Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stará fontána

+7
Terka
LittlePrincess
13Lucky
AndyHoff
annie.16
-LF-
Admin
11 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Stará fontána - Stránka 10 Empty Angel Seraphina Schreave

Mon Dec 28, 2020 8:23 pm
*Už se dlouho nebyla podívat ve svém ateliéru, takže tam dnes zamířila. Chtěla pracovat na nějakých sochách, ale zjistila, že jí u toho dost překáží břicho. Směrem k vypoulenému bříšku se zamračí, protože s ním jednoduše na soše nic neudělá. Nechce jí tolik zkazit svojí neohrabaností. Kolíbavou chůzí se vydá pryč z ateliéru a nakonec to zakempí u nedaleké staré fontány. Musí se usmát, když si vzpomene, jak se tu poznala s Cassiusem.* /To jsem ještě těhotenský kalhoty nepotřebovala../ *Proběhne jí hlavou a u toho se pohladí po bříšku. Posadí se na okraj fontány a začne v aplikaci týkající se těhotenství studovat, co se s její holčičkou právě teď děje. Už se nemůže dočkat, až jí bude mít u sebe a bude si jí moct pochovat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Stará fontána - Stránka 10 Empty Cassius Aron Piotrowski

Mon Dec 28, 2020 8:30 pm
*Odpoledne udělal Angel palačinky jak ji slíbil v chatu, kam byl přidán. Hned poté co se s ní najedl ale ještě musel dodělat nějaké papíry. Teď už jsou všechny hotové a on se vydal hledat svou snoubenku. Na sobě má černý rifle a jednu z mála svých mikin, kterou mu ještě Angel neznarodnila. Prvně se staví u ní v komnatě, kde ji ale nenajde. V kuchyni kam zamíří hned poté taky není. Na chodbě narazí na jednu z jejich komornych a ta mu navrhne ať zkusí její ateliér. Úplně zapomněl, že vlastně mohla byt ještě tam. Zamíří směrem ke Staré fontáně, kde se poprvé potkali a kousek od které je právě ateliér jeho snoubenky. Nemusí jít nakonec až tak daleko, protože ji uvidí právě u této fontány, jak sedí na jejím okraji. * Dneska do ní už padat nebudeš doufám. *Usměje se na ni a přejde k ní blíže. Okamžitě si ukradne polibek a pohladí ji po bříšku, které je už viditelné. * Jak se mají moje dvě princezny? *Je nadšený, že dítě které Angel čeká bude holčička, bude mít dceru, která sice nemusí být podle DNA jeho ale on ji jako vlastní bere. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Stará fontána - Stránka 10 Empty Angel Seraphina Schreave

Mon Dec 28, 2020 8:43 pm
*Projíždí aplikace ohledně těhotenství, kterých má v mobilu spousty. Jako nejspíš každá prvorodička, i ona chce mít co nejvíce informací, aby si byla vším jistá. Během pročítání různých článků se najednou kousek od ní ozve hlas Cassiuse. Podívá se na něj a široce se usměje.* Neboj, dneska sedím pevně a navíc mam úplně jinak těžiště. *Pronese pobaveně odkazujíc na své břicho, které jí přijde obrovské. Oplatí mu polibek a usměje se, když jí pohladí po břiše.* Já se mám skvěle, když tě mam u sebe a ona to má určitě stejně. Myslím, že je nadšená taky z toho, že konečně začala čůrat. *Poznamená se smíchem.* Teď se jí vyvíjejí hlasivky a základy prvních zoubků. A vzhledem k tomu, že už má svaly a kosti dost patrný, tak sebou prý dost mele. Což já ucítím přibližně až za pět týdnů. *Převypráví mu rychle, co se dočetla, než přišel.* Co práce? Měl jsi jí hodně?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Stará fontána - Stránka 10 Empty Cassius Aron Piotrowski

Mon Dec 28, 2020 8:54 pm
*Potřeboval dodělat nějaký papíry, takže po společném jídle se na chvilku s Angel rozloučil. Teď už to má ale hotové a svou snoubenku hledá, protože s ní rád tráví čas. Nakonec ji uvidí na místě, kde se potkali poprvé. Musí ji trochu po píchnout, protože to jak spadla si pamatuje do teď. Sice se o ní předtím bál, ale ted na to vzpomíná s úsměvem. *Jen aby lásko. Ale tentokrát by ses návštěvě ošetřovné nevyhla. *Když ví, že je těhotná nedokázal by to nechat jen tak a prostě ji tam donesl i pres případné protesty. Políbí ji a pak pohladí její bříško. Zasměje se. * Ta se už určitě těší až tu bude s náma a bude mě ideálně moci počurat při přebalování.. *Řekne s úsměvem. */No s klukem by to bylo horší.. Díky Bohu, že je to holka. / Takže za měsíc a půl bychom té konečně mohli cítit kopat, jo? *Promluví k jejímu bříšku. *To bude zrovna Valentýn, tak hezky dárek pro rodiče , ne? *Potrese nad její otázkou hlavou. * Ne, jenom pár papírů
Většinu jsem udělal už předtím.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Stará fontána - Stránka 10 Empty Angel Seraphina Schreave

Mon Dec 28, 2020 9:08 pm
*Protočí očima při zmínění ošetřovny. To místo z celé duše nesnáší.* Neboj, nespadnu. A na ošetřovně už jsem strávila dost času. *Ušklíbne se nad vzpomínkou toho, jak tam posledně byla dlouho. Chápe to a je ráda, že její milovanou holčičku zachránili, ale i tak jí to místo štve. Pak ho se smíchem informuje o tom, jak se miminko vyvíjí a jeho poznámce se zasměje.* Tak to tě budu při každym přebalování natáčet, protože ten okamžik se musí zvěčnit. *Zazubí se na něj jako andílek. Pak se široce usměje, když Cassius promluví k jejímu bříšku a sleduje to s nadšením a láskou v očích.* Nojo, možná nás čeká Valentýn ve fotbalovém stylu. *Přikývne s úsměvem.* /To už budu paní Piotrowski./ *Proběhne jí hlavou. Hrozně se jí líbí, jak to zní a nemůže se toho dočkat.* Nebudeš chtít pomoct třeba zítra? Teď už nejsem ani v rizikových týdnech, takže se ani neopovažuj operovat s tim, že jsem těhotná a mam odpočívat. *Upozorní ho dopředu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Stará fontána - Stránka 10 Empty Cassius Aron Piotrowski

Mon Dec 28, 2020 9:19 pm
*Kdyby zase spadla na ošetřovnu by ji odešla ať už by chtěla nebo ne. Už minule vlastně když spadla těhotná byla a kdyby to věděl, dostal by ji tam i minule. *Jo, to jo.. *Omluvně se na ni pousměje. Nechtěl ji to připomínat. Pozorně posloucha, co je vlastně u jejich princezny nového. Vždycky rád slyší, co nového se u ní vyvinulo a jak na tom je. Teď , když zmíní čůrání začne se bát jak bude asi vypadat přebalování. *Že bys mě třeba uklidnila, že se to nestane lásko? *Zeptá se pobaveně a uchechtne se. *Ty jsi mi tedy podpora.. Ale až budeš prebalovat ty taoy to budu natáčet, třeba se to stane tobě. *Zazubi se na ni. Promluví k jejímu bříšku a zase ji po něm pohladí. * Koupím ji malinkej fotbalovej dres. *Slíbí jí. * Ale pořád jsi těhotná.. *Povzdechne si. * Dobře, když chceš můžeš mi pomoct, ale jen pár papírů. A když budeš třeba unavená, půjdeš si lehnout a necháš to na mě, dobře? *Kdyby s tím nesouhlasil, stejně by do něj Angel hucela tak dlouho, dokud bude neustoupil. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Stará fontána - Stránka 10 Empty Angel Seraphina Schreave

Mon Dec 28, 2020 10:21 pm
Jsem v pohodě. Vážně. *Ujistí ho, když si všimne jeho omluvného úsměvu a pak mu řekne, co se právě odehrává v jejím bříšku s jejich dcerou. Možná není pokrevně přímo Casse, ale ona ho vnímá jako tátu své dcery, takže na něj tak docela i nahlíží.* A dávat ti planou naději? To bys chtěl? Tak fajn. Určitě tě nikdy naše malá princezna nepočůrá ani nepozvrací. Je ti líp? *Zasměje se, protože sama se snažila o to, aby to moc uvěřitelně neznělo vzhledem k tomu, že je nepravděpodobné, že by se to nestalo a on se tomu vyhnul.* Fajn. Pak budeme mít oba dva super video, za který nás ta malá uškrtí, až bude velká.* Hlavně ať je ale v nějaký holčičí barvě a lidi nám z ní potom nedělají kluka. *Uchechtne se.* Neříkej. Já si nevšimla, když jsem nedokázala zapnout svoje normální kalhoty. *Popíchne ho po jeho slovech o tom, že je těhotná a pobaveně se u toho ušklíbne. Už nějakou chvíli potřebuje těhotenské oblečení, minimálně kalhoty, protože trička a mikiny zatím krade Cassovi, když se do nich pořád vejde.* Samozřejmě, zlato. Vždyť víš, že mezi mě a postel se nic nepostaví, když na to přijde. *Zazubí se na něj. Přeci jen jsou týdny, kdy je šíleně unavená a z postele jí nevytáhne absolutně nic.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Stará fontána - Stránka 10 Empty Cassius Aron Piotrowski

Mon Dec 28, 2020 10:55 pm
*Pousměje se a přikývne. Nechtěl jí připomenout nějaké špatné vzpomínky a proto je rád, že to vzala v pohodě. Pozorně poslouchá, co se teď děje s tou malou. Těší se, až tu bude. Možná ne pokrevně, ale.. je to jeho dcera. Doufá, že jednou budou mít třeba společně ještě jedno nebo dvě děti a až se tak stan, nebude mezi nimi dělat rozdíly.* Neřekla jsi to moc přesvědčivě, takže ani ne. *Uchechtne se.* Před naší komnatou bude pro jistotu stráž, aby nás nemoha v noci udusit polštářem za to. /A raději i pod našimi okny.. Kdyby si náhodou kvůli pomstě začala hrát na spidermana. Slíbí jí, že malé pořídí nějaký miminkovský dres pro fotbalistku. Někdo by to mohl bát jako vtip, ale on ví, že na Valentýna kromě nějaké květiny a dalšího dárku bude moci Angel čekat i tohle.* Nějaký růžový dres s kytičkama.. Ty jsou určitě hitem tohohle roku. *Jen když si představí, jak nějací fotbalisté v tomhle hrají a musí zadržovat smích.* Ty víš jak jsem to mysleeeel. *Protáhne to a uchechtne se. Pořád je Angel těhotná a tudíž by podle něj pořád měla odpočívat a je mu jedno, že je první trimestr pryč.* Abys nakonec posteli neslíbila, odkud nás smrt nerozdělí, jde vidět, e tvoje láska k ní je silná. *Popíchne jí. Pak si chytne za pak a skloní se k ní. Jejich rty dělí pár centimetrů a on se jí dívá do očí.* Ale já ji nenechám jen tak vyhrát. *Řekne a spojí jejich rty. Lehce jí i skousne spodní ret, když se odtahuje při potřebě kyslíku a zazubí se na ni.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Stará fontána - Stránka 10 Empty Angel Seraphina Schreave

Tue Dec 29, 2020 12:09 am
Protože to ani přesvědčivý být nemělo. Je minimální šance, že tě počůrání nebo poblinkání mine. *Pokrčí pobaveně rameny.* Jo, to nejspíš bude dobrý. *Pokýve hlavou a pak jí i pobaveně zatřese.* /Moje malá nevinná princeznička, která se ještě ani nenarodila a my z ní už děláme nájemnýho zabijáka./ Hitem tohohle roku možná ne, ale zkus vzít dva i rovnou v pánský velikosti. Bráškové budou mít radost. *Zazubí se jako andílek, když si představí své bratry v růžových dresech s kytičkama.* Vždyť jo. *Zasměje se, když to protáhne a pobaveně se na něj zakření. Když slyší o slibu posteli, hned se chystá namítnout, že její láska k němu je silnější, ale než to stihne, kouká mu zblízka do očí. Než se naděje, oplací mu polibek, který ale rozhodně netrvá tak dlouho, jak by si přála. Když jí zatáhne za ret, potichu vydechne a při jeho zazubení nespokojeně zamručí. Sama se rychle nadechne a pak ho sama políbí. Přeci jen díky těhotenství se jí nezvětšilo jen břicho a prsa, ale také chuť k sexu. Aspoň v některých týdnech a toho je jeden z nich. Takže s jedním polibkem se rozhodně nespokojí.* Neboj, vždycky vyhraješ. Miluju tě nejvíc, jak to jde. *Ujistí ho mezi jednotlivými polibky. Jednou rukou si hraje s jeho vlasy a tou druhou si přidržuje jeho obličej u toho svého.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Stará fontána - Stránka 10 Empty Cassius Aron Piotrowski

Tue Dec 29, 2020 12:19 am
*Uchechtne se.* No jo.. Ale ať už mě poblinká nebo počurá sebevíc, stejně ji budu i nadále milovat. Stejně jako její maminku. *Usměje se na ni.* Ale zase to možná bude dobrý v pubertě.. Když bude moc zlobit, pohrozíme, že to ukážeme jejím přátelům a bude. *Uchechtne se.*/A nebo když bude v moc mladým věku lítat za klukama.. Musím si pořídit pistol./ Dobře, ale tohle byl tvůj nápad, jasný? Ne žen jim řekneš opak, by mě uškrtili. Ty jsi těhotná a jejich sestra, to by si nedovolili. *Uchechtne se. Popíchne ji, že snad raději uzavře manželství s postelí, jak s ním, když slyší, jak láskyplně o ní mluví. Ane neplánuje to nechat jen tak. Takže se k ní skloní a políbí jí, dokonce ji i zatáhne za spodní ret a usměje se, když slyší, jak vzdychne. Trochu překvapeně jí ale oplatí další polibek. Přitáhne si ji k sobě ještě blíže.* A já miluju tebe. *Ujistí jí mezi polibky, se kterými se po chvilce přemístí na její krk a hned tam zanechá pár značek, aby všichni věděli, že tahle úžasná holka je jen jeho.* Nepůjdeme do komnaty? *Zašeptá tuto otázku u jejího ucha, pod které jí následně políbí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Stará fontána - Stránka 10 Empty Angel Seraphina Schreave

Tue Dec 29, 2020 12:31 am
*Šťastně se usměje, když slyší jeho slova a v očích jí svítí ta radost a láska, kterou právě teď cítí. S ním a spolu s jejich dcerou se cítí kompletní a ještě nikdy nebyla takhle šťastná.* Myslim, že nakonec budeme mít nejhodnější dítě na planetě. *Zasměje se po jeho nápadu, že budou tím videem nakonec hrozit, když bude zlobit.* Neboj, zrovna k tomuhle se i přiznam ráda. *Uchechtne se a nemůže se dočkat, až je v tom uvidí. Když jí pak políbí, rozhodně jí to nestačí, takže ho začne líbat sama a u toho mu řekne, že ho miluje daleko více než nějakou obyčejnou postel. K té má sice také blízko, ale rozhodně ne tolik. Trhaně vydechne, když jí začne líbat na krku a srdce se jí naprosto splašeně rozbuší, až má pocit, že jí za chvíli vyletí z hrudi.* Fajn, ale rychle. *Souhlasí nakonec, i když jí dá problém to vyslovit a nakonec ho chytne za ruku a co nejrychleji se rozejde směrem ke komnatě, aby to dokončili. Svého snoubence přitom doslova táhne za sebou a má co dělat, aby na něj rovnou na chodbě neskočila a nezačala ho svlíkat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Stará fontána - Stránka 10 Empty Cassius Aron Piotrowski

Tue Dec 29, 2020 12:42 am
Jo, raději bude to nejhodnější dítě, než aby se ztrapnila..*Usměje se pobaveně. Ale kdyby si jím tohle vážně podařilo zachytit, asi by to na škodu nebylo. Pak se baví o tom, jak jí pořídí dres jako pro fotbalistku, který bude růžový a bude na sobě mít i nějaké kytičky. Když si v tom představí Jace s Justicem, pobaveně mu cukají koutky, ale nechtěl by být terčem jejich hněvu, až by tohle dostali. A svou sestru by taky snad neuškrtili, ještě když je těhotná.* Dobře, ale pro jistotu bych jim to třeba poslal z Polska.. Než by tma stihli naštvaně přilítnout, už bychom stihli snad zdrhnout. *Uchechtne se. Popíchne jí, že si ještě vezme postel, když ji očividně tak miluje a nakonec si přivlastní její rty, aby ukázal, že nikoho jiného, než jeho si nevezme. Miluje ji a nehodlá se jí vzdát. Oplatí jí i polibek, do kterého následně vtáhne sama a polibky sjede až na krk. Líbí se mu jak na něj reaguje. Zeptá se, jestli nechce jít raději do komnaty a když ho začne doslova táhnout za sebou, uchechtne se a přidá do kroku, aby jí vůbec stačil a neskončili nakonec v nějakým salonku.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Stará fontána - Stránka 10 Empty Stará fontána - 7. ročník

Thu Dec 31, 2020 10:34 pm
Na konci hodně spletitých uliček lze nalézt i starou fontánu, která se ale nachází v méně využívané části paláce, takže se přestala využívat také. Romantické duše tady ale mohou nalézt perfektní útočiště a nechat se okouzlit jejím stářím.

Stará fontána - Stránka 10 Cd9014e5e6294e13877adc83d82d9a73
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Stará fontána - Stránka 10 Empty Stará fontána - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 4:39 pm
Na konci hodně spletitých uliček lze nalézt i starou fontánu, která se ale nachází v méně využívané části paláce, takže se přestala využívat také. Romantické duše tady ale mohou nalézt perfektní útočiště a nechat se okouzlit jejím stářím.


Stará fontána - Stránka 10 17407f477ad6fcd034b0461b74b54160
Sponsored content

Stará fontána - Stránka 10 Empty Re: Stará fontána

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru