Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palácová pláž

+6
Tessie
annie.16
Taylorovidní zrzka
AndyHoff
-LF-
Admin
10 posters
Goto down
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová pláž - Stránka 10 Empty Austin Perry Terrence

Thu Feb 25, 2021 8:38 am
*Je rád za podporu od Xaviera a Nyneve, pomohlo mu to. I když asi pocit toho, že sem pořádně nezapadá, zůstal.* Soustřeď se na rovnováhu a nebudeš potřebovat nikoho na oživování. *Zasměje se, když zmíní zase Christophine a nebo Honey. Poradí mu, aby na ně myslel až potom, co bude po pas ve vodě, protože rozhodně nepotřebují vidět všechno. Nakonec musí Xaviera aspoň pohledem ocenit, když zvládne napodruhé nespadnout. Pak pomůže Nyneve na surf a zacukají mu koutky rtů, když slyší, jak se podceňuje.* Žije Xavier, přežiješ to i ty. *Ujistí jí a pak jí sleduje, jak se na surfu postaví, a nakonec jí popostrčí. A protože vidí, že má dobrý postoj, strčí do ní trochu víc, jak předtím do Xaviera.* Řekl bych, že Xavier má najednou silnou konkurenci. Abych náhodou dřív nezávodil s Vee než s tebou. *Zazubí se na Xaviera.* Moje jméno znamená skvělý a nádherný. *Uchechtne se a pak se podívá na Aideen, která je další na řadě.* Schválně jestli budeš stejně šikovná jako ukecaná. *Popíchne jí a pomůže jí na surf. Většinu času kouká na hladinu vody, aby věděl, jestli nemá očekávat nějakou vlnu nebo jestli se třeba nějak špatně nevyrovnává, aby jí mohl pomoct. Takže že je něco špatně mu dojde až později, když Aideen změní postoj.* Co…? *Ani nestihne tu otázku doříct, protože Aideen hned spadne do vody a ta se začne barvit do červena.* Doprdele, Aideen. *Odstrčí surf a zvedne jí rychle nad hladinu, aby se neutopila.* Aideen no tak, prober se. *Propleskne jí trochu po tvářích. Ale krev z její hlavy nepřestává téct, spíše naopak. Vyděšeně se podívá na Xaviera a Nyv a nakonec si Aideen vezme do náruče.* Navádějte k ošetřovně. *Kývne hlavou ke zbylým sourozencům. Sám tam ještě nebyl a zvlášť teď ve stresu pochybuje, že by tam trefil napoprvé a včas. A ignoruje přitom bolest hrudníku, která se zvětšuje tím, jak Aideen nese. Neměl by nosit nic těžkého, aby si nepotrhal čerstvě srostlé tkáně uvnitř, ale na to teď kašle, protože hlavní pro něj je, aby byla Aideen v pořádku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 10 Empty Xavier Wyaris Schreave

Thu Feb 25, 2021 10:18 am
Ehh.. Prostě Chris.. Christophine. Řekl jsem obě ty přezdívky, aby vaše mozečky pochopili, že myslím ji a ne nějakýho Chrise nebo tak. *Oplatí Aideen to popíchnutí.* Ale já se snažil i napoprvé. *Uchechtne se po radě Austina. Trochu více rozkročí nohy, když se na prkno postaví a světe div se, tentokrát nespadne. Doplave k Aideen, kterou popíchne ohledně toho, že se klidně vsadí, že za chvilku spadne, co se na to postaví.* To se teprve uvidí. *Podle něj pořád Aideen za chvilku z toho prkna spadne. Přece jeho nejmladší sestra nemůže být lepší, než on, ne?* To ne ne.. Budeš závodit se mnou. Normálně od teď budu intenzivně každý den trénovat. *Sice netuší, kde by na to vzal čas ještě se Selekcí a prací, ale pokusí se.* Dobrý no.. Vaše jména mají dobrý význam a pak jsem tu já, kterého jméno znamená "Nový dům".. /Proč mi to rodiče udělali?/ Měl jsem tě rád, Aideen.*Zakřičí na ni, když se jde postavit taky na prkno. Jak čekal, Aideen spadne, ale velkou radost u to neduněla, když uvidí tu krev. Vykulí oči a rychle plave směrem k ní a Austinovi.*Klidně ji vezmu. *Nabídne se. Austina nedávno napadl medvěd a s Aideen by na ošetřovnu došel. Naštěstí to není zase tak daleko. Nicméně se s ním ale dále nedohaduje a raději ho navádí na ošetřovnu. Jen doufá, že bude Aideen brzy v pořádku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 10 Empty Nyneve Mayla Lewitt

Thu Feb 25, 2021 10:18 am
Tak tohle mě docela dojímá. *Uchechtne se, když od Aideen slyší, že ona by byla lepší strašidlo a ocenila by ji více, než jejich bratry. Stoupne si na prkno a podruhé si vyslechne Austinovi pokyny. Sice si to zapamatovala už u Xaviera, ale po jistotu si je raději poslechne znovu. Nakonec to sjede úplně bez problémů a nadšeně se na všechny zazubí.* Nebude trvat dlouho a porazím tě. *Řekne přesvědčeně směrem k Austinovi.* Se uvidí. Vsadím se o jednu sklenku alkoholu, že ne. *Aideen by se měla vážně snažit, pokud chce, aby se napila. A prvně jí to skutečně je, teda než spadne. Prvně se chce vítězně usmát, ale pak si všimne té krve a zarazí se.*Do háje. *Zakleje a plave rychle k nim. Taky by jim ráda nabídla pomoc, ale není tak silná, Aideen by neunesla. Raději rychle vběhne na břeh a pomůže jim se dostat co nejrychleji na ošetřovnu. Teď si dost vyčítá, že ji nepřesvědčila, aby vážně zůstala na tom břehu. Nikdy nechtěla, aby se její sestře něco stalo.*
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Palácová pláž - Stránka 10 Empty Palácová pláž - 8. ročník

Sun Apr 18, 2021 5:03 pm
Tyhle prostory, které se nacházejí na venkovních pozemcích paláce, jsou poměrně novinkou. Nadkrytý prosklený komplex vznikl před dvěma lety z dálky působí spíše, jako ohromný skleník, ale zdání klame. Uvnitř se nachází velká písčitá pláž s velkou vodní plochou, Umělá sopka, která chrlí oheň každou hodinu, spousta umělých skalek, rostliny, palmy a přistroj na tvorbu umělých vln, kdyby si snad někdo toužil zasurfovat. Vnitřní teplota je vždy okolo třiceti stupňů a teplota vody se pohybuje kolem osmadvaceti stupňů. Střecha komplexu je zatahovací, takže když je slunečné počasí není zastřešení potřeba, ale za deštivých dnů se pláž zastřeší a nikomu nic nebrání v tom, aby i tak na pláži mohl pobývat.

Palácová pláž - Stránka 10 69b37e9a4b606a86d04ef8dede799df2
Sponsored content

Palácová pláž - Stránka 10 Empty Re: Palácová pláž

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru