Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Palácová pláž

+6
Tessie
annie.16
Taylorovidní zrzka
AndyHoff
-LF-
Admin
10 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Re: Palácová pláž

Sat Apr 04, 2020 11:33 am
Pátý ročník
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Kathika Canton

Sat May 09, 2020 3:46 pm
*Stejně jak včera i dneska měla ranní směnu, i když o něco delší. Teď kvůli tomu viru je docela zmatek. Strážci taky pomáhají, musí. Teď si ale skočila rychle do své komnaty, kde se převlékla do plavek, protože dostala chuť si jít zaplavat.*/Třeba tam potkám Wellse../*Ví, že miluje vodu a rád plave a dlouho ho neviděla, takže by byla ráda za to, kdyby na něj na pláži, kam zamíří, narazila. Ale bohužel zjistí, že je tady jen sama. Proto si sundá šaty, jen lehké, které si dala přes černé plavky, protože by se asi nehodilo, kdyby se tu poflakovala jen tak v plavkách po paláci. Rovnou vleze do vody, která ji docela probere. Ihned se potopí a pak zase vyplave. Začne plavat dále. Kdyby tu byl Wells, bylo by to ještě lepší, pro ni.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Wells J. Schreave

Sat May 09, 2020 3:57 pm
*Díky tomu viru se teď denně účastní nějaké porady. Docela se bojí toho, jaký průběh předvídají rádci. Jestli to bude tak, jak říkají, čeká je opravdu dost těžká doba. Po dnešní poradě, která trvala od sedmi ráno, se potřebuje nějak uvolnit. A taky vyspat, ale s tím chce vydržet až do večera, aby pak celou noc nestrašil po paláci. Rozhodne se vydat na palácovou pláž a tam si zaplavat. Jakmile se zbaví toho stresu a tak, plánuje se vydat za Kat, kterou už dlouho neviděl a chybí mu. Ví, že i strážci toho mají plno. Na sobě má kalhoty a košili a pod kalhoty má tmavě modré plavky. Jakmile dojde na pláž, oblečení hodí na nejbližší lehátko a zaměří se ma vodní plochu před sebou. Všimne si Kat, která se akorát vynoří z vody a na tváři se mu roztáhne široký úsměv.* Jsi ozbrojená i ve vodě, nebo tě můžu jít obejmout? *Zavolá na ní s pobavením v hlase, zatímco jde do vody a pak doplave až k ní.* Ahoj, zlato. *Pozdraví jí, když je konečně u ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Kathika Canton

Sat May 09, 2020 4:11 pm
*Dojde na pláž, kde si sundá šaty, které hodí na jedno z lehátek a začne plavat. Konečně se díky tomu uvolní, po celodenním stresu. Ale ještě lepší by to bylo, kdyby tu byl i Wells, kterého dlouho neviděla. Její přání se zanedlouho splní, když uslyší jeho hlas, otočí se a okamžitě se šťastně usměje, jen díky tomu, že ho vidí. Uchechtne se jeho popíchnutí.*Bohužel tu krásnou vodní pistolku jsem si nechala v pokoji. Sice jsem doufala, že tě potkám, ale nenapadlo mě ji vzít. Třeba příště.*Zavolá na něj a plave blíže k němu.*Ahoj.*Obejme ho okolo krku a přitiskne se blíže k němu. Okamžitě natiskne své rty na ty jeho.*Moc jsi mi chyběl.*Řekne, když se po chvilce odtáhne, aby mu viděla do očí a přitom má na tváři pořád ten úsměv.*Dneska jste měli dlouhou poradu, to kvůli tomu viru?*Zeptá se ho.*Kvůli tomu máme i delší směny. Vím, že se proto snažíte dělat, o nejvíce. Jen doufám, že to nějak zastavíme..*Povzdechne si. Hlavně se bojí o svou rodinu, která je venku. Pravidelně se s mámou spojuje a doufá, že kdyby se něco stalo, zavolala by kdykoliv, kladla jí to na srdce, když spolu mluvili včera.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Wells J. Schreave

Sat May 09, 2020 4:27 pm
*Dojde na pláž, kde nechá kalhoty a košili a pak se v plavkách vydá k vodě a u toho zavolá na Kat, kterou uvidí.* Zrovna bohužel bych nepoužil. *Zasměje se, protože mu rozhodně nevadí, že po něm nebude střílet z nějaké pistolky. Pak už doplave k ní a obejme jí nazpátek, přičemž si jí k sobě přivine co nejblíž.* Ty mě taky. *Vydechne potom, co jí oplatí polibek. Začne jí hladit jemně po zádech, protože moc dobře ví, že se jí to líbí a po její otázce přikývne.* Jo, bylo to kvůli viru. *Potvrdí a pohladí jí jednou rukou po tváři.* Taky doufám. Nejdřív musíme zjistit, odkud to pochází. Pracuje na tom třičtvrtě vědců v zemi. Vypadá to, že to někdo vytvořil uměle a poslal na palác. *Povzdychne si.* Zatim to ale nikomu neříkej. Nechceme vyvolávat paniku.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Kathika Canton

Sat May 09, 2020 4:47 pm
*Řekne že ozbrojená není a i na tu vodní pistolku zapomněla a nechala ji v komnatě. Uchechtne se.*Je mi jasné, že zrovna moc nelituješ, že jsem si ji nevzala.*Řekne pobaveně a pak mu plave naproti a okamžitě ho obejme a políbí. Protože to jí moc chybělo. Chybělo jí jeho objetí, jeho vůni, chuť je rtů. Když ji začne hladit po zádech, spokojeně zamručí a přitiskne se blíže k němu a sama ho začne hladit po hrudi. Zeptá se na poradu, o kteér ví, že trvala od sedmi hodin a skutečně dost dlouho. Hádá, že je to kvůli té nové situaci s virem, čehož se i upřímně obává. Když zjistí, že byl asi vytvořený uměle, lehce se zamračí.*Neboj, nikomu to neřeknu. Vím, že by lidi asi začali šílet a navzájem se obviňovat, kdo za to může a tak.. Ale nejdůležitější je, aby byli lidi v klidu.*Odmlčí se.*Pokud to bylo vytvořené uměle.. Myslíš, že by za to mohli rebelové?*Zeptá se ho.*Ale zase stěží říct, jestli na to mají vhodné prostředky a tak..*Zamyslí se nad tím a pak potřese hlavou.*Jak jsi se měl?*Odvede raději rozhovor jinam, aby se nebavili pořád o něčem ponurém.*Mimochodem, dočetla jsem tvou oblíbenou knížku. Moc se mi líbila, ale osobně u mě pořád vede Pýcha a Předsudek.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Wells J. Schreave

Sat May 09, 2020 5:08 pm
*Přikývne ohledně pistolky a nijak to už dál nekomentuje, protože to není potřeba. Pak už doplave k ní a pevně jí obejme a přitáhne si jí blízko k sobě. Začne jí hladit po zádech a na tváři se mu roztáhne široký úsměv, když slyší její spokojené zamručení. Krátce si opře bradu o její hlavu, když ho začne ona hladit po hrudi. Pak jí řekne o dnešní poradě, která byla jedna z nejdelších, co zažil.* Jo, přesně tak. Ale klidní dlouho nezůstanou, když jim nedáme nějaké další informace. Po zemi stoupá počet nakažených a jeden člověk už zemřel. Musíme dát dohromady nějaké prohlášení, ale to je spíše starost Sawyera a Wyatta. *Ti mají ve všem hlavní slovo.* Netuším. Do paláce se to dostalo během jejich útoku, ale ... něco mi na tom nesedí. Proč by to dělali? Proč by vypouštěli na zemi a vlastně celou zemi vir, když ví, že můžou onemocnět o oni? *Pokrčí letmo rameny, protože to nedává smysl a pochybuje, že rebelové mají tak skvělé vybavení. Vždyť jeho otec s rebely spolupracoval a v ghettu byl nesčetněkrát, takže by o nějaké laboratoři věděl.* Docela dobře, ale chyběla jsi mi. Jak ses měla ty? *Pousměje se na ní.* U mě zase vede Na větrné hůrce. *Zasměje se a pak si jí chytí pod zadkem a nadzvedne jí. Její nohy si omotá okolo pasu a pak zastrčí jí jeden pramínek vlasů za ucho.* Nějak nám usycháš, krásko. *Zazubí se na ní a bez nějaké další prodlevy se i s ní ponoří do vody. Nedělá mu problém najít ve vodě její rty, takže je vyhledá svými a políbí jí. Z vody se zase i s ní vynoří až po chvilce, ale od jejích rtů se neodtahuje.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Kathika Canton

Sat May 09, 2020 5:38 pm
*Spokojeně zamručí, když ji začne hladit po zádech a přitiskne se k němu co nejblíže. Když si opře Wells bradu o její hlavu, usměje se a čelem se opře zase ona o jeho hruď, kam ho i políbí. Když se dozví, že ten vir byl asi vytvořený uměle, překvapí jí to. Okamžitě jí napadnou rebelové.*Snad se to nějak vyřeší.. Určitě.*Snaží se být pozitivní.*Dostalo se to od paláce během jejich útoku.. to je pravda a důvod, proč si to vlastně myslím. Možná to bylo za účelem zničit královskou rodinu. A mysleli si, že se to dále nedostane. A mají na to třeba i lék, pro sebe a který nabídnou i ostatním lidem, takže ti pak k ním budou vzhlížet jako k zachráncům a nebudou mít jinou možnost, než je nechat vládnout, aby nezemřeli, nevím. Taky asi nemají moc dobré vybavení na vytvoření něčeho takového..*Pokrčí rameny.*Ale je to celý zvláštní.*Uzná.*Uvidíme, snad brzy dojdou na lék a nebudeme se tím ani muset moc zabývat.*Vydechne.*Jsem ráda, že ty jsi v pořádku.*Pohladí ho po tváři.*Taky jsi mi moc chyběl. Teď to bylo dost chaotický a já měla dost směn.*Nebyl prostě čas.*Půjdeš zítra na ten táborák? Já si ještě nejsem úplně jistá.*Kdyby tam byl, šla by určitě, ale pokud tam bude sama, neví, jestli by to mělo moc smysl Zasměje se spolu s ním a když ji zvedne a omotá okolo jeho pasu své nohy. Přitom mu dá ruce za krk, aby se mohla přidržovat. Když řekne, že vysychá, chce se zeptat, co s tím hodlá udělat, je pod vodou. Normálně pod vodou otevře oči a podívá se na něj. Potřese pobaveně hlavou. Oplatí mu polibek, který sama trochu prohloubí a to, že už jsou na vzduchu ani nijak moc nevnímá, protože se soustředí jen na jeho rty. Vjede mu přitom prsty do vlasů a pak se až odtáhne. Skoro udýchaná se odtáhne, ale jen o kousek. Je pořád kousek od jeho obličeje.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Wells J. Schreave

Sat May 09, 2020 6:10 pm
Jo, taky doufám. *Přikývne. Snaží se zůstat optimistický, ale vzhledem k tomu, co si denně vyslechne na poradách, se mu to až tak nedaří.* Možná. Uvidíme, co zjistí vědci. *Pokrčí rameny. Na jednu stranu se trochu bojí toho, co vědci zjistí a na druhou ví, že je to základ toho, aby se celý tenhle problém vyřešil. Má z toho prostě špatný pocit.* Jo, to je. *Přitaká a pak se na ní usměje.* Já jsem rád, že ty jsi v pořádku. *Pohladí jí lehce po tváři, protože ona je pro něj daleko důležitější než on sám a nepřežil by, kdyby se jí něco stalo.* Nejspíš jo. Když půjdeš ty. *Odpoví jí s úsměvem a čeká na její vyjádření. Bez ní ho už žádné akce nebaví a nevidí u nich důvod k přítomnosti. Stejně by tam jenom stál a koukal do blba. Pak už jí nadzvedne a omotá si její nohy okolo pasu. Všimne si, že jí už usychají vlasy, což se rozhodne napravit a i s ní se ponoří pod hladinu, kde jí políbí. Pousměje se do polibku, když ho ona prohloubí a po chvilce se vynoří, protože nechce ani jí a ani sebe utopit.* Tak moc tě miluju. *Vydechne, když se jí pak podívá do očí. Nedokázal by slovy vyjádřit, jak moc jí miluje.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Kathika Canton

Sat May 09, 2020 6:33 pm
*Přikývne.*Jo, uvidíme. Stejně, teď s tím nic moc nezmůžeme. Musíme počkat na to, co zjistí oni a co nám řeknou.*Přitaká na to a pak řekne, že je jen ráda, že se nestalo nic jemu. Bez něj by to nezvládla. Nezvládla by o něj přijít. Opře se lehce do jeho dlaně.*Snad se nám to vyhne. A i našim rodinám, co nejvíce.*Odmlčí se.*Bez tebe bych to prostě nezvládla.*Vydechne. Zeptá se, jestli půjde na Táborák.*Já zase půjdu, pokud půjdeš ty.*Uchechtne se.*Na akce chodím kvůli tobě.*Krátce ho políbí.*Ale klidně spolu můžeme strávit čas i v komnatě.*Pokrčí nad tím rameny.*A nebo se tam můžeme teda na chvilku stavit a pak teda odejít třeba do komnaty.*Laškovně mu přeběhne prsty po hrudi a mrkne na něj.*Jak chceš lásko.*Jí je jedno, kde spolu budou trávit čas, hlavně, že bude s ním. Nakonec se od něj nechá nadzvednout a omotá mu nohy okolo těla a následně se potopí a oplatí mu polibek, který více prohloubí.*Já tebe víc. I když se mě taky pokoušíš utopit.*Řekne škádlivě.*Mimochodem, zase bych potřebovala nějakou tvou košili. Z té, co jsi mi dal posledně už skoro zmizela tvoje vůně.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Wells J. Schreave

Sat May 09, 2020 9:35 pm
Přesně tak. *Přikývne a vážně doufá, že Kat bude v pořádku, protože jinak by to nezvládl. Už bez ní neumí žít.* Strážcům se teď bude zvedat i plat, takže o tvojí rodinu by mělo být postaráno. Ale kdyby něco, cokoliv, neboj se mi říct, dobře? *Pousměje se na ní, protože chce, aby se ona a její rodina měli co nejlépe.* A já zase bez tebe. *Pohladí jí po tváři a lehce políbí na čelo.* Hmmm. Těžká volba. *Zasměje se, když se začnou bavit o zítřejší akci.* Co se tam na chvíli stavit a pak se vypařit do komnaty? Nikdy jsem neměl opečenej marsmellow a chtěl bych ho zkusit. *Zasměje se a zamilovaně se na ní usměje, když mu prsty přeběhne po hrudi. Pak už jí nadzvedne a krátce se s ní ponoří pod vodu, kde jí políbí.* Nikdy bych tě neutopil, zlato. *Odfrkne si naoko uraženě, ale přitom mu cukají koutky rtů.* Můžeš si vzít tu, co mám tady. *Kývne hlavou k pláži.* A nebo... Můžeme jít rovnou do komnaty a můžeš mě tam mít osobně. *Navrhne jí a u toho zahýbe rychle obočím nahoru a dolu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Kathika Canton

Sat May 09, 2020 10:18 pm
*Nadzvedne obočí.*Budou zvedat plat? O tom jsem nevěděla.*Řekne upřímně.*Jo bude, ale i tak.. Nezabrání to tomu, že by se mohli nakazit a kdyby pořád nebyl lék..*Odmlčí se a potřese hlavou.*Budu prostě doufat, že to bude v pohodě, nad ničím jiným přemýšlet nechce.*Pousměje se, ale jen lehce.*Kdyby něco, řekla bych ti to, neboj. Vím, že by jsi se mi snažil pomoci, za což jsem ti moc vděčná.*Skloní se k němu, aby ho políbila. Ví, že by to nemusel vůbec dělat a že by se o ni prakticky nemusel vůbec zajímat a ani o její rodinu, ale on se zajímá a to pro ni znamená neskutečně moc. Pka se zeptá, jestli půjde na akci, na kterou sama půjde jen pokud, tam bude on. Bez něj to pro ni ztrácí smysl.*To zní skvěle.*Usměje se na něj a pak potřese nevěřícně hlavou.*Ale no tak.. Ty jsi jako neměl opečenej marsmellow? Ten jsme měla i já! *Řekne nevěřícně.*Tak to se bude muset napravit drahý. Je to to nejlepší, co si můžeš představit za sladkost. My jsme si je párkrát udělali. Vždycky jsme vzali nějakou sušenku, na to položili kousek čokolády a pak opečený marsmellow. Je to dokonalost. Zítra to zkusíš.*Její hlas nepřipouští námitky. Pohladí ho po hrudi a následně mu oplatí polibek a škádlivě řekne, že se ji pokouší utopit. Když vidí, jak se zatváří naoko uraženě, prstem ho dloubne do tváře.*Nenafukuj se.*uchechtne se.*Hmm..*Přejede mu prstem po hrudi.*To není zase tak těžké rozhodování. Jdeme do komnaty.*Zazubí se na něj a zároveň na něj mrkne.*Kdo bude první na břehu?*Zeptá se a ani nečeká na jeho reakci a rychle plave ke břehu. Prvně ji porazil a ona není ten typ člověka, který se po jedné porážce vzdá.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Wells J. Schreave

Sat May 09, 2020 10:34 pm
Jo, projednávalo se to dneska. Zítra by vám to měli oficiálně oznámit. *Pousměje se na ní a pak přikývne.* Jo, já vím. Ale lékařská péče může postup toho viru dost zdržet třeba do doby, než se lék najde. *Doufá, že to nebude potřeba, ale lepší nějaká jistota, než žádná.* Nemusíš mi být vděčná. Stačí, když toho využiješ, pokud bude potřeba. *Pohladí jí jemně po tváři a pak už se s ní začne bavit o zítřejší akci a on přizná, že nikdy neměl opečený marsmellow.* Ne, nikdy. *Zavrtí hlavou a u toho se zasměje.* Dobře, pokud si dáš se mnou. *Cvrkne jí jemně prstem do nosu a pak už jí pod vodou políbí a naoko uraženě si odfrkne, když ho obviní z pokusu o utopení. Po jejím dloubnutí se potichu uchechtne a schválně nafoukne tváře, takže vypadá jako křeček.* Já. *Zazubí se na ní, když se ho zeptá na závod a nechá jí malý náskok, než se vydá za ní. Moc dobře ví, že plave rychleji jak ona, takže se ke břehu i tak dostane jako první. S vítězným zazubením se na ní otočí.* Ale tady máš cenu útěchy. *Ukáže na sebe.* A pak si můžeš nechat i tu košili. *Zasměje se, vezme své věci a spolu s ní se vydá do komnaty, protože jí chce mít u sebe co nejblíž to jde.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Kathika Canton

Sat May 09, 2020 11:24 pm
*Překvapí jí, když zjistí, že strážci budou odteď mít vyšší plat. Ale samozřejmě mile. Bude tak moc své rodině posílat více peněz a budou se mít zase o něco víc, o což jí jde. Aby se její rodina měla co nejlépe. Ani by se nedivila, kdyby navýšení platů navrhl Wells, zná ho.*Kdyby něco, řekla bych ti to. Vím, že by jsi mi chtěl pomoct a jsem skutečně ráda.*Pohladí ho po tváři.*Ale jsem ti vděčná. A budu.*Nemusel by to pro ni dělat. Nikdo by to snad neudělal. Je za Wellse neskutečně ráda.*Kdyby tu bylo něco s čím bych ti mohla pomoct já, taky mi řekni, jasný? Stejně jak jsi tu pro mě ty, tak já jsem tu pro tebe./I když tu asi nebude tolik věcí, co bych pro něj mohla udělat.. Když jí řekne, že ještě nikdy neměl opékaná marsmellow, podiví se a ihned mu řekne, že to musí zítra skutečně zkusit. *Jistě, že si dám s tebou. Sama ti to připravím. *Takovou nabídku by si nemohla nechat ujít. Když si uraženě odfrkne, dloubne o prstem do tváře a když je nafoukne, uchechtne se.*Jsi jako přerostlý dítě.*Zhodnotí a uchechtne se znovu. Pak navrhne závod a ihned začne plavat pryč. Sice ji napoprvé porazil, ale ona není člověk, který by se po první porážce vzdával. Pořád bude doufat, že jej jednoho dne porazí. Když pak stejně doplave až po něm, povzdechne si.*Jednou, jednou tě porazím a je mi jedno, jak dlouho to bude trvat.*Sjede ho pohledem.*Hmm.. Tak, když je cena útěchy takováto, asi budu prohrávat schválně.*Natáhne na sebe šaty, které si sem vzala a pak se společně s ním vydá do jeho komnaty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Kathika Canton

Sat Jun 20, 2020 4:50 pm
*Směna jí dneska skončila. Chtěla si odpočinout, proto si krátce zdřímla u sebe v pokoji a až poté se rozhodla zajít si na palácovou pláž. */Tam jsem se s Wellsem taky už potkala../*Vzpomíná si na to. Minule odsouhlasila, že budou zase spolu, no, nepočítá, že to vydrží. Věří, že Eathen bude proti a pak i Wells, protože nebude chtít vyměnit ji a bratra. Čeká, že za ní jednou přijde a řekne jí to. Nebo jen napíše zprávu. Vlastně ho od té doby neviděla. Většinu času byla v práci, občas vzala i dvě směny. Předtím je brala, protože se snažila najít mámu Wellse, v čemž selhala, našel ji někdo jiný.*/Hlavní stejně je, že je v pořádku./*Ví, že i díky ní se podařilo najít lék na tem vir. Nicméně teď bere dvě měny kvůli tomu, aby jí to zaměstnalo Pak nemá čas moc přemýšlet nad tím, jak to všechno zvorala. Když zrovna není v práci, je buď u sebe v pokoji a nebo knihovně, odkud si půjčuje často knížky. Předtím, než si s Wellsem na knihy nevyměnili tipy, tolik nečetla, ale teď ji to chytlo. Dneska ale hned do ruky nevzala knihu, ale vzala na sebe černé dvoudílné plavky, přes které si přehodila červené šaty, vlasy si dala do drdolu a vydala se k vodě. Má s sebou i ručník, který natáhne na písek. Přece jen neodolala a má s sebou i tu knihu, ale tu teď odloží stranou a vejde do vody, která je jako vždycky velice příjemná.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Wells J. Schreave

Sat Jun 20, 2020 5:06 pm
*Ráno byl na jedné z mnoha porad a poté se vydal do města. Vlastně ani neví proč. Prostě jenom potřeboval pryč z paláce. Chvíli jen tak bezcílně bloumal ulicemi, ale pak ho to přestalo bavit, tak se odebral zpátky do paláce. Bojí se narazit na Kat. Sice souhlasila s tím, že jsou zase spolu, ale bojí se toho, jak to teď mezi nimi bude. Určitě to bude zvláštní a budou muset překonat počáteční "rozpaky" a přenést se přes to, co se stalo. Sice má spíše chuť ležet v posteli a koukat do stropu, ale doufá, že plavání by ho mohlo odreagovat. Proto si pod oblečení oblíkne černé obyčejné plavky a vydá se na palácovou pláž. S ručníkem se neobtěžuje. Popravdě ho spíše zapomněl v komnatě a nechtěl se pro něj vracet, takže si řekl, že to zvládne bez něj. Když přichází k pláži, akorát vzpomíná na to, co všechno s Kat zažili. Třeba jak moc se jí na něm líbila náušnice, kterou má dneska v uchu. Jakmile vkročí na písek, všimne si ženské postavy, která vchází do vody nedaleko něj. Hned pozná, že jde o Kathiku. Přejde o kousek blíž k ní a o trochu nadzvedne koutky rtů.* Myslíš, že dneska bys mě porazila? *Zeptá se jí s mírným pobavením v hlase a vzpomene si na to, jak jí pokaždé porazil.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Kathika Canton

Sat Jun 20, 2020 5:19 pm
*Většinu dní se schovává ve své komnatě a nebo knihovně. Minule souhlasila, že bude s Wellsem zase chodit, ale počítá s tím, že to po chvilce vzdá, kvůli svému bratrovi, který bude proti.*/Určitě bude.. Fakt mě nesnáší a když budu s Wellsem, Eathen se s ním určitě nebude bavit. A bude chtít, abych ho opustila, protože to pro Wellse bude lepší./*Skutečně nevěří, že by s ní ještě někdy byl šťastný. Ani neví, jestli se přes to někdy sama přenese, protože se cítí hrozně. A vyčítá si to. Každý den, každou vteřinu. Když nebyla v paláci.. Bylo to o něco lepší. Taky jí ho všechno akorát připomíná a je to ještě horší. I když je u sebe v pokoji vzpomíná, jak na její posteli spali společně. Jak si vždycky na paní kradla jeho košile, které voněly po něm. Dojde na pláž, kde položí na zem ručník i s knihou a přes hlavu si přetáhne šaty. V nich se koupat přece nebude. Zrovna vstoupí do vody když se za ní ozve hlas, který pozná bezpečně kdykoliv. */Nechceš ho vidět a proto schválně chodíš na místa, kde je nejčastěji../*Zanadává si v duchu.*Nemyslím. Jsi moc dobrý. Asi tě neporazím nikdy.*Řekne upřímně, co si myslí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Wells J. Schreave

Sat Jun 20, 2020 7:22 pm
*Dojde na pláž s tím, že plavání by mu mohlo pomoct s odreagováním se, ale jakmile tam dojde, zjistí, že je zde přítomný důvod zmatku v jeho hlavě. Sjede jí rychlým pohledem a poté jí připomene, jak spolu několikrát závodili, přičemž on pokaždé vyhrál.* Nemyslím jsi. Dlouho jsem už netrénoval. *Poškrábe se na zátylku a pak k ní dojde a pousměje se na ní.* Jak se máš? *Snaží se s ní zavést normální konverzaci. Přeci jen...pokud jsou opravdu zase spolu, nemělo by jim tohle dělat zas takový problém.* Slyšel jsem, že si bereš hrozně moc směn... Měla by sis odpočinout. *Podívá se na ní starostlivě.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Kathika Canton

Sat Jun 20, 2020 7:32 pm
*Když sem přijde Wells v duchu zanadává. Myslela si, že za pár dní, co se dají zase dohromady jí řekne, že s tím jeho bratr nesouhlasí a nechce se s ním po tom bavit a oni se rozejdou. Ale ono pořád nic. Upřímně si nedokáže představit, že by teď měli mít normální vztah. Nemyslí si, že by ho porazila, i když dlouho netrénoval. Pokrčí nad tím rameny.*Co jsem viděla, pár dní bez tréninku ti nemohlo uškodit.*Nechce se jí dneska soutěžit. Dojde do vody, která je jako vždycky moc příjemná. Spokojeně přivře oči.*Docela dobře.*Pokusí se na něj pousmát se.*Co ty?*Oplatí mu u stejnou otázku.*/Je to divný.. strašně divný./Jenom přehání. Občas vezmu dvě, občas jen jednu.. Ale to dělá většina strážců. Je nás teď nedostatek. Mnoho z nich chytlo virus a pořád se s ním léčí, i když je lék. Není to hned, trvá to.*Vysvětlí mu svou výmluvu. Je to taky pravda.*Nemusíš si o mě dělat starosti, jsem v pořádku.*Snaží se i více spát, ne že by s jí to moc dařilo.. Ale přece jen o něco lépe vypadá.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Wells J. Schreave

Sat Jun 20, 2020 8:05 pm
*Lehce nadzvedne koutky rtů po jejích slovech.* Dobře, tak bych vyhrál. *Pronese pobaveně, snažíc se trochu mezi nimi prolomit ledy a pak se jí zeptá, jak se má, přičemž se vydá vedle ní do vody.* Jde to. Eathen už nemá známky viru, takže ho propustili z ošetřovny. A máma je zatím taky v pořádku. *To jsou asi nejlepší věci, co se za poslední dny staly. Jinak pořád pokračují ničící každodenní debaty s rádci a miliarda papírů. Pak se jí zeptá na to množství směn, co si bere. Má o ní strach. Nechce, aby se nějak nepřepracovala.* Jo, to je pravda. Ale snad se to všechno urychlí. Všichni dělají co můžou. Jsou o tom skoro všechny porady. *Pokrčí jedním ramenem a pak udělá pár kroků hlouběji do vody a ponoří se od ní po ramena. Na chvilku slastně zavře oči a pak se na ní zase podívá.* Dělám si starosti. Nechci, aby se ti něco stalo. *Pousměje se na ní.* Kdyby to bylo naopak, taky by ses o mě bála. *Ví, že se jí nelíbilo ani to, kolik měli porad, když všechno to šílenství začalo.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Kathika Canton

Sat Jun 20, 2020 8:22 pm
*Viděla ho několikrát plavat a ví, že je ve výborné kondici. Proto nepochybuje, že by vyhrál nad ní i dneska. I když pár dní netrénoval. Ona nebyla lepší nikdy a taky dlouho neplavala. Neměla by oproti němu šanci. Odpoví mu, že se má celkem dobře. Nechce se jí mu vyprávět, jak si pořád vyčítá to, co udělala jemu. Jak mu ublížila Ví, že by jí Wells říkal, že si nemá co vyčítat, že je to jeho chyba, protože ji požádal o ruku. Takže je těchto dohadů raději ušetří.*Jsem ráda, že jsou v pořádku. Hlavně, že se tvoje máma našla. Nakonec jsme my strážci pěkně selhali. Co jsem slyšela, to tvůj táta si všiml těch dveří za skříní, de byla tajná místnost, nebo co./Ani jako strážkyně za nic moc nestojím../Jo, taky doufám, že se to všechno o něco více uklidní..*Bohužel pro ni nebude pak mít takovou dobrou výmluvu jako že si bere směny navíc, protože je málo strážců. Sama zavře oči a užívá si vodu. Přitom mu řekne, že si o ni nemusí dělat starosti, zvládá to.*Nic se mi nestane. Vážně. Beru si dvě směny jen občas. Jinak mám jen jednu denně, jako vždycky.*Pokrčí rameny.*Jo, to je pravda.*Uzná tiše. Nelíbilo sejí ani za mák, kolik toho Wells na začátku toho viru měl. Ví, že i teď je stále dost porad. A bojí se o něj. Nechce, aby se mu něco ještě dalšího stalo.*/Stačilo, že jsem mu podělala život já../
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Wells J. Schreave

Sat Jun 20, 2020 9:35 pm
*Vidí na ní, že si to pořád vyčítá. Pořádně se na něj za celou dobu, co tu vedle ní stojí, nepodívala.* Taky jsem to slyšel. Ale každý děláme chyby. To strážci ten dům objevili a šli se do něj podívat. Byla to spolupráce. *Pokrčí jedním ramenem.* Hlavní je, že se našla naživu a v pořádku. A že je v pořádku i to dítě. *Pořád nechápe, jak to, že budou mít jeho rodiče dítě ještě skoro ve čtyřiceti. A on bude mít malého sourozence ve svých dvaceti. To už by to taky mohlo být jeho dítě. Bude to divný a ví, že Eathen to moc dobře nebral.* Mělo by. Do dvou týdnů bysme měli být z nejhoršího venku. Okolní země do měsíce. Aspoň podle odhadů. *Pokrčí jedním ramenem a pak dojde hlouběji do vody a ponoří se po ramena.* Dávej na sebe pozor, dobře? *Stáhne starostlivě obočí a pak se na ní podívá a povzdychne.* Nemysli si, že se na tebe vykašlu. Nevykašlu a nepošlu tě k vodě. Pokud chceš v našem vztahu pokračovat ty a pokud tu ty zůstáváš, tak já taky. Nezpochybňuj mojí lásku k tobě, prosím. Je to jediná věc, kterou jsem si jistý. *Sleduje její obličej a výraz jeho obličeje i tón jeho hlasu svědčí o tom, že mluví upřímně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Kathika Canton

Sat Jun 20, 2020 9:51 pm
*Poznamená, že strážci moc nepomohli. Nebýt jeho otce, možná by se ani jeho máma z té místnosti nedostala.*I tak. Moji kolegové by měli dávat více pozor.*Pokrčí lehce rameny.*To je to hlavní. *Přikývne.*Asi je ještě brzo na to, aby jsi věděl, jestli budeš mít bratříčka a nebo sestřičku, co?*Zeptá se, když zmíní to dítě, které princezna Charity čeká. Doufá, že brzy to nějak dopadne a vrátí se do normálu. Nelíbí se jí, jak se přepíná Wells. To, že i ona bere dvě směny místo jedné je jí jedno.*/Já nic neznamenám. On je důležitější./Snad jsou ty odhady správné.*Vydechne. Pak zase přikývne.*Dávám. *Nedělá nic tak moc nebezpečného. A na vir, kdyby se jím náhodou nakazila je už lék a rebelové jsou teď klidní.*/Snad to vydrží co nejdéle../*Má pořád zavřené oči a užívá si vod. Až Wellsova další slova ji donutí je otevřít a ve vodě si stoupnout. Skoro ani nedosahuje na ze, protože jsou docela v hloubce. Chvilku se na něj dívá a pak polkne a sklopí zrak. Jen na to přikývne.*/Kvůli mě se nepřestaneš bavit s vlastním bratrem./*Nedovolí mu, aby o něj přišel jen kvůli ní. Počítá tím že Eathen se s ním nebude chtít bavit a pokud se po tom s ní nerozejde on, udělá to ona.*Asi už půjde z vody..*Řekne a vydá se směrem ke břehu, kde se natáhne na ručník a vezme do rukou knihu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Arowen Beavers

Tue Jun 23, 2020 11:50 am
*Už jí z paláce hrabe. A má tak akorát nervy na všechny palácový. Její syn je mezi nakaženými stejně jako plno dalších rebelů a palác polovině z nich ještě nedal vakcínu. Ale nemocní členové královský rodiny a zahraniční hosti už jsou v pořádku a po paláci se klidně pohybují. Má sto chutí rozmlátit hlavu všem Schreave a pak rovnou i sobě, že byla tak hloupá a na to spojenectví přistoupila. Vevnitř měla pocit, že to na ní tak akorát padá a ten luxus tam jí všechno tohle akorát připomínal, takže se vydala ven. Konkrétně na palácovou pláž, protože ta jí přijde nejvíc normální a běžná, když pomineme to, že je to pláž uprostřed palácových pozemků. Na sobě má černý džíny a černý tílko, jak je u ní běžné a pod oblečením má dvoudílné plavky. Jakmile ale dojde na pláž, oblečení si ještě nesundá. Sundá si jenom boty, aby mohla cítit písek pod nohama a po chvilce se posadí do písku, kolena si přitáhne k hlavě a sleduje vodní plochu před sebou.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Rory I. Beavers

Tue Jun 23, 2020 12:15 pm
*Nejraději by odsud s celou jeho rodinou vypadl a nikdy se sem už nevrátil, maximálně v podobě útoku, které mu docela chybí. Nedokáže jen tak běžně chodit po chodbách mezi lidmi, které nenávidí. Teď byl ještě za synem na ošetřovně, přičemž teď míří za svou manželkou na pláž, kam jak zjistil šla. Na sobě má černé rifle, které vypadají už docela obnošeně, černou mikinu a ještě má na sobě plavky, přičemž růžové vlasy má sepnuté v culíku. Když dojde na pláž, hned pohledem vyhledá Arowen, za kterou okamžitě zamíří. Posadí se za ní a rukama jí obejme kolem břicha, přičemž obličej zaboří do jejích vlasů.* Jsi tu už dlouho? *Zeptá se jí a u toho se rozhlédne kolem sebe. * Nechápu na co jim tolik vymožeností je. Peníze daj do všeho zbytečného a tam, kde je to potřeba... Na to kašlou. *Za vrčí potichu a radši u toho zavrtí hlavou, aby se uklidnil. *
Sponsored content

Palácová pláž - Stránka 4 Empty Re: Palácová pláž

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru