Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stará fontána

+7
Terka
LittlePrincess
13Lucky
AndyHoff
annie.16
-LF-
Admin
11 posters
Goto down
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Stará fontána - Stránka 7 Empty Fleur Marriott

Sat Aug 29, 2020 4:57 pm
*Dnes už mala za sebou návštevu knižnice a pláže stále premýšľala nad tým kam pôjde ďalej. Rozhodla sa ísť po uličkách a možno na niečo zaujímavé narazí.* /Čo tak bar?/ *Napadla ju myšlienka a začala nad ňou premýšľať.* /Možno je moc skoro./ *Zamyslela sa a v myšlienkach sa zastavila až pri starej fontáne. Sadla si na kraj a stále premýšľala kam ísť. Mala niekoľko ďalších typov. Rozmýšľala nad záhradami alebo útesmi.* /Možno maják by bol fajn. Čo tak si ísť zasurfovať? Nie dnes som už na pláži bola./ *V myšlienkach zašla až tak ďaleko, že nevnímala okolie. Sedela na fontáne zamyslena a bolo viac ako jasne, ze sa zachviľu strepe do tej fontány.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Stará fontána - Stránka 7 Empty Nathan O. de Croy-Solre

Sat Aug 29, 2020 5:06 pm
*Potom, co si splnil své povinnosti, má zase nějaký ten volný čas pro sebe.Palác si zatím moc neprošel, jenom občas vyrazil do zahrad a našel tam nějaké pěkné místo, kde se může odreagovat. Rozhodl se teda, že si tak nějak projde palác a někam se podívá. Pomalu se prochází až přijde k nějaké starší fontáně, na které sedí nějaká dívka. Nevidí ho, protože přišel z druhé strany a je potichu. Rozhodne se, že přijde blíž.* Pardon, neruším. *Ozve se, když si stoupne před ní. Podívá se na ni, a pak si uvědomí, že ji možná zná.* Nejsi ty Fleur? *Nejistě se jí zeptá s úsměvem na tváři.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Stará fontána - Stránka 7 Empty Fleur Marriott

Sat Aug 29, 2020 5:24 pm
*Prišla ku fontáne ani nevie ako. Sedela na kraji a rozmýšľala. Napadali ju všetky možné miesta kam by sa dalo ísť a nejak sa nesustredila na aktuálny moment. Keď sa pri nej niekto objavil rýchlo sa spametala* Nie nerušíte. *Usmeje sa keď však Povie jej meno prekvapene naňho pozrie* Áno, som to ja. Urobila som niečo? *Bola komorna takže ak niekedy niečo nebolo tak ako si prvá kasta priala mohla byť potrestana. Našťastie sa jej to nikdy nestalo ale aj tak sa bála ze sa jej to stať môže. Síce tu prácu nemala v láske nikdy no prísť o ňu nechcela. Teraz stala oproti človeku a pozerala naňho.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Stará fontána - Stránka 7 Empty Nathan O. de Croy-Solre

Sat Aug 29, 2020 5:32 pm
*Po tom, co prošel pár chodeb v paláci, se dostal až ke starší fontáně. Bylo to tam vážně hezké. Všiml si i dívky, který před ním seděla na okraji té fontány. Napadlo ho, že by mohl přijít blíž. Později v ní poznal Fleur, dívku které omylem napsal. Byla to vážně ona.* Ne, vůbec. *Ujistí ji, že nic neudělala špatně a dojde mu, že ona ho nejspíš nepoznala.* Jsem Nathan de Croy-Solre. *Představí se ji s úsměvem na tváři a doufá, že teď si vzpomene, kdo vlastně je. Možná by se ale ani nedivil, kdyby si ani tak nevzpomněla. Podívá se na ni a posadí se vedle ni na okraj fontány.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Stará fontána - Stránka 7 Empty Fleur Marriott

Sat Aug 29, 2020 5:41 pm
*Sedí zamyslena na fontáne a hneď ako niekto príde a osloví ju menom postaví sa a pozerá naňho. Keď sa však predstaví vydychne si.* No jasne. Korunný princ Belgicka. *Už vedela, kto to je. Bol to ten ktorý jej omylom napísal na Illeagram.* Rada ta vidím naživo. Predstavovala som si ta.. Inak. *Povedala s úsmevom a pozrela naňho.* V dobrom. *Upresnila a potom sa zasmiala. Hneď začala tykat keďže jej to dovolil cez správy.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Stará fontána - Stránka 7 Empty Nathan O. de Croy-Solre

Sat Aug 29, 2020 5:59 pm
*Přijde až k fontáně, kde pozná dívku, které omylem kdysi napsal. Když ho ona ale nepozná, hned se s úsměvem na tváři představí a potom si sedne vedle ní na okraj fontány. Když ho pozná a řekne mu, že si ho představovala jinak, zasměje se. Tykání mu vůbec nevadí, vždyť ji to i sám nabízel. Chvilku jen tak sedí, přemýšlí a nic neříká.* Jak se dneska máš? *Zeptá se a podívá se na ni. Nechce, aby tam seděli jen tak potichu, a tak se prostě řekne první, co ho napadne. Rozhlédne se kolem.* Je to tu pěkné. *Zhodnotí, nikdy předtím tady ještě nebyl.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Stará fontána - Stránka 7 Empty Fleur Marriott

Sat Aug 29, 2020 6:30 pm
*Keď sa pri nej objaví niekto s kým si písala vlastne sa aj poteší pretože vyriešil jej problém o tom kde pôjde a ako strávi svoj čas. Teraz sedia vedľa seba a snažia sa udržať konverzáciu pri živote.* No vlastne fajn. A co ty? *Usmeje sa a pozrie sa naňho.* To áno. Ja sem moc často nechodím ale ako mala som tu bola stále. *Povie mu a pozrie sa naňho.* Tak ako sa ti zatiaľ paci v Illey? *Spýta sa so záujmom a pozrie naňho.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Stará fontána - Stránka 7 Empty Nathan O. de Croy-Solre

Sat Aug 29, 2020 9:21 pm
*Přijde k nějaké fontánce a tam pozná sedící dívku. Představí se ji, protože ona ho nepoznala. Potom si k ní sedne a zeptá se ji, jak se má. Jen tak aby řeč nestála, nechce aby tam seděli jen tak potichu.* Mám se dobře. *S úsměvem ji odpoví na tu samou otázku. Potom se rozhlédne kolem a řekne, že je to tu pěkné. Myslí to vážně, ještě tady nikdy předtím nebyl a je rád, že objevil i toto místo v paláci.* Jo, je to tu hezké. *Usměje se a odpoví ji.* Když zrovna nemám nějaké povinnosti, tak si najdu čas a procházím se tady po paláci. Teda zatím jsem toho moc neviděl, ale líbí se mi tu. *Dodá k jeho odpovědi a podívá se na ni.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Stará fontána - Stránka 7 Empty Fleur Marriott

Sat Aug 29, 2020 9:27 pm
*Pozerá na Nathana a počúva ho.* No áno Illea je nádherná. *Povie nakoniec a pokračuje v rozhovore.* Možno si nevidel veľa miest ale aké sa ti zatiaľ páčilo najviac? *Usmeje sa a prezrie si ho.* Prečo si vlastne išiel do Illey. *Zasypala ho ďalšími otázkami a sledovala ho pričom počúvala jeho odpovede. Stretla už pár ľudí, niektorý tu boli kvôli zasnubeniu iný kvôli povinnostiam. Ona keby bola princezná nechodila by sem. Nie preto ze sa jej tu nepáči. Preto, že by sa jej jednoducho nechcelo.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Stará fontána - Stránka 7 Empty Nathan O. de Croy-Solre

Sat Aug 29, 2020 9:40 pm
*Zeptá se ji, jak se má a potom ji odpoví na tu stejnou otázku. Potom jí řekne, že se mu tu líbí. I když toho zatím moc teda neviděl, může číct, že je to tu pěkné. Když přišla další otázka, na chvilku se zamyslel. Vždyť toho moc tolik neviděl. Potom si ale vzpomněl.* Povedlo se mi najít skrytý vodopád. Tam to bylo pěkný. *Usměje se a znovu si vybaví ten vodopád. Otázka, proč šel do Illey, mu nedělá problém.* Reprezentovat Belgii a tak. Kvůli spojenectví. A třeba tady taky někoho poznám. *Pokrčí rameny a odpoví ji.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Stará fontána - Stránka 7 Empty Fleur Marriott

Sat Aug 29, 2020 9:50 pm
To áno. *Usmeje sa. Skrytý vodopád nasla ako mala. Dosť často utekala matke a len tak sa prechádzala. Akoby ho teraz videla naživo. Voda stekajúca po kameňoch. Kvapky do padali do jazierka pod ním. Ten kúzelný pohľad plný detskej predstavivosti ma v hlave doteraz.* Aha. Tak to ste tu väčšinou s rovnakým dôvodom. Stretla som pár ľudí a všetci majú rovnaký zámer. Teda na pár výnimiek. *Pokrči ramenami a pozrie naňho.* Potom sa jej však zatočí hlava a stratí balans. Prepadne dozadu a ocitne sa vo fontáne. Postaví sa a je celá mokrá. Začne sa smiať.* No, asi som veľmi šikovná.
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Stará fontána - Stránka 7 Empty Nathan O. de Croy-Solre

Sun Aug 30, 2020 4:38 pm
*Řekne jí, že se mu povedlo najít skrytý vodopád a že mu to přijde jako asi nejhezčí místo, které tady zatím objevil. Na její další otázku, proč přijel do Illey, ji hned odpoví a řekne ji pár nejdůležitějších důvodů. Všichni zahraniční hosté vlastně do Illey jezdí většinou za stejným účelem. Poslouchá ji a potom přikývne. Potom už jenom sleduje, jak ztratí rovnováhu a spadne rovnou do fontány. Hned si stoupne a podívá se na ni. Když ji ale uvidí se smát, začne se smát taky.* Stane se. *Stále se směje a podá ji ruku, aby ji pomohl se dostat ven, přes okraj fontány. Už je to druhá dívka, kterou viděl spadnout do vody za tak krátkou dobu co je v Illey.* Jsi v pohodě? *Zeptá se ji, když se uklidní a prohlédne si ji.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Stará fontána - Stránka 7 Empty Fleur Marriott

Mon Aug 31, 2020 12:10 pm
*Vlastne to bola celkom nuda no počúvala ho a odpovedala začala sa hupat a spadla do fontány. Hneď ako sa nadýchla sa začala smiať.* Asi som nejaký magnet na spadnutie z rôznych miest. * Zasmiala sa a pozrela naňho.* Áno, som. *Povedala a podarilo sa jej prestať smiať.* Vlastne to je celkom fajn osvieženie. Nechceš tiež? *Zasmeje sa a splechne naňho trochu vody. Nie veľa aby bol mokry skôr len na to aby ho presvedčila.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Stará fontána - Stránka 7 Empty Nathan O. de Croy-Solre

Mon Aug 31, 2020 12:45 pm
*Odpoví ji na pár jejich otázek ohledně toho, proč sem přijel a tak. Zatím tu není moc dlouho. Potom si ale všimne, že Fleur ztratila rovnováhu a spadne rovnou do fontány, společně s ní se začne smát. Zeptá se ji, jestli je v pohodě a když zjistí že jo, přikývne. Je jenom pořádně promočená. Podá ji ruku, aby ji mohl pomoct dostat se ven, ale místo toho na něj přiletí voda.*To určitě. *Taky se zasměje a nahne se dolů přes okraj fontány k vodě, aby ji to oplatil. Šplíchne na ni taky vodu, ale jí to je už nejspíš jedno, když už je celá mokrá.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Stará fontána - Stránka 7 Empty Fleur Marriott

Mon Aug 31, 2020 12:56 pm
*Keď spadne začne sa smiať. Následne jeho ruku ignoruje a namiesto toho ho trochu osplechne vodov. Momentálne jej bolo jedno, že je celá mokrá biela blúzka sa stavala takmer priesvitnou takže bola naozaj vďačná že nie je ako väčšina komorných a ze nosí podprsenku. Keď na ňu dopadne ďalšia časť vody zasmeje sa.* No ano, spliechat budeš ale to nie je fér keď som ja mokrá a ty nie. *Zasmeje sa a osplechne ho trochu viac. Následne si sadne na kraj fontány a snaží sa ukludnit. Keď sa jej to podarí usmeje sa.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Stará fontána - Stránka 7 Empty Nathan O. de Croy-Solre

Mon Aug 31, 2020 1:05 pm
*Nabídne ji ruku, aby ji mohl pomoct ven z fontány, ale když ji nepřijme a místo toho na něj šplíchne vodu, zasměje se. Do fontány ale vážně nepoleze, takže se jenom nakloní přes okraj a oplatí ji to. Ona už je stejně celá mokrá, takže jí to může být jedno. Znovu se zasměje, když mu na košili přistane další voda. Promočí mu to celou bílou košili. Zasměje se a když si Fleur sedne zpět na fontánku, udělá to stejné. Opře se lokty o kolena.*A takhle zahraniční hosti reprezentují svoji zemi. *Znovu se zasměje a podívá se na ni. I když je na nebi pár mraků, osvěžení to bylo příjemné.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Stará fontána - Stránka 7 Empty Fleur Marriott

Mon Aug 31, 2020 1:22 pm
*Ešte chvíľu sa navzájom spliechaju vodou. Ona si potom sadne a on urobí to isté. Obaja mali mokrý vrh. Ona bola síce mokrá celá ale v tomto momente jej to bolo naozaj jedno. Hlavne bolo, že boli pri fontáne, kde nikto nechodí ani jeden nechcel aby sa dostali niekde do novín. Nad jeho slovami sa musí zasmiať.* Tak ak sú všetci tam u vás taký fajn ako ty sťahujem sa. *Zasmiala sa a pozrela sa naňho.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Stará fontána - Stránka 7 Empty Nathan O. de Croy-Solre

Mon Aug 31, 2020 1:37 pm
*Po tom, co oba zůstali s mokrým oblečením si sedne vedle Fleur na kraj fontány a lokty se opře o kolena. Zasměje se. Nerad by se společně s ní dostal do novin, aby tohle viděli všichni. I když to byla sranda, jako reprezentován země to není to nejlepší.* Být tebou, neuspěchal bych to. *Znovu se zasměje. Přijde mu, že si s ní rozumí.* Všude jsou nějací protivní lidé. *Pokrčí rameny a podívá se na oblohu.* Ještě že neprší, byla by celkem zima. *Rozhodně by tady nechtěl mrznout v promočené košili.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Stará fontána - Stránka 7 Empty Fleur Marriott

Mon Aug 31, 2020 1:51 pm
*Asi pomaly začala ľutovať že si pred tým ako sem išla vypila dva poháre whisky. No prišlo jej, že nejak extra opitá nie je.* Protivný ľudia sú všade. *Pokrci ramenami a pozrie sa na oblohu spolu s ním. * No tak keby pršalo musela by som ta nejak zohriať ja. *Zasmeje sa.* Po prípade by si mi ako správny gentleman daroval mikinu. *Znova sa zasmeje. Možno práve začal pôsobiť alkohol. Kto vie ci by niečo takéto vypustila z úst bez neho.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Stará fontána - Stránka 7 Empty Nathan O. de Croy-Solre

Mon Aug 31, 2020 2:07 pm
*Sedne si vedle ní na okraj fontány a chvilku se jenom tak baví. Potom se podívá na nebe a řekne, že mají štěstí, že neprší. Když ji uslyší, zasměje se.* Kdybych měl u sebe mikinu, tak by byla hned tvoje. *Znovu se zasměje a odpoví ji. Rozhlédne se kolem sebe* Zdá se ale, že žádnou nemám. *Pokrčí se smíchem rameny a podívá se na ni. Stále jsou oba promočení.* Nechceš se jít převléct? *Zeptá se ji s úsměvem na tváři. Sice je celkem teplo, ale v promočeném oblečení může být zima i tak.* Nebo i mám donést moji mikinu? *Dodá ze srandy a zasměje se.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Stará fontána - Stránka 7 Empty Fleur Marriott

Mon Aug 31, 2020 2:15 pm
*Začnú sa rozprávať o tom, že je fajn počasie a ze si radi, že neprší.* No keďže na sebe nemáš mikinu ale len košeľu ktorá je tiež od vody, zvládnem to aj bez toho. *Zasmeje sa a pozrie sa naňho. Vlastne si až teraz poriadne prehliadla jeho oči. Chvíľu na ne pozerala.* No aj to je spôsob ako sa zbaviť otravnej komornej. *Zasmeje sa a následne sa postaví.* No celkom by ma zaujímala reakcia ľudí keď pôjdem pomedzi nich kompletne mokrá. *Zasmeje sa znova.*
Takuari Zimemo
Takuari Zimemo
Posts : 385
Join date : 25. 04. 20
Age : 19

Stará fontána - Stránka 7 Empty Nathan O. de Croy-Solre

Mon Aug 31, 2020 7:55 pm
*Prohodí pár slov o počasí a o tom, že je dobře, že neprší. Byla by akorát strašná zima v tom promočeném oblečení. Potom se jí zeptá, jestli se nechce jít převléct, aby ji nebyla zima. Vůbec ho nenapadlo, že by si to mohla vzít takhle.* Takhle jsem to vůbec nemyslel! *Taky se zasměje a potom dodá.* To mě ani nenapadlo. A hlavně ty nejsi vůbec otravná. *Podívá se na ni a usměje se. Když si stoupne, prohlédne si ji.* Jo, mokrá půjdeš tak jako tak. *Znovu se zasměje a postaví se před ní.* Já taky nejsem zrovna nejsušší. *Usměje se na ni a podívá se na svoji košili.*
DlhyPribeh.sk
DlhyPribeh.sk
Posts : 275
Join date : 12. 06. 20

Stará fontána - Stránka 7 Empty Fleur Marriott

Mon Aug 31, 2020 8:27 pm
*Zasmeje sa keď jej začne vysvetľovať, že to tak nemyslel. Len ho sleduje a stále sa smeje.* Som rada, že to hovoríš. *Usmeje sa a pozrie sa naňho. Musela uznať, že celá táto situácia bola nesmierne vtipná možno až trápna. No nevadilo jej to. Zistila, že Nathan je veľmi milý a pekný muž.* No nič. Začína sa stmievať a je mi trochu zima. Pôjdem sa prezliecť do niečoho suchého. Rada som ťa spoznala. *Usmeje sa a pozrie sa do jeho očí potom sa otočí dúfajúc, že ju cestou nikto neuvidí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Stará fontána - Stránka 7 Empty Charis Christine Dubois

Sat Sep 19, 2020 1:26 pm
*Většinou je zalezláve své komnatě, ale chce si zajít na čerstvý vzduch. Dneska se taky nejspíše ukáže na akci, kde bude na čerstvém vzduchu taky, ale ne sama. Nejspíše se tam bude muset začít s někým bavit. Nebo se prostě posadí k baru, kde si bude objednávat jednu sklenku whisky za druhou a kohokoliv, kdo na ni promluví jednoduše odpálkuje. Svoje bratry nechce otravovat. Mají snoubenky, se kterými by měli trávit čas. Zamíří do starší části paláce, kam moc lidí nechodí. Protože doufala, že nikoho nepotká nijak se ani nestrojila. Má na sobě obyčejné černé džíny a k tomu černou mikinu. Své hnědé vlasy má v ledabylem drdolu, že kterého se jí pár praminku už uvolnilo. Ví, že nedaleko je i Staré jezírko, ale zastaví se u Fontány. Sedne si na její okraj a dívá se do svého odrazu ve vodě. *
13Lucky
13Lucky
Posts : 274
Join date : 08. 01. 20
Age : 22
Location : The Magical Land of Not Giving a Fuck

Stará fontána - Stránka 7 Empty Isaac Reese MacKeena

Wed Sep 23, 2020 7:00 pm
*Posledných pár dní strávil na ošetrovni, pretože po dlhých mesiacoch kombinovania liekov a alkoholu, ho to dobehlo a jeho organizmus to nezvládol. Urobili mu preplach žalúdka, ale včera ho už pustili, takže sa konečne mohol vrátiť k povinnostiam kráľa, ktoré si na neho bohužiaľ počkali. To, že sa na papierovačky, diplomatické kecy a medzinárodné problémy vôbec nedokázal sústrediť, nebola žiadna novinka, keďže jeho myseľ napĺňali skôr problémy so živými bytosťami nachádzajúcimi sa v Illey. Vlastne táto nehoda nič nezmenila. Cestu k nelegálnym liekom proti bolesti si našiel tak či tak a alkoholu sa zatiaľ vyhýba, hoci mu to asi dlho nevydrží. On si totižto dokonale pamätá, čo sa stalo pred tým, ako skončil na ošetrovni. To, ako pobozkal Charis a nepriamo ju požiadal o ruku. Vlastne sa k nekonečnému množstvu výčitiek pridali ďalšie. Žiadna novinka. Kvôli tomu, ale že to s ním jeho svedomie ešte nevzdalo, tak sa rozhodol, že o svojom malom prešľape povie aj Stefanie. Musí za ňou niekedy prísť, ale zatiaľ na to ešte nenabral odvahu. Namiesto toho sa rozhodne svoj čas využiť omnohe lepšie. Vydá sa na nejaké opustené miesto v paláci, kde sa môže ukryť pred svetom a všetkými otravnými ľudmi. V ruke má svoju paličku, na sebe košeľu a nohavice a posledným doplnkom sú kruhy pod očami. Tie tam má ale už asi od jeho nehody na motorke. Nevie presne kam ide, ale nakoniec skončí v nejakej opustenej a starej časti paláca s fontánou. Vlastne tu už raz bol. Na fontánu alebo na spomienky viažúce sa k tomuto miestu však dlho nemyslí, pretože ho zaujme prítomnosť istej osoby, ktorej sa chcel vyhýbať. Tak navždy. Chvíľu sa na ňu len díva. Zamrznuto. Bez pohybu.* /A teraz by si mal odísť a tváriť sa, že si ju nevidel./ *Jeho nohy a celé jeho telo však zdravý rozum nepočúvnu a vydajú sa až k nej.* Ahoj, Char... *Začne, neisto sa na ňu pozrie a nevie, čo ďalej.* /Dlho sme sa nevideli. Památáš si na posledné skvelé stretnutie, pri ktorom som skoro zomrel? Alebo ťa pobozkal? Alebo ťa požiadal o nohu?/
Sponsored content

Stará fontána - Stránka 7 Empty Re: Stará fontána

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru