LF-
Admin
11 posters
 :: Město
Goto down
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Maják na pláži - Stránka 6 Empty Hurley Fitz MacKeena

Thu Apr 22, 2021 9:49 am
*Nijak toho hocha neznal, ale typoval že to bude nějaký místní obyvatel. Jeho tvář si nespojoval s žádným ze členů zahraniční monarchie, které za svůj život viděl. Řekl mu ať uhne a byl rád že uhnul. Položil prkno na zem a sednul si vedle něj ještě celý mokrý a od soli. Všimnul si že nemá jedno oko.* /Zajímaví./ *Popravdě by ho to docela zajímalo, ale nechtěl být nezdvořilí a hned vybalit otázku proč nemá oko.* /Tyhle lidi jsou na to hákliví./ *Místo toho si všimnul pejska vedle něj. V Irsku měl palác vlastní psinec a docela tam často chodil jako malí.* Nazdar kamaráde. *Podíval se na psa a následně na jeho majitele.* Jak se jmenuje? *Zeptal se s úsměvem. Přes psi se lidi seznamovali nejlépe.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Maják na pláži - Stránka 6 Empty Nicolas Caster

Thu Apr 22, 2021 10:11 am
*Muž, jehož potkal mu nic moc neříkal. Tedy tušil, že to bude osoba nemístní a z vyšší kasty pravděpodobně, ale nehodlal se zbytečně ptát. Prostě jen uhnul, když musel a věnoval se Jeffovi. Očkem i prince pozoroval, tedy jak moc mu to jeho jedno oko dovolilo. Viděl to nutkání se zeptat, ale on by mu stejně neodpověděl. A když už ano, musel by lhát. Osoba by mohla po zjištění pravdy prkno zahodit a utíkat co nejdál. Z jeho pozorování ho pak vyrušil hlas cizince.* Jeffrey, zkráceně Jeff. *Řekl jednoduše a znovu ho podrbal. Když byl nervózní, potrpěl si na neustálé drbání jeho drahého přítelíčka. Měl štěstí, že mu to nevadilo. Jak by mu to taky mohlo vadit. Každý pes měl rád, když se mu jeho pán věnuje.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Maják na pláži - Stránka 6 Empty Hurley Fitz MacKeena

Thu Apr 22, 2021 1:18 pm
*Psi měl vždycky rád a proto se i zeptal na jméno toho, kterého měl u sebe onen hoch.* Hezké jméno. *Podíval se na psa a pořád seděl na pláži, ikdyž už se pomalu blížil večer a s ním i klesala teplota. To, ale jemu jako otrnulému Irovi moc nevadilo. Jen tak se chvíli koukal na moře a maják začal pomalu rozpalovat nahoře oheň. Docela ho to přejvapilo.* /Kdo y dnes používal oheň?/ /*Rozhodl se zeptat místního kluka na tohle.* Proč tam nesvítí normálně světlem ale ohněm? *Zeptá se kluka.* /Že by jim vypadal elektřina?/ Nějaká tradice? *Zajímá se dál. Vrtá mu to hlavou.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Maják na pláži - Stránka 6 Empty Nicolas Caster

Thu Apr 22, 2021 2:26 pm
*Z nervozity Jeffa hladil v jednom kuse. Vlastně ani nevěděl proč je nervózní, ale už to tak bylo. Naštěstí si však vzpomněl o koho se jedná, s kým má tu čest. Zeptat se ale hodlal až potom, nyní nechal parketu stále irskému princi.* Děkuju. *Kývl, svůj pohled nyní přesumul ke svému čtyřnohému příteli. Pak se jen nahlas zasmál.* Omlouvám se pane, nemyslel jsem ten smích nijak zle...t-tedy neposmíval jsem se vám, ale koukněte se na ten maják pořádně...je tu už nějakou dobu a všichni se diví, že tam ta elektřina vůbec jede. Teda v přízemí už tak blbne a nahoru se raději rozhodli nic nedávat, oheň se zakládá tedy, protože tam ta elektřina není, je jen dole.*Zakoktal.* Ty vole... já mám dnes zas vyjadřování.*Zamrmlal.*
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Maják na pláži - Stránka 6 Empty Hurley Fitz MacKeena

Thu Apr 22, 2021 10:37 pm
*V Irsku byly všechny majáky plně vybaveny elektřinou a oheň se v nich zapaloval jenom při nějakém výročí námořnictva nebo oslavách. Tohle ho tedy trochu zaskočilo a tak se na to zeptal toho místního kluka se psem. Nejdřív si myslel že se směje jemu ale než se stihnu naštvat vysvětlil mu chlapec čemu se směje.* /No to má štěstí./ *Na nějaké posmívání byl docela háklivý. Vždyť byl irský princ.* Takže na pláž ještě nedotáhli elektřinu. *Pozasměje se.* To musí být hodně starý maják. Co vlastně pamatuje? *Pronese s vtipem.* /Možná indiány./ *Ikdyž věděl že ti majáky nestavěli.* Je takové zvláštní vidět maják co hoří. V dnešní době to není úplně obvyklé. Jakoby se člověk přenesl do minulosti. *Pobaveně zakroutí hlavou.* A nemusíš mi vykat. Není mi 70 . *Řekne je ta mimochodem. Připadal si pak staře. Nebo nudně jako Marcus.*
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Maják na pláži - Stránka 6 Empty Nicolas Caster

Thu Apr 22, 2021 11:19 pm
*V majáku se vždy oheň zakládal kvůli kvality elektřiny. Nicolas si myslel, že to onomu princovi dojde, očividně však ne, když se na to pak zeptal. To jej tedy pak donutilo se smát. Avšak princův naštvaný obličej jej zarazil.* Dotáhli, jen né zrovna pořádnou. *Vysvětlil znovu a rozpustil si své dlouhé vlasy. Chtěl jim dát nějaký ten prostor, když už je měl několik hodin svázané.* Toho je hodně... možná i občanskou válku? Nebo dokonce by bostonské pití čaje? Vážně těžko říct, historii tohoto majáku se neučíme. *Zasmál se znovu. Skutečně to nevěděl, bylo by mu to navíc vlastně i k ničemu.* Chápu. *Přitakal pak. Nervózní už pomalu ani nebyl.* A co když jsem si to myslel? *Ušklíbl se, ale hned na to se znovu zasmál. A smál by se i déle, avšak došlo mu, že to není dobrý nápad.* Oh, pardon...
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Maják na pláži - Stránka 6 Empty Hurley Fitz MacKeena

Fri Apr 23, 2021 10:54 am
*Ne že by se někdy zajímal o rozvody elektřiny, nebo něco takového. K čemu by mu to taky bylo, Je princ ne elektrykář a stejně nikdy nebude moct dlěat žádné normální povolání. Vždycky bude jenom druhořadý člen královské rodiny.* To je možné, ale kdyby se měl člověk učit historii každé stavby tak nedělá nic jiného. *Opustil už do tématu eletřina v amjáku. Nebylo to zrovna téma o kterém by se dlao povídat, pokud se v tom člověk nevyznal a nebavilo ho to. Pochopil že poznámka nad jeho věkem byl vtip a také se zasmál. Nebyl zase takový nafoukanec.* Jestli já jsem starý tak co je pak člověk, kterému je 70? *Zavtipkoval.* Jinak jsem Hurley, princ Irska. /Jenom princ./ *Byl zvyklý se takhle představovat už od mala.* Hádám že budeš místní?
- HYUN -
- HYUN -
Posts : 322
Join date : 14. 07. 20

Maják na pláži - Stránka 6 Empty Nicolas Caster

Fri Apr 23, 2021 1:21 pm
*V majáku elektřina skutečně zavedená byla, jen né moc dobrá na to, aby se pomocí jí svítilo celou noc, proto tedy rozpalovali oheň. A co všechno onen maják už zažil? To Nicolas nevěděl, přeci jen studoval hudbu, ne architekturu a minulosti místních staveb. Na to by ho neužilo.* Architektové by se o to nejspíše vážně zajímali, ale já architekturu nestuduji, ta jde úplně mimo mě. Spíše se zajímám o hudbu, tedy studuji hudbu. *Opět se zakoktal, netušil však proč. *No... velmi starého, co chodí velmi pomalu a nebo je například... vlastně nevím, dělal jsem si srandu. Přeci jen každý má jinou imunitu a bude mít jiné stáří.*Pověděl pak.* Vím, to mi došlo už podle obličeje, Illeagram je plný hezkých chlapů i žen, jenom já bez oka nevynikám. *Zasmál se pak.* Ano, jsem místní, bydlím nedaleko.
Viol
Viol
Posts : 229
Join date : 03. 01. 21

Maják na pláži - Stránka 6 Empty Hurley Fitz MacKeena

Sat Apr 24, 2021 8:25 pm
*Věcí s majákem už se dále nezabýval a spíše se zaměřil na konverzaci s tím klukem, kterého tu potkal.* Hudba. *Poslechne si o tom že ho architektura moc nebere.* Mě popravdě taky ne. nemám sice nějaký extrémní talent na hudbu, ale  pořád mě bere víc než architektura. *Vzpomněl si na ty večery s Fiannou kdy spolu poslouchali hudbu u něj v komnatě na gauči a jen tak leželi u sebe. Po tomhle se mu stýskalo a věděl že už se to nikdy nevrátí, ale nad tím nechtěl teď přemýšlet.* Někdo je hold starý už ve 20, ale to snad není můj případ. *Poušklíbne se na toho náhodného místního mladíka, kterého tu náhodou potkal.* Na Illeagramu je toho tolik. *Mávne nad tím rukou.* Nenajdeš tam jenom hezký lidi. * Illeagram měl a taky plno dalších sociálních sítí. rád svoje fotky dával na veřejnost, ale byla to jenom dobrá stránka jeho života. Ta špatná tam málokdy byla. Přikývne na jeho slova že bydlí nedaleko.* No nic budu muset jít. Mám ještě něco na práci. *Vezme si své prkno a vyrazí do paláce kde už na něj čeká chůva s jeho dcerou.*
Sponsored content

Maják na pláži - Stránka 6 Empty Re: Maják na pláži

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru