Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zábavný park

+8
Diana & Nina
- HYUN -
K. princ
† PsYcHoPaTiC †
Klarisa
AndyHoff
-LF-
Admin
12 posters
 :: Město
Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 452
Join date : 21. 11. 19
https://chanceselection-rpg.forumotion.eu

Zábavný park Empty Zábavný park

Sat Dec 14, 2019 9:03 am
Pokud opravdu toužíte po dni, který byste mohli strávit na místě, kde je hlasitá hudba, spousty různých stánku s jídlem, pitím a hračkami pro Vaše nejmenší ratolesti, ale především s nespočtem atrakcí, které rozhodně stojí za to, aby jste je vyzkoušeli, potom jste na tom správném místě! Právě zde se nachází atrakce opravdu pro každého a to jak pro ty nejmenší, tak i pro ty odrostlejší a samozřejmě se zde najdou i takové atrakce, které plně uspokojí i ty, ktečí baží po adrenalinu a strachu. Najdete zde například: Autodrom, Break Dance, Crazy Lavice, Kolotoče pro děti, Extazy, Horská spirálová dráha a spousta dalších atrakcí. Hlavní dominantou parku je však obrovské Ruské kolo, které je hlavním lákadlem hlavně pro páry a ty, kteří si potrpí spíše na poklidnější jízdu s nádherám výhledem na Angeles.

Zábavný park 975f1f3bb4870c7b5534f1527cf677fb
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park Empty Camille Cara Schreave

Fri Apr 17, 2020 6:42 pm
*Dneska se znovu otevírá zábavní park, po několika letech. Ona jej často navštěvovala jako malá, společně i se svými sourozenci a rodiči a i další rodinou, jako sestřenkami a podobně. Kvůli těm ještě vesměs hezkým vzpomínkám se sem rozhodla jít. Na sebe má světle modré šortky. Pak také světle růžové tílko s kamínky, stejnými které jsou i zezadu na šortkách. Dneska si vzala obyčejné modré tenisky, protože je za tím názorem, že dneska vážně nepotřebuje mít lodičky. Když dojde do parku, usměje se a zvědavě se dívá kolem sebe. Zaplatí vstupné, ve kterém je už zaplacený vstup na všechny atrakce. Ona ale zatím nikam jít nechce, jen si koupí cukrovou vatu, jahodovou, která je její oblíbená a sedne si na bíle natřenou lavičku čelem k moři. Vane dneska i příjemný letní teplý vánek, který si užívá.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park Empty Cleo I. Lindwood

Fri Apr 17, 2020 6:47 pm
*Na dnešní akci se docela těšila. Ráda se vydá do města a trochu se tu porozhlédne. Proto se také rozhodla, že do města vyrazí o něco dřív a k parku dojde sama. Na sobě má volnější tmavě šedý svetr, černé džíny a bílé tenisky. Nic slavnostního. Ráda si od šatů a podpatků odpočine, i když je na ně zvyklá a zas tak jí nevadí. Po procházce městem dojde k bráně zábavního parku a rozhlédne se po všech těch lidech ve snaze zahlédnout někoho známého. Není zrovna ten upovídaný typ, který se musí seznámit každý den s někým novým a musí okolo sebe mít velkou skupinu lidí.* /Ale seznámit se aspoň s někým by možná nemuselo být špatný../
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Zábavný park Empty Jentte A. van Roosevelt

Fri Apr 17, 2020 6:54 pm
*Po měsíci, kdy se držela mimo veřejnost a schovávala se v paláci, se vydává do města. Dneska se má znovu otevřít nějaký zábavní park. */Bude tam spousta známých lidí a má výška napomůže tomu že si mě nikdo nevšimne./ *Na sobě má prouškovaný top v barvách duhy a temě zelené šortky. Zaplatí vstup a rozhlíží se po atrakcích na které chce jít.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park Empty Chrysane Y. Martinelli

Fri Apr 17, 2020 6:56 pm
*Dneska zvolila o trochu více barevný outfit. Její tričko je tmavě fialové, skoro až černé. Modr-bílé šortky s černými ornamenty a černé lodičky. Chtěla, aby vypadala trochu veseleji, protože tohle jí připadá jako veselejší událost, jde přece o otevření zábavního parku. Líčení má černé. Z vlasů menší drdůlek a jinak vlasy jsou rozpuštěné. Stříbrné náušnice ve tvaru šipky. Když dojde do parku, zaplatí za sebe vstupné a okamžitě přejde ke střelnici, kde si plánuje vystřelit nějakou květinu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park Empty Christophe R. Dubois

Fri Apr 17, 2020 6:58 pm
*Nechce zůstávat pořád u sebe v komnatě, protože to tam na něj všechno dopadá. Dneska je ve městě akce, takže mu to usnadnilo rozhodování, kam by mohl jít. Na sobě má obyčejný modrý džíny a šedou mikinu. Jeho vlasy trčí do všech možných stran a je mu to tak nějak jedno. Stejně jako to, že má pod očima kruhy. Dojde k zábavnému parku, kam si zaplatí vstup a pak se s rukama v kapsách prochází mezi atrakcemi a sleduje nadšené úsměvy dětí, které běhají od jedné atrakce k druhé. Po chvíli si všimne na jedné lavičce Camille. Dojde k ní a posadí se vedle ní.* Ahoj. *Pozdraví jí.* Jahodová je nejlepší. *Zhodnotí s úsměvem, když vidí její cukrovou vatu.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zábavný park Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Fri Apr 17, 2020 6:59 pm
*Po nekolika letech se v Angeles zse otevira zabavny park. Byl mimo provoz, protoze nyl v rekonstrukci. On sam nevi jestli si pamaruje, jak to tam vypadalo pred rekonstrukci, ale je zvedavy, jake to tam bude dnes a navic se tesi, az si zajde na nejakou z atrakci. Jde tam z paace sam a s klukama se ma sejit na miste. Rekli si, ze se tam proste nekde najdou. Na sobe ma normalni veci, coz jsou cerne kalhoty bile tenisky, zluta mikina s cervenyma rukavama a ovyc cerne tricko. Nejede autem, ale jde pesky.* /Budu si brzo muset promluvit s nasima o te motorce./ -Pousmeje se nad touhle myslenkou a potom si da ruce do kapes a kraci ulicemi az na misto, kde se ma nachazet novy zabavny park. Uz z dalky slis hlasitou hudbu a vidi velke barevne kolo. Hodne lidi tam dnes jde, takze se proste stane jednim z davu a projde branou.* Wow! *Piskne a proste se vyda nejakym smerem.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park Empty Kathika Canton

Fri Apr 17, 2020 7:00 pm
*S Wellsem se od dnešku nijak neodmlouvali a ona neví, jestli čekat na něj v komnatě a nebo ne. Ale když nejde, rozhodne se vyrazit sama. Na sebe si vzala šedé šortky z obrázkem Madonny a černou krajkou. Tenisky tmavé modré a taktéž s krajkou, tentokrát bílou. Má černé tílko a k tomu stejně nalakované nehty. Líčení má trochu třpytivé, ale ne moc. Vlasy vzadu sepnuté. Když dojde do parku, zaplatí za sebe vstupné a pak jej začne procházet, přičemž se kolem sebe rozhlíží s velkým zvědavým úsměvem.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park Empty Eris S. Beavers

Fri Apr 17, 2020 7:07 pm
*Těší se do zábavního parku. Byl dlouho v rekonstrukci a ona si ho prakticky nepamatuje. S nadšeným úsměvem na rtech se tam vydá. Na sobě má černé kraťasy a bílé tílko a své fialové vlasy má rozpuštěné. Prochází mezi všemi těmi lidmi mezi různými atrakcemi a pozoruje, jak jsou všichni okolo ní nadšení.* /Jo, kdyby se na mě nevykašlal Romeo, Hedda nezmizela a teď nebyla v komatu a rodiče z toho nebyli smutný, taky bych tu měla s kym být a jezdit na kolotočích./ *Proběhne jí hlavou.* /A nebo kdybych měla aspoň nějaký kamarády../ *Zabodne pohled do země a trochu jí štve, že sem vůbec chodila. Ruce si strčí do kapes a pak si všimne, že princátko z pláže se tu dnes také rozhodlo objevit. Docela ráda by za ním zašla, ale nechce ho rušit, když je tu s kamarády, takže si prostě jen kousek od nich sedne na lavičku a počká, jestli si jí všimne nebo ne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park Empty Wells J. Schreave

Fri Apr 17, 2020 7:11 pm
*Dojde k zábavnímu parku, kam si zaplatí vstup a pak se jím začne procházet.* /Měl jsem se domluvit s Kat. Bez ní je to tu o ničem./ *Proběhne mu hlavou a rozhlíží se okolo sebe po všech těch nadšených obličejích. Pak si ale všimne konečně osoby, která si ukradla jeho srdce a jeho rty se roztáhnou do úsměvu. Dojde k ní zezadu a po cestě utrhne kvítek nějaké kytky, o které ani neví, co to za kytku je. Když je za ní, překryje jí rukou oči.* Na čem by ses chtěla projet? *Zeptá se jí rovnou s úsměvem.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Zábavný park Empty Jentte A. van Roosevelt

Fri Apr 17, 2020 7:14 pm
*jelikož v téhle zemi ještě nemá přátele, bere dnešek jako seznamku. Do parku vyrazila pěšky,zaplatila si vstup a teď se poflakuje kolem atrakcí. Vzhledem k tomu že její sociální sítě trochu strádají vyfotí se ale není to ono*/ potřebovala bych někoho kdo by mě vyfotil s tím ruským kolem/*začne se rozhlížet kolem po někom kdo vypadá že jí telefon neukradne a vyfotí jí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park Empty Camille Cara Schreave

Fri Apr 17, 2020 7:22 pm
*Sedí na lavičce a sleduje moře, mezitím co pomalu pojídá cukrovou vatu, kterou si koupila. Když se k ní někdo přisedne, podívá se na toho dotyčného a po zjištění, že je to jen Chris, docela se jí uleví. Sice by se mu nejraději vyhýbala, ale zase lepší jak někdo z její rodiny a nebo nějáký reportér či neodbytný chlápek z města.*Ahoj.*Pozdraví ho a pak se zase obrátí pohledem k moři. Po jeho zhodnocení, že tenhle druh vaty je nejlepší, trochu se pousměje a nabídne mu ji. Je dost velká, víc než ona sama dokáže sníst a kdyby chtěla ještě, nějakou si koupí. Zaměří se na děti, které nedaleko od nich pobíhají, vesele, s úsměvy.*Docela se těším, až se naše dítě bude taky takhle prohánět s ostatními.*Řekne mu.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zábavný park Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Fri Apr 17, 2020 7:23 pm
*Proplouva davem lidi, co se zde mnozi a kouka se kolem sebe.* /Az ty lofasy najdu, musime zajit na horskou drahu a taky na autodrim rozsekat dospelaky./ *Usklibne se a nekde v davu zahledne i sveho starsiho bratra, jak se liba s nejakou zenskou.* /Boze... no fuj. Byt tou zenskou zdrham s krikem pryc./ *Probehne mu hlavou, ale nejak se u nich pohledem nezdrzuje a rozhodne se pokracovat v ceste, dokud si kousek od nej nevsimne fialovych vlasu, takze se procpe lidmi smerem k ni.* Ahoj lovkyne musli. *Popichne ji s usmevem. Kupodivu se mu s ni dobre povidalo a jelikoz ona si mysli, ze on nevi, kdo ona je i kdyz to vi a nez najde svou partu, tak proc se s ni nepobavit.* Jsi tady sama, nebo tady jen cekas na sve kamose? *Zepta se a koukne se kolem sebe.* /Nevim jestli bych se chtel poznat s jejima kamseam jakoze./
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park Empty Kathika Canton

Fri Apr 17, 2020 7:28 pm
*Neví, jestli dneska může počítat s přítomností Wellse, i kdyby by byla ráda. Chce s ním trávit co nejvíce času. Doufá, že na něj v parku i narazí. Zatím si jej prochází sama a sleduje děti, které tady pobíhají. Několikrát se jim musí vyhnout, aby ji nesrazily. Přitom se pobaveně usmívá. Když se zase někomu vyhne a následně jí někdo dá ruku přes oči, napne se a je připravena se nějak bránit, ale uklidní jí ten hlas, který zná a oddychne si.*Už jsem tě chtěla praštit.*Řekne pobaveně.. Chytne jeho ruku a sundá si jí z očí a otočí se k němu, aby jej mohla políbit na rty a do toho polibku se usměje a pak se odtáhne.*A kam by jsi chtěl jít ty? Já bych rozhodně šla na ruské kolo, jinak je mi to jedno.*Pokrčí rameny.*Nevěděla jsem, jestli sem přijdeš, proto jsem šla sama.*Řekne mu.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park Empty Christophe R. Dubois

Fri Apr 17, 2020 7:34 pm
*Všimne si Camille na lavičce a dojde k ní. Posadí se vedle ní a pak se na ní letmo pousměje. Když mu nabídne vatu, trochu si od ní vezme.* Díky. *Poděkuje jí a kousek vaty si strčí do pusy. Koukne se na stejnou skupinku dětí, na jakou kouká i ona.* Jo, já taky. *Přikývne a pak se na ní trochu zvědavě koukne.* Je na to hodně brzo, ale... Budeš mu chtít pak pořídit sourozence, aby si mělo s kym hrát? *Zeptá se jí a docela ho zajímá, co mu na to řekne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park Empty Eris S. Beavers

Fri Apr 17, 2020 7:42 pm
*Když v davu zahlédne Eathena, nebo jak se jí představil, Timothyho, trochu se pousměje. Povídalo se jí s ním dobře na to, že je to princ. Ale nechce ho nějak rušit nebo se mu vnucovat, takže se posadí na jednu z laviček a pohled směřuje do davu lidí ve snaze aspoň zahlédnout svého bratra, který se na ní tak trochu vykašlal. Když vedle sebe uslyší známý hlas, podívá se na Eathena a pousměje se.* Ahoj, nepovedený salto. *Oplatí mu popíchnutí a pak zavrtí hlavou.* Ne, žádní kamarádi. Jenom já. /Co jsou to vlastně kamarádi?/ *Proběhne jí hlavou, ale tyhle myšlenky hned zaplaší. Dneska má nějakou blbou náladu, ale nechce to dávat tolik najevo.* Ty jsi tu sám, nebo banda kamarádů teprve dorazí? *Zeptá se ho.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park Empty Wells J. Schreave

Fri Apr 17, 2020 7:51 pm
*Jakmile uvidí Kathiku, utrhne jeden květ a pak jde k ní a zacloní jí rukou očí. Zasměje se po jejích slovech.* Jakmile by ti došlo, že jsem to já, zase bys vyšilovala jako v posilovně? *Popíchne jí pobaveně a pak jí oplatí polibek, do kterého se pousměje. Pak už se jí podívá do očí a květ jí dá do vlasů za ucho.* Ruský kolo zní dobře. *Usměje se na ní.* A já.. Ani popravdě nevím, nikdy jsem moc času netrávil na poutích a tak, takže pořádně ani nevím, co všechno tu je. *Zasměje se a pak přikývne.* Taky jsem nevěděl, jestli tu budeš. Ale jsem rád, že tu jsi. *Pohladí jí po tváři.* Tak jdeme na kolo? *Zeptá se jí s úsměvem a natáhne k ní ruku.*
† PsYcHoPaTiC †
† PsYcHoPaTiC †
Posts : 737
Join date : 23. 11. 19

Zábavný park Empty Eathen Lukas Timothy Schreave

Fri Apr 17, 2020 7:55 pm
*Jakmile zahledne skrze proudivi dav zabesk fialovych vlasu, zastai se a nakonec se rozhodne vydat s za Eris se kterou se mu naposledy povidalo az kupodiu dobre a navic mu prisla i nejak osamela, jak tam tak sedela, takze pokud jej nevyhodi, rad ji bude delat spolecnika a s kamosema se setka pak.* /Musi to byt desna nuda tady byt sam. No v nejhosim pripade me necim probodne... U revelu nikdy nevis, co se jim honi hlavou. Jednou jsou mily a pak BUM!/ *Nakonec k ni dojde a pozdravi ji a zalozi si ruce na hrudi.* Moje salta jsou dobry, jen jsem nemel dobrej den. *Rekne jedoduse a potom se uchechtne.* Nekdy ti vystrihnu klidne i tri za sebou a budu se naramne bavit nad tim, jak ti spadne bada a na zem. *Rekne ji klidnym hlasem a nasledne se ji zepta, jestli tady na nekoho ceka, nebo je tady fakt sama a po jejich slovech na ni jen chvili kouka, nez se poskrabe na zatylku.* No, kdybys treba chtela, tak ti nepovedeny salto muze delat spolecnost. Je celkem na nic, kdyz je nekdo sam na pouti a nema si s kym uzit srandu. *Rekne ji a potom se zssmeje.* Jo, nekde tady jsou, ale sejdeme se pozdeji. *Sedne si vedle ni.* Klidne te s nima pak seznamim, pokud me teda nesodis z ruskyho ola, nebo tak neco. *Rekne pobavene.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park Empty Camille Cara Schreave

Fri Apr 17, 2020 7:58 pm
*Když si k ní přisedne Chris, pozdraví jej a pak mu nabídne i vatu.*Nemáš zač. Klidně si vezmi i více. Sama to nesním.*Řekne, když si všimne, že si utrhl skutečně jen kousek. Pak se podívá na skupinku dětí, které se honí a smějí se. Líbí se jí to a těší se, až tak bude pobíhat i jejich dítě.*/Mohly to být dvě krásné děti. Dvě, nebýt mě./*Proběhne ji vyčítavě hlavou. Po jeho otázce nadzvedne překvapeně obočí.*/To bychom se spolu asi musela vyspat.. teda určitě../*Dojde jí. Ještě ví, jak vznikne dítě. Ale zase si myslí, že by bylo hezké mít dvě děti nebo i více, takže po chvilce přemýšlení pokýve hlavou.*Asi ano. Jedno dítě by nejspíše bylo dost samotné.*Souhlasí s tím.*Ale na to je ještě dost čas. To se mnou budeš muset přetrpět osm měsíců těhotenství, co nás čekají teď,*Pokrčí rameny. Řekne to trochu pobaveně, ale na tváři se jí neobjeví úsměv. Pak se rozhlédne po atrakcích.*Nechceš někam jít?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park Empty Eris S. Beavers

Fri Apr 17, 2020 8:20 pm
*Oplatí mu popíchnutí ohledně nepovedenému saltu na pláži a pak se na něj usměje a nakloní hlavu na stranu.* Moje brada na zem jen tak nespadne. Ale jestli si věříš, že ti zase nebudu muset pomáhat na nohy, klidně mi je někdy předveď. *Zazubí se na něj a pak mu řekne, že je tu sama.* Vážně tu chceš být se mnou? *Zeptá se ho a na její tváři se objeví menší úsměv.* Já... jsem tak trochu zvyklá na to být někde s kamarádama. Většinou jsem někam chodila se sourozenci, ale ty se na mě teď vykašlali, takže... budu ráda, když tu budeš se mnou. *Usměje se na něj a zeptá se ho, kde jsou jeho kamarádi.* Neboj, z ničeho tě neshodim. *Ujistí ho s pobaveným úsměvem.* Ráda se s nima seznámit. /Vážně se teď usmívám na prince a mám radost z toho, že se mnou chce trávit čas?/
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Zábavný park Empty Jentte A. van Roosevelt

Fri Apr 17, 2020 8:35 pm
*nakonec se vzdá vyfotí pár fotek které jsou na nic a vydá se na průzkum celého areálu.*/ Ruské kolo.... nemám s kým jít...../*projde kolem stánku stánků s cukrovinkami a u stánku s popcornem neodolá. S popcornem se vydá na cestu. U Střelnice se zastavý, aby vyhodila krabičku. Chce pokračovat, když si ale uvědomí kdo tam stojí zastavý se a dojde k ní.*/ooooooo můj bože to je Španělská princezna musím mít fotku/ Ahoj nerada tě ruším, ale chci se zeptat jestli by ses se mnou nevyfotila?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park Empty Kathika Canton

Fri Apr 17, 2020 8:41 pm
*Když ji někdo zastíní vidění, lekne se a je připravená zasadit tomu dotyčnému ránu, ale pak zjistí, že je to jen Wells, kterému rozhodně nechce nijak ubližovat.Uchechtne se, když zmíní posilovnu.*Jak dlouho mi to budeš předhazovat?*Zeptá se jej.*Jinak, vyšilovala bych ještě více. Protože ti nechci nijak ubližovat lásko..*Vysvětlí mu.*/Proč bych taky chtěla, když jej miluji?/*Když vidí ten květ, který jí dá za ucho, nadšeně se na něj usměje.*Děkuju lásko.*Políbí jej znovu. Tohle ji potěšilo. Pak navrhne Ruské kolo a nebo i jiné atrakce, pokud bude chtít.*Já na pouti byla asi jednou nebo dvakrát, takže..*Uchechtne se a pokrčí rameny.*To já jsme taky ráda, že tě tu vidím.*Usměje se na něj zamilovaně. Přikývne a vezme jej za nabízenou ruku.*Jdeme.*Řekne nadšeně a prakticky jej k tomu kolu dotáhne, kde vstupné za něj je už vlastně zaplacené ve vstupence a spolu s ním si sedne na místo a počká, než se kolo rozjede. Pak se dívá z něj dolů.*Je to tu nádherný.
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Zábavný park Empty Christophe R. Dubois

Fri Apr 17, 2020 8:43 pm
*Vezme si od ní kousek vaty a po jejích slovech se pousměje a vezme si ještě kus.* Co ty bys beze mě dělala? Bys to musela vyhodit.. *Potřese hlavou. Snaží se zapomenout na svojí depresi, protože jí chce zvednout náladu. Zeptá se jí, jestli by někdy v budoucnu chtěla pořídit jejich dítěti i sourozence.* /A jestli to vyjde, možná bude mít sourozence hned./ *Proběhne mu hlavou, když na ní zvědavě kouká a čeká na její odpověď.* Jo, to asi jo. *Přikývne a pak se zasměje.* Neboj, kdyžtak tě někam zamknu. Samozřejmě s Lokim a dobrym jídlem. *Mrkne na ní a pak nakloní hlavu na stranu.* Můžeme. Jakou atrakci máš nejraději? *Zeptá se jí, vstane a natáhne k ní s úsměvem ruku.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Zábavný park Empty Chrysane Y. Martinelli

Fri Apr 17, 2020 8:48 pm
*Je u střelnice, kde si plánuje vystřelit růži. Ale než to stihne, někdo na ni promluví. Otočí se na dotyčnou a podívá na foťák v její ruce. Nakonec se ale usměje a přikývne. Někomu, kdo má stejné postavení jako ona by to mohlo připadat otravné, ale jí ne. Ona ráda všem vyhoví a udělá si s nimi fotku. Ví, že je to pro ty lidi velký zážitek.*Ahoj, to je v pohodě. Ráda se s tebou vyfotím.*Odsouhlasí jí to a trochu si upraví vlasy a pak si stoupne vedle ní a nechá ji, aby udělala fotku, klidně i více, pokud chce. Pka kývne ke střelnici.*Nechceš si se mnou zastřílet?*Zeptá se jí, aby si aspoň chvilku udržela společnost.*Jinak, jak asi víš, jsme Chrysane. Klidně mi ale říkej i Chrys.*Řekne jí s velkým úsměvem.*Jak se jmenuješ ty?*Zeptá se pak zvědavě a nakloní hlavu na stranu.*
Klarisa
Klarisa
Posts : 203
Join date : 17. 04. 20

Zábavný park Empty Jentte A. van Roosevelt

Fri Apr 17, 2020 9:04 pm
*když jde vyhodit krabičku od popcornu zahlédne na střelnici Chrysane Španělskou princeznu. Okamžitě se rozhodne že se sní půjde vyfotit. A když jí to princezna povolí udělá několik fotek. Když jí přizve aby si s ní zastřílela znejistí* noooo moc ráda bych to vyzkoušela ale nechci nikoho odstřelit.* Pousměje se* já jsem Jentte Rooseveltová./bože nabídla mi ať jí říkám Crys....jsou takhle přátelští i ostatní návštěvníci a obyvatelé paláce?/ Moc mě těší....nečekala bych princeznu u střelnice.
Sponsored content

Zábavný park Empty Re: Zábavný park

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru