Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Thu Jan 28, 2021 4:57 pm
*Musí se pobaveně usmívat, když vidí Ash s malým Thonym. Vypadají naprosto rozkošně a šťastně. A to ho hřeje u srdce, protože Ash nijak moc šťastně ještě nedávno nepůsobila. Rád jí takhle vidí. Jejího úsměvu se nejspíše nikdy nenabaží, ale aspoň ho teď díky dětem vídá denně. Malému Thonymu pak zamává a zakření se na něj. Když jsou pak u něj blíže, zvědavě čeká na jeho reakci a zasměje se, jakmile na něj cákne.* Ty jsi ale raubíř. *Poznamená se smíchem.* Jenže zatimco ty vypadáš i jako vodník skvěle, tak já vypadam tutovně spíš jak fretka. *Uchechtne se a pak se zasměje, když vidí, že pocákaná skončila znovu i Ash.* Očividně ještě ne. Tady máš suchý místečko. *Poznamená a u toho jí cákne trochu vody na rameno. Pak z okraje bazénu seskočí dovnitř, takže s nimi stojí ve vodě. Když slyší o výletu do posilovny, uhne trochu pohledem, zatne zuby a trochu i ruce.* Jo.. no... Kotník by to nedal. *Odpoví jí nakonec. Nejít do posilovny je pro něj děsně těžké.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Thu Jan 28, 2021 5:13 pm
*Líbí se jí vidět Thonyho takhle nadšeného. */Budu s ním sem muset zajít ještě aspoň jednou před odjezdem na hory /*Neví, jestli tam něco takového bude. Očekává vířivku, ale ta je menší a nejspíše bude pořád narvaná. Když se tu objeví i její manžel vydá se k němu s malým, který na něj cakne, za což ho pochválí a na Timothyho se jen zazubí. * Tomu andílkovi už trochu vystrkují růžky. *Řekne pobaveně a sjede Timothyho pohledem. Vypadá podle ní dobře, až moc dobře a oba ignoruje to přání se dotknout jeho vypracované hrudi. * No tak hrozné to není. Podle mě vypadáš dobře, jako vždycky. *Pokrčí rameny.*Ještě ty začínej.. *Uchechtne se, když na ni kromě Thonyho ještě cakne i Timothy. Je ráda, že už nemá sádru a taky ještě více, že se hned nevydal cvičit. Povzdechne si a natáhne k němu ruku, aby ho pohladila lehce po paži. */Sakra, má úžasně vypracované i je.. /Nemusíš si to nijak vyčítat.. Hlavně teď odpočívej, abys byl už na horách v pohodě. Až budeme společně vozit tohohle prcka na sáňkách a nebo budeme bobovat, tak si ten pohyb dostatečně vynahradíš. A.. Vypadáš fakt dobře, těch pár dní bez cvičení navíc tě vážně nezabije. *Potřese nad tím hlavou. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Thu Jan 28, 2021 5:38 pm
Nic jinýho jsem od něj ani neočekával potom, co ten první den jenom tiše seděl a kreslil si. Určitě to byly nějaký plány na to, jak nás vydeptat a pozlobit. Viď, ty uličníku? *Natáhne se, aby mohl Thonymu rozcuchat vlásky a u toho se na něj zazubit. Pak už poznamená, že mokrej vypadá jako fretka a pobaveně se zašklebí, když vidí, jak ho Ash sjela pohledem.* Myslel jsem tady. *Ukáže pobaveně na své mokré vlasy.* S tímhle naštěstí trocha vody nic neudělá. *Doplní pak a u toho ukáže na svoje břišáky. Samozřejmě se u toho nezapomene na ní zazubit. Přeci jen jednou ty svaly má, tak jich taky musí využít.* No jasně. Musim zdržet krok se synkem. *Pokrčí s pobaveným úsměvem rameny. Pak mu ale úsměv z tváře zmizí, když začnou mluvit o jeho návštěvě posilovny, která se neuskutečnila. Překvapeně k ní vzhlédne, když se ho dotkne, protože je to nejspíš poprvé.* Díky, Ash. *Usměje se na ní vděčně. Druhou rukou se natáhne po té její a lehce jí za ní chytí.* A nezapomínej na společný lyžování, to chci taky uskutečnit. *Připomene jí pak s menším úsměvem na rtech.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Thu Jan 28, 2021 6:05 pm
Jak jsme ho jen mohli neodhalit? Tam před náma sedí na zemi jako hříbeček, my si říkáme, co je to za andílka a on přitom plánuje ďábelské plány. Teda, teda Thony.. *Nasadí karavy tón, ale je to jen na oko, protože na tváři má úsměv. Podle ní Timothy vůbec jako fretka nevypadá. Sjede ho pohledem a aby odtrhla pohled od jeho dokonale vypracované hrudi, musí se k tomu vážně nutit. Myšlenky na to, jaké by to bylo, kdyby ji svými silnými pažemi objímal taky rychle odežene. *Ehm.. No tvoje vlasy vypadají taky dobře. *Pousměje se a v duchu se začne modlit, aby její tváře, teď neměly červenou barvu.* Ne to neudělá.. *Potvrdí potichu jeho slova. Naopak takhle jeho svaly vypadají snad ještě lépe, pokud je to vůbec možné. * Člověk by spíše čekal, že budeš stát při mě proti dětem a ty mi s takovouhle začneš dělat naschvaly s nimi. *Uchechtne se. Nerada ho vidí takhle se trápit, kvůli cvičení. Nemá si ohledně tohohle vůbec nic, co by si měl vyčítat. Vypadá dobře, i když teď déle ne cvičil a pár dní navíc mu fakt neublíží. * Nemusíš děkovat, nemáš zač. *Řekla akorát, že vypadá dobře a pár dní bez cvičení mu neublíží, to je fakt a nic, co by nebyla pravda. Nechá ho, aby jí chytil za ruku a držel ji za ni. * Jo, se společným lyžováním počítám taky. Ale jak jsem psala včera na Illeagram.. Přijímám sázky, co si zlomím první. Budeme muset jít jen na nějaký malý kopečky, kde jezdí děti.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Thu Jan 28, 2021 6:37 pm
Jsme holt až moc důvěřivý rodiče a moc se rozplýváme nad našima ratolestma. *Zkonstatuje se smíchem. Když si pak všimne, jak ho sjíždí pohledem, upřesní své tvrzení o fretce, protože to se původně vztahovalo jen na jeho vlasy a ne celé tělo. Musí přemáhat smích, když vidí jak rudne a slyší její odpovědi. Druhou část týkající se jeho těla sice uslyší dost dobře, ale i tak se k ní mírně nahne.* Promiň, asi jsem ti blbě rozuměl. Mohla bys to zopakovat, prosím? *Rozhodne se jí trochu provokovat a snaží se tvářit co nejvíce vážně, aby si skutečně myslela, že jí neslyšel. Taky se díky tomu jeho svalstvo ocitlo daleko blíže u ní, takže si ho může prohlédnout z větší blízkosti.* To víš, radši držím s mladou generací, nepřijde mi pak že stárnu. Ne, že ty bys byla stará, ale čas jednoduše nezastavíme. A navíc kluci musí držet vždycky při sobě. *Zazubí se na malého, který mu zubení opětuje. Pak jí chytne za ruku a letmo jí palcem pohladí po hřbetu.* /První bude moje srdce../ *Proběhne mu hlavou reakce, která ho napadla už když viděl tu její fotku.* Nic si nezlomíš, klid. Jako první půjdeme na nějakou modrou a bude to v pohodě. Věř si trochu. *Tohle jí opakuje poslední dobou dost často, ale nevypadá to, že by ho skutečně poslouchala.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Thu Jan 28, 2021 7:02 pm
Jo, to asi jsme. Ještě horší to ale bude, až povyroste i Taysa a ti dva se pal spojí proti nám. *Uchechtne se a podívá se na Thonyho.* Viď? To budou naschvály. Jako byste jich nedělali už dost. Ničení mých oblíbených mikin, ty ze mě děláš vodníka.. *Malý se na ni zazubí, takže se usměje zpátky.* To, že jsi andílek se ani nesnaž předstírat, už víme, že tak úplně nejsi. *Spíše opak je pravdou. Kromě toho cákání je Thony vážně zlaté dítě a do teď nechápe, jak se ho někdo mohl chtít tak hnusně zbavit. Sjede Timothyho pohledem a pak se snaží udržet zrak u jeho vlasů, o kterých ve skutečnosti mluvil. Dokonce i zrudne, což se modlila, aby se nestalo. Připadá si jako nějaká puberťačka, před klukem, který se jí líbí. */Jsem za něj vdaná dva roky, dva roky do háje../* Neví, co se s ní za poslední měsíc, co jsou v Illey děje, ale do by řekla s jistotou je, že se jí to ani za mák nelíbí. Potlačí chuť, aby neprotočila očima, když se k ní schválně přiblíží.*Řekla jsem, že ne, to neudělá. *Zopakuje mu to klidně, i když moc dobře ví, že to slyšel a tohle dělá jen schválně, aby ji provokoval.* Jo takhle.. No, čas fakt nezastavíme.. Tamhle to je šedina? *Zeptá se a s vážným výrazem prstem ukáže k vlasům u jeho ucha. Když ji chytne za ruku a pohladí jí po ní palcem, pousměje se na něj a nechá ho, aby jí držel. Schválně k němu přistoupí blíže, aby nemuseli mít ruce tak natažené.* Jsem jen realistka. Na lyžích jsem dlouho nestála a ani předtím mi to nějak extra nešlo. *Pokrčí rameny s pobaveným úsměvem. Rozhlédne se následně kolem.* Poslední akce před odjezdem bude vlastně tady, že? Za dva dny.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 29, 2021 11:12 am
To se pak asi někam odstěhujeme, aby nás ještě nezadusili polštářem nebo tak něco. *Zasměje se a pak sleduje malého, jak se zubí a vypadá u toho naprosto kouzelně. Nechápe, jak se ho mohl někdo chtít zbavit.* To Taysa taky. Asi se jim jako vodnice líbíš. *Poznamená, protože u koupání Taysy taky končí vždycky všechno mokré jak po potopě. Pak už se nahne co nejblíž k Ash, aby si poslechl, co to vlastně předtím říkala, i když jí vlastně moc dobře slyšel. Byl ale zvědavý, jestli mu to zopakuje nebo ne.* Jo, takže jsem ti rozuměl správně. *Přikývne a pootočí trochu hlavu. Doteď k ní měl hlavě natočené ucho, jako kdyby byl problém jí správně slyšet a teď se jí podívá do očí.* A líbí se ti co vidíš? *Zeptá se jí potichu se zvědavostí v očích.* No tak, ráno jsem se díval do zrcadla. Vim, že šediny nemam a zas tolik ze stárnutí nešílim. *Zasměje se a pak jí chytne za ruku a pousměje se, když se od něj hned neodtáhne. Takhle kdyby jí chytil za ruku ještě před několika měsíci, aby mu něco brzo přiletělo na hlavu.* Nějak extra nešlo znamená, žes v tom byla dobrá a jenom si to nechceš přiznat? *Nadzvedne pobaveně obočí, protože je to takhle ve většině případů.* Jo, myslím že jo. *Přikývne a uchechtne se, když Thony nespokojeně zamává ručičkama, protože je víc nad vodou, než před chvilkou.* Mam ho teď držet zase chvíli já? Vůbec... Myslíš, že by ho bavilo plavání? Spousta rodičů učí děti se potápět a tak už takhle brzo. *Podívá se na Thonyho, který se nadšeně rozzáří, jako kdyby tim chtěl říct, že se na potápění těší.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 29, 2021 11:37 am
To asi budeme muset. Beztak to jak se tváří je jen nějaká maska andílka a pod ní se schovává ďáblík. No, co nám k tomu řekneš? *Podívá se na Thonyho s nadzvednutý obočím, jako by vážně čekala od něj nějakou jeho obhajobu. No, tak se dostaví, ale ne slovní. Místo toho se k ní o něco více přitulí. Usměje se na malého.*/Ten ví jak na mě./ I kdyby mě tenhle andílek udusil polštáře, asi bych se na něj zlobit nedokázala. *Zkonstatuje se zjevně pobaveným hlasem.* Jo, to je pravda. *I díky Tayse je většinou celá mokrá. A stejně tak Timothy, když ji koupe on. Když se k ní nahne blíže, má co dělat aby se zase nepodívala na jeho hruď a nebo se jí ještě navíc nedotkla. A že ji to stojí hodně úsilí, více, než si myslela, že kdy bude. Vždyť kdyby ji takhle provokoval před pár týdny, ještě by mu něco hodila na hlavu a odešla, ignorovala jak dobře vypadá..* Rozuměl jsi mi i předtím, oba to moc dobře víme.*Uchechtne se.* Myslíš, že kdyby nelíbilo, prohlížela bych si tě tak jak předtím? *Nadzvedne obočí a sjede ho pohledem ještě jednou, než se raději podívá na Thonyho, aby neudělala nějakou pitomost. Stačilo, že uznala tohle, ne?* Jo, jasně. Za chvilku tě ještě budu muset barvit. Taková zelená by ti určitě slušela, nebo růžová! Nebo ti to můžeme udělat na střídačku. Víš co.. pramínek růžový, další pramínek zelený. *Našpulí rty, jako by nad tím strašně hluboce přemýšlela. Nechá ho, aby ji držel za ruku a sama se diví, jak je i tahle maličkost tak příjemná.* Ne, to znamená, že sem sice nepadala každou minutu, ale každých pět třeba už jo. *Zasměje se.* Klidně můžeš. *Přitaká a malého mu podá.* Co se týče plavání a potápění ti už odpověděl asi sám. *Řekne, když vidí jak se ten maličký samým nadšením rozzářil.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 29, 2021 12:07 pm
*Pobaveně sleduje Thonyho, jak se obhajuje přitulením k Ash a potřese nad tím hlavou.* Já nechápu, jak může být někdo až tak kouzelnej. *Pochybuje ale, že si ho jenom nějak vysnil a Ash s ním hraje nějakou rodinnou idylku s neexistujícím dokonalým dítětem. Pak už se ale zajímá, jestli Ash dokáže zopakovat to, co předtím řekla tak potichu a pobaveně se pousměje po jejích slovech.* Nebyl jsem si jistý, jestli náhodou většinu práce místo uší nepřevzala fantazie. *Odpoví naoko vážně.* Ne, to asi ne. Taky by ti u toho necukala ruka. *Kývne bradou k její ruce. Poznal, že se ovládá, aby na něj nějak nesáhla a musel se nad tím pobaveně usmívat.* Do takovýhle barevný kombinace půjdu leda pokud mě podpoříš. Nemůžu takhle přece zářit sám. Uděláme si z toho manželskej styl. *Zazubí se na ní, když slyší o naprosto debilní barevné kombinaci, kterou mu chce dát na hlavu. Ale kdyby do toho šla i ona sama, to by byla jiná.* Uvěřim až uvidim. *Pokrčí nakonec rameny, protože nevěří, že by na lyžích byla nějak špatná. Pak už si od ní malého vezme a zakření se na něj, když vidí, jak je z vody nadšený. Opatrně ho začne ponořovat do vody víc až po krk a pobaveně sleduje, jak je z toho malý překvapený a nadšený a rozhlíží se okolo sebe, jako kdyby chtěl odhalit, co se to vlastně děje. Po pár vteřinách ale zvedne pohled k němu a nadšeným zavýsknutím dá najevo, že se mu to líbí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 29, 2021 12:26 pm
*Ten andílek už očividně pochopil jak na ni, protože to vypadá, jako by si ji chtěl tím přitulením k ní skutečně udobřit.* Já taky ne. Je to prostě zlatíčko. *Dá mu pusu na mokré vlásky.* Jsem vážně ráda, že jsi ho našel. *Podívá se na Timothyho a usměje se. Bez něj by tu ten malý nebyl a i když to není zase tak dlouho, co jej mají, už si to bez něj ani nedovede představit. Když se k ní nakloní, tak mu tedy zopakuje, co říkala už předtím, ale oběma je jasné, že to moc dobře slyšel.* Jo, to že sis nebyl jistý, ti fakt věřím. *Protočí očima a pobaveně se usměje. Podívá e na svou ruku a raději ji stáhne k sobě. Štve ji, že tohle viděl. Raději se podívá na jeho vlasy a začne vymýšlet jaká by pro něj byla nejlepší barevná kombinace na barvení.* Já přemýšlela jen o to, že bych mohla jít s konečkama do hnědé a aby to postupně splývalo do mé přírodní barvy. Růžovo-zelená hlava bude jen tvůj rozpoznávací zrak, o to tě přece nemohu připravit.. *Potřese hlavou. Takovou obludnost by si na hlavě nenechala udělat ani za nic.* Asi nemá smysl se s tebou o tom dohadovat, dokud to fakt neuvidíš. *Souhlasí s ním. Však on pozná jak na lyžích neumí a to dost brzy. Začíná se na ty hory ale vážně těšit. Podá mu malého, jelikož ho drží už vážně docela dlouho, je i ráda, že si ho vezme. I Když ve vodě se pronese méně než normálně na souši. Usmívá se, když sleduje jak se to ponořování malému líbí. Sama se ponoří, ale ne pod krk, nýbrž úplně a nad hladinu se podívá až po pár vteřinách.* No copak to maminka dělala? *Promluví na Thonyho, který jí zvědavě pozoruje.* Teď vypadám ještě více jako vodník, co? Už se ti líbím dostatečně?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 29, 2021 12:57 pm
Taky jsem rád. *Přikývne, protože Thony jako kdyby přirozeně do jejich rodiny patřil. Skvěle zapadl, stal se součástí jejich života úplně skvěle. Neumí si to bez něj už představit.* Něco takového neposlouchám denně. Nediv se, že jsem si to chtěl ověřit. *Uchechtne se a všimne si i její cukající ruky, kterou je pro ní těžké ovládnout.* Ale ne, klidně si šáhni. *Řekne pobaveně a sám vezme její ruku a položí si jí na břicho.* Nerozplynu se, neboj. *Ujistí jí o skutečnosti svých svalů.* Ale mohl by to být rozpoznávací znak nás obou jako královského páru. Navíc tobě by to vážně slušelo. *Zazubí se na ní.* Moje řeč. *Přikývne, protože až to uvidí, je si jistý, že uvidí, jak jí to jde úplně skvěle. Pak už si vezme malého, kterého ponoří do vody až po krk a když slyší jeho nadšení, sám se rozzáří. Pak kouká na Ash, která se ponoří úplně a nad zmatením Thonyho se musí zasmát.* Kam to zmizela? *Zeptá se ho. Malý trochu vystrašeně kouká, kam to maminka zmizela, ale když se zase vynoří, zase se usměje. Už pochopil, že se jí nic nestalo a chce to vidět znovu, takže natáhne ručičku a začne s ní Ash plácat po hlavě, jako kdyby jí chtěl pod hladinu dopomoct sám.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 29, 2021 1:15 pm
No, kdyby ses promenádoval po paláci v Angcii nahoře bez, jak to dělá Eathen, tak bys to slýchával taky podstatně více. *Uchechtne se. To jak se promenáduje její švagr po paláci není žádné tajemství, ale docela ji zajímá, jestli se mu třeba ve tváři nemihne náznak žárlivosti nad tím, že ho mohla někde zahlédnout. Ani neví, proč by jí na tom mělo záležet. Když jí vezme ruku a položí si ji na břicho, pohladí ho tam a zaskučí.* Co mi to do háje děláš? *Zeptá se ho. Než odjeli do Illey, tohle by s ní takhle nezamávalo, ale teď si vážně připadá jako nějaká patnáctiletá holka, která slintá nad obrázky svého oblíbeného herce, zpěváka a nebo cokoliv jiného a dala by vše za to, aby mohla být s ním tak jak je teď ona s Timothym.*/Je ti dvacet, máš dvě děcka, j si královna a nechceš k němu nic cítit! Vzpamatuj se!/*To, co ale křičí její svědomí docela úspěšně ignoruje.*Proč mám pocit, že ty bys tvrdil, že mi to sluší, i kdybych měla na hlavě všechny barvy duhy a na sobě měla třeba pytel do brambor? *Nadzvedne obočí. Malého Thonyho dá Timothymu a s úsměvem je oba dva společně sleduje.* Těším se, až ho v létě třeba vezmeme k moři. Z toho by byl určitě ještě více nadšený. /Timothy by tam s ním seděl a dělali společně bábovičky.. Byli by roztomilí./ *Její svědomí, které nadává na to jak o Timothym přemýšlí si nejspíše už vzalo dovolenku a nebo se na to vykašlalo. Ponoří se pod vodu a na hladinu se podívá až po chvilce. Zasměje se, když ji Thony začne plácat po hlavě.* Jo, však já už to jdu udělat znovu, klídek. *Pobaveně se zase ponoří a op chvilce znovu vyplave.* Je fakt úžasný jak se dokáže radova ti z takové hlouposti.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 29, 2021 2:01 pm
*Nadzvedne mírně obočí, když zmíní Easta. To, že se promenádoval takhle v Angcii ví moc dobře, ale nevěděl, že ho u toho někdy viděla i Ash.* Líbí se ti víc East? *Zeptá se a nechápe ten pocit, jaký to v něm vzbuzuje. Přece k ní nic necítí, nemůže jít o žárlivost. Určitě jde jen o to, že v jejich komplikované situaci, kdy ani jedno z manželství není úplně pohodové, je poslední věc, kterou potřebují, aby jeho manželka měla radši jeho bratra.* /Jo, určitě půjde o tohle. Žádná žárlivost./ *Usoudí v duchu.* Držim tvojí ruku. *Dá jí dosti očividnou odpověď s pokrčením rameny a u toho se pobaveně uchechtne.* No.. Kdyby ti ty barvy duhy a pytel od brambor fakt slušely, řekl bych ti to. /A tobě sluší všechno, takže.../ A navíc už bude větší tak si to i víc užije. *Sice si to v budoucnu pamatovat nebude, ale i tak chce, aby byl co nejvíce šťastný to půjde. Za to, co se mu stalo než ho našli, si to jedině zaslouží. Pak už sleduje jeho reakci na to, že se Ash potopí a zasměje se, když jí začne plácat po hlavě.* Pokus o utopení mámy se ti zdá jako hloupost? *Zasměje se, protože Thony by byl nejspíše nejradši kdyby mohl Ash pozorovat pod vodou nejčastěji. To ale není věc, která ho překvapí nejvíc. Protože během natahování ručičky k hlavě Ash ze sebe vydá nadšené "Mama".* Slyšelas to taky? *Koukne překvapeně na Ash, jestli si to náhodou nevymyslel.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 29, 2021 2:36 pm
*Eastonovo promenádování se po paláci zmíní schválně, aby viděla jeho reakci. Bůh ví proč, ale chce vědět, pokud bude žárlit.* Snad bys nežárlil.. *Popíchne ho a potřese hlavou.* Nikdo neříkal, že jsem ho vůbec viděla, je to jen dost známá věc.* Pokrčí rameny.* A mě se více líbíš ty. /Vypadáš dokonale./ *Tuhle část sice řekne v duchu, ale jelikož ho tu už dost vychvaluje a je očividné, že jí už není lhostejný, nejspíše by bylo jedno, i kdyby to řekla nahlas. Pohladí ho po jeho hrudi, kam ji položí ruku a protočí očima.* Tohle jsem nemyslela..*Zamumlá pro sebe. Jen se modlí, aby se k ní zase více nepřiblížil a nechtěl, aby mu to vysvětlila.* Jestli bude maškarní ples, nejspíše už mám vybraný kostým. Budeme muset vybrat něco podobného i pro tebe, abys ladil.. Že bys šel za obří duhovou bramboru? To by ti určitě slušelo a vypadal bys v tom tak majestátně, jako pravý král.. *Sjede ho pohledem a pobaveně jí cukají koutky. Ale asi by dala cokoliv za to, ho takhle vidět.*/Vyfotit ho a pak ho vydírat, že když nebude chtít zase na ošetřovnu nebo tak, tak to ukážu dětem../ *Doufá, že se mu už nic nestane, ale pokud ano pochybuje, že se s ní nebude dohadovat o tom, zda má jít na ošetřovnu nebo ne. I potom, co měla s tou nohou pravdu.*Jo to jo. *Přikývne. Následně se potopí a když ji začne plácat po hlavě, zasměje se tomu.* No tak to zase ne. *Uzná, potopí se zase se vynoří znovu. Taky má pocit, že se přeslechla a jen se na Thonyho dívá.*Slyšela.. Řekl "Mama". *Usměje se na něj.* Ty jsi ale zlatý chlapeček. *Chytne ho za ručičku a dá mu tam pusu. Po očku se podívá na Timothyho.* A teď ještě řekni "táta" aby nám ještě nežárlil.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 29, 2021 8:19 pm
Emm... Ne, ne to vůbec. *Zavrtí hlavou a poškrábe se na zátylku.* Tooo máš pravdu. *Uzná a tentokrát hlavou pokývá. Když slyší, že se jí víc líbí on, překvapeně k ní vzhlédne a pár vteřin jenom v tichosti kouká.* Tak...tak dobře. *Dostane ze sebe trochu zaraženě, protože jeho mysl s takovou odpovědí vůbec nepočítala.* A co jsi myslela? *Nadzvedne mírně obočí. Na tuhle odpověď je až moc zvědavý, takže nechce ztrácet čas popichováním ohledně toho, že zase mluví děsně potichu, protože jí moc dobře slyší.* Nezapomenu si vzít i korunu, abych ten majestátný dojem podpořil. *Pokýve hlavou s naoko vážným výrazem, jako kdyby se bavili o počasí a u toho neovládne cukající koutky rtů. Pak už sleduje Thonyho nadšeného z toho, že se máma potápí a je pod vodou. Když ale slyší jeho první slovo, zůstane překvapeně koukat. Na výzvu o tom, aby řekl táta nijak nereaguje. Místo toho zopakuje "máma" a natáhne ručičky, aby mohl Ash obejmout.* Aspoň už víme, kdo je oblíbenej rodič. *Zkonstatuje pobaveně. Nijak nežárlí. Je nadšený z toho, že byl u toho, když řekl své první slovo. Nebo minimálně první od doby, co je s nimi v paláci.* Ale měl bych se víc snažit u Taysy. Ta řekne jako první táta. *Ne, že by si na to úplně vsadil a ani na tom nijak nelpí, ale bylo by to hezký.* Někde jsem četl, že roční děti by měly být v bazénu něco okolo půl hodiny, aby se tolik neunavily. Nepůjdeme? Taysa se tutovně stejně za chvíli vzbudí. *Kývne hlavou k východu z bazénu. Ví ale jistě, že to tu budou navštěvovat často, aby viděli Thonyho nadšení z vody.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 29, 2021 8:54 pm
*Sjede ho pohledem. Nejak se jí nechce mu věřit v tom, že nežárlí, protože jde vidět docela opak. Řekne, že přece Eastona nemusela ani vidět, to jak se promenáduje po paláci není tajemství. Na otázku odpoví pravdive, nejvíce se jí líbí on. No ani ona nečekala, že to řekne. Potichu dse zeptá, co to ani dělá a když konstatuje to, že drží její ruku, zamumla, že to vážně nemyslela. * Ehm.. To nic, nech to plavat. *Potřese hlavou. Ještě není připravena s ním o tom mluvit. Neví, co s ní dělá. Jediný co vi je, že její city k němu se začaly měnit. Musí sama prvne přijít na to, co je němu teď cítí a až pak se s ním o to podělí. Neví jak dlouho to bude trvat, Timothy s ní ale až do teď měl trpělivost, tak jí ještě snad chvilku mít taky bude. * Korunu, jistě, ta nesmí chybět. A korunovační roucho bys mohl přidat navrch.. Myslím že ti módní policie tvému kostýmu věnuje celou stránku. Ne jen jednu malou část. *No, nejspíše by se to stalo, ale vsadila by se, že by ho tam zrovna dvakrát nechválili. Následně se začne potápět pořád dokola, jelikož to Thonyho začne bavit. A jí se líbí, když se tak směje. Když řekne "máma" Překvapeně na něj zírá. To, že je jeho první slovo, aspoň tady v paláci ji vážně potěší, ale nečekala to. * Ty jsi vážně zlatíčko. *Sice ho Timothy drží, ale i tak ho zčásti obejme. Vlastně jsou teď v objetí skoro všichni tři. * Maminka tě vážně zbožňuje. *Řekne tomu malému a políbí hi do vlásků. Miluje ho. *Má tě rád. Jeho další slovo bude určitě táta. *Pousměje se na Timothyho. * Určitě řekne "táta" První. Budu to s ní trénovat. I s tímhle prckem. *Slíbí mu. Přece Thonyho musí umět volat na oba dva svoje rodiče. Přikyvne. *Jo, půjdeme. *Vyleze z vody a rozděla ručník, kterým malého usuší, když ho na něj Timothy položí. Následně mu sundá tu plínku a dá mu jinou. Vše má tady, aby nemusela odbihat. Následně jej obleče a posadí. * Hezky hačej, ano? *Rychle se utře druhým ručníkem a přitom ho kontroluje, nechce, aby se mu ještě něco stalo. Následně přes sebe přetahne volnější šaty, ručníky dá na místo. Půjčila si je tady, tak je dá do koše, kam se dávají ty použité. Malého vezme zase do náruče a podívá se po Timothym. *Můžeme jít? *Zeptá se jej a pak se společně vydají do komnaty. *
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Lucien Auguste de Croy-Solre

Sat Jan 30, 2021 5:57 pm
*Párty je svým způsobem to poslední, na co měl dnes náladu. Potom, co Livia kamsi zmizela, seřval Easta, ale ulevilo mu to jen minimálně. Sedět v komnatě mu však taky napomáhalo, a tak si na plavky oblékl džíny, nazul tenisky a jen ležérně zapl košili. Přeci jen do vody už měl povoleno jít v rámci rehabilitace, jeden z mála sportů, co jeho žebra tolik nezatěžoval. Vlastně ani nedoufal, čeho návštěvou párty docílí, ale nikdo ho nemůže donutit se s nikým bavit. Vždycky může popadnout whisky a jen se opít, než vypadne zpátky do pokoje. Na ty prášky by sice alkohol neměl, ale poslední dobou nedělal vůbec nic z toho, co by měl.*
Ginny
Ginny
Posts : 726
Join date : 04. 01. 21

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Christophina Charlotte Meadows

Sat Jan 30, 2021 5:57 pm
*Dnes se konala párty u bazénu, a přestože na něco takového měla sotva náladu, rozhodla se tam jít. Upřímně se nijak moc nesnažila, vybrala první plavky, co jí přišly pod ruku a vzala šortky a černý top, který jí odkrýval část břicha a zad, ale osobně ho rozhodně nepovažovala za vyzývavý. Vlasy si stáhla do jednoduchého účesu s tím, že kdyby se chystala do vody, culík sváže do drdolu. Vezme si pohodlné sandálky, jelikož její noha, ačkoliv se hojí dobře, by podpatky zatím určitě nesnášela dobře. Zvolí jemný, ale především voděodolný makeup a vydá se k bazénu. V paláci se konečně začíná trochu orientovat. Dojde tak akorát načas, jako vždy dochvilná. Je zvláštní být na párty bez své obvyklé bandy spolužáků, díky kterým se na takových akcích zvykla cítit poměrně dobře ještě předtím, než přišel na řadu alkohol.* /Takže tady je třeba rozproudit to jinak./ *Přejde k provizornímu baru a přemýšlí, na čem tenhle večer pojede, míchání jí nedělalo dobře. Rozhodne se pro zlatou tequilu, vezme si i plátek pomeranče a trochu skořice, aby do sebe panáka kopla tak, jak se patří. Lehce se ušklíbne, ale povědomé teplo, které jí rozehřeje hrdlo a usadí se v žaludku to vyrovná. Nehodlá pít příliš, pak ztrácí zábrany, ale jeden či dva panáky na uklidnění jí přeci nic neudělají.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Xavier Wyaris Schreave

Sat Jan 30, 2021 6:00 pm
*Musel se vrátit z města, kde hledal Viu zase do paláce. Nechtěl, aby na něj jeho táta poslal ještě stráže a navíc tu má taky povinnosti.*/Pitomá akce, pitomá Selekce../*Nemá nejlepší náladu. Do toho ještě to s Aideen.. Má chuť zakempit na celý večer u baru, ale snaží se moc nepít. Na sobě má černé plavky a kromě toho jen bílou rozeplout košili. Je to patry u bazénu, tak co? Když dojde k vnitřnímu bazénu, moc se po výzdobě a ani holkách v plavkách moc nerozhlíží. Zvláště u toho druhého by se ještě pozastavil, ale teď jej více zaujme bar. Tam si sedne na jednu z barových stoliček a objedná si svou oblíbenou whisky.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Sat Jan 30, 2021 6:01 pm
*Její plány se nezměnili, pořád plánuje zítra odjet. Lidé, kteří jí vychovali se o ni nezajímají a ona je chápe, stačí že udělali to, co udělali. Je ráda, že je nevyhodili, protože je pořád má ráda a nechce, aby se jim něco stalo. Její pravá rodina se o ni moc nezajímá a ona je pořád vnímá jako ty královský. Navíc je tu Austin, ke kterému ani neví jak se má chovat,. Je to možná její bratr, ale v ghettu ji hodlal mučit, už tak jí řízl, což jí připomíná menší jizva, která ještě nestihla pořádně vyblednout, ale taky se jí omluvil a pomohl jí a Jacovi ven.. Snad jí party přivede na jiné myšlenky. Jelikož je tu ou bazénu, na sebe si vzala modré plavky, na kterých jsou zlaté ornamenty. Boty jsou taktéž ve zlaté barvě. Nehty má nalakované modře a její makeup je jen světlý. Co se týče šperků, v uších má jen dvě drobné náušnice. Před plavky si vzala ještě bílé šaty, aby nechodila po paláci jen tak, i když ani ty šaty toho moc nezakryjí. Jsou kratší a trochu průhledné. Vlasy má v takové.. culíku? Ano asi tak by to nazvala. Když dojde k bazénu, vezme si jeden koktejl, který jak pochopila by měl být nealkoholický a stoupne si trochu bokem.*

-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Kelaya Layana Collard

Sat Jan 30, 2021 6:08 pm
*Snad není párty, kterou by si nechala ujít. Sice v paláci akce nemá ráda, ale tohle by mohla být docela zábava, aspoň v to doufá. Na sebe si vzala červené plavky, možná docela vyzývavé, ale mohlo to být mnohem horší. Přes ně si vzala jen lehké bílé šaty, které toho zrovna moc nezakrývají a kdyby je neměla, asi by to vyšlo nastejno. Docela lituje, že se dneska nehodí mít lodičky, protože bez nich je docela malinká, což ji štve. Nehty si nalakovala červeně a oční stíny jsou zase světlé, v takové béžové barvě. Co se týče účesu tak se jedná o culík, který je ale z části spletený jako cop. Když dojde k bazénu, rovnou so vezme jedno Mojito.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Austin Perry Terrence

Sat Jan 30, 2021 6:17 pm
*Sice nijak neměl potřebu chodit na akci, ale po tom, co se odehrálo dneska přes chaty s jeho rodinou chce nějak dokázat, že tu opravdu zůstává a snaží se zapojit do rodinného dění. Na sobě má obyčejné džíny, pod kterými má plavky a rozepnutou mikinu. I tady do doprovázejí strážci a vzhledem k tomu, že jde o akci, tak je jich i o něco víc vzhledem k počtu lidí tady. Jako kdyby snad měl, jak někomu ublížit, když sotva dostane do ruky příborák. Tuší ale, že lidi tady budou z něj docela nervózní, takže se neplánuje zdržet dlouho. Jakmile k bazénu vejde, rozhlédne se po všem dění a uchechtne se, když uvidí svého bratra u baru. Vydá se k němu, protože jinak by se tu asi neměl s kým bavit.* Jak jinak než u alkoholu. *Poznamená pobaveně.* Mám si do příště připravit přednášku o nežádoucích vlivech alkoholu na lidský tělo jako správnej starší brácha? *Nadzvedne obočí a pak se rozhlédne po přítomných lidech.* Viu jste našli nebo ne?
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Nickaise W. Collard

Sat Jan 30, 2021 6:21 pm
*na minulé akci nebyl, protože plesy nejsou pro něj, ale párty si přeci nemůže nechat ujít. Nenechá si ujít žádnou párty. Na sobě má jen černé plavky a červenou košili, kteoru má rozepnutou. Je to dost výstřední člověk, takže si nenechá ujít příležitost, kdy se může ukázat. Jakmile dojde k bazénu, rozhlédne se a pak vydá k baru. Taková akce se přeci bez alkoholu neobejde. Objedná si jednu whisky a pak se jen začne rozhlížet kolem sebe, protože je tu přeci jen dost holek v plavkách, na který se dá koukat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Xavier Wyaris Schreave

Sat Jan 30, 2021 6:26 pm
*Sedí u baru a pije svou whisky a co je dost velké překvapení je, že tohle je jeho první kapka alkoholu za dnešek a to to byl vážně náročný den. Když se vedle něj objeví Austin povzdychne si.* Je to moje první sklenka, kupodivu. A myslím, že si to po dnešku zaslužím.* Pokrčí rameny a dopije ji. Hned barmana požádá o novou a s ní v ruce se otočí čelem k němu.*Tu jsem tuhle dával Aideen.. *Ušklíbne se.* Ale nic takového nechci, díky. A spíše by sis měl dát skleničku taky, abys přestal mít takový kecy a zvýšil sis odolnost proti alkoholu. Pořád si stojím za tvrzením, že naše babička, by vydržela déle střízlivá jak ty, žalostné. A vzhledem k tomu, že zůstáváš, tak se brzy naučíš pít taky. Aspoň bych měl někoho s kým bych se mohl líčit z kocoviny. *Aideen dává přednášky, když se opije, přece jen, je nemocná a měla by to brát zodpovědněji.* Nenašli. Kdyby se nekonalo tohle, ještě bych byl ve městě. *Řekne a podívá se zamračeně na stráže.* Běžte ke dveřím, hlídat to tu můžete i od tama. Nic se nestane a pokud vás to uklidní, kdyby náhodou, v což nevěřím, vezmu vinu na sebe. *Řekne jim a oni po tomhle vážně odejdou ke dveřím.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Maddie Tiffany Piotrowski

Sat Jan 30, 2021 6:34 pm
*Na dnešní akci se rozhodla vydat, protože se nejspíše nemůže celý svůj pobyt schovávat v komnatě s nosem zastrčeným v deníku. Ono do něj už po několika hodinách stejně není co psát, když už ani prachový částice nijak nemění své umístění. A i když volba týhle akce je pro někoho jako ona naprosto žalostná, i tak se s tím poprala. Na sebe si vzala černé plavky na jedno rameno v celku, které mají nahoře vcelku velký volán, který přidává docela aspoň vizuálně na objemu a podobně působící volné džíny. Tím pádem vypadá, že i něco malinko za pobyt tady přibrala, což nejspíše její snoubenec rád uvidí, i když opak je pravdou. Je pro ní až moc snadné před ním schovávat jídlo, takže i přes každodenní schůzky v kuchyni skoro nejí. Rameno, které plavky nezakrývají, má zakryté vlasy, aby nebylo vidět, jak je prakticky kost a kůže a takhle oblečená se vydá k bazénu. Naštěstí je tu pro ní docela dostatečné teplo. I tak se ale docela stydí, takže radši klopí pohled, aby se nemusela dívat na ostatní, od kterých očekává pohledy říkajíc jak je tlustá. Dojde až k baru, kde si, k podivu personálu, objedná jenom obyčejnou nekalorickou vodu. Jakmile si ale všimne vedle sebe Nicka, trochu ztuhne. Je divný vidět jeho dokonalou hruď, když ví, že ona vypadá strašně.* Ahoj. *Pípne nakonec na pozdrav, aby nepůsobila úplně nevychovaně a rukama obejme skleničku s vodou, kterou jí barman donese.*
Sponsored content

Vnitřní bazén - 7. ročník - Stránka 3 Empty Re: Vnitřní bazén - 7. ročník

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru