Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komnaty zahraničních hostů

+13
baru
Tamara Sparks
Ginny
† PsYcHoPaTiC †
- HYUN -
Takuari Zimemo
-LF-
DlhyPribeh.sk
Vertasia
Taylorovidní zrzka
annie.16
AndyHoff
Admin
17 posters
Goto down
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 12:56 am
*Prakticky celý den se pokouší Taysu uspat nebo naopak držet vzhůru, aby usnula, až bude potřeba. Jenže neměla to srdce ji třeba budit. */Měla jsem to udělat.. Achjoo./*Svou dceru miluje, vlastně je to jediný člověk, kterýmu by to řekla klidně narovinu a nahlas ale hádá, že tohle bude ještě dlouhá noc. To, že je nový rok nijak nepožívá. Neslaví to, neraduje se z toho. Pro ni to bude prostě jen další rok, co musí přežít.*/Každý rok jsem blíže k tomu, aby byla Taysa dospělá, převzala vládu a já mohla konečně vypadnout někam daleko, sama. /*To jediné si přeje. Nikdy nechtěla být královnou, naopak, se chtěla vzdát i titulu, který jí náležel jako dceři vévody. Jenže osud rozhodl jinak a nechápe, co udělala tak strašnýho, že si zasloužila tohle. Do klubů ani nikam moc často nechodila. Vyjímečně. Kluky nestřídala, prví byl Hakan.. Vždycky se všem snažila vyjít vstříc, takže proč tu musí stát právě ona a ne jedna z jejích sester? Ty by na jejím místě byly šťastné. Když se otevřou dveře, jen krátce se tam podívá. Stejně ví, kdo to je, její manžel.*Ahoj. *Pozdrav ho a dále se věnuje Tayse. To, že se vysvléká jí nijak nevadí a ani nezajímá. Klidně se tu může producírovat nahý a s ní to nic neudělá, je jí to jednoduše fuk.*Tobě taky. *Popřeje mu.* Jak chceš. *Pokrčí rameny. Stejně pochybuje, že se mu to podaří. */ Pokud budu mít štěstí, mohla by usnout tak za dvě hodiny, když ještě spala.. Pitomej časovej posun.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 1:18 am
*Dojde do komnaty a zprvu se snaží být co nejvíc potichu, ale pak zjistí, že k tomu nebyl moc důvod, protože celá jeho rodina je vzhůru. Své ženě popřeje šťastný nový rok a pak jí nabídne, že si jenom skočí do sprchy a převezme štafetu v uspávání malé. Po jejím souhlasu jenom pokýve hlavou, vezme si tepláky, které nosí jako pyžamo a vydá se do koupelny. Mrzí ho, že s ním Ash celé dva roky prakticky nekomunikuje, ale nechce na ní nijak tlačit a nutit jí do toho. Stejně by tím nic nezmohl. V koupelně se rychle vysprchuje a pak na sebe hodí tepláky. Vlasy si jen rychle přetře ručníkem, takže jsou ještě dost vlhké, když vyleze z koupelny. Hned se vydá za Ash a vezme si od ní do náručí Taysu.* Ahoj, zlatíčko. *Pozdraví svou dceru s úsměvem na tváři a začne s ní lehce pohupovat. Avšak malá je spíše než usínáním nadšená z jeho vlasů, ze kterým natahuje ručičky. Skloní k ní hlavu, aby jí pár pramínky pohladil po tváři a tím jí rozesměje.* Jestli chceš, klidně se vyspi a já se jí pokusím uspat v nějakém salonku, abysme tě nerušili. *Nabídne Ash a s úsměvem cvrkne lehce Taysu prstem do nosu.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 1:32 am
*Souhlasí s tím, že Timothy může až se osprchuje zkusit Taysu uspat. No pochybuje, že s emu to podaří a pokud ano, bude jej mít vyloženě ze kouzelníka, který sem prchl z Bradavic. Mezitím, co se sprchuje, brouká jejich dceři nějaké ukolébavky. Většinou to zabírá, ale dnes ne a ta malá princezna se na ni jen vesele culí. * Jsi rozkošná zlatíčko a já zbožňuju když se takhle usmíváš, ale teďka bys měla spinkat. *Promluví k ní a úsměvem, na než jí ona holčička odpoví dalším uculením, jako by se jí skoro vysmívala.*/Ještě bude po mě../*Nakonec ji předá Timothymu a srovná pár věcí, které předtím použila, nejrůznější hrkátka či plyšáky, ale nic se Tayse nezdálo dobré. Když slyší jak se Taysa směje, podívá se na ně. Pousměje se při pohledu na ni. * Stejně neusnu. Klidně ji pryč vezmu já, jestli chceš. *Kdyby se chtěl vyspat on, klidně s ní půjde pryč, s tím by neměla nejmenší problém. Navíc vážně ospalá není. Má v sobě kafe a taky na ni působí onen posun času.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 1:41 am
*Když vidí, jak se malá zajímá o jeho vlasy, sám se k ní nakloní, aby je měla blíž a pohladí jí pomocí pramínků po tváři. Její smích mu vykouzlí úsměv na tváři.* Ne, to v pohodě. Dneska jsi jí hlídala celý den, měla by sis odpočinout. Promiň, že jsem byl tak dlouho pryč, docela jsem se zapomněl v tělocvičně. Nebýt těch ohňostrojů, byl bych tam ještě teď. *Poznamená s menším pobaveným a provinilým úsměvem.* Jakej jsi měla vůbec den? *Zajímá se. On už v Illey párkrát byl, ale Ash nejspíš ještě ne. Mezitím se posadí na postel a dál se snaží lehkým houpáním uspat Taysu.* Co ty? Budeš spát? *Zeptá se pobaveně dcerky a u toho jí pohladí po vláscích.* Ty oči jí svítí jak ledky. *Poznamená a potřese u toho hlavou.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 1:58 am
*Když slyší, jak se její princezna směje, otočí se a podívá se na ně. Nějakou jinou holku by pohled na Timothyho s Taysou dostal asi do kolen, no ji ne. To nehrozilo. Pravděpodobněji najdou zítra, nebo spíše dneska, ráno u balkónu přivázaného T-rexe, kterýho jim daroval ET nebo tak. *V pohodě. *Pokrčí rameny. To, že se zdržel pryč II vůbec nevadí. Netráví s ním čas zrovna rada. Pokaždý, co ho vidí ji akorát připomene o co přišla. */Taysa klidně mohla být moje a Hakanovo dítě.. Nebýt toho debilního zasnoubení. /*V duchu je zase trochu naštvaná a dost smutná, ale nedává na době nic znát. Nosí perfektní masku. * Ušlo to. *Odpoví na jeho otázku, mezitím si sedne do křesla, odkud vidí ještě ven, kde je snad poslední ohňostroj. Po slovech Timothyho se podívá na Taysu, ale nic neřekne. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 2:14 am
*Posadí se na postel, kde pokračuje v pokusu uspat Taysu a během toho se zeptá Ash, jaký měla den.* Viděla jsi tady už něco? Doporučuju ti ve městě třeba rose garden nebo pláž, je krásná. A tady v paláci je krásný posezení uprostřed bazénu, ze kterýho je vidět na město. Hlavně večer je to tam hezký. Jestli by ses chtěla jít někam podívat, klidně řekni kdy a já si vezmu na starost malou. *Nabídne jí s menším úsměvem.* Promiň, že jsme museli jet zrovna dneska takhle, ale už to bylo domluvený. Navíc to bylo i nejbezpečnější, i když se to nezdá. *Ví, že s tím Ash moc nesouhlasila a nelíbilo se jí to. U toho pořád lehce pohupuje Taysou a hladí jí na zádech. Konečně se zdá, že jí o něco pohasly oči a ona by mohla začít usínat.* Jenom spinkej, zlatíčko. *Zašeptá směrem k ní a když už se chce radovat, protože vidí, jak jeho dcerka zívá, ozve se další rána pocházející z ohňostroje, která vyvolá u Taysy najednou hlasitý pláč.* Ale no tak sakra. *Zanadává na ty idioty, co pouští ohňostroje a přitiskne si Taysu blíž k sobě.* No tak, šššš. *Snaží se jí utišit, aby přestala plakat.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 2:25 am
*Odpoví mu jednoduše na to jaký měla den. Nechce se jí mluvit, co on ale očividně nechápe. */Proč to prostě nevzdá? Proč se musí sakra snažit.. Kdyby to byl kdokoliv jinej, nějakej normální princ, byl by z tohohle manželství naštvanej a nemluvil by se mnou.. /*Přála by si, aby byla vdaná za někoho takovýho. * Nebyla a díky, ale nemusíš. *Kdyby se chtěla někam podívat, klidně vezme Taysu v kočárku. Vždycky rada cestovala a objevovala nová místa, ale teď už ani ne. Vlastně od začátku manželství to tak má s téměř vším. * No jo.. *Povzdychhe si. S tím už nic nenadělají. */Tady budeme tak tři měsíce a pak to stejný po návratu do Angcie. Aspoň, že to už nebude Silvestr. /* V duchu si už oddechne a děkuje za to, že Taysa usne, jenže z venku se ozve znovu Ohňostroj. * Kruci.. *Zakleje a zamrači se na ohňostroj, který rozzářil oblohu. * Mám ji vzít?
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 2:37 am
Já vím, že nemusím. *Pokrčí rameny.* Ale většinu dní jsi s ní a nemáš čas na sebe a na odpočinek. Takže si ho tu klidně udělej. *Pousměje se na ní a pak už se raduje z toho, že to vypadá, že Taysa začne usínat, ale najednou se ozve ohňostroj a malá se rozbrečí.* Ne, to je dobrý. *Dál se snaží Taysu utišit a přitom se zvedne a dojde pro malou plyšovou hračku, kterou má docela ráda a začne jí s ní mávat před obličejem.* Hele, co mám. Tygříka. A tygřík nechce, abys plakala. Ani tatínek s maminkou nechtějí, abys plakala. *Začne potichu na malou mluvit a u toho jí pohybuje plyšákem před obličejíkem. Taysa se po chvilce začne uklidňovat a pak se i usměje na plyšáka.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 2:48 am
*Zavrti hlavou. *Nepotřebuju to. /Budu mít den pro sebe samu, nebudu mít Taysu na očích a tudíž mě nebude tolik hry zatím svědomí a zdrhnu.. /* Nad tím uvažovala už několikrát taky. Jenže neví, kam by šla, jak by si vydělávala.. A za chvilku by ji stejně našli. Je to královna, za se neschová. Sice není ani v Angcii, ale to neznamená, že ji lidí tady ne poznávají a poznávat nebudou. Vyčítá si taky, že útěk nezkusila před svatbou. Byla by teď volna, s Hakanem a šťastná.. Teď jejím jediným štěstím je Taysa i právě kvůli které taky nevzala nohy na ramena. Zakleje, když už ta malá princezna usíná a venku zase začne ohňostroj. */Už toho bylo dost.. /*Nabídne Timothymu, že ji vezme a když odmítne, zůstane teda sedět na místě a nechá to na něm. Nerada to přiznává, ale on to s Taysou i dost umí. I teď ji dokáže uklidnit. *
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 3:13 am
Dobře. *Sklopí nakonec pohled a nijak na ní netlačí. Nebude jí nutit udělat si den volna, jestli nechce. Je to její rozhodnutí a jestli si to někdy rozmyslí, on jí opravdu rád vyhoví. Když se malá rozbrečí kvůli ohňostroji zanadává na účet těch idiotů venku a snaží se Taysu uklidnit. Využije k tomu jejího oblíbeného plyšáka a to, že se na ní snaží prostě jen klidně mluvit. Nakonec to zabere a jejich dcera se začne znovu usmívat. Než ale stihne znovu začít usínat, obzvláštní jim večer, nebo spíše už ráno, dost velkým pšoukem, po kterém je jasné, že má plnou plenku. Protočí nad tím očima a odhodí plyšáka na stranu, aby jí mohl přebalit. Jenže Taysa se dneska nejspíše rozhodla udělat si z nich dobrý večer a během toho, co jí přebaluje, ho jednoduše počůrá. Poraženecky svěsí ramena a podívá se na Ash.* Tady to asi už převezmi. *Řekne jí trochu pobaveně, protože si ze sebe umí udělat srandu a tohle se mu už párkrát předtím stalo. Pak se sám vydá zpátky do koupelny, kde si pořádně umyje obličej i hruď.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 9:16 am
*Předtím ráda cestovala a prozkoumávala v cizích zemích nejrůznější místa, ale teď na to nemá prostě chuť. Vzhledem k tomu v jaké situaci se nachází, je všechno takové.. méněcenné? Hlavně se soustředí na Taysu, práci a odpočítávání dní, kdy bude moci převzít vládu. Proto Timothymu řekne, že odpočinek nepotřebuje. Kdyby vyšla sama ven, pravděpodobně by se prostě sbalila a odešla. Jediné, co ji tu drží je Taysa, jinak by tohle zkusila dávno. Stejně tak je to i s radikálnějším řešením její situace. Když Taysa začne konečně usínat, má chuť otevřít šampaňský, který tu nemají a zapít to. Jenže nějací pitomci zase začnou dělat ohňostroj. Poté, co uslyší ten pšouk je i jí jasné, že bude mít plnou plenku a než se stihne nabídnout, že ji přebalí, Timothy se do toho pustí, tak ho nechá. Později toho asi lituje, protože skončí počůraný. Musí se nad tím pobaveně uchechtnout.* Jdu na to. *Přejde k Tayse, kterou tedy přebalí a dává si extra pozor, protože kdo ví, jestli si nenechala něco v zásobě ještě na ni. A ona zrovna nestojí, aby její vlasy několik dní smrděly i přes umytí jich nejrůznějšími šampony, jako už jednou. Poučila se ale a většinou, když ji přebaluje má culík nebo drdol. Dneska tomu tak ale není a proto je ráda, že všechno Taysa vyplýtvala na svého tátu.* A je to zlatíčko. *Zvedne ji a začne ji zase chovat, když je už přebalená.* Tohle teď vyhodíme.. *Hodí plínu do koše.*A jak to ty budeš mít s tím spinkáním? *Nadzvedne obočí a pousměje se na ni, zatímco ji pohupuje v náručí.* Zpívali jsme, hrála sis s plyšákem, napapaná jsi, teď i vyčůraná a vykakaná. Ohňostroj taky není.. Tak zkusíme ještě něco přečíst? *Na tohle se Taysa zazubí, jako by s ní souhlasila, vydá se pro to pro jednu knížku, je to 365 pohádek, jednu na každý den v roce. * Dneska máme číst Popelku. *Řekne jí a začne číst. Malá už ani nebrečí a jen ji s nastraženými uši poslouchá.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 10:22 am
*Nechá Ash dokončit přebalování, zatímco se vydá zpátky koupelny, kde se znovu umyje. Když se vrací zpátky, zaposlouchá se do hlasu své ženy. Vždycky mu připadal nádherný a uklidňující. Prostě hlas, který chcete slyšet mluvit v nějaký vyhrocený situaci, protože vás ujistí, že to bude zase dobré. Mrzí ho, že to mezi nimi nikdy nebude takové, jaké to vídal u svých rodičů. Závidí jim tu jejich vzájemnou lásku, které on se nikdy nedočká. Kdyby tehdy věděl, jak to dopadne, dopřál by Ash hezký zbytek života a radši si vybral nějakou z jejích bláznivých sester. Nakonec se v polovině pohádky donutí vyjít z koupelny a posadí se zpátky na postel. Přitom sleduje malou, která nejspíš už moc nevnímá, protože konečně začala usínat.* /Je skvělá máma./ *Proběhne mu hlavou. Když je po pohádce, tak se odhodlá k tomu, aby se Ash zeptal na něco, na co se jí chtěl zeptat už před nějakou dobou. Samozřejmě že promuví šeptem, aby malou nerušil a oni nemuseli absolvovat další uspávací kolo.* Já... Chtěl jsem se na něco zeptat. *Začne nakonec a poškrábe se na zátylku.* Nedala bys mi prosím šanci? Ukázat ti, že i takhle můžeš být šťastná? Teď, když jsme tady, tak... nebude tu takový tlak ze všech stran jako doma a třeba... Třeba bysme to mohli zkusit nějak od začátku.
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 10:36 am
*Sama tedy přebalí malou Taysu, které se podařilo počůrat Timothyho. Nakonec na ni začne mluvit a jelikož zpívání, ani plyšáci nezabírali, zbývá asi jen jedna možnost a to vzít knížku a zkusit jí prostě číst. I když ten příběh a tak sama moc vnímat ještě nemůže. Sedí s ní v křesle a čte. Všimne si, že už začne zavírat oči, ale stejně příběh dočte, zrovna, když její princezna usně jako dudek. */Snad jí to vydrží aspoň do sedmi nebo šesti do rána../*Pak totiž bude mít zase hlas a ona ji bude následně muset udržet vzhůru. Musí nastavit nějaký normální režim, aby to nebylo jako dneska, protože to by se za ty tři měsíce nebo kolik tu budou nevyspali vůbec. Odloží knížku do menší knihovničky, která tu je. Krátce se na Timothyho podívá, když jí řekne, že se chce na něco zeptat a takhle ho pobídne, aby pokračoval. Stejně by jí to řekl ais i kdyby nesouhlasila. Kdyby věděla, kam tím míří, asi by to nějak zakecala. Po jeho slovech sklopí zrak a podívá se na Taysu. Jak mu má dát asi šanci? Když ještě pořád myslí a asi i miluje Hakana? Být královnou nesnáší, nesnáší i ty plesy, formality, tu práci, všechno.* Nemyslím si, že bych mohla kdy být šťastná. *Odpoví mu a položí Taysu opatrně do postýlky, aby ji nevzbudila. Taky ji zakryje dečkou a lehce pohladí po vláskách.* Proč to prostě nevzdáš jak by to udělali statní? Prostě.. Klidně si najdi jinou holku, milenku. *Jí by to určitě nevadilo.* A my se soplu ani nemusíme bavit. Jen kvůli Tayde. A hned jak bude dost stará, převezme korunu a my můžeme jít od sebe. Pokud si mezitím někoho najdeš, budeš si moct i tu holku vzít. A pak šťastnej třeba budeš. Ale se mnou na to nemáš šanci. To sis měl vzít raději některou z mých sester.. *Neví o tom, že on si ji sám vybral. Ale kdyby si zjistil něco o ní a jejich sestrách, viděl by, že ona má nejmenší z těch tří zájem o to stát se jeho ženou. Jeho sestry by jej maximálně umačkali štěstím, ale taky proto, že jsou do něj zamilované a taky chtějí být královny. Udělaly by mu vše, co by mu na očích viděli, tím si je jistá. */A z nás tří tu musím být zrovna já.. Jak mi často po celý život připomínala má rodina, ta nejméně hezký, chytrá../
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 11:30 am
*Potichu promluví na svou manželku, když konečně Taysa usne a nakonec ze sebe vymáčkne prosbu o to, aby jim dala šanci. Po jejích prvních slovech sklopí pohled a chvilku se musí odhodlávat k pokračování.* Ale já si myslím, že bys mohla být minimálně šťastnější. *Namítne.* Nechci jinou holku, kde bych jí vůbec hledal a vzal na ní čas? I kdybych už s tím souhlasil. Ale ty jsi moje žena a i s tvým...požehnáním, tě nebudu podvádět. *Chvilku přemýšlí, jak to nazvat.* Jenže já si vzal tebe. A když už mluvíme o Tayse ... myslíš si, že ta bude šťastná, když bude mít rozum a bude sledovat nás dva, jak spolu prakticky nepromluvíme? Jak pak budou vypadat její vztahy, když vyroste v tom, že tohle je normální? *Nechce jí do ničeho nutit, ale snaží se jí ukázat i jiný úhel pohledu a to konkrétně Taysin, protože to je něco, co je oba dva spojuje.* Navíc už jsem si vzal tebe. A v čase se nevrátíme. Než Taysa bude moct převzít vládu, bude to trvat minimálně dvacet let, možná dýl. Opravdu chceš takhle dlouhou dobu prostě jenom chodit okolo mě a dělat, že neexistuju? A čekáš, že já budu dělat to stejný? *Jemu přijde dvacet let jako dost dlouhá doba. Přeci jen je to bez tří let celý jeho dosavadní život a to je docela dost aspoň podle něj.* Já věci jen tak nevzdávám. Kdybych to dělal, po první kritice mojí vlády se sesypu a zmizím někam do háje, což by bylo asi tak pět hodin po korunovaci. Já chápu, že tohle asi neni něco, co sis přála a tak, ale... ale nechápu, proč ses nám nepokusila dát nikdy šanci? Proč jsi to rovnou zavrhla?
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 11:44 am
*Když na ni Timothy promluví, podívá se na něj a čeká, co z něj vypadne. To, co ale řekne vážně nečekala. Ví, že se k němu nechová férově. Jenže.. zničil jí šanci na štěstí a ona pořád něco ctít Hakanovi. Ty city nezmizeli za dva roky, pořád na něj celou tu dobu myslí.*Nikdy jsem si nepřála být královnou, chodit na takový akce, ani tak. Nesnáším, když jsem středem pozornosti. Nesnáším na tom prakticky vše. Takže to, že bych mohla být šťastnější si fakt nemyslím. *Odpoví mu.* Jsou tu komorný, dvorní dámy. *Dá mu pár příkladů, kde by si mohl najít nějakou milenku. Kdyby se zamiloval, byla by jedině ráda. Sice by pořád trávil čas s Taysou, ale o ni by se už tolik nezajímal a tím pádem by měla klid a mohla to nějak snadněji přečkat.* Až bude větší, tak to snad pochopí. A holt se před ní tedy budeme přetvařovat. Pak jí třeba ve dvanácti, to už by měla mít rozum řekneme, jak se věci mají. Několika párům, co měli dohodnutý sňatek to možná vyšlo, ale nám prostě ne. Tohle není nějaká pohádka, kde vše skončí dobře. *Doufá, že to Taysa skutečně jednou pochopí.* Kdybychom to takhle dělali oba dva, bylo y to nejlepší. Prostě.. Můžeme mít svoje životy. Komunikovat spolu budeme jen ohledně Taysy a třeba vládnutí. *Nic jinýho snad nepotřebují. Po tom co následně řekne musí stisknout zuby pevně k sobě, aby nezvýšila hlas. Celou dobu šeptala, právě kvůli tomu, aby nevzbudila Taysu* Když jsi do někoho zamilovanej, ale nakonec jsi přinucený si vzít někoho jinýho, šance se dává fakt těžko. *Řekne nakonec tiše a podívá se na Taysu. Nechce, aby viděl, jak ji ty vzpomínky bolí. Jelikož on nevěděl, proč se k němu chová takhle, vysvětlení si zasloužil. Ale neřekla to jen proto. Řekla to i kvůli tomu, že doufá, že teď už ji nechá prostě být, pochopí, že tohle nemá smysl a najde si jinou.*/Kdyby svůj čas, který věnuje mě, věnoval holce, která o to stojí více, už by ji měl./
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 12:05 pm
Já to chápu. Taky se v tom nijak extra nevyžívám. Je to moje povinnost, takže to trpím a snažím se to dělat co nejlépe, ale to neznamená, že to miluji. Ale vždycky se dá být šťastnější. Ať tím, že člověk změní přístup, nebo nechá třeba někoho dalšího, aby mu to zpříjemnil.* To já moc dobře vím. Ale stejně bych na to neměl čas. I kdybych to chtěl. *Pokrčí rameny a pak se snaží poukázat na pohled Taysy, která v tomhle bude muset vyrůstat.* Je jedno, jestli jí to vysvětlíme později, nebo v tom bude vyrůstat už odmalička. I tak dospěje s vědomím, že manželství je něco, kde se lidi prakticky ignorují a sotva znají svoje jména. A já si upřímně neumím představit, že by to tak mělo být u mých rodičů. Díky tomu, že se milují jsem ten, kdo jsem. Neříkám, abysme jí vychovávali v iluzích, že všechno má dobrý konec. Ale o co je lepší iluze, že dobrý konec nemá nic? *Nadzvedne mírně obočí.* Já ti nechci brát tvůj život, Ash. Nechci si tě nijak přivlastnit a ovládat tě. Chci jenom, abysme fungovali normálně jako dva lidi. A ne se jenom trpěli. *Pak se jí zeptá na důvod toho, proč jim nikdy nedala žádnou šanci. To, že byla zamilovaná do někoho jiného mu nikdy neřekla, takže chvíli jen překvapeně kouká a schytává kopance od svého svědomí.* To jsem netušil. *Přizná a sklopí pohled.* Proč jsi mi to neřekla už tehdy? Mohl jsem se pokusit něco změnit. Nikdy jsem ti nechtěl podupat štěstí. Kdybych věděl, že někoho máš, nikdy bych si tě nevybral. *Vypadne z něj a vlastně mu ani nedojde, že teď řekl něco, o čem zase neměla doteď tušení ona.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 12:17 pm
Jo, jenže ty jsi prostě jinej jak já. Bereš to líp, já to tak brát nedokážu. *Nejspíše je to tím, že jeho na vládnutí připravovali celej život. Před ni to bylo postaveno jako hotová věc, o které ani nemohla rozhodovat. Nechce po něm, aby jí to zpříjemňoval. Je na ni hodnej a to ji štve. Vždycky, když jí přinese dárek nebo kytku, pomyslí si že mohla dostávat dárky od Hakana, za které by byla šťastnější. I když by to nebyli tak drahé dárky, jaké dává jí, jelikož on nebyl ani urozený. Ale to by jí nevadilo. Potěšila by ji od něj klidně ručně natrhaná květina. Timothy jí dává krásné pugéty, které nejsou levné, ale.. co z toho? O tohle nestojí.* Kdybys to se mnou vzdal a nevěnoval se mi, čas by se našel. A ty bys taky byl šťastnější.* Pokrčí rameny.* Když budeme s Taysou.. budeme spolu normálně mluvit, nebo se budeme snažit. Třeba i usmívat a tak.. Nevím jak to jinak udělat. *Ona nemiluje jeho a on ani ji. Je to docela těžké pro oba.* Ne to není. Ale jak jinak to chceš udělat? Prostě budeme předstírat, že jsme šťastní. A až bude teda starší, kolem patnácti, to už to pochopí, vysvětlíme jí jak se věci mají. Že to může ale taky nemusí skončit šťastně. *Až bude Tayse patnáct, už bude mít určitě dost rozumu.* Pracujeme dobře a bez problémů. *Oba dva své povinnosti plní svědomitě, i když to ani jeden z nich nemá v sálce.* O Taysu se taky staráme a starat budeme. Nějak fungujeme. *Žádný vztah mezi nimi budovat nechce. Když se jí zeptá, proč jim ani nedala šanci, popravdě odpoví a zaměří se na Taysu. Doufá, že to nechá být, ale on se to rozhodne ještě více pitvat.* Jak jsem mohla? Bylo to přede mě postaveno najednou jako hotová věc. Zrovna, když jsem já a tehdy můj přítel šli rodině oznámit, že jsme zasnoubení. A vzali jsme se prakticky okamžitě. A neznáš mýho otce. *Kdyby se mu vzepřela, stejně by udělal cokoliv, aby s Hakanem neskončila a jemu to ještě přitížil, to je jí jasné. I proto se asi tolik nevzpouzela.* Počkat.. Jak vybral?*Zeptá se nechápavě.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 1:07 pm
Jde o přístup. *Pokrčí rameny a pak se na ní dívá a potřese hlavou.* Říkáš to, jak kdyby věnování času vlastní manželce bylo něco špatnýho. *Poznamená. On s tím rozhodně souhlasí. Naopak mu přijde, že by jí mohl věnovat daleko více času, ale snaží se jí dát nějaký prostor.* Tak se pokus mi dát šanci. Jenom to zkus. Za pokus přeci nic nedáš, ne? Budeme spolu muset být stejně, takže tím nic nezkazíš a o nic nepřijdeš, ne? *Nadzvedne mírně obočí.* Fajn. Dělej jak myslíš. *Ustoupí nakonec, když si stále stojí na svém ohledně toho, že to Tayse nějak vysvětlí.* To já nepopírám. Ale to neznamená, že se stejně nenajdou lidi, kteří mě kritizují a prohlašují, že horšího krále neviděli. *Pokrčí rameny. Přeci jen toho v sobě drží spousta a zrovna tuhle kritiku a to, jak se ho to dotýká, si nechává pro sebe. Stejně s tím nic neudělá a Ash to nejspíš ani nezajímá, takže nemá smysl to nějak ukazovat.* To jsem netušil. Ale měla jsi to říct mě. Nějak bych to zařídil. Klidně bych řekl, že jsem si to rozmyslel já a postaral se o to. Nebyla by to tvoje vina. *Zamračí se trochu nad tím, že jí takhle zkazil zásnuby z lásky. Pak ale ztuhne, když se ho zeptá na to, jak si jí vybral.* Já ... mohl jsem si vybrat, kterou z vás si vezmu. Buď tebe nebo jednu z tvých sester. Vybral jsem si tebe. Zdála ses mi jako nejlepší možnost pro roli královny. Byla jsi milá, pokorná, jsi starostlivá. Navíc jsi do mě nebyla přehnaně zamilovaná a nehrozilo, že bys mě umačkala štěstím. Takže jsem si vybral tebe. Ale věř mi, že kdybych věděl, že někoho máš, tak bych to nikdy neudělal. Omlouvám se. *Podívá se na ní s provinile staženým obočím.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 1:30 pm
To normálně není, ale se mnou jen ztrácíš čas. *Pokrčí rameny.*/A když o to ta manželka taky nestojí, tak na tom možná něco bude../*Dodá pro sebe v duchu. Zase tak moc spolu nejsou, ale jí to teda vážně nevadí.* Nechci k tobě začít nic cítit. /Láska je na nic./ Stejně se všechno nakonec podělá a bude to ještě horší. *Nikoho si k sobě už pouštět nechce. Ani předtím to moc nedělala kvůli tomu, jaká a ni byla rodina. U Hakana udělala výjimku a neuvěřitelně ji bolelo, když o něj přišla a to kvůli Timothymu. I když za to nemůže, nebo z části možná jo a stejně tak ona, nechce s ním nic mít.*/Taky, že budu./* Nemilují se, standartní rodina nebudou. On chce před Taysou fungovat a to ona taky. Když budou s ní až bude mít rozum, bude se s ním bavit a usmívat se, jako by byla vážně šťastná. Dokud tedy jejich dcera nevyroste a nepochopí to. Nechce, aby jednou skončila jako ona a taky proto bude tak předstírat, ale více nedokáže. Nikdy nebudou spokojení všichni. *Ví, že i na ni nadávají a to se snaží, i když o titul královny nestála. Ale s tím nic nenadělají. Hnidopichové si najdou vždy něco, co by mohli kritizovat.* Jo, jasně. Jak jsem řekla, ty moji rodinu neznáš. I kdybys jim to důrazně vysvětlil, že jsi si to rozmyslel ty, tak otec by si pořád zpíval svou písničku. Tak to bylo vždy, po celej můj život. *Když něco třeba udělala její sestra, vždy to bylo na ni. I když třeba měla dobrý argument a důkaz toho, že to být ona nemohla, protože třeba zrovna byla ve škole nebo tak. Nechápavě se zeptá na to, jak si ji jako vybral. Potřese nad tím hlavou.* Ptal ses, proč jsem ti teda neřekla, že někoho mám.. Proč jsi ty třeba nenapsal zprávu přes Illeagram? Mohl ses zeptat soukromě, jestli si tě chci vzít, nebo jestli někoho nemám, než se rozhodneš. A sestry taky nejsou tak hrozný.. Sice jo, občas přehání a kdyby tě viděly, byly by dost nadšený, ale to jen kvůli tomu, že jsou do tebe blázen a udělaly by pro tebe cokoliv. I lepší královny by byly. *Povzdechne si.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 6:08 pm
To záleží na úhlu pohledu. *Pokrčí rameny, když jí znovu odporuje. Dneska z toho má už prakticky nějakou disciplínu, kolikrát zvládne něco namítnout na její slova.* Do toho tě nikdo nenutí. Ale kdybys mi dala šanci, tak by se z nás mohli stát třeba aspoň přátelé. *Nenutí jí k tomu, aby k němu začala něco cítit.* To nemůžeš vědět. Nebo minimálně jsem netušil, že sis před naší svatbou vyvěštila osud. *Poznamená pobaveně.* Jsi si jistá? Fakt by šel tvůj táta proti rozhodnutí korunního prince a krále? *Nadzvedne obočí a tipuje, že odpověď bude ne. Kdyby tak udělal, riskoval by svůj titul.* Bylo mi řečeno, že jste všechny svobodné a seznámené s tím, o co jde. Že vám to není přímo proti srti. Kdybych tyhle informace neměl, napsal bych. *Ujistí jí.* A lepší královny by nebyly. Ty jsi úžasná královna, jenom se musíš přestat podceňovat. *Pokrčí rameny a pak sjede pohledem k Tayse, která se ze spaní trochz zavrtí. Oddychne si, když spí dál, protože se už začal bát, že jí probudili.* Promysli si to. Já doufal, že tahle cesta sem by nám mohla pomoct. S novým začátkem a tím najít si k sobě aspoň nějakou cestu. Ale je to na tobě, do ničeho tě nutit nebudu. *Pokrčí rameny.* A teď se zkus vyspat. Byla to dlouhá noc. *Poznamená a mírně se na ní pousměje. Sám si lehne na svojí stranu postele, protože už začíná zívat a klíží se mu oči.* Dobrou noc. *Popřeje jí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Fri Jan 01, 2021 6:26 pm
*Potřese lehce hlavou. Prostě si ho k sobě nechce pouštět. Jedinej člověk, kterému to dovolila je Taysa, protože ta je v tom úplně nevině. Ještě více se odtáhla i od své rodiny, se kterou nikdy neměla dobré vztahy. Je pro ni lepší být sama. Je takhle šťastnější.* Ne. Takhle přímo by proti vám nešel. Znám ho myslím lépe jak ty. Klidně by s tím souhlasil a usmíval se. Jenže jakmile bychom přišli domů, já bych byla v háji. A stejně tak můj bývalý přítel. Už kvůli němu jsem fakt namítat nemohla. Udělá rád cokoliv, co by mi ublížilo. Takže ani s ní, bych už být nemohla. *Takhle to myslela. Jasně, že y se s králem a Timothym prvně nedohadoval, její otec není pitomec. Ale to, co by se dělo u nich doma za cirkus už by oni nevěděli. Dal by jí to pěkně sežrat.*/Ještě bych skončila teď vdaná za nějakýho padesátiletého vévody v Angcii.. / *Potřese hlavou.* Vidíš. Já s tím vážně obeznámená nebyla a bylo o to přede mě postaveno jako hotová věc, nemohla jsem namítat. Mysli si co chceš, ale já znám svého otce a vím, že kdyby se to zrušilo, ze života by udělal nejen peklo mě, ale i mému bývalému. *Kdyby šlo o ni.. Ale Hakanovi by to vážně neudělala.* Nejsem úžasná. Ony by byly lepší. *Když žijete celej život skoro v tom, že vaše sestry jsou lepší, je těžké se nepodceňovat. Podívá se na Taysu. Poslouchá, co říká, ale nepodívá se na něj. */Budu si muset najít místa, kde se můžu zašít../*Stejně jak v Angcii, jen málo času tráví v komnatě, tak to bude i tady, aby na sebe narážely co nejméně. Čeká, než si lehne a pak ještě spraví dečku, která zakrývá Taysu a lehne si na svou polovinu postele.*Dobrou. *Popřeje mu a zavře oči, i když ví, že ještě dlouho neusne.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Mon Jan 04, 2021 7:33 pm
*Z celé duše doufá, že Easton si včera dělal pouze legraci a nemyslel svá slova vážně. Nechce, aby žil stejně jako on. Sám si vnitřně uvědomuje, že to není nic zdravého a vhodného, ale nedokáže přestat. O tom jednoduše závislost je. V té posilovně byl až do svítání a protože věděl, že za chvíli bude Ash a Taysa vstávat, radši se vydal zpátky do kruhovitého salonu, kde dodělával papíry. Nakonec se s Ash domluvil, že odpoledne si vezme Taysu na starosti on, aby ona mohla udělat zbytek práce nebo cokoliv jiného. Papíry si rozložil na posteli a se zamračením do nich střídavě koukal stejně jako na notebook, kde komunikuje s králi jiných zemí a snaží se najít nějakou jinou snoubenku pro svého bratra. Zatím dost marně. Nakonec ale i jeho dostane únava a papíry nepapíry mu jednoduše spadne hlava na polštář a on usne. Leží na zádech a na hrudi má položenou malou, která na něj chvíli mžourá očkama a pak jí samotné klesne hlava a ona na něm usne.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Mon Jan 04, 2021 7:47 pm
*Nechala na Timothym, aby se postaral o malou. Nechtěla se odhadovat. Stejně musela udělat ještě nějakou svou práci, takže se pak odebrala do salonku. Všechno měla už hotové před chvilkou, ale ještě tam zůstala o něco déle. Ale ví, že za chvilku bude muset malou nakrmit. Takže sebrala papíry a vydala se do komnaty. Nic tam neslyší, ticho. Nemyslí si, že by s Taysou někam její manžel šel, takže ji napadne, že možná malá spí. Opatrně otevře dveře. Čekala, že bude spát malá ale že i Timothy, to ne.* /Takhle vypadají rozkošně../*Proběhne jí hlavou. Nahlas by něco takovýho ale neřekla. Pomalu za sebou zavře dveře, aby je nevzbudila. Hotové papíry položí na stůl a pak se vykrade do koupelny, kde si dá rychlou sprchu. Naštěstí by to v pokoji nemělo být moc slyšet a je tudíž nevzbudit. Sic se malé spí o něco lépe a ten nejhorší šok z náhlého posunu času už překonala, ale chce být už připravená na večer, kdyby se jí nechtělo spát a ona ji musela pořád chovat a běhat okolo ní. Když usne ve dvě ráno, většinou padne do postele a do koupelny se ji jít nechce. Taky si dá pleťovou masku a vlasy dá do turbanu. Nechce si je teď foukat, aby je nevzbudila. Na sobě má zatím jen župan.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Timothy Dustin Bloodworth-Dubois

Mon Jan 04, 2021 8:15 pm
*Spí a malá přitom klidně oddychuje na jeho hrudi. Ze spánku jí přidržuje rukou, aby z něj nějak nesjela a nenatloukla si, ale jinak je naprosto mimo časoprostor ponořený v hlubokém spánku. Probudí ho až když se malá na něm začne vrtět a zažvatlá mu jeden ze svých pazvuků co vydává přímo před očima. Trochu sebou trhne a rychle zamrká, aby se vzpamatoval. Malou vezme do náručí a posadí se s ní. Rozhlédne se po komnatě, jako by se chtěl ujistit, že není v jiném vesmíru a pak se usměje na Taysu.* Nojo. Jsme usnuli, princezničko. Vyspinkaná do krásy? *Pohladí jí po tvářičce.* Ale teď už asi jen tak neusneš na celou noc, co? Tě budu muset nějak unavit. *Zapřemýšlí, co by jí tak mohlo bavit a u toho mu pohled padne na plyšáky.* Co třeba divadlo? Hm? *Zeptá se jí s úsměvem, který se ještě rozšíří, když se na něj jeho princezna usměje nazpátek.* Tak jo. Tatínek si jenom skočí do koupelny a zahraje ti divadlo. *Položí jí na postel a vydá se ke koupelně.* Jenom musim něco vymyslet. *Zamumlá si sám pro sebe a když otevře dveře a uvidí tam Ash, ztuhne na místě. Vůbec nevěděl, že tu je.* Shreka. *Vypadne z něj návrh na pohádku, když vidí masku Ash, ale pak mu dojde co řekl a rychle potřese hlavou.* Teda.. No.. Promiň.. Já.. My trochu usnuli, ale - ale už jsme vzhůru a .. já netušil, že tu jsi. *Vykoktá ze sebe rychle a vycouvá z koupelny.* Tak.. já zase jdu, ať máš klid. *Ukáže za sebe na dveře a vyleze z koupelny. Začne rovnat papíry do hromádky, aby je mohl přenést někam jinam a nechal Ash prostor.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Ashe Celeste Bloodworth-Dubois

Mon Jan 04, 2021 8:43 pm
*Dodělá nějaké ty papíry, které má na starost. Tentokrát se raději vydala do dámského salonku. Zjistila, že tu takový je díky komorným. A prý tam nemohou bez povolení muži, což se jí hodilo. Pak se ale vydala do komnaty, kde našla svého manžela a dceru spící. Timothy ležel na posteli a malá na něm. Uznala, že společně takhle vypadají roztomile a hned si za to v duchu dala facku.*/Taysa je roztomilá.. Taysa./ *Opraví se. Raději zapadne do koupelny, kde se rychle osprchuje. Vlasy nechá schnout v turbanu a na obličej si dá masku, kterou už chce smýt, když v tom se otevřou dveře. Rychle se otočí a župan si přitáhne blíže k sobě. Po jeho slovech nadzvedne obočí.* Jo.. já vás viděla. *Jaksi poznala, že spí, což mu asi nedojde. Po jeho slovech jen přikývne a když vyjde z koupelny, rychle si sundá masku. Převleče se už do pyžama, sice není moc pozdě, ale už nikam jít neplánuje. Bude jenom s Taysou.. a Timothym. Následně se nadechne, vydechne a vejde k nim. Hned se zaměří na Taysu, kterou vezme do náruče.* Teďka už jen tak neusneš, co? *Promluví k ní. Malá jako by jí rozuměla se zachechtá.* Je docela zákeřná. Ji těší, že nás bude držet vzhůru.. *Prohodí jen tak. Pak chvilku mlčí a jen malou chová, zatímco ta si hraje s jejími ještě trochu mokrými vlasy. Otočí se na Timothyho. * Přemýšlela jsem.. Chci, aby Taysa měla co nejhezčí dětství. Tak bychom se spolu mohli zkusit bavit normálně.. Ale mám pár podmínek. Nechce žádný kytky, ani jiný dárky. Lichotky taky nejsou nejnutnější.. *Prostě to nemá ráda. Chce se s ním bavit jenom přátelsky a to s dost velkým odstupem. Podívá se na něj a čeká, co jí na to řekne.*
Sponsored content

Komnaty zahraničních hostů - Stránka 14 Empty Re: Komnaty zahraničních hostů

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru