Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedna z mnoha komnat paláce

+8
† PsYcHoPaTiC †
AndyHoff
annie.16
-LF-
LittlePrincess
Taylorovidní zrzka
Matthew Leonard Castel
Admin
12 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Kasey T. Schreave

Tue Mar 10, 2020 5:57 pm
*Už se s ním dále nedohaduje a jen s úsměvem zavrtí hlavou. Pka řekne, že od něj chce prvně slyšet všechno v angličtině a pak případně ve španělštině, protože ještě není tak dobrá, aby mu vše rozuměla a ještě mu odsouhlasí něco, čeho by litovala. Třeba zatancování na stole někde na plese. Pak se ale už navzájem věnují líbání krku toho druhého a ona i ucítí jeho prsty pod její podprsenkou. Ještě před týdnem by ho asi okřikla, ale teď jí to nevadí a chce to. Chce, aby ji jí zbavil.Sama mu sundá tepláky a musí se pobaveně usmát, když jí sám ještě rychle, dalo by se říct nedočkavě, pomůže sundat. Jí zbývají jen kalhotky a jemu jen boxerky. Na jeho otázku, jestli to vážně chce a ví, že mohou přestat přikývne. Chce to a ví, že to dělat nemusí,ale ona chce. Pokud ale nechce on, taky jej nebude nutit. Na odpověď se k němu nakloní, aby o mohla políbit a přitom ho hladí po hrudníku a pomalu jede i níž. Ucítí jeho ruku pod svými kalhotkami a když ji štípne skousne si lehce ret. Ani nestihne nějak zareagovat a i tahle část oblečení je pryč. Zasténá, když ji tam začne zasypávat polibky a občas i zapojí jazyk. Tohle se jí skutečně hodně líbí. Když vidí, jak se snaží zbavit i svých boxerek, trochu se nadzvedne, takže teď spíše klečí , kolena na posteli nad ním. Sama mu s nimi pomůže a stáhne je a přitom se snaží nečervenat.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Bastien R. Martinelli

Tue Mar 10, 2020 7:12 pm
*Sám neví jestli by byl schopný toho jí něco takového říct, ale u nemá cenu aby nad tím přemýšlel i on sám. Poté se ale rozhovor změní v něco víc pro něj zajímavějšího a to už na mluvení nemá čas, protože má moc práce s prozkoumáváním jejího krku. A taky se spokjeným vzdycháním. Prsty pod její podprsenkou jí tam kreslí kruhy a všemožné obrazce, které snad zná. Poté tak nenápadně zabloudí k jejímu rozepínání a hned jak má pryč tepláky, jí sundá i podprsenku. Zase ji kontroluje, jelikož chce aby s ejí to vše líbilo a nechce dělat něco, co se jí libit nebude, ale když řekne, že je to v pořádku, pokračuje dál. Užívá si každý dotyk na hrudi od ní a jde to na něm i vidět. Docela nedočkavě ji sundá kalhotky a poté se k ní skloní tak, aby měl hlavu v jejím klínu, kam ji začne sypat polibky a zapojí i jazyk. Poté je prostě strašně nedočkavý, protože přece jen je to dlouhá diba, co nebyl v takové blízkosti s Kasey nahý. Vlastně s kýmkoliv, protože se drží a je věrný jen a jen Kasey. Když už má dole i boxerky, odhodí je někam do pryč a pobaveně mrkne na Kasey, jelikož by htěl aby se začala červenat, protože je to jedna z vlastností, kterou na ní miluje. Jedna z mnoho. Následně si taky sám klekne, ale s tím rozdílem, že ji jemně shodí do leže. věnuje ji jeden dlouhý polibek, načež po ní hodí teda ještě jeden pohled, jestli je to v pořádku, než spojí jejich těla.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Kasey T. Schreave

Tue Mar 10, 2020 7:53 pm
*Je spokojená s tím, kam se dostal jejich rozhovor a nechává se od něj líbat na krku a sama s líbáním jeho krku není pozadu. Líbí se jí jak na to reaguje. Jemu sundá tepláky a sama mu nebrání v tom aby ji sundal podprsenku. Nevadí ji to a chce to jak ho o tom sama Ujisti. Líbí se jí ale jak je opatrný a stará se o ní. Hladí jej po hrudi a jede i trochu dolů. Za chvilku už má pryč kalhotky a on ji začne pokládat polibky a občas zapojí i jazyk. Sundá mu boxerky, sama je docela nedočkavá, stejně jako on. Vidí jak na ni mrkne a pobaveně se usměje. *Tentokrát se nebudu červenat, drahý. *Ujisti jej. Nechá se položit na postel a oplatí mu polibek. Jen jemně Přikývne na znamení že jejich těla může spojit a když tak udělá tak nějak čeká, že to nebude příjemné, protože i když to pro ni poprvé není má pocit, jakoby bylo. Ale nic nepříjemného na tom není a ona spokojene vzdychne. *
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Bastien R. Martinelli

Thu Mar 12, 2020 4:39 pm
*Tohle je pro něj rozhodně lepší než mluvení, přece jen tohle mu jde lépe než mluvení. A prozkoumávání krků je přece jen začátek toho, co ho baví nejvíc. I přesto vše je na KAsey opatrný a dává na ni pozor, i když jeho polibky jsou hladové a rozhodně ne úplně nežné. Když jí sundá kalhotky a hlavu položí do klína, usmívá se u toho, i když to na samozřejmě nevidí. Když se zase narovná, jazykem si přejede přes rty a už si sundává boxerky, protože je tolik nedočkavý, že by tím nedočkáním mohl i prasknout.* Ale mě to nebude vadit, když jo. Klidně se červenej. *Opět na ni mrkne a už ji položí na postel a čeká tak nějak na její souhlas, přičemž když přikývne, usměje se na ni a jejich těla spojí. Nejprve s začne pohybovat pomalu, ale potom tempo zrychlí až se mu na čele objeví neptarné kapičky potu. Ccelou dobu se na Kasey usmívá a semtam se sehne proto, aby ji si mohl ukrást nějaký ten polibek. Když cítí, že už přijde jeho vrchol, napne se a spokojeně vydechne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Kasey T. Schreave

Thu Mar 12, 2020 4:50 pm
*Cítí, že jeho polibky jsou skutečně hladové, ale nevadí jí to a oplácí mu je. Je takhle spokojená a sama to chce. Taky je docela nedočkavá, i když ne jak on, když vidí, jak rychle si sundává boxerky. Má chuť poznamenat, že nikam neuteče, ale místo toho mu musí říct, že se nebude červenat. Když na ni zase mrkne, její tváře se trochu začervenají, i když nechce. Lehne si na postel a dá mu tichý souhlas. Když jejich těla konečně spojí, spokojeně vydechne. A jakmile se začne Bastien pohybovat je to ještě lepší. Dává to najevo spokojeným sténáním jeho jména a občas mu i vyjde boky vstříc. Usmívá se na něj a oplatí mu veškeré polibky, pro které se sehne. Cítí, že brzy dosáhne vrcholu a když se tak stane, zasténá jeho jméno. Podívá se na něj a protože vidí, že se mu do obličeje dostaly vlasy, odhrne mu je. Přitom se snaží trochu uklidnit svůj dech.*Miluju tě.*Řekne už klidnějším hlasem a natáhne se k němu, aby mu ukradla další tentokrát jemnější polibek.*
Taylorovidní zrzka
Taylorovidní zrzka
Posts : 1762
Join date : 22. 12. 19
Age : 18
Location : Někde v ČR

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Bastien R. Martinelli

Thu Mar 12, 2020 7:51 pm
*Je vážně plný chtíče a jde to vidět i na jeho polibcích, které jsou vážně hladové. Jemně ji zatahá za ret a taky ji do něj kousne. Byl by rád, kdyby se červenala, jelikož mu to řpijde na ni strašně roztomilé a milé. Položí ji na postel a hned jejich těla spojí. Teda hned potom, co dostane její souhlas, jestli je to vůbec v pořádku. Začne nejdřív pomalu a pak začne s pohybem zrychlovat a zrychlovat. Každé její zasténaní ho donutí ještě zrychlit, jelikož ho to nakopne ještě víc. I on dojde svého vrcholu a kdy se tomu tak stane, i on zasténá. Ještě chvíli pokračuje, protože pořád jejich těla nechce a nechce rozpojit. Pousměje se, když mu odrhne vlasy, které mu při tom spadly do obličeje.* Já vím, já tebe taky. *Pousměje se stále trochu udýchaně, protože se stále pohybuje. Po nějaaké té době se přeci jen rozhodne zpomalit a pak úplně jejich těla rozpojit. KDyž se tak stane, s úsměvem ji opět políbí a sedne si vedle ní.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Charity A. Horn

Sun Mar 15, 2020 11:06 pm
*Leží na posteli v pyžamě, klasicky šortkách a tílku a čte si další z mnoha knih o těhotenství. Přečetla je skoro všechny, které tu jsou, protože teď nemá ani nic moc jinýho na práci. Jasper byl na Ošetřovně, takže tady večer neměla žádnou společnost, která by jí rozptylovala a rvala knihy z rukou, jak je tomu schopný on a ani ji nenechá dočíst kapitolu, takže ona pak tápe, kde skončila. Byl to docela klidný týden, ale jak ví, dneska by ho měli putit z ošetřovny. Je už docela pozdě a ona se osobně diví, že tu ještě není.*/Třeba přijde až zítra.. Kdo ví, jestli půjde vůbec na korunovaci../*Podívá se na hodiny.*/Je už asi pozdě na svačinku v kuchyni, co? Navíc se mi tam nechce./*Dvojčatům se jedenáct večer zdá jako perfektní čas pro okurky, na které právě dostala chuť.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Sun Mar 15, 2020 11:20 pm
*Z ošetřovny ho pustili už před asi třema hodinama, ale jelikož chce pro Charity připravit překvapení, do komnaty ještě nedošel. Došel do palácové kuchyně, kde začal bojovat se svým kuchařským uměním, při kterém málem vybouchl celý palác. Snažil se udělat její oblíbené palačinky, ale bohužel polovinu spálil a druhou roztrhal a nezachránila to ani kuchařka, která ho už nedokázala dál sledovat a vydala se mu na pomoc.* /Škoda, že já se jí nemůžu pomstít nějakou hnusnou kombinací za tu okurkovou palačinku, když jí teď připadají dobré všechny kombinace světa./ *Proběhne mu hlavou. Nakonec se prostě spokojí se sklenicí kyselých okurek a tabulkou čokolády. V kuchyni ho také zdržel úklid, který po jeho kuchařském pokusu následoval. Teď už je ale na cestě do jeho a Charity komnaty. Potichu otevře dveře, kdyby už spala, protože až po cestě zjistil, kolik je hodin a pak potřese hlavou, když jí vidí s knížkou.* Ještě nespíš? *Zeptá se, i když je to asi dost očividné. Dveře za sebou potichu zavře a pak přejde k ní a políbí jí na čelo.* Tady máš. *Podá jí sklenici okurek a čokoládu.* Měly to být původně palačinky, ale no... Neumím vařit a kuchyně málem vybouchla. *Přizná a pak si sundá triko a kalhoty, ve kterých přišel a odloží je přes opěradlo židle. Na jeho hrudi je nově větší jizva, kterou tam vytvořili doktoři při jeho záchraně. Radši na ní nijak moc nemyslí a vleze si k Charity do postele, kde si jí k sobě hned přitulí.* Chyběla jsi mi. *Vydechne se spokojeným úsměvem, když jí zase cítí u sebe.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Charity A. Horn

Sun Mar 15, 2020 11:32 pm
*Leží na posteli a čte is jedno z mnoha knih o těhotenství. Její myšlenky docela často ale zbloudí směrem k Jasperovi, kterého dneska měli pustit z ošetřovny, ale ještě tu není. Usoudí, že ho asi pustí až zítra, jinak bytu byl. Proto, když se otevřou dveře a v nich se objeví právě on, překvapí ji to. Pousměje se na něj.*Ještě ne, chci to dočíst.*Nadzvedne knížku, které zbývá jen pár stran. Vezme si od něj okurky s čokoládou a přitom se usměje.*Na ty jsem zrovna dostala chuť, jak jsi to věděl?*Zeptá se a odloží čokoládu a místo toho otevře sklenici s okurkami a jednu si hnedka dá. Nadzvedne obočí a podívá se zase na něj.*Ty jsi byl v kuchyni? A palác nehoří?*Ujišťuje se. To, že to měli být palačinky nekomentuje. Je ráda, že palác ještě stojí. Sleduje ho, jak si sundává oblečení a sjede ho pohledem, neodolá tomu. Odloží knihu na stoleček, sama se na ni ted vykašle a vezme si ještě jednu okurku, jinak sklenici také odloží a raději se přitulí k Jasperovi.*Jo? Chyběla? Tak moc, že jsi si představoval, jak si to rozdáváme ve vířivce, že?*Musí to prostě zmínit, i když přitom má sama lehce růžové tváře.*Taky jsi mi chyběl. Byl tu až moc velký klid a neměl mi kdo vytrhávat knížky z ruky.*Uchechtne se a ukradne si od něj jedne polibek.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Sun Mar 15, 2020 11:46 pm
*Z kuchyně, kde sváděl asi už předem prohraný boj s palačinkami se vrací do komnaty a v rukou má sklenici s okurkami a čokoládou. Potichu vleze do komnaty, aby Charity nevzbudil, kdyby už spala a pak zjistí, že je ještě vzhůru.* Kolik jsi toho dneska přelouskala? *Zeptá se jí pobaveně a jenom doufá, že celej den nečetla tu bichly a nebude mu jí chtít celou předčítat. Přejde k ní a spolu s polibkem do vlasů jí věnuje i čokoládu s okurkami.* Zjistil jsem, že na ně máš teď chuť pořád, když je cpeš i do palačinek pro mě . *Ušklíbne se pobaveně a pak se i zasměje. Nakonec přizná, že původně měla mít palačinky.* Neboj, nehoří. Jedna kuchařka to zachránila. Teda.. zachránila palác před požárem, ty palačinky už zachránit nešly. *Uchechtne se a pak si sundá oblečení a tím pádem je vidět jeho jizva. Jenom doufá, že tím nějak neklesne v jejích očích.* /Máš zjizvený i celý ruce, takže.../ *Připomene sám sobě v duchu a letmo nadzvedne koutek rtů, když si všimne, jak ho sjela pohledem.* Copak? Už ti chybělo se kochat? *Popíchne jí a pak si k ní vleze do postele a přitulí si jí k sobě. Když se ho zeptá na vířivku, trochu ztuhne a pak se na ní koukne.* Kdo....? Lia... *Dojde mu hned.* /Já jí přizabiju. A Sawyera taky./ *Začne plánovat v hlavě zaškrcení svých sourozenců.* Jo, přesně tak moc jsi mi chyběla. *Nadzvedne nakonec rty a po jejích dalších slovech se uchechtne.* Dělám to jenom tehdy, když stojím o tvou pozornost a ty mě nevnímáš. *Namítne pobaveně a pak jí opětuje polibek, který hned prohloubí a dává v něm najevo, jak moc mu chyběla.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Charity A. Horn

Mon Mar 16, 2020 12:03 am
*Když vejde do komnaty Jasper, usměje se a jakmile jí políbí do vlasů a dá jí okurky a čokoládu, je ještě více nadšená, než předtím. Hned si jednu okurku vezme a nad jeho slovy se jen usměje a jako andílek zamrká.*Tomu nešlo odolat a navíc..tvoje máma mi to schválila.*Pokrčí rameny. Když zmíní, že to prvně měly být palačinky, které se snažil sám udělat, lekne se, že palác hoří a oni tady jen ztrácejí čas a měli by spíše utíkat. Potřese pobaveně hlavou.*Chudák kuchařka, ta z tebe musela mít stresy.. Měla by dostat prémie./A medaily za statečnost, protože na něj během toho pokusu o vaření dohlížela./*Když si sundává své oblečení, dívá se na něj, protože tomu neodolá. Zastaví se i u té jizvy, kterou má teď na hrudi. Jí to nevadí, sama má pár na zádech, jako vzpomínku na otce.. *Možná trochu..*Řekne mu s úsměvem a přitulí se k němu více, když si k ní lehne do postele. Zeptá se jej na vířivku, o které jí pověděla Lia, i když jí slíbila, že její jméno nezmíní.*Žádný zabíjení tvé sestry, blbé poznámky a ani nic takového, rozumíš?*Řekne důrazně.*Je to tvoje chyba, nměl jsi to všem hned vytrubovat, jinak by ti to možná i prošlo./Ale teď, když tam budou beztak šmírovat lidi, ani náhodou.. Nebo se tomu místu budou schválně vyhýbat?/*Řekne, že jí taky chyběl, protože tu byl docela i klid. Nikdo jí nevytrhával knihu z ruky a podobně.*Kdybys mě aspoň nechal dát si tam záložku, abych to potom nemusela hledat.*Namítne pobaveně. Políbí jej a když polibek prodlouží, nenamítá a ráda jej opětuje, přičemž mu přejde rukama po vypracované hrudi. Po chvilce se od něj odtáhne, aby se mohlanadechnout.*Co ti vůbec řekli doktoři? Bude ot už dobrý?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Mon Mar 16, 2020 12:22 am
*Když slyší, že jí tu okurkovou palačinku schválila jeho máma, nadzvedne obočí a pak nad tím potřese hlavou.* Zrádkyně. *Uchechtne se, i když si o ní dělá starosti. Párkrát za ním byla na ošetřovně a rozhodně se mu nelíbilo, v jakém stavu byla. Ví, že její zdravotní stav se zase zhoršil a nenávidí za to Arowen jak jen to jde.* Jo, to asi jo. *Zasměje se, když Charity lituje kuchařky, která se mu odvážně vydala na pomoc a pak si sundá oblečení a zůstane pouze v boxerkách. Díky pobytu na ošetřovně a předešlému stresu trochu shodil, zvlášť svalů, ale jakmile bude moct zase cvičit, plánuje to opět nabrat zpátky.* Neboj, už neplánuju žádný výlety na mučírnu. *Mrkne na ní se smíchem a pak si jí k sobě v posteli přitulí a trochu ztuhne, když se ho zeptá na vířivku.* Neni to moje chyba. Řekl jsem to jen Sawyerovi a šlo pouze o bratrskou záležitost. To on je hrozná drbna a musel to vyslepičit Lie. A ta je hned druhá největší drbna v paláci po něm a vyslepičila to tobě. *Postěžuje si, jako malé dítě, kterému někdo neprávem ukradl jeho oblíbenou hračku.* Kdybys mě vnímala, když na tebe mluvím, nemusel bych tě z toho ztracení v knížce probouzet takhle. Nikdy nereaguješ. *Opáčí se smíchem a pak prohloubí polibek a když se odtáhne, opře si svoje čelo o to její.* Jsem v pohodě. Jo, je šance, že se něco může ještě pokazit, ale ta je malá asi jako děti momentálně, takže nic hroznýho. Už to neni jako na ošetřovně, kde mě museli oživovat. *Pousměje se trochu.* Samozřejmě bych na sebe měl dávat pozor, šetřit se a takový kecy. *Protočí trochu otráveně očima.* Co děti? Je všechno v pořádku? *Zeptá se jí starostlivě a rukou jí pohladí po břiše. Sice byl na ošetřovně dva týdny, ale stejně má pocit, jako by to bylo hrozně dlouho.* Povyrostly. *Zhodnotí s úsměvem, když rukou pohladí její už znatelné bříško.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Charity A. Horn

Mon Mar 16, 2020 12:44 am
*Řekne, že jí tu palačinku schválila i jeho máma, takže v tom nebyla zatažená sama. Zasměje se poté, co ji označí jako zrádkyni.*Vážně tomu nešlo odolat. Neříkej mi, že kdybys ty měl možnost si ze mě takhle vystřelit, neudělal bys to . *Nevěří, že by to taky neudělal. Pak se dozví o chudince kuchařce, která se na něj musela dívat, jak se pokouší udělat palačinky a zmíní, že by měla dOstat prémie za to utrpení a násadu života, kdy určitě usela s hasičákem hasit kuchyň, kterou Jasper předtím podpálil. Sjede ho pohledem, když pře ní zůstane jen v boxerkách. Dva týdny byla bez toho výhledu a chybělo jí to.*Na Ošetřonu lásko, ošetřovnu.*Opraví jej.*Ale je dobře, že už nic takového neplánuješ.*Uzná a přitulí se k němu a pak se zmíní o vířivce.*Neměl jsi to říKat nikomu.. tak maxImálně mě.*Namítne.*Navíc znáš svého bratra.*Ví, jakej je Sawyer a že se moc nekontroluje v tom, co říká a on mu to ještě Jasper vyslepičí. Vidí, že se chová jako dítě a našpulí rty.*Ještě si ty obří miminko založ ruce na hrudi a trucuj. Mám na tebe i žvatlat?*Zeptá se a nakloní hlavu. Musí ho trochu poškádlit.*No jo...*Zamručí a protočí očima, když jí dá docela dobrej argument, na který nemůže nic moc namítat.Políbí jej a pak si opře čelo o to jeho a dívá se mu do očí. Zeptá se na to, co ji trápí, co mu řekli doktoři. Doufá, že na tom už bude lépe.*Snad se už nic nestane./A to nejhorší je definitivně za náma./*Na ošetřovnu se chce vráti na delší dobu nejdříve za šest měsíců, kdy by se někdy měli narodit dvojčata.*Budeš na sebe dávat poor, nic nebudeš přehánět a budeš odpočívat, hodně. Tady se mnou v posteli.*Tohle si sama pohlídá a zajistí, aby se nepřepínal.*Děti jsou v pořádku. Nejraději mají rádi svačinky skoro o půlnoci.*Uchechtne se. Dnešek nebyl výjimkou.*Říká se, kdy jsou nejvíce aktivní, tak v tu dobu se i narodí. Takže pak to bude pěkně krušná noc.*Přikývne a podívá se na břicho. Přitom si uvědomí že děti nejsou jediné, které povyrostly, ale trochuse zvětšily i její přednosti. Je to normální , že se zvětšují. Ale tohle nijak nekomentuje a upřímně doufá, že si toho Jasper nevšimne a nebo to taky nechá být.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Mon Mar 16, 2020 12:59 am
No dobře, asi, možná.. *Protočí očima a pak znovu nazve ošetřovnu svou přezdívkou a uchechtne se, když ho Charity opraví.* Mučírnu. *Stojí si tvrdohlavě na svém a pak si jí k sobě přitulí a postěžuje si, že Sawyer je hrozná drbna a Lia taky.* Mohl se ovládnout. Vypadalo to, že díky Thylane dospěl. *Pokrčí rameny a pak se na ní podívá jako na blázna a vyfoukne vzduch, který nevědomky zadržoval v tvářích.* Žvatlej na břicho. *Ušklíbne se na ní pobaveně a pak se vítězně zazubí, když vyhraje slovní přestřelku ohledně kradení knížek. Políbí jí nazpátek a pak jí s čelem opřeným o to její řekne, co mu řekli doktoři.* Vždyť na sebe dávám pozor pořád. *Namítne.* A nikdy nic nepřehánim. *Pokračuje dál a zeptá se jí, jak jsou na tom děti.* Nechceš je nějak .... přeorientovat? *Zeptá se jí s pobaveným úsměvem.* Třeba kdybysme letěli někam, kde je časovej posun a pak zpátky, byli by zmatený a oni se přeorientovali normálně na den. *Navrhne.* Už jenom tohle dokazuje, že to budou malí upíři. *Poznamená s pobavenými jiskřičkami v očích a pak jí pohladí po břiše a zkonstatuje, že povyrostly. Jeho pohled putuje i trochu výš a zastaví se u jejích prsou.* A ty jsi nám taky povyrostla. *Zazubí se ní. Zrovna tohle by jeho pozornosti ušlo jen těžko. Obejme jí okolo pasu a sám se svalí v posteli na záda tak, aby ona byla na něm a přitom natiskne svoje rty na ty její. Tohle mu neskutečně chybělo.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Charity A. Horn

Mon Mar 16, 2020 1:19 am
*Nevěří že kdyby měl on stejnou možnost ji napálit, nevyužil by toho.To by snad ani nebyl Jasper. uchechtne se, když to uzná.*Vidíš.*Protočí očima, protože on zase nazve Ošetřovnu mučírnou. Hned jej opraví.*Ošetřovna je to. I když ano, chápu, když sis zlomil nohu a pa tě tam museli strže táhnout na rehabilitace, asi jsi to tak vnímal, ale přenes se přes to.*Zmíní další věc, kterou ale pro změnu slyšela od jeho mámy.*I tak, ho prostě znáš.*Namítne.*Ale to je jedno. Stejně by ti to nejspíše neprošlo, kdyby tě to jako zajímalo.*Uchechtne se. Zeptá se, jestli na něj nemá začít žvatlat, když se chová jako dítě a zasměje se tomu pohledu, který jí věnuje.*Kdo říká, že to nedělám?*Zeptá se. Jasně, že s dětmi mluví a občas i zažvatlá. Nakonec on vyhraje jejich slovní přestřelku o knížkách. Vidí, jak se vítězně zazubí a protočí nad tím očima. Zeptá se jej, co mu řekli doktoři a poté, co se dozví, že chtějí, aby se šetřil a podle ní to Jasper klasicky nebere vážně.*Ne.. vůbec..*Souhlasí ironicky.*Budeme tady odpočívat a basta.*Rozhodne to za něj. Řekne mu, co je nového u dětí, které mají rádi noční svačinky a asi se v noci i narodí, podle toho. Zasměj ese jemu návrhu.*Chudáčci ještě by byli zmatení. A nemyslím si, že by to mělo nějakej efekt.*Pokrčí rameny.*Ještě uvidíme. Záleží hlavně na kopání a ti dva ještě kopat nezačali.. Nejčastěji se to cítí kolem dvacátého týdne takže mají ještě okolo devíti týdnů. Dloubne ho do břicha.*Naše děti nebudou žádní upíři. Budou to rozkošně děťáka. Princezničky nebo princové a nebo princ a princeznička, kdyby byla dvojvaječná.*Ví, že je tu i tahle možnost. Podívá se na břicho a položí ruku na jeho. Doufá, že si nevšimne změny u ní, ale Jasper očividně umí číst její myšlenky, protože to hnedka zmíní. Zaúpí.*Žádný komentáře k tomu.*Přijde jí to divné a zase se neubrání červenání. Najednou se ocitne na něm a má jeho rty na svých. S úsměvem mu opětuje polibek.*Neublíží ti to?*Zeptá se po chvíli na jeho ránu. Když na něm tak leží, nechce nic riskovat.*Půjdeme na korunovaci? Celkem bych tam šla, ale poku se na to necítíš, nemusíme. Zajdeme do kuchyně, JÁ udělám palačinky.*Zdůrazní, že palačinky by dělala ona a jeho by k tomu nepustila ani za nic.*A pak se vrátíme do postele.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Mon Mar 16, 2020 1:36 am
*Když zmíní jeho zlomenou nohu z dětství, zmateně se na na ní podívá.* Jenom mi strážema vyhrožovali, nikdy je na mě nezavolali. *Brání se.* A asi ti oficiálně zakazuju se stýkat s mou rodinou. *Potřese hlavou. Došlo mu že tohle má od jeho mámy.* Nejspíše je pořád nějaká šance. *Zazubí se spokojeně a když se ho zeptá, jestli na něj nemá žvatlat, odpoví jí, aby žvatlala na dvojčata. Po její odpovědi si jí představí, jak žvatlá na své břicho a pobaveně se nad tím usměje.* Ani se nedivim. *Uchechtne se a pak jí řekne, co mu řekli doktoři a nezapomene to doplnit otráveným protočením očí.* Kdy jsem se naposledy nešetřil? *Zeptá se jí a pak si povzdychne.* Jestli tu se mnou budeš i ty, tak strašný to nebude. *Poznamená nakonec s povzdychnutím a následně jí začne dávat návrhy, jak zmást vnitřní hodiny dvojčat.* Tooo, je docela dlouho. *Spočítá si, že to vychází cca na druhou polovinu května a přijde mu, že to bude za strašně dlouho.* Uvidíme, jak rozkošný ti budou připadat až začnou společně řvát v jednu v noci. *Zasměje se a pak jí pohladí po břiše. Je znát, že jí bříško trochu povyrostlo. A taky si všimne, jak jí povyrostla i jiná část těla.* Proč? Mě to rozhodně nevadí. *Pokrčí rameny. Přeci jen je chlap.* Ale to neznamená, že předtím se mi nelíbily. Tobě sluší jak malý tak velký. *Ujistí jí hned a pak už se svalí na záda a ona se ocitne na něm. Spojí jejich rty v polibku a po její otázce zavrtí hlavou.* Ne, jsem v pohodě, vážně. A jestli ti vadí pohled na tu jizvu...klidně si můžu vzít triko. *Nabídne jí. Pořád jsou v ní vidět stehy a chápe, že někomu může pohled na to vadit. Po její další otázce se zasměje.* A nechat si ujít nejdůležitější okamžik v životě mého bratra? No tak, chci vidět, jak celá Illea začne hořet, jakmile se koruny dotkne jeho hlavy. *Zazubí se na ní pobaveně.* Palačinky si můžeme udělat potom nebo v úterý. Teda... můžeš udělat.. *Protočí nad tím jemně oči, protože si přece zaslouží aspoň ocenění za snahu, ne?*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Charity A. Horn

Mon Mar 16, 2020 2:00 am
*Zasměje se.*Myslíš, že bych tě v tomhle poslechla?*Zeptá se a nadzvedne obočí. Své kamrádky se nevzdá a s královnou strávený čas byl taky příjemný, takže jim dvěma se vhýbat nehodlá a ani Edelynne. Zeptá se, jestli na něj má žvatlat a po jeho odpovědi ona řekne, že na děti už tohle provozuje.*U mě se člověk už nemůže divit snad ničemu, ne?*Zeptá se jej pobaveně.*No třeba když byli tvoji rodiče v komatu a ty jsi tak hodně pomáhal Sawyerovi, což je hezký, ale sám jsi vypadal jako chodící mrtvola.*Dá mu jeden příklad, kdy se rozhodně nešetřil.*Jistě, že budu.*Mrkne na něj. Když pak o něj slyší návrhy, jak zmást dvojčata, aby se nastavila na normální čas, musí se tomu zasmát a říct, že si nedělá naděje, že by to mohlo fungovat.*Ano, to ještě je. Ale možná to bude i dřív, když budeme pozorní. Navíc tam jsou dvě tak uvidíme. *Usměje se. Když pak zmíní,že povyrostla i ona, nechce aby to dále komentoval, protože se kvůli tomu červená.*Jo, díky.. Můžeme se přestat o tom bavit?*Požádá jej s červenými tvářemi. Obličej chce zabořit do jeho hrudi, ale on se přetočí, takže je ona teď nad tím a má oc práce s opětováním mu polibku. Ale bojí se, aby mu nějak neublížila, takže s jej na to zeptá a když ujistí, že ne, je ráda, ale i tak si dá pozor.*Jaspere.. fakt si myslíš, že zrovna mě by to vadilo?*Sama má na zádech památky od svého otce, takže je to hloupost. Skloní hlavu k jeho hrudi, kterou začne zasypávat polibky v okolí jizvy, i když si dává pozor, aby mu nějak neublížila.Pak se zeptá jestli půjdou na korunovaci a nebo se na to necítí. Zasměje se.*Nezačne hořet, jakmile mu dají korunu na hlavu.. Dala bych mu tak čas, než vyjde z katedrály, pak to začne.*Věří mu více, jak jeho vlastní bratr.*Já vím, že ses snažil a snaha se cení.*Políbil jej.*Můžeme to třeba v to úterý zkusit společně.*V úterý bude mít narozeniny a i když je jako malá slavila, teď už ne, protože to sama nijak neprožívá. Ne svoje, protože je akorát o rok starší. U jiných jí to nepřijde. *Já si dám palačinky s tou okurkovou šťávou a i když nechápu, jak ti nemohla nechutnat, tak ty s nutelou no..*Řekne tónem, jako by to, že neměl rád okurkovou šťávu byl ten největší zločin, kterého se mohl kdy dopstit.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Mon Mar 16, 2020 12:22 pm
Naděje umírá naposledy. *Opáčí pobaveně a pak přikývne.* Jo, to nemůže. *Uzná a pak se jí zeptá, kdy se naposledy přepínal.* Sawyer vypadal hůř. *Uchechtne se. Tímto se aspoň trochu uklidňuje, i když sám moc dobře ví, že vypadal hrozně. Nakonec ale uzná, že když se bude muset šetřit v posteli a bude tu i ona, tak strašný to nebude.* Už se na ně těším. *Usměje se a rukou přejde opět po jejím břiše. Samozřejmě, že jeho pozornosti neujde že kromě břicha jí povyrostlo ještě i něco jiného a pak jí uklidní, že se mu to líbí teď, ale líbila se mu hodně i předtím.* Proč? *Zazubí se na ní a pohladí jí po její červené tváři.* Jsi kouzelná, když se červenáš. *Usměje se na ní a pak se přetočí tak, aby ležel na zádech a ona na něm. Ujistí jí, že jestli jí vadí ta jizva, klidně si vezme triko a po její otázce se pousměje.* Já... nevím. Mohlo by. *Pokrčí ramenem a pak jí s úsměvem sleduje, jak začne jeho hruď obsypávat polibky. Odpoví jí ohledně korunovace Sawyera. Její reakci se zasměje.* Dobře, tak než vyjde z katedrály. *Asi je fakt hnusný, že dává svému bratrovi tak mizerné šance. Pak se začnou bavit o dělání palačinek.* Děkuju. *Usměje se na ní a opětuje jí polibek. Pak přikývne.* To zní dobře. /Jestli si myslíš, že nevim o tvých narozeninách a ty se z toho vykroutíš, tak to ani náhodou./ *Proběhne mu hlavou. Samozřejmě, že ví, kdy má Charity narozeniny a už má pro ní i dárek.* Já to docela chápu. Nejsem těhotnej. *Potřese pobaveně hlavou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Charity A. Horn

Mon Mar 16, 2020 1:45 pm
*Usměje se potřese hlavou. Rozhodně nemá v plánu se přestat stýkat s jeho rodinou. Zvlášť s Liou a královnou. I Edelynne má moc ráda a ráda s ní tráví čas. Řekne, že se přepínal třeba, když byli jeho rodiče v komatu. Ví, že tím pomáhal svému bratrovi, který taky nevypadal dobře, ale i tak.*Jo, to jo, ale ty jsi taky nebyl zrovna super model.*Uchechtne se. Vítězně se usměje, když jí řekne, že se bude šetřit a budou tady spolu v posteli.*Já taky. I když to asi bude se dvěma těžký. Těším se, až tu budou.*Trochu se toho bojí, ale jsou společně s Jasperem a spolu to zvládnou. Po tom všem, co si prošli, tohle bude dost možná to nejlehčí. Když si pak bohužel všimne, že se zvětšilo i něco jiného řekne, ať o tom nemluví.*Protože se červenám a to nesnáším.*Řekne tónem, kterým mu dává najevo, že podle ní byla tohle zbytečná otázka.*Nejsem.*Nechápe, jak může na tomhle vidět něco kouzelného. Pak už leží na něm a ujistí jej, že jí ta jizvy nevadí.*Nevadí, vážně ne.*Na důkaz obsype jeho hruď několika polibky. Když se začnou bavit o korunovaci Sawyera, osobně mu věří více, jak jeho bratr.*Jo, do té doby to nějak zvládne. *Usměje se. Pak řekne, že si cení jeho snahy udělat palačinky, i když mu to nevyšlo.*Nemáš zač drahý.*Políbí jej a souhlasí s tím, že by v úterý mohli zkusit udělat palačinky společně.*Musíš se přeměnit na mořskýho koníka. Tam nosí samci děti.*Poradí mu, jak to udělat, aby pochopil, proč jí to chutná.*Za chvilku už bude konec Selekce že? Bude to zvláštní.. Pak tady bude asi zase o dost větší klid. Když odjedou zahraniční hosté.*Docela si zvykla, že je to takhle.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Mon Mar 16, 2020 2:30 pm
Tak to ti teda pěkně děkuju. *Ušklíbne se pobaveně, když mu řekne, že nebyl zrovna super model, když byli jeho rodiče v komatu.* A jindy super model jsem? *Popíchne jí potom a nakonec souhlasí s tím, že se bude šetřit a že to nebude tak hrozné, když bude v posteli s ním.* Zvládneme to. A navíc kdykoli je můžeme hodit do komnaty mých rodičů, ať je pohlídaj jako hodnej dědeček a babička. Teď když už táta nebude králem, bude mít plno času. A máma ta sem určitě bude chodit denně, jestli nepotřebujeme pomoc s hlídáním. *Zasměje se a pak se začne věnovat tomu, jak povyrostla.* Ale já to miluju. *Namítne a u toho se na ní zazubí.* Ale jsi. A o tomhle se nehodlám dohadovat. *Upozorní jí rovnou a pak už na něm leží a on se jí zeptá, jestli jí nevadí ta jizva.* Dobře. *Přikývne a pak se usměje, když zasype jeho hruď polibky.* Jenom doufám, že mu s tim nějak rodiče pomůžou, jinak se z toho asi zblázní. *Neměl moc času na to se s tím psychicky smířil, ale i když si z toho dělá srandu, chápe, že to pro něj bude těžký a věří, že to zvládne.* Mořský koníci jsou docela fajn. Když nám o hodiny biologie jejich porod pouštěl učitel, asi poprvý jsem dával pozor. A naposledy. *Zasměje se.* Sawyer na tom byl stejně. Ještě týden pak u večeří rozebíral mořský koníky a chtěl si je pořídit. Jednou si dokonce nechat ušít kostým mořskýho koníka a přišel v něm na akci. Pak si rozepl zip na břiše a všude začal házet svoje plyšáky a všem nám ukázal, jak koník rodí. /To bych měl taky Thylane odvyprávět./ *Proběhne mu hlavou.* Jo, než se narodí upíři. *Zasměje se a pohladí jí znovu po břiše. Stejně jako pro ošetřovnu, teď má přezdívku i pro dvojčata.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Charity A. Horn

Mon Mar 16, 2020 3:05 pm
*Uchechtne se.*Nemáš vůbec zač. Jsem jen upřímná.*Zazubí se na něj.*Jo, jindy jsi.*Přikývne bez zaváhání. Pro ni je dokonalý. Věří, že spolu dvojčata zvládnou, každý má jednoho, takže je to vyrovnané. Zasměje se.*Chudáci tvoji rodiče. Budou se těšit z toho, že se už nemusí stresovat z vládnutí a my jim hodíme na krk řvoucí děti. *Ale pak přikývne.*Tvoje máma mi říkala, že kdyby něco, tak máme říct. Zvládne se to. Pak se dohadují o tom, jestli se mají bavit o tom, jak povyrostly kromě jejího břicha i jiné části těla. Jí se tohle téma nelíbí, protože se kvůli tomu červená a to nemá ani trochu ráda. Potřese nechápavě hlavou když od něj slyší, že to miluje.*Nechápu, co můžeš milovat na tom, že se můj obličej podobá rajčeti.*Udělá si z toho trochu legraci.*Tvrdohlavče..*Zamumlá si pro sebe. Následně je už na něm a ujistí jej, že jí ta jizva nevadí. Miluje ho a tohle to přece nezmění.*Určitě ano. Jestli nechtějí, aby Illea po pár dnech skutečně lehla popelem.*Uchechtne se.*Navíc neměl moc času se s tím sžít. Vždyť se to chudák dozvěděl ve čtvrtek a o čtyři dny později už bude na hlavě tu korunu víc. Musel to být šok.*Nechtěla by být na jeho místě. Ona sama si asi bude dlouho zvykat na titul princezny, pokud se s Jasperem někdy vezmou. Pak řekne, že by se měl změnit na mořského koníka, kde samci nosí mláďata.*Páni. Tys vůbec někdy dával ve škole pozor? To se upřímně divím.*Řekne naoko šokovaným hlasem, aby ho trochu poškádlila. Poslouchá jej a jen stěží zadržuje smích, než to dopoví, pak se rozesměje už skutečně.*A to má být zítra král. Mohl by ten kousek zopakovat na korunovaci, ne? Aspoň by to nějak oživil.*Ví, že vidět takhle bratra by se Jasperovi rozhodně líbilo a jí taky. Nejoriginálnější korunovace všech dob.*Nejsou to upíři.*Namítne.*Zatím nám ještě krev nepijou, takže jsou to zlatíčka. Uvidí se, až se narodí.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Mon Mar 16, 2020 3:34 pm
*Když mu bez váhání řekne, že jindy jako super model vypadá, uchechtne se.* Že bych kromě prince dělal jako vedlejšák modela? *Navrhne se smíchem a pak jí ujistí, že dvojčata spolu zvládnou a jeho rodiče jim v tom pomůžou.* Máma se podle mě na vnoučata těší víc, než se těšila na Sawyera. *Zasměje se a pak se pousměje a přikývne. I jemu už máma nabízela několikrát pomoc s dětma.* Jsi pak roztomilá. A taková ... nevinná. *Zazubí se na ní.* I když jsem si tě už trochu zkazil. *Uzná a hladově jí políbí. Pobaveně se uchechtne, když ho nazve tvrdohlavcem a pak se dostanou ke korunovaci Sawyera.* To je pravda no. Ale neni jedinej. V minulosti bylo takových králů víc. A ti museli usednout na trůn, protože král s královnou zemřeli, měli to ještě těžší. Saw bude mít rodiče, co mu pomůžou. Nebo aspoň táta mu bude pomáhat. *Pousměje se. Dělá si starosti o svou mámu a hlavou se mu poslední dobou dost často honí, jak dlouho to ještě vydrží, než už toho na ní bude moc a její tělo to nezvládne. A taky nechápe, co těm doktorům tak dlouho trvá.* Jo, u mořských koníků jo. A pak taky o matiku, ta mě bavila. *Uchechtne se.* Jinak jsem spal nebo si kreslil. /A o pár let později jsem pak místo výuky chodil do klubů a barů. Nebo vyspával výlet do baru z předešlý noci./ *To teď ale nechce vytahovat. Chce, aby atmosféra zůstala příjemná. Odvypráví jí, jak si Sawyer hrál na mořského koníka a sám se u toho směje.* To je pravda. Navrhnu mu to. Rodiče by měli vědět, kde ten jeho obleček je. Stačí, když ho komorné trochu zvětší. *Zauvažuje nahlas a pak nazve jejich děti upíry.* Jsou to upíři. Akorát z tebe pijou .... tou .... hadicí? *Pojmenuje to svým vlastním názvem, protože si nevzpomíná, jak se to jmenuje doopravdy a na konci to zvedne o otázky.* Uvidíme, jak je budeš nazývat, až tě budou celou noc kopat, zatímco já budu spokojeně spát. *Zazubí se na ní pobaveně.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Charity A. Horn

Mon Mar 16, 2020 5:34 pm
*Řekne, že jindy super model je a po jeho nápadu,že si bude přivydělávat jako model, se uchechtne.*To ani náhodou! Byl by o tebe moc velkej zájem a pořád bys byl někde na focení. Hezky tady budeš.*Nesouhlasí s tímhle, protože by jej vídala málo. Usměje se.*Jo, na tvé mámě je vidět, že se na ně těší. Ještě nám je bude krást a vracet jen když budou potřebovat přebalit.*Uchechtne se, když ji nazve nevinnou.*Zkazil sis mě víc, než jen trochu./Jsem těhotná a to je mi sedmnáct, to o něčem svědčí./*Oplatí mu hladový polibek, který sama ještě více prodlouží a pak zamrká jako andílek, jako by právě nepotvrdila jeho předchozí slova. Nazve ho tvrdohlavcem a pak se baví o korunovaci, která bude zítra. Přikývne. Ví, že se několik takových králů bylo a jeho bratr má výhodu, že má rodiče a sourozence, kteří mu taky pomohou, když bude třeba. Pohladí jej po tváři.*Neboj, tvé mámě bude určitě lépe.*Pozná na co myslí, když zmíní jen svého otce.*Doktoři už snad brzo něco vymyslí. Měli už dost času..*Vydechne.*Matika docela ušla. Naopak fyzika a chemie, to bylo čirý zlo.*Zavzpomíná na dva předměty, které ze srdce nesnášela.*Vzorný student.*Řekne s pobaveným úsměvem. Když zjistí, jak si Sawyer hrál na mořskýho koníka, zasměje se tomu.*Ano, bylo by to vtipný, ale na druhou stranu mám strach, aby mu ještě Thylane neutekla, kdyby ho takhle viděla.*Zauvažuje nad tím, jak by asi reagovala. Namítne, že jejich děti nejsou upíři a zasměje se, když od něj slyší,že děti pijou hadicí.*Pupeční šňůrou.*Řekne po chvilce, když jí přejde smích.*Dám ti přečíst nějakou knihu.*Řekne mu, protože v těhotenství má velké mezery.*Však neboj drahý, já tě vždycky převelice ráda vzbudím. Aby jsi o kopání našich sladkých dětí nepřišel.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Jasper H. Schreave

Mon Mar 16, 2020 6:18 pm
*Navrhne se smíchem, že by mohl dělat modela a její reakci se zasměje.* Dobře, lásko. *Zvedne ruce do vzduchu na znamení, že se vzdává.* Řekl bych, že ani na přebalení je vracet nebude. *Potřese hlavou a pak se na ní zazubí.* Pořád jsi ale oproti mě tak nevinná. *Vydechne do polibku a pak se na ní zamilovaně usměje, když na něj zamrká jako andílek. Když se pak baví o korunovaci, zmíní i své rodiče a nakonec skončí u toho, že zmíní jen svého tátu jako pomoc pro Sawyera.* No právě.. Tolik času a s ničím nepřišli.. Nevím, jak dlouho to máma ještě vydrží.. Tys jí sama viděla. *Prohrábne si zoufale vlasy a potřese u toho hlavou. Nechce o mámu přijít.* Chemie je o ničem fyzika byla docela zábavná. *Uchechtne se a pak se zasměje.* Vždycky. *Zazubí se na ní a pak jí převypráví, jak si Sawyer hrál na mořského koníka.* To je pravda, je docela prchlivá. Jenom doufam, že ho neuvidí po rozlučce se svobodou, kterou pro něj plánuju. *Zazubí se znovu jako naprostý andílek a pak jí vysvětlí, proč jsou jejich děti upíři.* Tak pupeční šňůrou no, to je jedno. *Protočí pobaveně očima a pak zavrtí hlavou.* Ani náhodou, stejně to nepřečtu. *Uchechtne se a pak se na ní uculí.* Bez toho se obejdu, drahá. *Pohladí jí jemně po tváři a dá jí pramínek vlasů za ucho.* Nejsi unavená? Už je pozdě. *Zkonstatuje. Sám na sobě cítí, jak začíná být docela dost unavený.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Charity A. Horn

Mon Mar 16, 2020 6:30 pm
*Usměje se spokojeně, když řekne, že se modelem nestane a pak mu sdělí svou myšlenky a to je ta, že jeho máma jim bude vracet dvojčata možná tak na přebalování.*Myslíš? Tak to je snad nikdy neuvidíme.*Uchechtne se. Pak řekne, že andílek není, protože si ji už on zkazil. A to hodně. Kdyby ne, nenacházela by se v takové situaci v jaké je. Ještě před půl rokem by ani neřekla, že by bylo kdy možné, že s ním bude v jeho komnatě ležet a zamilovaně se na něj usmívat. Spíše, že by se stejně zamilovaně usmíval i on. Ona do něj byla zabouchnutá už dlouho. Pka řekne, že doktoři už určitě brzo jeho mámě pomohou.*Musíš doufat. Taky si přeji, aby jí bylo lépe. I když ano, je to divný, že jim o tak trvá, ale naděje je tu pořád./Ještě nezemřela, dokkud se nestane to, naděje tu bude./Fyzika byla hrozná. Co to jsi za člověka? Matika tě bavila, fyzika..*Potřese hlavou. Pka se baví o předvádění mořského koníkem Sawyerem a ona řekne aby se ho ještě Thylane nelekla.*No právě..*Vydechne.*Rozlučka se svobodou, kterou plánuješ? Jak moc se mám bát? Doufám, že nikde neuděláte moc ostudu.*Uchechtne se. Následně ji Jasper pobaví tím, jak nazve pupeční šňůru hadici a ona řekne, že mu dá přečíst nějakou knihu.*No tak.. ani kvůli mě?*Našpulí rtíky a zamrká očima, aby jej přesvědčila.*Jen nějakou tenkou, neboj.*Usměje se na něj Slíbí mu, že jakmile budou jejich děti v noci kopat, vzbudí jej.*Ale neobejdeš.*Uchechtne se a pak přikývne.*Už docela ano, měli bychom jít spát.*Uzná a natáhne se k němu pro polibek, než se k němu přitulí.*Dobrou noc.*Zamumlá.*Miluju tě.*Řekne už napůl ve spánku.*
Sponsored content

Jedna z mnoha komnat paláce - Stránka 11 Empty Re: Jedna z mnoha komnat paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru