Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedna z mnoha komnat paláce

+8
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
-LF-
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
Matthew Leonard Castel
Admin
12 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sat Jul 18, 2020 7:00 pm
*Řekne mu, že pokud se nebude kvůli pozornosti médií příjemně, řekne protože sama nechce riskovat, že by se kvůli jejímu stresu mělo něco stát dítěti. Snaží se být co nejvíce opatrná, to jde. I teď si dává na sebe dost pozor.*Za to neděkuj.*Usměje se na něj. Všimne si jeho pohledu a taky se podívá na své břicho, kde má položenou jednu ruku, ani neví o tom, že by ji tam dávala. Neubrání se tomu a její myšlenky zabloudí k jejímu nejstaršímu bratrovi.*Jo.. ale mě je to fakt jedno. Osmnáct let jsem mu dávala příležitosti, on na to kašlal.*Pokrčí rameny.*Osmnáct let jsme se kvůli tomu trápila a teď.. jsem konečně šťastná.*Neříká to jen tak, ale myslí to tak. Začnou se bavit o své svatbě, pozná, že tím chtěl Zayden odvést téma rozhovoru jinam a je za to upřímně ráda. Tohle je veselejší povídání. Uchechtne se.*Tak se skutečně moc omlouvám./Stejně nejsem tak krásná.. přehání./Asi tě o opaku nepřesvědčím, co? Stejně jak ty mě.*Ona si to o sobě nebude ani nadále myslet.*To zní skvěle. Je to takové naše místo. Jendou o tom třeba budeme vyprávět dětem. Když tě budu pořád otravovat s tím, že máš jako koníček pozorování koupajících se lidí, asi se budou ptát.*Zazubí se na něj jako andílek. Tohohle se Zayden nezbaví stejně jako ona přezdívek, které pro ni vymyslel on. Opaůtí mu polibek a když jí vjede rukou do vlasů, více se k němu přitiskne a pohladí ho po hrudi.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Zayden J. Collard

Sat Jul 18, 2020 11:05 pm
*nechce, aby se všechna pozornost médií upřela jen na ní. Měla by být co nejvíce v klidu a on ví, jaké média dokážou být. Řekne jí, aby mu dala vědět, kdyby toho na ní bylo moc a poté se na ní jen usměje. Pohled mu nevědomky padne na její břicho a usměje se. Dojde mu, nad čím Chrys přemýšlí a tak ji řekne, aby se tím nezabývala.* Jo, já vím..*zamumlá. Byl by rád, kdyby to mezi sebou ti dva urovnali. Ví, že Clavia to trápí a Chrysane taky, i když ne tolik, jako právě Clavia. Schválně změní téma, protože se chce taky bavit o něčem radostném, což je i jejich budoucí svatba.* Sakra, za to se neomouvej. *Napomene ji a uchechtne se.* Mě o opaku nepřesvědčíš. Ale já tebe jednou ano. *Řekne sebevědomým hlasem a zazubí se na ní. Protočí očima, když zmíní jeho "koníček"* není to můj koníček. Koukám jen na tebe, Brepto. To je můj koníček. *Opraví ji pobaveně. Už se smířil s tím, že toho se nezbaví. Stejně jako ona svojí přezdívky. Nebo více přezdívek. Poté ji políbí a vjede ji rukou do vlasů. Vydechne ji do rtů, když se k němu přitiskne a donutí ji lehnout si na záda, aby se mohl překulit nad ní, protože takhle je to rozhodně pohodlnější. Rukami se podpírá vedle jeji hlavy, aby na ní neležel celou váhou a polibky sjede přes čelist až na krk, kde ji zanechá několik značek.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sat Jul 18, 2020 11:19 pm
*Clavio jí nechybí. Nikdy se snad společně normálně nebavili, nepamatuje si to. Ani to s ním nemá chuť napravovat, proč taky? Co se stane, když to urovnají? Neví, co čekat. Nikdy se k sobě nechovali hezky, nebyli jako normální sourozenci, kdyby se o to pokusili, bylo by to poprvé, ani neví, proč to chtít a jestli to z to stojí. Jí jejich vztah trápil předtím, Claviovi byl ukradený, teď se akorát role prohodili. Není to kvůli tomu, že by cítila pocit zadostiučinění ke Claviovi, je jí to upřímně někde. Poté se začnou bavit o jejich svatbě, což je rozhodně příjemnější téma, co řešit, jak její bratr. Z legrace a ironie se mu teda omluví, že je podle něj hezká a uchechtne se.*Mně o opaku taky nepřesvědčíš a stejně jako ty věřím, že já tebe zase jednou o mé pravdě přesvědčím, takže..*Pokrčí nad tím rameny. Když zmíní vodopády, vzpomene si, že právě tam se poprvé potkali, je to takové jejich místo, pokud seto tak dá říct.*Toho se už nezbavíš, o tom jsme se nabili už několikrát.*Připomene mu s pobaveným úsměvem na tváři. Oplatí mu polibek a více se k němu přitiskne přitom mu i začne přejíždět rukou po hrudí. Za chvilku leží na zádech a lehce zakloní halvu, aby měl lepší přístup k jejímu krku. Spokojeně vydechne, když na něm cítí jeho rty, od kterých tam bude mít značky. Ty si už ani nemaskuje, jsou tam prakticky pořád, nemá to smysl. Ať si je klidně všichni vidí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Zayden J. Collard

Sat Jul 18, 2020 11:39 pm
*mrzí ho, jaký je vztah mezi Claviem a Chrysane. Podle něj jsou oba hrozní paličáci. Ale zná Chrysane a ví, že když má jednou dost, tak ji těžko přesvědčí o opaku. Je mu jasné, jak naštvaná na něj bude, pokud se opravdu stane to, na čem se domluvili s Navyou. Změní téma na jejich svatbu, což je rozhodně příjemnější. Když se mu omluví, pobaveně ji napomene, aby to nedělala.* Chrys mě nemůžeš přesvědčit o své pravdě. To není možný. Vždycky si to budu myslet. *řekne vážně. O tomhle ho nikdy Chrysane nepřesvědčí. Ani nechápe, jak ji to mohlo napadnout. Poté se začnou bavit o vodopádech, kde se potkali poprvé. Líbí se mu nápad, že by tam po svatbě mohli sami zajít. Brání se, protože jeho koníček je pozorování Chrysane, ne random lidi. Už je ale smířený s tím, že se tohohle nezbaví.* No jo.. stejně, jako ty se nezbavíš přezdívek. *Zazubí se na ní jako andílek.* Jen tak, aby ses cítila lépe, tak pro Cheynne jsem vymyslel Naštvanej Pudlík. *Oznámí ji a pobaveně mu zacukají koutky úst. Políbí ji a když se na něj více natiskne, položí ji na záda, protože takhle je to přeci jen pohodlnější. Polibky sjede přes její čelist až na krk, kde ji přibude dalších několik značek.* Miluju tě. *Zamumlá mezi polibky, načež vyhledá její ústa a spojí je v dalším polibku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sat Jul 18, 2020 11:51 pm
*Pokrčí lehce rameny.*To můžu říct taky. Nepřipadám si krásná.*Jsou prakticky oba dva ve stejné situaci. Když pak zmíní vodopád, neodolá popíchnutí a řekne mu o tom jeho "koníčku". Ráda ho tím provokuje, stejně jak on provokuje rád ji přezdívkami, které pro ni vymyslel. Je ráda, že mu to má aspoň čím oplácet. *Jo, to je mi jasný.*Uchechtne se.*Naštvanej pudlík? Chudák Cheynne.. Někdy jí tak musím říct.*Usměje se.*Jak tě to vůbec napadlo?*Nadzvedne obočí.*/Nejspíše se začali bavit o Ghostovi a ona ho nějak urazila nebo tak./*Popřemýšlí. Oplácí mu polibek, než si lehne na záda, tam zakloní hlavu a nechá ho ji líbat na krku a zanechávat tam značky, které budou viditelné několik dní, protože si je už ani nemaskuje. Na to, co si o tom myslí ostatní už kašle, Zaydena miluje, tak ať to klidně všichni vidí.*Já tebe taky.*Vydechne potichu. Prohloubí jejich polibek a vyhledá lem jeho trika, pod které vjede rukama. Chvilku ho jen tak hladí, než mu přetáhne tričko přes hlavu a odhodí někam do místnosti, upřímně se nestará kam. *
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Zayden J. Collard

Sun Jul 19, 2020 12:07 am
Ale jsi. *Namítne, i když ví, že jí teď o opaku nepřesvědčí. Protočí očima, když zmíní to, jak ji pozoroval tenkrát ve vodopádu a opraví ji, že jeho koníček není pozorování náhodných lidí, ale jí. Je mu jasné, že už se toho nezbaví. Smířil se s tím. Stejně jako ona se svými přezdívkami. Zmíní, že i pro Cheynne už jednu přezdívku má, na kterou je pyšný.* Určitě ji tak řekni. Miluje to.*jde poznat, že to myslí ironicky. Minule dala Cheynne dost jasně najevo, že ho za to nesnáší.* Říkala něco o tom, že je zodpovědná a dospělá, nebo co, tak jsem řekl, že to rozhodně není pravda a spíše se podobá naštvanýmu pudlovi. Nevím, jak mě to napadlo, ale líbí se mi to. *Odpoví ji na otázku a uchechtne se. Ani sám pořádně neví, jak k tomu došel a o čem se bavili, ale tuší, že to bylo něco takového. Donutí ji lehnout si na záda, protože je to pro oba pohodlnější a polibky sjede na její krk, kde ji zanechá několik nových značek. Mezi polibky zamumlá, že jí miluje a poté vyhledá svými rty ty její, aby je mohl spojit v dalším polibku. Když ho Chrysane prohloubí, jemně ji kousne do spodního rtu a zatahá za něj. Pomůže jí se sundáním jeho trika a nezůstává nijak pozadu a hned ji přetáhne přes hlavu její tílko. Poté se začne věnovat jejímu hrudníku, kde také zanechá několik značek.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Jul 19, 2020 12:22 am
*Potřese lehce hlavou. Ona si tak krásná nepřipadá a v tomhle ohledu prostě podle ní Zayden jen přehání. Ale chápe, že ho o své pravdě nepřesvědčí. Ještě aby si uvědomil i on, že on zase nepřesvědčí jí, že to co tvrdí je pravda. Když zmíní, že má pro Cheynne přezdívku, musí se nad tím pobaveně usmát. Neví, odkud na to přišel a její tip je, že se bavili o Zaydenově psu Ghostovi a Cheynne ho nějak urazila nebo tak a tak Zayden vymyslel tohle. Ale jak se zdá, tahle její teorie je mylná.*Jo, v nejbližší době to udělám.*Slíbí mu. Sama je zvědavá, jak se na to bude její budoucí švagrová tvářit.*/Už vím,čím provokovat i ji./*V duchu se nad tím musí šťastně usmívat.*Chudák Cheynne.*Uchechtne se.*Jsem zvědavá, jaké přezdívky vymyslíš pro naše děti, kromě brambůrků./Ho pak zadusí v noci polštářem.. Snad aspoň mě ušetří../*Ona s tím přece nebude mít nic společného. Poté co ji Zayden položí na záda vjede rukama pod jeho tričko a hladí ho po vypracované hrudi.*/Je dokonalý../*Mezi polibky zamumlá, že ho taky miluje. Moc dlouho to nevydrží a když jí skousne ret, potichu vzdychne a přetáhne mu tričko přes hlavu. Ani si to neuvědomí a je i ona bez tílka. Protože je to její pyžamo, pod ním nemá ani podprsenku. Sjede rukama po jho hrudi ale dotýká se ho jen lehce. Zastaví až u lemu jeho tepláků, za který zatahá a následně je stáhne a hodí někam pryč, stejně jako u trička ani teď se nezajímá, kde tento kousek oblečení skončil.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Zayden J. Collard

Sun Jul 19, 2020 9:13 am
*sám ani pořádně neví, jak ho napadla přezdívka pro Cheynne. Ví akorát, že ona říkala, jak je zodpovědná, a to rozhodně pravda není. Co s tím má společného pudl ale netuší. Ironicky řekne, že to Cheynne miluje a Chrysane ji tak určitě musí v nejbližší době říct.* To já taky. *Uchechtne se. Brambůrek mi prozatím stačí. Položí ji na záda a začne se věnovat jejímu krku. Mezi polibky řekne, že jí miluje a následně vyhledá její rty. Jemně ji skousne ret a zatahá za něj. Následně je jeho tričko pryč a chvíli poté i její pyžamo. Začne se věnovat jejímu hrudníku a prsům. Jednu bradavku ji prvně obkrouží jazykem a následně ji jemně skouksne. Pomůže jí sundat jeho tepláky a polibky sjede až k jejímu břichu, kde se zastaví a věnuje ji tam několik malých polibků. Následně stáhne její poslední kus oblečení, a to pyžamové šortky a prohlédne si ji. Tenhle pohled bude nadosmrti milovat, stejně jako ji.* Jsi překrásná. *Hlesne a políbí ji na klíční kost. Rukou ji sáhne do klína a začne ji dráždit na jejím citlivém vrcholku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Jul 19, 2020 10:09 am
*Je zvědavá, co vymyslí za přezdívky jejich dětem, když už teď má Brambůrek. Jen doufá, že až budou větší, jejich děti je neudusí v noc polštářem, teda aspoň ni, ona za to, co Zayden vymyslí nebude moci, bude v tom nevinně. Lehne si na záda a nechá se od něj laskat na prsou. Musí vzdychnout. Protože už je Zayden bez trička, rozhodně se mu vysvléct i druhou část oblečení - jeho tepláky. Usměje se na něj.*Ji dokonalý.*Natáhne se k němu a políbí ho několikrát na krk.Vzdychne, když ucítí jeho ruku na svém citlivém místě. Ale více touží po něčem jiném.*Nemuč mě..*Vzpomíná si, jak se na začátku provokovali, ohledně tohohle. Ale ani se jí to nechce znovu opakovat.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Zayden J. Collard

Sun Jul 19, 2020 1:00 pm
*položí ji na záda a přemístí se nad ní. Začne ji líbat na krku a poté, když už jsou oba bez trička, i na dekoltu a na prsou. Pomůže jí sundat jeho tepláky a polibky sjede k jejímu bříšku, kde se ukrývá ten malý brambůrek. Věnuje ji tam několik polibků, než ji stáhne i poslední kousek oblečení. Prohlédne si ji a řekne, že je překrásná. Spokojeně zavzdychá, když ucítí, jak se zmocnila jeho krku. Poté ji rukou sáhne do klína a začne se starat o její citlivý vrcholek. Usměje se po jejích slovech a ještě chvíli ji jen mučí, zatímco si začne stahovat druhou rukou boxerky, které někam odhodí. Momentálně je mu jedno kam. Stáhne ruku z jejího klína a poté už mu nebrání nic v tom, aby spojil jejich těla a začal do ní přirážet.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Jul 19, 2020 1:39 pm
*Nechá si od Zaydena vysvléct veškeré své oblečení a líbat se od něj po celém jejím těle. Miluje, když tohle dělá. Pak se sama zmocní rty jeho krku a zanechá mu tam pár značek. Stejně jak on, i ona si přece musí označkovat své území, ne? Je jen její a to by všechny ostatní holky měly pochopit.*/Jinak na ně vypustím Mickeyho s Raphaelem../*Vzdychne mu na krk, když jí začne dráždit na jejím citlivém vrcholku. Po chvilce ho požádá, aby ji už nemučil. Ještě před dvěma měsíci se takhle provokovali normálně. Pomůže mu sundat jeho boxery, chce, aby konečně spojil jejich těla v jedno, což se i stane. Najde jeho rty a občas ho políbí, mezitím, co mu boky vychází vstříc.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Zayden J. Collard

Sun Jul 19, 2020 5:37 pm
*svlékne ji prvně tílko a chvíli poté i šortky. Oboje někam jednoduše odhodí a nezajímá ho, kde jejich oblečení skončilo. Najdou ho potom. Líbá ji po celém těle a slastně vydechne, když se Chrysane zmocní jeho krku. Začne ji dráždit na jejím citlivém místečku a když ho požádá, aby ji nemučil, jen se usměje, ale pokračuje v tom i nadále. Ví, jak se ze začátku vzájemně mučili a ani teď ji to přeci nemůže udělat tak jednoduché. Jednou rukou si ale sám začne stahovat boxerky, protože i jeho se zmocňuje chtíč. Někam je odhodí a následně už konečně spojí jejich těla a zavzdychá přitom. Začne do jejího těla pomalu přirážet, ale postupně zrychluje. Opětuje ji všechny polibky, i když jsou jen krátké, protože ho příliš zaměstnává vzdychání jejího jména.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Jul 19, 2020 6:10 pm
*Udělá mu na krku taky pár značek, stejně jako on jí, chce si ho taky nějak označkovat, aby ostatní dívky věděly, že od něj mají dát ruce pryč, je jen její a vždycky už bude. Nikomu jinému ho už nedá a bude se o něj dělit jen s jejich dětmi. Nechce, aby ji tak moc mučil, chce, aby jejich těla spojil a schválně to neoddaloval.*/Vždyť tím mučí i sebe../*Nenechá se mučit moc dlouho, protože poté mu s velkou radostí pomůže stáhnout boxerky, aby mohl jejich těla spojit. Když se tak stane, spokojeně vydechne do jeho rtů. Vychází mu boky vstříc a sem tam si ukradne kratší polibek. Cítí čím dál více narůstající uspokojení, dokud nakonec nedosáhne vrcholu. Zasténá nahlas jeho jméno a pak se snaží uklidnit svůj dech a podívá se na něj se spokojeným a zamilovaným úsměvem.*Miluju tě.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Zayden J. Collard

Sun Jul 19, 2020 7:24 pm
*spokojeně vydechne, když mu označkuje krk tak, jako to udělal on ji. Musí si přeci navzájem označit zabrané území. Rozhodně nenechá nikoho, aby mu Chrysane vzal a nebude se o ní dělit. Ví, jak se dříve mučili a ani dnes ji to nechce udělat tak jednoduché. Mučí tím sice i sám sebe, ale co už. Nevydrží to moc dlouho a po chvíli jsou pryč i jeho boxerky. Spojí jejich těla a vzdychne přitom. Postupně zrychluje tempo a oplácí ji každý polibek, i když jsou jen krátké. Cítí, jak v něm narůstá uspokojení, které po chvíli exploduje a on vyvrcholí v stejnou chvíli jako Chrysane. Také zasténá její jméno a odhrne ji pár pramínků vlasů, které ji spadaly do obličeje.* Taky tě miluju. *Vtiskne ji jemný polibek a poté už rozpojí jejich těla. Lehne si na záda vedle ní a přítulí si ji k sobě. Poté se natáhne pro přikrývku, aby jim nebyla zima a přikryje je.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Chrysane Y. Martinelli

Sun Jul 19, 2020 7:40 pm
*Když spojí jejich těla, spokojeně vzdychne. Vychází mu boky vstříc a sem tam si ukradne nějaký ten polibek. Postupně cítí čím dál více narůstající uspokojení, dokud nedosáhne vrcholu, společně se Zaydenem. Nahlas zasténá jeho jméno a snaží se následně zklidnit svůj dech, který je trochu splašený. Zamilovaně se na něj usměje a řekne, že ho miluje. Oplatí mu polibek, který je docela jemný, na rozdíl od těch prvních. Přitulí se k němu, vtiskne mu lehký polibek na jeho hruď a položí tam hlavu.*Dobrou noc.*Zamumlá. Na více už dneska nemá. Takže prostě zavře oči a za chvilku usne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Cheynne H. Collard

Mon Jul 20, 2020 10:52 am
*Ani neví, že včera nějak usnula. Neuvědomuje si to. Teď jí akorát probudí světlo proudící z okna do pokoje. Na sobě má pyžamo, které se skládá z tepláků s obrázky malých želviček a černého trička s krátkými rukávy. Své světlé vlasy si nechala rozpuštěný, protože nesnáší spaní v culíku nebo drdolu. Rozlepí oči a rozhlédne se po komnatě. Jako vždy spala v malém klubíčku s koleny přitisklými k bradě. Přijde jí zvláštní, že se v noci neprobudila několikrát s křikem kvůli nočním můrám, jako všechny ostatní noci. Když v posteli uvidí i Remuse, trochu se lekne. Až pak si vzpomene, že u ní včera večer byl. Radši rychle vyklouzne z postele, protože jí to až moc vrací vzpomínky na Tobiase a posadí se do křesla před oknem, kterým je vidět do zahrad. V křesle si opět přitáhne kolena k bradě a sleduje zahrady před sebou.* /Klid, neni to Tobias. Nezdrogoval tě. Nic se včera v noci nestalo./ *Uklidňuje sama sebe v duchu.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Remus Amenhotep Nefercheprure-Waenre

Mon Jul 20, 2020 11:20 am
*Pomalu se ma posteli pohne, protoze ucutil, jak se mirne prohla matrace. Vubec mu tp v enhle moment neprijde divne, ze se v jeho posteli nejspis nekdo vyskytoval, ale probudilo jej to. Chvili jen lezi se zavrenyma ocima.* /Kurva... Kdo by lezl do moji postele, vudyt jsem nebyl v baru a hlava me neboli, ze bych snad chlastal. / *Polstar, ktery mel u sebe a evidetne jej obijmal celou noc odlozi nekam bokem na postel a otoci se na zada a teprve ted otebre rozespale oci. Civi do stropu, dokud se nekoukne jinam a jen se zarazi* /Fajn jsem v palaci, ale tohle neni zatracene oje komnata./ * Prudce vstane do sedu a rozklizi se kolem a az ted mu dojde, ze vlastne vcera vecer sel na polstarovou bitku k Chaynnne do jeji komnaty a to, co nejspis citil, nez se probudil musela byt ona. Procisne si sveho jezke na hlave prsty a nasledne si i promne oci.* Harp? *Promluvi ospalym a chraplavym hlasem a odkasle si.* Ja jsem ti tady asi jaksi vytuhl. *Rekne a potom ji najde pohledem. Tedy najde ji diky blondaty vlasum, ktere vidi v kresle.Vstane a pomalu k ni dojde. Ma na spbe kalhoty ze vcerejska, ale nema na sobe tricko. To si musel nejspis sundat, nez usnul.* /Ani nebim, kdy jsme sli spat... muselo to byt nejspis uz nekdy nad ranem./ *Prijde ke keslu a stoji ta nim a nkdyz se koukne dolu, vidi, Jak divka v krese sedi.* /Ze bych zase v noci neco podelal?/ Hej? je vsechno v pohode? *Zepta se ji starostlivym hlasem a nejak se nehne, aby ji to nebylo jeste vic neprijemne.* Mam odejit? Nechci, aby ses cirila nepohodlne ve sve vlastni komnate. * Rekne ji a je pripraveny najit sve triko a vysmahnout z komnaty Australske prinezny.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Cheynne H. Collard

Mon Jul 20, 2020 11:30 am
*Když se probudí a dojde jí, že vedle ní někdo leží, vyleze z postele. Vrátilo jí to až moc vzpomínek na poslední tři roky. Sedne si radši do křesla, kde s koleny přitaženými k bradě, sleduje z okna zahrady paláce. Vzpomene si, jak právě tam se poprvé setkala s Remusem. Střelí pohledem k posteli, když slyší nějaký prudší pohyb a sama sebou trochu škubne.* Reme? *Oplatí mu oslovení a po jeho konstatování přikývne. Nic na to neříká a jenom sklopí pohled. Pohled k němu zase zvedne až když uslyší jeho hlas kousek za sebou.* Ne, nemusíš odcházet. Já jenom.... to probuzení... mi přineslo zpátky plno nepříjemných vzpomínek. *Vysvětlí potichu a mírně nadzvedne koutky rtů.* Jestli ale chceš odejít, nedržim tě tu. *Ujistí ho, protože ho nechce nutit tady zůstávat.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Remus Amenhotep Nefercheprure-Waenre

Mon Jul 20, 2020 12:02 pm
*Kdyby jej neprobudil pohyb, ktery zpusobila matrace, asi by jeste spal, ale jeho prav tenhle nepatrny pohyb probudil a po zjisteni, ze vlastne neni ve sve komnate, ale jine se jen prudce posadi, nez mu dojde, ze vlastne predesly vecer zavital do komnaty Chaynne se kterou meli polstarovou valku a potom si asi povisdali a on tady musel nejspis usnout. Kdyr jej oslovi zkratku jeho jmna naduvedne jedno oboci.* Jsi druhy clovek na svete, kdo mi takhle rekl. * Tekne ji. Tahle mu jen rika Nefertiti jeho sestra. Pomalu dojde k jejimu kreslu, ale udrzuje vzdalenoszt, protoze vidi v jakem je rozpolozeni a nechce to nejak zhoesit a poslechne si jeji slova. Zajimalo by jej, co strasneho musela tahle divka prozit, ale nepta se.* Promin... Mel jsem se nejak sebrat a dosourat se do svy postele a tebe tak usetrit techle .... zlych vzpominek. *Rekne ji a potom jen zakrouti hlavou.* Ne. Nikam nejdu, protoze te nechci nechat ted amotnou, abys na to zle zase myslela Hrp. *Otoci se a sedne si na kraj postele, aby mezi nimi byla vzdalenost, protoze se tak treba ona bude citit klidnejsi.* Navic jsem stejne vcera tu bitku vyral. Chtelo by to snidani pro viteze. *Zazubi se a zase si zady lehne na postel a nohy ma stale na zemi.* Zajimalo by me jestli ten strazny na te chodbe porad je, nebo je tam nekdo jinej. Myslis, ze mu rekl, ze se po palaci pohybuje divny typek s polstarem? *Zepta se pobavene a potom se zaptr na posteli o lokry a nadzvedne tak svou horni polovinu tela a kouka na zadek kresla, kde sedi Chaynne.* Jsem polstarovy mandita. Treba na mou hlavu vypisou odmenu. *Uchechtne se pobavene.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Cheynne H. Collard

Mon Jul 20, 2020 12:18 pm
*Zarazí se, když vidí, že nadzvedl jedno obočí potom, jak ho oslovila.* Aa.. To je dobře, nebo špatně? *Zeptá se ho opatrně.* Promiň, jestli ti to vadí, nebudu ti tak říkat. *Omluví se hned nato a pak mu vysvětlí důvod svého rozpoložení.* Neomlouvej se. To je v pohodě. Popravdě tohle byla první noc, od mýho příjezdu sem, co jsem neměla noční můry, takže děkuju. *Pousměje se na něj. Když jí řekne, že tu chce zůstat, nadzvedne koutky ještě o něco víc. Tak nějak chtěla, aby zůstal. Při zmínce o snídani se zasměje.* Tak si jí uvař leda tak sám. Já bych podpálila palác. *Vařit zkoušela jenom párkrát a vždycky to dopadlo katastrofálně, takže od takového koníčku upustila a věnuje se jiným věcem.* Ale místo snídaně ti můžu nabídnout kompenzaci za modřinu, na který jsme se dohodli. *Pokrčí rameny.* Strážci se v noci mění každých pět hodin. Takže už tam bude jinej. *Poinformuje ho, protože krátce potom, co přijela a nebyla schopná vůbec spát si stopovala, kdy se strážci mění.* Zas tak moc si nefandi. *Zasměje se.* Kdo ví, kolik týpků s polštářem se po paláci pohybuje. /Než bydleli Zay a Chrys spolu, vsadim se, že jedním z nich byl i Zay../ *Proběhne jí hlavou myšlenka týkající se jeho bratra.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Remus Amenhotep Nefercheprure-Waenre

Mon Jul 20, 2020 9:28 pm
*Po jejich slovech jen zakrouti rychle hlavou.* Ne ne nevadi mi to, jen jsem si diky tomu vzpomnel na svou sestru, ktera mi takhle rika a ne rozhodne mi to nevadi. *Ujisti ji a nasledne se ji omluvi za to, ze nebyl vcera schopny jit se vyspat do sve vlastni postele v jeho komnate a unul u ni. Poslechne si jeji slova a ty mu vykouzli jemny usmev na rtech.* Tak aspon k necemu byla moje navsteva prosesna. *Zazubi se na ni a je upiimne ra, ze se diky jeho pritomnosti dobre vyspala. Jakmiele mu rekne, ze muze klidne odejit hned se rozhodne, ze nakonec zustane a nenecha ji zde samotnou v tomhle stavu v jakem je.* /Jeste by ji napadla nejaka blbost a ja bych sito do smrti vycital./ *Probleskne mu hlavou a sedne si tedy na postel a rekne ji, ze by si jako vitez cerejsi polstarove bitky zaslouzil nejakou odmenu a to treba snidane a nakloni hlavu na stanu.* Staci jen kyz ykouknes a odchytnes sluzebnou, aby nam snidani donesla sem. Nemusis se bat, ze bys podpalila palac. *Zazubi se na ni itezne a potom se na ni jen chvili kouka a nic nerika.* Nerad bych, aby to vypadalo, ze te do neceho chci nutit okay? Pokud se na to memntalne necitis a vis, ze ta pusa by ti spustila nejakou spatnou vzpominku, pak to nechme tak. *Rekne ji a opravdu by mu nejak nevadilo, kdyby tohle nepribehlo. Potom se jen pousmeje. Tenhle fakr o vymene strazi nevedel.* Pani.. Tohle jsem nevedel, ze se meni po peti hodinach. *Rekne ji a potom se uchechtne.* Fajn, takze nejsem jediny polstarovy bandita v palaci.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Cheynne H. Collard

Mon Jul 20, 2020 9:45 pm
*Zarazí se, když vidí jeho reakci na její oslovení, takže se ho na to hned zeptá.* Takže ti tak můžu říkat? *Ujistí se, protože nechce, aby mu to bylo nějak nepříjemný nebo tak a klidně mu bude řílat Remus. Pak přizná, že se po dlouhé době poprvé vyspala pořádně a neměla noční můry. Poprvè za dlouhé tři roky, protože ani během toho, co byla u rebelů a Tobiase toho moc nenaspala.* Užila jsem si to. Díky, že jsi se stavil a odreagoval mě. *Pousměje se na něj vděčně.* Taky pravda. *Přikývne a podle jeho slov taky udělá. Seskočí z křesla a dojde ke dveřím, kde odchytne komormou a požádá ji o dvě porce snídaně, která se podávala v jídelně pro všechny. Ví, že pokaždé toho plno zbyde a nechce personálu přidělávat větší starosti. Pak se vydá ke své posteli, kde se posadí kousek od Remuse do tureckého sedu a obejme jeden z polštářů.* Jedna pusa nikoho nezabila. *Zopakuje jeho včerejší slova a pokrčí u toho rameny. Pak polštář odloží stranou, natáhne se k němu a jemně ho políbí. U toho mu položí jednu ruku na tvář.* /Není to Tobias. Neni to on. Nic se ti nestane./ *Uklidňuje se v duchu. Když se pak o kousek odtáhne, podívá se mu do očí a usměje se.* Jsem v pohodě. *Ujistí ho.* Po pěti hodinách v noci. Přes den po osmi. *Podělí se s ním o to, co vypozorovala ohledně střídání stráží.* Ne, to rozhodně ne. *Zavrtí hlavou v okamžiku, kdy se ozve klepání na dveře. Vzápětí dovnitř vejde komorná, která nechá u postele vozík s dvěma talířema se snídaní, několika skleničkamk s různými nápoji a dva talířky se sladkým.* Snídaně vítězů. *Zazubí se na Remuse poté, co poděkuje komorné a ta odejde.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Remus Amenhotep Nefercheprure-Waenre

Mon Jul 20, 2020 10:48 pm
*Pousmeje se na ni, kdyz slysi jeji slova a zacne kyvat hlavou.* Jasne, klidne mi tak rikej. Vubec mi to nevadi. *Potvrdi ji. Je si jisty, ze ona to nebude myslet provokativnim stylem, jako jeho sestra, kdyz po nem neco chce, nebo na nej chce jen nekomu neco vykecat a ztrapnit jej. Posloucha jeji slova je skutecne rad, ze se diky tomu, ze u ni proste usnul ona vyspale dobre a usmeje se na ni.* Nemas vubec ac. Rad jsem byl tvym odreagovanim a zpusobem smichu ktery jsem vcera slysel nescetnekrat. Hezky se smejes a jsem rad, ze se mi povedlo tvuj roztomily smich slyset. *Rekne ji. Opravdu se smeje rozkosne a mezi jej, ze tenhle smich slychava asi jen malokdo. Mel by jej sylset kazdy v jejim okoli. Nasledne ji tekne, ze snidani vitezu nemusi varit ona sama, ale muze si pro ni nechat poslat sluzebnictvo a potom ji jen s usmevem sleduje pres rameno, kdyz jde Chaynne ke dverim a mluvi s jednou z komornych a potom jen sleduje, jak si dovka seda na postel kousek od nej do tureckeho sedu a tak ji napodobi a sam se natahne pro svuj polstar se kterym vcera v mnoci bloudil palacem, dokud nenasel jeji komnatu a napodobi ji.* Jo, presne tohle jsem ti psal. *Kyvne hlavou a nasledne uz sleduje, jak se Chaynne priblizi k nemu, natahne se a nasledne uciti jeji rty lehce natisteny na tech jeho a citi jeji dotek. Potlacuje nutkani, aby polibeni prodlouzil a sam chytil do svych dlani jeji sladky oblicejik, ale nechce udelat neco, co by ji vadilo a hlavne, co by ji treba dalo duvod k tomu, aby mu treba zacala neduverovat.* /Neudelje zadnou kravinu.../ *Kdyz se od nej ostahne, semkne rty k sobe, na kterych pred chvili jeste citil ty jeji a nakonec se usmeje.* Jsem rad, ze jsi v pohode. To je hlavni. *Mrkne na ni.* /Uz vim, ze sladsi pusu jsem nikdy nedostal... fajn mozna jako malej od mamky... kdyz mi byly tak tri a bylo mi to jedno... Potom uz to bylo trapny../ Jak tohle vis? Sledujes snad pravidelne vymeny strazcu v palaci, nebo tak? *Zepta se s pobavenim a potom uz slysi zaklepani a do komnaty vejde komorna. Popravde mu ani neojde, ze sedi v komnate Australske princezny na jeji posteli a navic bez tricka. Neresi to, protoze jeo oci vidi plny vozicek jidla.* To teda opravdu je snidane pro viteze. *Rekne a podiva se s jiskrickama v ocich na Chaynne a natahne se k voziku a vezme do rukou jeden talirek se snidani a da ji pred Chaynne a sam si pak vezme svuj.* Slysis to jidlo? jak rika hej Remusi... Snez me. *Pronese vyssim hlasem a potom se s chuti zakousne. Nasledne se po par spustech naahne pro hrnek s cernou kavou, kterou ma nejradeji.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Cheynne H. Collard

Tue Jul 21, 2020 12:33 pm
Dobře, Reme. *Usměje se na něj a když pak mluví o jejím smíchu, zrůžoví jí tváře.* S tebou je snazší se smát. *Přizná a u toho zčervená ještě o trochu víc. Pak už požádá komornou o snídani do komnaty a posadí se vedle Remuse na postel.* Přesně tak. *Potvrdí, že ho citovala a následně ho jemně políbí. U toho mu položí jednu dlaň na tvář a když se od něj po chvilce odtáhne, dlaň mu na tváři ještě pár vteřin nechá. Pak ho po tvári lehce pohladí, když dává ruku dolů. Pak už jim komorná doveze snídani a ona si od Remuse vezme jeden talířek. Není moc zvyklá snídat. Vlastně během pobytu u rebelů a Tobiase jedla jednou za dva dny.* Jo, křičí docela nahlas. *Odpoví mu pobaveně a pak začne pomalu uždibovat ze snídaně.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Remus Amenhotep Nefercheprure-Waenre

Tue Jul 21, 2020 9:24 pm
*Pousmeje se nad jejim oslovenim.* Dobre, Harp. * Potom se jen zamyslí.* Asi bych setaky mel naucit konecne tve prvni jmeno. Ty mi taky nerikas Amenhotepe. *Zauvazuje nahlas a koukne se na ni. Nasledne ji rekne, ze by se mela casteji smat, protoze, je skoda, ze jeji krasny smich slysi jen malo kdo, kdyz by jej mel slyst kazdy a jen se smichem zakrouti hlavou.* Se mnou je to snadne? Vzdyt jsem nic nedelal. Tvuj smich byl spontani a proto to bylo tak krasne. *Usmeje se a kdyz vidi, jak jeji tvare nabiraji na barve rude, koukne se na ni s nehou vocich, protoze mu to prijde rozkosne. Pak ji sleduje, jak somlouva s komornou snidani k ni do komnaty a nasledne se usadi na jeji posteli stejne, jako ona a potom uz jen zareagje, jak se k nemu divka priblizi a potom vnima dotek jeji ruky na sve tvari stejne intenzivne, jako vnima jeji rty a tech svych a potlacuje touhu polibek prodlouzit a sam chytit jeji krasny oblicejik do svych dlani a nelibat ji klidne nekolik hodin.* /Prave jsem polibil Andela./ *Kouka se na ni, kdyz se od nej odtahne a potom uz vejde do komnaty komorna s jejich snidani a on se nejdruve natahne pro jeji talir a poda jej Chaynne a nasledne si vezme svuj a pobavene placne, jak na nej ta snidane vla, aby ji snedl. Usmeje se, kdyz zase slysi jeji smich.* Libi se mi, jak hezky zvonivy mas msich. *Rekne ji, ne se zakousne do sve snidane a nasledne se napije cerne kavy. Zvyka sve jidlo a po ocku sleduje Chaynne.* To jidlo te nepokouse. Kousni si vic. *Rekne ji a on sam se zakousne do zarolovane palacinky, ale marmelada mu vytece z druhe strany a skonci tak na jeho hrudi, kalhotech a dokonce i na povleceni jeji prikryvky, ale dokonce dolitne az k Chaynne.. Rouzkaslle se.* To ta palacinka... Mel bych ji jit reklamovat! Ptomin. *Hned hleda nejake ubrousky, aby tu spoust aspon trochu setrel.* /Skvely... Ra si ze me dneska dela srandu a ona si ted musi myslet, ze jim jako prase./
Sponsored content

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 17 Empty Re: Jedna z mnoha komnat paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru