Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně paláce

+8
Klarisa
K. princ
Vertasia
AndyHoff
annie.16
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
12 posters
Goto down
K. princ
K. princ
Posts : 247
Join date : 24. 07. 20

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Jace J. A. Schreave

Sat Sep 19, 2020 6:54 pm
*Na její slova se uchechtne a má chut zakoulet očima, ale ubrání se.* Proto si šla jsem? abys nemusela mít svatbu? *Zeptá se ji a upře na ni pohled.* Jo, na strašně dobré cestě. *Mrkne na ni a potichu si povzdechne.* A ty to tak děláš pořád? Dáš na internet vyzývavé oblečení a pak si vezmeš jiné plavky? *Zeptá se ji s vytaženým obočím. Mu ty plavky nepřišli vyzývavé, ale i tak mu přijde zvláštní, že si vzala jiné plavky. Poté do ní začne trochu rýt, protože ho štve její chování ohledně ostatních dívek.* Potencionální konkurenci. *Zopakuje ji a po její otázce se nahne těsně k jejímu uchu.* Co budeš dělat, když řeknu, že jo? *zamumlá* Protože to k podlézání má blízko. A nelíbí se mi moc tvé chování vůči ostatních dívek. *zašeptá a nezapomene se ji otřít rty o její ucho. Pak se vyškrabe z vířivky.* Promiň, už budu muset jít, ještě na mě čeká práce, chci pomoct tátovi. *Omluvně se na ní usměje. Natáhne se po ručníku a utře se, načež se obleče a čeká až je hotová i ona. Pak ji podá rámě.* Doprovodím tě ke komnatě. *pak se s ní vydá k její komnatě. když jsou u ní, usměje se na ni.* Díky za dnešní strávený čas, měj se, Jessico. *rozloučí se s ní a odejde.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Jessica Veronica Mendes

Sun Sep 20, 2020 4:07 pm
*vysvětlí mu jak myslí svojí metaforu a doufá že už to nechá plavat. Ztratilo to své kouzlo když to nepochopil. A zmíní se o tom co ji čeká až se vrátí domů* ne sem jsem šla protože jsi hezký a co kdyby? Nenechám si ujít možnost. * Usměje se* ne nedělám ale vím jak funguje marketing a čím upoutám pozornost.* Pak se ho v návaznosti na jeho slova zeptá zda mu to přijde jako podlézání. Upřímně tenhle pojem jí přijde nesprávně užitý, lepší by bylo použít dotírání. Sleduje jak se k ní nahnul* spíš je to dotírání, když už to chceš nějak nazývat. Já ti podlézat nemusím* pronese s klidem a po té co se jí otře o ucho se k němu otočí. Vzhledem k tomu jak blízko byl k jejímu uchu, teď se skoro dotýkají rty. Ona ale neucukne a dívá se mu do očí.* Já tu ale nejsem od toho abych se starala o jejich ublížené ego. * Pronese klidně a sleduje jak princ chvatně vylézá z vody. Ušklíbne se a taky vyleze. Osuší se a zabalí se do županu.* Nevadí jistě se ještě potkáme.* Pak kyvné na nabídku že ji doprovodí. * Já taky* řekne na rozloučenou a zavře za sebou dveře do komnaty.*
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Calista Rhea Lindwood

Mon Oct 12, 2020 6:22 pm
*Po včerajšej akcii si potrebovala trochu oddýchnuť, a tak dúfala, že si nájde miestečko, kde bude môcť vypnúť. Od slúžok sa dozvedela, že v paláci majú veľmi dobré kúpele, kde rozhodne príde na iné myšlienky, a preto sa tam teda rozhodla zájsť. Obliekla si na seba čierne mierne vyzývavé, no stále dostatočne zakrývajúce plavky, ktoré doplnila bielym pareom, ktoré si prehodila cez ramená. Na nohy si rýchlo obula pohodlné čierne žabky. Keď bola pripravená pomalým krokom sa vydala do kúpeľov. Našťastie ich našla veľmi rýchlo, čo ju tešilo. Vošla dnu.* /Tak toto bol veľmi dobrý nápad./ *Usmiala sa, keď uvidela veľkú výrivku, veci, čo mala so sebou si rýchlo odložila na jedno z ležadiel a opatrne vošla do vírivej vane. Netušila ako sa to ovláda, no niečo vyskúšala a zrazu voda vo vani začala bublotať.* /Dúfam, že som nič nepokazila, nechcem im to tu predsa pokaziť, keď som na návšteve./ *Povedala si sama pre seba, no keď videla, že sa nič nebezpečne nedeje, úplne sa uvoľnila a nechala bublinky a trysky nech jej masírujú telo.* /Hoci nemám rada alkohol, teraz by sa k tomu úplne hodil pohár dobre chladeného šampanského alebo ružového vína./ *Zasmiala sa, na okraji vane si všimla tlačidlo s farebným krúžkom.* /A toto je čo?/ *Načiahla sa za tým, aby mohla tlačidlo stlačiť. Keď tak urobila po chvíli vírivú vaňu zaplavili odtiene rôzne farebných svetielok.* /Tak toto je niečo pre mňa./ *Zachichotala sa, no potom sa už úplne oddala oddychu vo vani, a tak sa mohlo ľahko stať, že si nevšimla nikoho, kto by sa v miestnosti nachádzal alebo do nej práve vošiel.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Eadlyn Deane Schreave

Mon Oct 12, 2020 6:32 pm
*Chce se trochu odreagovat a dokonalé místo na to jsou lázně. Doufá, že tam bude sama a bude moci v klidu přemýšlet. Její bratr má Selekci a dokonce má i dvě vyhlídnuté dívky, které se mu líbí, ale ona neví, jak ho přimět, aby si uvědomil, kterou z nich miluje. Navíc on si ani nepřizná, že je má rád, i když dal jasně najevo, že vidina jich s někým jiným se mu nelíbí. Ale ona tomu přijde na kloub, v krajním případě těm dívkám prostě napíše a zkusí zjistit, jak jsou na tom ony s jejich city k němu. Ví ale, že tímhle by bratra nepotěšila takže je to skutečně až poslední možnost, pokud by jí nezbylo nic jiného a její bratr by byl i nadále pořád tak tvrdohlavý. Když dojde do lázní, v šatně ze sebe shodí krémové šaty, které měla a zůstane jen v červených plavkách. Vlasy má v ledabylém drdolu, ze kterého jí už pár pramínků uniklo. V lázních zamíří k vířivkám, kde ale někoho již najde. Sjede dívku pohledem. Má pocit, že ji někde viděla, no nedokáže si ji zařadit. Lehce si odkašle.*Dobrý de.. Neruším? *Usměje se na ni.*
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Calista Rhea Lindwood

Mon Oct 12, 2020 7:36 pm
*Keď nad sebou začuje nejaký hlas, pomaly otvorí oči.* Och, nie, rozhodne nerušíte. *Povedala pokojným hlasom smerom k dievčaťu, ktoré sa snažila zaradiť.* /Je zo Selekcie, alebo je to nejaká princezná, či dokonca kráľovná? Alebo len obyčajná slúžka. Asi by som sa mala naučiť, kto je kto./ *Prešla si dievča pohľadom, na obyčajnú slúžku či inú zamestnankyňu paláca bola až priveľmi pekná.* /Takže Selekcia alebo vyššie postavenie?/ *Opýtala sa sama seba, no napokon sa rozhodla ďalej jej vykať.* Prišla som sa len trochu uvoľniť a prísť na iné myšlienky. Ale pokojne sa môžete pridať, miesta je tu dosť pre obe. *Pokračovala s úsmevom na tvári, pričom rukou pomaly ukázala voľné miesto vo vírivej vani vedľa alebo i oproti nej.* Och, prepáčte mi to, kde sa vytratila moja slušnosť. Veď som sa úplne zabudla predstaviť. Volám sa Calista Rhea Lindwood. *Mierne nadvihla hlavu, no dávala pri tom pozor, aby sa neskĺzla pod hladinu vody.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Eadlyn Deane Schreave

Mon Oct 12, 2020 8:05 pm
*Dojde do lázní, kde se chce trochu odreagovat. Pak se jí třeba bude lépe přemýšlet a ona dojde na něco geniálního, čím přiměje bratříčka, aby i své city uvědomil a přestal si hrát na takovýho tvrdohlavce, což může být ještě dost těžké, vzhledem k tomu, že ej Schreave a ti jsou všichni tvrdohlaví od narození. Uvidí zde jinou dívku, takže se zeptá, jestli ji náhodou neruší, pak by hned odešla, ale je ráda, že jít nemusí.*To budu ráda, děkuju.*Usměje se na ni a taktéž si sedne do vířivky a spokojen se opře.*Těší mně. *Usměje se na ni přátelsky.*Já jsem Eadlyn Deane Schreave.*Podle příjmení si ji už dokáže spojit a ví, že naproti ní sedí princezna z Řecka.*Jak se vám líbí v Illey? *Zeptá se hned na to. Zatím jí vyká a tykání nabídne nejspíše později. Hned to na ni vybalit se jí nezdá zrovna nejlepší, i když jsou obě stejného postavení.*
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Calista Rhea Lindwood

Mon Oct 12, 2020 8:15 pm
*Keď sa jej dievča predstavilo podľa mena spoznala, že ide o princeznú kráľovstva v ktorom je na návšteve.* Potešenie je na mojej strane. Nemala som ešte veľa príležitostí stretnúť člena kráľovskej rodiny tohto prekrásneho kráľovstva. *Povedala s úsmevom, počkala, kým sa Eadlyn usadí, aby mohla začať s odpoveďou na jej otázku, ktorú položila.* Ten kúsok Illey, ktorý som zatiaľ stihla spoznať je prekrásny, no dúfam, že budem mať príležitosť spoznať i celú krajinu. Som poctená, že som mohla pricestovať spolu s bratom a sestrou. Rada spoznávam nové krajiny, no najradšej na nich spoznávam moria a pláže, ktoré mám veľmi v obľube a pripomínajú mi domov. *Nejako sa rozhovorila, no po chvíli sa odmlčala, nechcela princeznú hneď ohučať rozprávaním, keď si i ona prišla oddýchnuť.* Chystám sa však s bratom spoznať Vašu krajinu aj v rámci iných provincii. Chceme navštíviť všetky provincie, kde môžeme nájsť pláže a šumiace more, chceme spoznať i vašu národnú kultúru a kuchyňu. *Pokračovala s úsmevom na tvári. Stále však sedela uvoľnene vo vírivej vani, kde si užívala príjemné šteklenie bublín, ktoré narážali do jej tela.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Eadlyn Deane Schreave

Mon Oct 12, 2020 9:33 pm
*Představí se dívce, stejně jako ona jí. Už podle jejího jména poznala, o koho se jedná a jak se zdá i Calista ví, kdo je ona.*Děkuju, těší mně, že se vám tu líbí. V Řecku je taky nádherně.*Byla tam párkrát už na návštěvě a přijde jí to tam taky naprosto kouzelné. Navíc, královna Řecka byla princezna Illey, takže s Calistou si jsou vlastně vzdáleně příbuzné. Nějaké sestřenice, nejspíše přes dvě kolena. *V Illey jsou krásné pláže. Máme zde i jachtu, nevím, jestli jste na ní byla.*Je to už pár dní, co tam byla párty, ale dívky si tam nevšimla. Taky se tam dlouho moc nezdržela, protože jí její bratr polil a ukradl společnost, takže se pak zdekovala.*Doufám, že se vám tu bude skutečně líbit. Jen škoda, že nebudete moci navštívit všechny provincie, které Illea dřívemívala.* Posteskne si. Ví, že její země při vládě jejího otce o pár provincií přišla. Celkem o sedm. *Bohužel i některé jsou dost nebezpečné, kvůli rebelům. V Řecku rebelové nejsou, že ne? Nevybavuji si, že bych o tom někdy slyšela.
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Calista Rhea Lindwood

Mon Oct 12, 2020 10:08 pm
*Počúvala Eadlyn a jej slová, ktoré jej venovala.* Chcela som tam veľmi ísť, no necítila som sa veľmi dobre, a tak som radšej ostala v komnate v opatere slúžok, ktoré mi boli pridelené. Musím uznať, že sú naozaj veľmi príjemné a dokážu sa postarať o akýkoľvek problém. *Pochválila služobníctvo paláca, ktoré sa o ňu naozaj postaralo. Nad jej ďalšou otázkou sa zamyslela.* Myslím, že som nezažila ešte ani jeden útok rebelov v tomto kráľovstve, ale môžem Vás ubezpečiť, že každá krajina má nejakých extrémistov, ktorým prekáža vláda kráľovskej rodiny, ale myslím, že to nie je až také zlé. Neútočia často na palác, skôr vyjadrujú svoj nesúhlas s našou rodinou rôznymi protestami. *Celú dobu, ako tak hovorila rozmýšľala nad pôvodom jej matky, dobre vedela, že pokým sa nevydala bola princeznou Illey, a tak je dosť možné, že sú s Eadlyn nejaká vzdialená rodina. Nechcela sa jej to však priamo opýtať, prišlo jej to nevhodné, no bola veľmi zvedavá. Chcela spoznať svoju rodinu, i keď vzdialenú lepšie.* Veľmi som na tú akciu chcela ísť, no keď som sa začala pripravovať rozbolela ma hlava, tak som radšej ostala ležať v posteli. V poslednom čase s tým mám problémy, neviem vôbec, čo sa to so mnou deje, ale asi by som to mala riešiť. Hlavne sa to ale nesmie dozvedieť môj starší brat, ktorý je tiež v tomto paláci. Veľmi by sa o mňa strachoval, a nepredpokladám, že je to niečo vážne. Budem asi len unavená. *Pokračovala s úsmevom na tvári, gumička, ktorou mala stiahnuté vlasy sa zrazu z ničoho nič roztrhla, a tak jej vlasy padli na ramená.* /To snáď nie, teraz si ich určite zamočím, čo som vôbec nechcela./ *Povzdychla si.* Takže už ste mali tú možnosť navštíviť aj našu krajinu? *Keď počula tie slová rozžiarili sa jej oči.* Niekedy nás musíte prísť znovu navštíviť. Dúfam, že teda prijmete moje pozvanie. Chcela by som Vás bližšie spoznať. *Začala pomaly otvárať tú tému vzdialenej rodiny, no dávala si pozor, aby to nevyšlo nejako nevhodne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Eadlyn Deane Schreave

Tue Oct 13, 2020 6:30 pm
Myslím, že kdybyste se na jachtu chtěla podívat, neměl by to být problém, stačí dát vědět.*Nabídne jí s úsměvem.*Jsem ráda, že vám služebné vyhovují. Kdyby se náhodou něco stalo, můžete požádat o jiné.*Palác se vždycky snaží, aby návštěvníci byli spokojení, tak i ona, je to vlastně její povinnost.*Jeden zde již v době návštěvy zahraničních hostů proběhl, myslím na plese, teď si nejsem přímo jistá.. Ale rebelové jsou dlouho v klidu, doufám, že to vydrží a zbytek Selekci i vaší návštěvy proběhne bez problémů. *Nepřeje si útoky, kdo by si je taky přál, že? Vždycky má velký strach, že přijde o někoho ze své rodiny. Ví, že při jednom útoku přišel její táta o svého, proto nikdy nepoznala dědečka ze Schreave strany. Vlastně ani babičku, protože ta se s odchodem jejího dědy nedokázala srovnat a co ví, s tátou si niky nebyli blízcí.*Pokud e necítíte dobře, kdykoliv můžete navštívit naši ošetřovnu. Pokud se Illea může něčím chlubit, je to dobré zdravotnictví.*V tom její země vynikala.*Věřím, že by vám dokázali pomoci.*Pak ale chápavě přikývne. Možná má dívka pravdu a je to jen únavou, ale osobně být jí, kdyby toto trvalo déle, nepodceňovala by to. Ale nechce ji moc poučovat, nebylo by to vhodné.*Ano, párkrát, hlavně tedy na oficiálních návštěvách, ale vždycky se našel čas i na prozkoumávání Řecka. Máte tam i velmi dobrou kuchyni. Hlavně i zachutnalo.. jak se to jmenovalo.. Kataifi? Omlouvám se za tu výslovnost. *Pousměje se. Snažila se to vyslovit co nejlépe, ale není to nejlepší.*Moc ráda bych. I když vůbec nevím, jak to po Selekci se mnou bude. Jsem zasnoubená a mám se stát královnou Švédska.. Bojím se, že už moc čas na cestování nezbyde.*To j dost mrzí. Vždycky chtěla procestovat svět, ale teď už nebude mít moc možnost.*Pokud ale budete chtít vy přijet do Švédska, jste vítaná.*Usměje se na ni.*Mimochodem, nebudeme si tykat?
Khaleesi
Khaleesi
Posts : 71
Join date : 30. 08. 20
Age : 22

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Calista Rhea Lindwood

Sun Oct 18, 2020 10:04 pm
Och, to by bolo úžasné, kedy som sa tam mohla niekedy pozrieť. Milujem všetko, čo je spojené s vodou. Som taký vodný živel.  *Zachichotala sa.* Och áno, ak by to bolo už naozaj neznesiteľné vyhľadám pomoc na ošetrovni, ale zatiaľ sa to dá vydržať. Musím byť vtedy v pokoji a pokiaľ nemusím nebudem nič robiť, len celý deň ležať v posteli *Pokračovala v hovorení. V tomto paláci nemusela naozaj nič robiť, o všetko sa staral jej brat Atlas.* To mi je ľúto. Každá zem má svojich rebelov, ktorým sa nepáči to, ako im vládneme. *Povzdychla si, situáciu rebelov nikdy nepochopila, asi preto, že to nikdy nezažila. Niekedy bola až priveľmi empatická, no v prípade rebelov si zachovávala neutrálny postoj k celej situácií.* Tak to je skvelé,. Grécko je naozaj nádherné a dúfam, že budete mať ešte príležitosť navštíviť ho, aby som Vám ho mohla aj ukázať. Áno, áno Kataifi. To celkom ujde, pre mňa to už však nie je také vzácne. Najradšej z našej kuchyne mám Fasolathu avšak bez paradajok a zeleru. Ďalej veľmi obľubujem Koulori a Saganaki. Čo sa týka našej sladkej kuchyne, úplne, že najradšej mám Loukoumades a Kourabiedes. *Začala vymenovávať grécke jedlá, ktoré veľmi obľubovala. Niektoré jej veľmi chýbali, vedela, že nemôže ísť do kuchyne tohto paláca a vypýtať si ktorékoľvek z nich, lebo by to nebolo to pravé grécke. Keď počula, že jej Eadlyn navrhla tykanie, zamyslela sa.* Prečo nie? Myslím, že sme približne rovnako staré. Nevidím v tom teda problém. *Zachichotala sa.* Keď si budeme tykať, môžeš mi pokojne hovoriť Rhea. Calista je až priveľmi honosné a väčšinou ma tak volajú len keď ohlasujú môj príchod alebo ma ľudia ešte nepoznajú. *Usmiala sa na ňu, ďalej si užívala kúpeľ vo vírivej vani.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Eadlyn Deane Schreave

Sun Oct 18, 2020 10:31 pm
*Usměje se.*Stačí říct a já dám ostatním vědět, aby se nedivily, když se tam najednou někdo zjeví.*Nabídne jí, že může zajít na ošetřovnu, kde by jí jistě dokázali pomoc, pokud se necítí dobře. Illea je země s dost dobrým zdravotnictvím, v tom je jedna z nejlepších.*Dobře, ale kdyby se to vážně zhoršilo, určitě vám dokážeme pomoci.*Usměje se na ni vlídně. Chce ji dostatečně ujistit, že může kdykoliv zajít na ošetřovnu, kde by určitě přišli na to, co se děje.*To ano.. Navíc nemohou být spokojeni všichni, to není možné. *Potřese hlavou.*Když se kdysi dávno zrušili kasty, lidi protestovali proti tomu, teď kasty zase jsou a lidi proti tomu protestují.*Povzdechne si. Ráda by tuto situaci nějak vyřešila, ale jak se zdá, situace je bezvýchodná. * Taky doufám a budu ráda, když se tam setkáme. *Zmíní taky jeden pokrm, který jí v Řecku nejvíce zachutnal. Chutnalo jí tam toho více, ale když se zmíní řecká kuchyně, jako na první věc si vzpomene na toto.*Koulori i Fasolathu jsem taky ochutnala, je to výborné.*Přitaká.*A myslím, že i Loukoumades ten název mi něco říká, zbytek nejspíše ne. /Třeba příště./*Navrhne jí tykání, protože vykat si s í, když se k sobě chovají takhle přátelsky je trochu zvláštní. Potešeně se usměje, když její nabídku tykání přijme a přikývne. Taky tipuje, že budou věkově zhruba na stejno, no bylo by nejspíše neslušné se jí jen tak zeptat na její věk, s etiketou by se to rozhodně neslučovalo.*Dobře. Mně klidně zase můžeš říkat Eady. Eadlyn se mi taky zná trochu honosné, no moje prostřední jméno Deane se mi moc nelíbí. Připadá mi to jako pro nějakou babičku, nevím jestli j to jen můj pocit.*Uchechtne se. Podívá se na hodiny a nakrčí obočí.*Omlouvám se, ale ještě jsem slíbila, že se později stavím za sestrou. *Vyleze z vířivky.*Tak zase někdy Rheo, ráda jsem tě dneska potkala.*Hodí přes sebe šaty a tak rychle si vysuší vlasy, aby z nich nekapala voda a ona nevypadala jako vodník a ještě dívce zamává, poté se vydá pryč.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Octavia Charity Bloodworth

Tue Dec 22, 2020 7:46 pm
*Dodělala papíry už před hodinou, jenže poté se rozhodla jít ještě s Bambim na chvilku ven. Na svého kolouška z tu dobu, co tu jsou nezapomněla. A teď se rozhodla trochu odreagovat v lázních. Přemýšlela, že by napsala i Sebastienovi, jenže jej nechce moc otravovat. Na sebe si vzala černé dvojdílné plavky. Vlasy si dala do ledabylého drdolu. Později si ho nejspíše rozpustí. Nešla chodbou sem v plavkách, ale další oblečení si dala stranou. Asi by bylo taky divné, kdyby šla od vířivky, kam míří v mikině a džínsech. Sice se občas chová praštěně, takhle moc zase ne. Sedne si do vířivky, na mobilu, který má položený vedle si dokonce pustí potichu své oblíbené písničky a zavře oči.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Sebastien Patrick Dubois

Tue Dec 22, 2020 8:09 pm
*Papíry dodělam přd chvoil, ale začlo iho během oho bolet hrozně co za krkem, takže se rozhdol jít do lazní. Ut nějakou dou ro odkláda, prosže to neni poprvé, co ho zda bolí. Na době má erný plavky, ve kteryhv vejde těm bazénkům a pak zaregistje, že tam hrae nějake hdba. Všimnw si, že to jde od molz jeho sneubeky.* Tipovaj byche ě na jeinej hudebný vkzs. *Pozaneámě s povaneym usměgem. dojd k bazenů vde je oa a vleze dovnitř, by jí byl coe nějblri.* Jak se maš? *Zepta sč jí a běm oho ji obejmw oklo paus a přihtáne si jí ks obě blít./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Octavia Charity Bloodworth

Tue Dec 22, 2020 8:20 pm
*V mobilu si pustí nějakou svou oblíbenou hudbu a zavře oči. Užívá si tu chvilku pro sebe, ale dlouho jí to takhle nevydrží. Za chvilku uslyší nějaké kroky, takže otevře oči a otočí se aby se mohla podívat, o koho jde. Vzhledem k tomu, že uvidí svého snoubence, ani jí moc nevadí tohle to vyrušení.* A co sis myslel, že budu poslouchat? *Zeptá se ho pobaveně. Zdá se jí to totiž jako normální písničky.* Na Šlágra nebo jak se to jmenuje jsem moc mladá ještě, to musíš nějakých čtyřicet nebo spíše padesát let počkat. /Ty k tomu máš blíž./*Proběhne jí hlavou, jelikož Sebastien je přece jen starší. Nenamítá, když si ji k sobě přitáhne blíže a položí svou hlavu na jeho rameno. Spokojeně takhle zavře oči.*Předtím to bylo docela dobrý, ale teď, když jsem s tebou? Tak je to přímo úžasný. *Usměje se na něj.* Chtěla jsme ti napsat a zeptat se, jestli nechceš sem jít se mnou, ale bála jsme se, abych tě třeba nerušila. Jak ses měl?
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Lázně paláce - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 10:33 pm
Tyto lázně jsou přístupné všem obyvatelům paláce. Oblečení si můžete uložit v převlékárnách, které zde jsou taky.

Lázně paláce - Stránka 5 Cac49c6ba5e1844853a1926c490ed5df
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Xavier Wyaris Schreave

Sun Jan 17, 2021 9:11 pm
*Má chuť jít do baru, jenže to nemůže. Není zrovna dobrém rozpoložení, takže je mu jasné, že by se tam do pět minut s někým popral a monoklů už má dost za dnešek. Zašel si rychle na ošetřovnu a co je jedině dobře je, že nemá zlomenej ten nos, nerad by ho měl křivý. Teď míří do své komnaty, ale cestou narazí na lázně. Že by se tam trochu uklidnil? Vejde dovnitř a jelikož se mu nechce k sobě pro plavky, vysvleče se a je jen v boxerkách. Vleze do vody, opře se zády o okraj vířivky a zavře oči ve snaze se uklidnit a dostat toho idiota bývalého funkcionáře ze své hlavy. No upřímně, moc to nepomáhá.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Gretchen H. Rook

Sun Jan 17, 2021 9:46 pm
*Hned jak přijela do paláce, šla do své komnaty a zeptala se komorné, jestli je tady nějaké místo na relaxování. Ta ji zavedla do lázních. Na sobě má černé plavky a přes to černé šaty a makeup má stejný jako na odletu. Jen vlasy má už úplně rozpuštěné a padají ji kolem obličeje. Když vejde do lázní zamíří hned k vodě, sundá si šaty a hned vleze do vody, takže nevnímá, že už tam někdo je. To zjistí až když si tam sedne do vody. Jakmile uvidí, že je to sám princ, protočí očima. Ale i tak si odkašle a opře se o zed lázní.* Máte hezky barevný obličej, výsosti. *Uchechtne se a jen si ho prohlíží.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Xavier Wyaris Schreave

Sun Jan 17, 2021 9:57 pm
*V lázních nikdo není a i proto se tam nakonec rozhodne zůstat. Prvně plánoval jít do komnaty, ale chvilku si posedět ve vířivce mu snad pomůže se uklidnit. Zavře oči a moc nevnímá, tedy dokud někdo nevleze do vody. To je otevře a na nově příchozí se podívá.*/Bezva.. všude budou ony. Měl jsem jít do soukromých lázní./*Uvědomí si taky svou chybu.* Dobrý večer lady. *Pozdraví ji a pak se ušklíbne.* Stejně tak ten funkcionář. *Zamumlá spíše pro sebe a chvilku mlčí.* Řekněte mi pravdu. Co přesně dělal na tom letišti? Padáka už stejně dostal, takže nemusíte mít výčitky, že byste ho dostala do malérů. Popravovat nikoho takhle nechci.
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Gretchen H. Rook

Sun Jan 17, 2021 10:15 pm
*Vyslechne si tip od komorné a rozhodne se jít do lázní, kde by si mohla odpočinout po letu. Proto si na sebe vezme plavky a šaty a jde tam. Když tam dojde, nedřív si prince nevšimne, kdyby si ho všimla, odejde pryč, nebude mu rušit soukromí, ale všimne si ho až ve vodě a to už se jí nechce lézt ven. Uchechtne se a zavrtí nad ním hlavou.* Dělal to, co každej chlap. Ctěl si užít zábavu. Rozdal nám jeho číslo a pak nám udělal nabídku. Typickej chlap. *Pokrčí nad tím rameny. Ona sama nechápe, co na tom bylo zlýho. Nejsou majetkem princem, odmítá se držet vzadu a být jen "jeho" a nechat aby si s ní dělal co chce, i kdyby jí měl vyloučit.* Hádám, že jste na nás moc netěšil, co? *Zeptá se ho přímo,ale v jejím tonu je pobavení.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Xavier Wyaris Schreave

Sun Jan 17, 2021 10:57 pm
*Když sem přijde jedna dívka ze Selekce, trochu ho to překvapí a z části i naštve. Chtěl být dneska už jen sám a uklidnit se, takhle mu to nepůjde. Mohl by ji poslat pryč, nebo sám odejít, ale prvně chce zjistit, co přesně ten chlap říkal. A navíc tu má docela hezký výhled, na ni jen v plavkách a co se stane, když se bude chvilku kochat, no ne?* Idiot. *Zavrčí. Už tak je pro něj dost hrozné si vybírat manželku a nepotřebuje k tomu nějaké komplikace. Doufá, že ty letušky, které to slyšely budou mlčet. Kdyby se veřejnost dozvěděla, že flirtoval ten chlap s účastnicemi, možná by ho chtěli potrestat a i ty dívky, které flirtovali nazpátek s ním. Když sem šly podepsaly papíry, kde je dost jasně řečeno, že si nesmí nic začít s nikým jiným, jinak je stihne trest a to právě řešit nechce.* Moc ne. Necítím se na to, že bych si měl najít manželku. *Řekne jí zcela upřímně.* Ale když už musím, byl bych rád, kdyby se to obešlo bez komplikací. Kdyby se začalo řešit to, co se stalo.. Snad si nebude hrát na naprostého idiota a bude mlčet, když přišel už o práci. Kdyby se to dozvěděla média, chtěla by znát pravdu a to i u toho jak jste na to reagovaly. Jedna dívka s ním prý flirtovala i zpět. *Podívá se na ni pohledem, kterým se ptá, jestli o náhodou nebyla ona.* Nesmíte si začínat nic s nikým jiným, než se mnou. Ani neviněn flirtovat. Lidé jsou v tomhle hrozní a možná bych neměl jinou možnost než vás potrestat. Ne zrovna třeba popravou, ale ani nikoho do žaláře a snižovat mu kastu se mi nechce. *Je tak hrozná věc chtít normální, klidnou Selekci?*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Gretchen H. Rook

Sun Jan 17, 2021 11:43 pm
*Když zjistí, že je tady princ, nakonec se na to vykašle a zůstane tam. Je jí jasné, že bude probírat odlet, ale dokáže ho poslouchat s pobaveným pohledem. Přijde ji to jako jedna velká blbost, to se stalo v letadle i celá Selekce. Na jeho odpověď na její otázku se uchechtne.* Ale chápu to, být váma se sbalím a jedu pryč. Přijde mi to jako příšerná blbost. *Poví upřímně a pak se zase uchechtne a prohrábne si vlasy.* Možná jsem to byla já, možná ne. *Jen pokrčí rameny, odmítá mu říct, že to byla ona, že to ona s ním flirtovala. Nepatří mu. I když si myslí, že asi bude tušit, že to byla ona.* To mi přijde strašná blbost taky. Nepatřím vám. *Podívá se na něj upřeným pohledem, přím do očí s neústupným pohledem.* Selekce mi přijde jako hovadina, nechápu jak si tady můžete někoho najít. A docela vás lituju. *Vždy mluvila upřímně, takže i toto je upřímné.* A kastu i můžete snížit jen o dvě, to už velký rozdíl není. *ušklíbne se a prince si prohlédne.* To oko vám hezky chytá barvu. *Kývne bradou k jeho oku a více se ponoří do vody, aby vodu měl jen pod bradu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Xavier Wyaris Schreave

Mon Jan 18, 2021 12:22 am
* Odpoví jí upřímně jak Selekci vidí a po jejích slovech se uchechtne.* Nemyslete si, že mě to nenapadlo. prostě vzít motorku a odjet někam daleko. Ale není to tak jednoduchý. Mám svoje povinnosti. Povinnosti, které nemůže nechat na své sestře. Ta má svých starostí dost, nemluvě o její nemoci. Moc to nedává najevo, ale rodina je pro něj na světě to nejdůležitější. Začne es ní bavit o tom, co se stalo v letadle a pohledem se jí tak nějak zeptá, zda to byla ona ta dívka, která funkcionáři ráda oplatila to flirtování. Po její odpovědi, která je vyhýbavá to raději nechá být.* Já vím. ale jsou to pravidla. Vždycky to tak bylo a když jste sem přišla, musela jste je podepsat. Věděla jste, do čeho jdete a co se může stát. Jestli se vám to nelíbí, klidně můžete zase odejít. *Pokrčí rameny. Je mu to tak nějak jedno.*Když vám to přijde jako hovadina, proč jste se přihlásila? Proč jste neřekla, že sem nechcete? Někdo vás do toho nutil? Jak jsem řekl, stačí říct a klidně můžete být ještě zítra doma. Nikoho tu držet násilím nehodlám. *I když vážně nechápe, proč sem vůbec jezdila, když se jí to tolik nelíbí.* Do teď to všem vycházelo. Taky nevím jak, ale vycházelo. *Příkladem jsou jeho rodiče. Pokaždé, co jsou spolu na akci jde z nich vidět jak moc se milují. Jak si vyměňují pohledy, které pro ně znamenají více než slova.* Vážně myslíte? Lidé z osmé kasty by aly vše, aby byli na vašem místě, v kastě jako vy. Oni práci mít nemohou, vy ano. A teď jste navíc třetí, mohl bych ji snížit o dost. *S nástupem do Selekce se dostala do třetí kasty, jako všechny dívky.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Gretchen H. Rook

Mon Jan 18, 2021 9:30 am
*Jen se na něho dívá a poslouchá ho. Nikdy královský mvo neřešila, jediný kontakt co s němi kdy byl, bylo když jako malá chodila do sutin jejich bývalého paláce. Poté pronese vyhýbavou odpověď. Po jeho dalších slovech musí potlačit protočení očí.* Když už tady jsem, budete mě muset vyhodit vy. *Uchechtne se a na keho otázky si povzdechne.* Přihlásila mě máma, proti mé vůli. Chtěla pro mě lepší život. Ale když už tu teď jsem, chci ji udělat radost a zůstat tu, do té doby než mě vykopnete. *Pokrčí rameny, ale už mu neřekne, že tu hodlá zůstat jen kvůli penězům, to vědět nepotřebuje. Nebere prince jako někoho extra, je to normální člověk, možná s nosem ohrnutým trochu víc, ale jen že má titul se mu hned nebude svěřovat se vším.* Já byla spokojena v šesté kastě, jen moje máma pro mě chtěla lepší život. Jenže žít celý život v polorozpadlém domku a pak přijít do paláce s tím, že už jsem třetí je taky docela šok. *Zašklebí se a znovu se koukne na to jeho oko.* Namazal jste si to něčím? Být váma si to mažu nějakou chladicí mastičkou. *Poradí mu, přece jen není svině, právě naopak, je milá, když se jí chce být milá.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Xavier Wyaris Schreave

Mon Jan 18, 2021 9:09 pm
Pokud chcete odejít, stačí říct. Nehodlám tu nikoho držet násilím a proti jeho vůli. *Pokrčí rameny. Nebude ji tu nutit zůstávat, když ani nechce. Jaký by to mělo smysl?* Aha.. *Přikývne chápavě.*/Většina z nich tu ani není dobrovolně a to si mezi nima mám najít manželku, fakt krása. Když se proberu tím, kdo je tu z vlastní vůle zbyde mi jich tak polovina? Když se těch proberu k těm, které mi nelezou na nervy, je to tak pět holek, to máme rovnou Elitu./*Problém je v tom, že takhle rychle to ukončit nemůže. * No v tom případě vás tu nechám. Ale kdybyste vážně chtěla domů, stačí říct a já to zařídí, *Ujistí ji. Sic že by bylo zvláštní, kdyby odešla jen tak, najednou, sama. Musel by s ní poslat ještě jiné dívky a adeptky na to teda má.* Máme prostředníky, kteří vám pomohou uspořádat si život po Selekci, když si mě nevezmete. *Je tu pořád i tahleta možnost. Kdo ví, co se může stát a kdy jim oběma přeskočí tak moc, že dojde k jejich zasnoubení.* Namazal a dal jsem si to. Nebo spíše na ošetřovně mi to namazali. Jsme rád, že mi ta dívka nezlomila nos.
Sponsored content

Lázně paláce - Stránka 5 Empty Re: Lázně paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru