Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuchyně paláce

+8
Terka
Taylorovidní zrzka
annie.16
AndyHoff
LittlePrincess
† PsYcHoPaTiC †
-LF-
Admin
12 posters
Goto down
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Mar 20, 2020 10:54 am
*už delší dobu může zase klidně spát a normálně se najíst. Jelikož Mionel ví, že poslední dobou toho moc nesnědla a jde to na ní poznat, dost dohlíží na to, aby teď pravidelně jedla. Rozhodla se zajít do kuchyně pro nějaké ovoce. Má na sobě obyčejné džíny a šedé tričko. Hned co tam vkročí si všimne Charity, a tak s úsměvem zamíří za ní.* Ahojky.*pozdraví jí a koukne se na kuchařku, kterou drží Char v rukou* Co budeš dělat?*pak ji ale pohled sklouzne k prstenu na jejim levém prsteníčku. Hned pozná, že je to ten, který jí a Sawyerovi nedávno ukazoval Jasper* Konečně tě požádal o ruku?*vypískne nadšeně a Charity hned obejme* Konečně ti můžu ukázat, co mě napadlo k vaší svatbě. Nahodou jsem objevila i krásné šaty, ale nevím jestli by se ti líbily.*spustí, hned co se odtáhne a zazubí se na ni*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity A. Horn

Fri Mar 20, 2020 11:19 am
*Listuje kuchařkou a dívá se na různé recepty. Dokud tedy nepřijde Lia. Zvedne k ní hlavu a usměje se na ni. Nelíbí se jí, jak její kamarádka poslední dobou vypadá. Ale když ji sjede pohledem přijde jí, že je na tom už lépe.*Ahoj Lio.*Pozdraví ji.*Ještě nevím. Jedno z dvojčat má chuť na sladký, druhý na slaný a já jsem z toho zblbá..*Uchechtne se.*Ale přemýšlela jsem nad mini pizzama. *Pokrčí rameny. Když vidí, kam zbloudil její pohled, dojde jí, že bude zle. Už se chystá na útěk.*/Kuchyně je v prvním patř, kdybych skočila, nezabila bych se.. snad./*Ale tento plán provést nestihne, protože ji jej kamarádka hned objímá. Obejme ji nazpět a uchechtne se.*Jak jsi poznala, jo požádal. V úterý na mé narozeniny. *Pak se zatváří zděšeně.*Lio.. Nechci na svatbě nic přehnanýho. A do šatů v vlečkou tak dlouhou, že bych vytřela celou katedrálu jen při cesty k oltáři nechci.*Upozorní ji rovnou.*Ale jo, klidně mi to pak ukaž. Jen abys věděl, nechci žádnou rozlkučku se svobodou. Možná bych spíše udělala malou společnou oslavu.. Kde bychom všechny svatby oslavily společně s Kasey, která se vlastně vdává dneska, Thylane a tebou, Mionel určitě taky nebude dlouho váhat.*Zazubí se na ni a svěří se, co ji napadlo.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Mar 20, 2020 1:20 pm
*když přijde do kuchyně hned spatří Charity, s úsměvem ji pozdraví. Od té doby, co je s Mionelem, je na tom její stav o dost lépe.* Tak udělej slané i sladké. Klidně ti pomůžu.*uchechtne se* To zní dobře.*usoudí a pak si všimne prstenu, který má Charity od Jaspera. Pevně ji obejme* Sakra..promiň tys měla narozeniny. Všechno nejlepší! *Omluvně se na ní usměje, protože ji úplně vypadlo, že má narozeniny. Řekne jí, že už plánuje jejich svatbu a když uvidí její zděšený výraz, úsměv na tváři se jí ještě roztáhne.* Dobře, vlečku vynecháme, ale rozlučku si přeci nemůžeš nechat ujít.*nakloní hlavu na stranu* Ani ta oslava nezní špatně, jenom slib, že tam přijdeš.*řekne vážně.* Charity..teprve jsme spolu začali chodit, na tohle je moc brzo.*jemně pokrčí rameny.* A navíc, neměla by ses soustředit na svou svatbu? Máte už datum?*povytahne obočí*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity A. Horn

Fri Mar 20, 2020 1:43 pm
*Řekne, že dvojčata se nemohou dohodnout a oba dva chtějí něco jiného. Dítě jedna sladké a dítě dva slané. A ona se nemůže rozhodnout.*Asi to tak dopadne, nebo už nevím.*Uchechtne se.*Na co máš chuť ty?*Doufá, že by jí to pomohlo při rozhodování. Když si Lia všimne prstenu už se bojí, co přijde. Oplatí jí objetí a pak řekne, že jí požádal na narozeniny. Potřese hlavou.*To je dobrý. Stejně je neslavím. *Mávne nad tím rukou.*Ale díky.*Poděkuje za přání. Když slyší, že už plánuje svatbu řekne, že jí nedostane do šatů, kterými vytře katedrálu.*Hele nesměj se tak! Vím, že jsi schopná snad všeho..*Uchechtne se.*Uděláme společnou rozlučku. Víš, že já nejsem na žádný večírky a stejně se ani nebudu moci napít. Leda tak dětského šampusu.*Uchechtne se.*Slibuju, že přijdu. Ale bude to jen malý a nic šílenýho.*Poprosí ji.*My jsme spolu s Jasperem tři měsíce někde. Taky se za chvilku určitě dočkáš.*Usměje se.*Datum ještě nemáme. Nevím, jak to bude. Dneska už je jedna svatba, pak ještě bud Sawyerova, Tribunál ne? A zásnuby.. Takže.*Pokrčí rameny.*Nevím, kdy na nás přijde řada. Ještě jsme to nijak neprobírali.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Mar 20, 2020 2:07 pm
*navrhne ji, ať udělá sladké i slané. Jedno z toho taky může donést Jasperovi.* To ti neřeknu, protože já si jdu jenom pro nějaké ovoce.*uchechtne se, a pak si všimne jejího prstenu. Pevně ji obejme a pak ji popřeje opožděně k narozeninám. Řekne jí, že už plánuje jejich svatbu a našla i krásné šaty. Když vidí její zděšený výraz, ještě více se usměje.* Já že jsem schopná všeho? To není pravda!*řekne naoko dotčeně, ale v jejím hlase je znát pobavení. Pak řekne, že i oslava zní dobře, i když rozlučka se jí líbí víc.* Dobře, slibuju. Nebude to nic velkého a osobně ti zařídím zásoby dětského šampusu.*ušklíbne se. Poté ji řekne, že s Mionelem spolu začali sotva chodit, takže na to, aby přemýšlela nad svatbou je moc brzo.* Vidíš, tři měsíce. My sotva dva týdny.*uchechtne se a zamíří k lednici z kama si vezme jedno jablko, které si následně i umyje. Pak se jí zeptá, jestli mají už datum a vrátí se zpět k ní* Jo, akci teď bude hodně. A hlavně svateb.*uchechtne se* Co máte v plánu po svatbě? Zůstanete v paláci?*nadhodí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity A. Horn

Fri Mar 20, 2020 2:34 pm
*Zeptá se, na co má chuť ona a pak si přehnaně povzdychne.*To je hrozný s tebou. *Řekne naoko strašně zklamaně, ale pak se uchechtna a následně už vymýšlí plán útěku, který použije, aby se odtud dostala a unikla od Lii a jejího plánování její a Jasperovi svatby. Řekne, ať se nediví, že se bojí, protože ona je schopná všeho a pak potřese hlavou.*Jasně.. Ty jsi úplný anděl.*Řekne ironicky.*Ale budu ráda, když mi něco ukážeš. I ty šaty, které se ti líbily, třeba se jimi inspiruju, ještě nevím, co tam vůbec bude a o tom se taky musím dohodnout s Jasperem./Okurkový dort mi asi neprojde, že? Škoda.. Ale třeba párkrát zamrkat../*Nakonec souhlasí s menší oslavou, ale pokud to bude skutečně jen malé.*Děkuju. S dětským šampusem si budu muset připít i na svatbě. Třeba to pak Edy nebude tak mrzet, když uvidí, že ho nepije jediná.*Doufá, že aspoň to. Pak řekne, že spolu s Jasperem jsou někde tři měsíce a po odpovědi Lii protočí očima.*No jo.. Ale jednou se dočkáš a to já ti zase uspořádám rozlučku.*Zazubí se na ni. Připadá jí to jako skvělý nápad. Řekne, že datum ještě nemají vybrané.*Jo. Víš, na co jsem zvědavá? Ci stihne Edelynne na svatbách vyvést.. Upřímně se docela bojím, co vymyslí.*Ví, že nejmenší princezna dokáže dost člověka překvapit.*No.. Bavili jsme se o tom, že bychom se přestěhovali do nějákého sídla, ale to je už docela dlouho. A nevím. *Pokrčí rameny.*Na jednu stranu to tu nechci opuštět, ale zase se bojím rebelů a tam by možná byl větší klid, ale..*Tady je zase několik lidí, kteří jí pomohou v těhotenství, když bude třeba a i s dětmi a nechce opouštět Liu. *Ještě nic není rozhodnutý.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Mar 20, 2020 3:01 pm
*naoko uraženě řekne, že ona přeci není schopná všeho, ale v hlase je jí znát pobavení.* Narozdíl od mých sourozenců jsem svatoušek.*řekne důrazně a usklibne se.* Dobře, kdybys potřebovala s čímkoliv pomoct, jsem tady.*spiklenecky na ní mrkne. Nakonec tedy nechá rozlučku být a spokojí se s nápadem Charity - menší oslavou. Řekne jí, že jí zajistí dostatek dětského šampaňského.* Ale je škoda, že tě tam nebudu moct opít. Třeba by jsi pak kývla i na šaty s obrovskou vlečkou. A taky několik dalších věcí.*řekne pobaveně. Pak si zajde pro jabko, kvůli kterému zamířila do kuchyně a řekne, že jsou spolu s Mionelem teprve dva týdny, takže svatba tak rychle nebude.* Dobře, ale hned teď přestaň vymýšlet všechny zákeřný plány.*řekne vážně, protože je ji jasné, že Charity už určitě něco vymýšlí a popravdě má docela strach, s čím přijde. Pak se jí zeptá na datum. Když zmíní Edelynne, protočí panenky.* To je pravda. Budeme ji muset zařídit nějakého osobního strážce, který ji bude hlídat a zabrání ji v tom, udělat nějaký skandál.*uchechtne se a zeptá se, co mají v plánu s Jasperem po svatbě* To chápu. *Povzdychne si. Kdyby se Charity a Jasper odstěhovali, nezazlívala by jim to, ale oba dva by jí tady chyběli.* Takže teda mini pizzy?*vrátí se zpět k téma o jidle*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity A. Horn

Fri Mar 20, 2020 3:22 pm
*Uchechtne se.*Jo. Na rodzíl od svých bratrů asi svatoušek skutečně jsi. A od Edelynne. Uzná pobaveně. Usměje se.*Díky. Možná toho využiju.*Je ráda, že rozlučku nebude mít jen menší oslavu. Nechce žádnou velkou party už tak má docela strach ze svatby, protože bude spolu s Jasperem středem pozornosti a tu moc nemusí. A navíc se bojí, aby se nějak neztrapnila.*/To by mi bylo podobný./*Zasměje se.*Ano. to je skutečná škoda.. Já bych se opilá nechtěla vidět. Tancování na stole a tak.. Musela bych si pak změnit jméno a odstěhovat se do jiné země nebo na jinou planetu nejlépe. A vůbec, nápady na velkou svatbu si nechej pro sebe. Jednou se ti to bude hodit.*Uchechtne se.*Já a zákeřný plány? No dovol.. Já jsem zlatíčko. Učiněný anděl.*Pohodí naoko uraženě hlavou. Řekne, že datum ještě nemají a zmíní Edelynne.*To asi jo.. Ale osobně bych ji chtěla jako tu květinovou dívku, nebo jak se jí říká. Že prostě jde před nevěstou a háže na zem květiny. Byla by roztomilá.. Ale zase aby přistála na hlavě nějákého velvyslance kytka../Ne.. budu jí věřit. Už je dost velká, zvládne to./*Jen doufá, že tohohle nebude litovat. Řekne jí o čem se bavili s Jasperem už pár dní zpátky, možná spíše týdnů. A to, že by se odstěhovali. Vidí, že se to Lie nelíbí a položí jí ruku na rameno.*Nevím, jak to bude a asi bych teď raději zůstala tady.. Víš co, za půl roku se bude hodit chůva pro dvojčata. Počítám, že se občas zhostíš této role a ty dva andílky si vezme na starost.*Řekne, jak ji plánuje využít. Přikývne.*Jo. Můžeme jich udělat i více. Abys vzala i Mionelovi.*Usměje se. Pak si stoupne a začne vyndávat přísady.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Fri Mar 20, 2020 5:51 pm
*řekne, že narozdíl od svých sourozenců andílek je a po její odpovědi se zazubí. Pak ji řekne, že se na ní může obrátit s jakoukoliv pomocí a nakonec souhlasí i s menší oslavou místo rozlučky. Poté ještě dodá, že je škoda, že jí nebude moct opít a po její odpovědi se zasměje.* Opováž se změnit si jméno a odstěhovat se. Kdo by to tady pak s mým bratrem vydržel?*její jasné, že kdyby Char Jaspera opustila, bylo by to s ním k nevydržení. Vždyť už teď je to někdy o facku. Pak přijme to, že Charity někdy naplánuje i její rozlučku ale hned ji varuje, aby nevymýšlela nic bláznivého* Jasně, ty jsi ten nejsvatější andílek.*řekne ironicky. Pak se zeptá na datum svatby a začnou se bavit o Edy* To by snad zvládla. Zas tak malá není. Ale bylo by to moc hezký.*usměje se. Pak se začnou bavit o tom, co bude po jejích svatbě.* Ať se rozhodnete jakkoliv, budu vás podporovat.*kdyby se odstěhovali, oba dva by jí chyběli, ale rozhodně by jim to neměla za zlé.* Moc ráda je někdy pohlídam, ale to první budeš muset přesvědčit Jaspera, aby mi věřil, že jich vrátím v celku.*ušklíbne se.* Jasně.*pousměje se a začne ji pomáhat s přípravou jídla.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

Fri Mar 20, 2020 6:14 pm
*Když Lia řekne, že je škoda, že ji nemůže teď opít. Je ráda, že nemůže, protože by pak ještě tančila na stole a udělala určitě spoustu dalších blbostí, nechce si to ani představovat. Druhý den by se musela přejmenovat a zdrhnout ze země. Uchechtne se.*Jo, to by už ale nebyl můj problém.*Zazubí se na ni. Myslí to jen z legrace.*Stejně bych byla za chvíli zpátky, kdybych zdrhla, což v plánu nemám, neboj.*Ujistí ji.*/Jasper by zmobilizoval snad všechny, aby mě našli../*Proběhne jí hlavou. Pak řekne, že až se bude vdávat Lia, to ona jí připraví rozlučku a usměje se, když souhlasí a následně se zatváří jako největší andílek pod Sluncem.*Jasně, že jsem. Jen svatozář mi chybí.. Tu jsme si nechala v komnatě, abych ji ještě nespadla, víš?*Řekne určitě velice přesvědčivou historku. Následně se baví o svatbě a ona zmíní že by Edelynne chtěla jako dívenku, která hází květiny a po ní nejde nevěsta.*Taky pravda. Určitě to zvládne. A vypadala by roztomile.*Usměje se.*Děkuju.*Poděkuje jí, když ji ujistí, že je podpoří jak v tom zůstání v paláci, tak i v přestěhování se. Pak řekne, že by tu ráda zůstala a ji bude využívat jako chůvu.*Jaspera nějak přesvědčím. To bude hračka.*Pak začne připravovat přísady a následně i postupně dělat mini pizzy.*Minule jsem dělala palačinky a potkala jsem tu tvou mámu.. Udělala výbornou okurkovou šťávu, kterou měla ráda sama v těhotenství. Mě chutná.. ale Jasperovi nechutnala. *Uchechtne se.*Propašovala jsem mu palačinky na ošetřovnu a v jedné z nich byla právě ta okurková šťáva.. Měla jsi vidět jeho výraz.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Mar 21, 2020 6:17 pm
*řekne jí, že si v žádném případě jméno měnit nebude a ani se nikam neodsťehuje. Dodá taky, že by to pak bylo s Jasperem k nevydržení.* To máš jediné štěstí, že to nemá v plánu.*usměje se. Pak souhlasí s tím, ze ji někdy Charity uspořádá rozlučku, ale varuje ji, aby nevymýšlela nic šíleného.* Jasný, to ti tak věřím.*zazubí se na ní. Pak se začnou bavit o Edelynne a svatbě.* Jo, byla by vážně roztomilá.*doufá, že tohle už by Edy zvládla. Přeci jen už není tak malá. Pak ji řekne, že at už se s Jasperem rozhodnou odstěhovat nebo ne, bude je podporovat. I když kdyby se odstěhovali, oba dva by jí hodně chyběli. poté řekne, že chůvu jim bude dělat ráda, ale první bude muset Char přesvědčit Jaspera, aby jí vůbec ty děti svěřil. Po její odpovědi se jen usměje. Napadne ji asi milion způsobu, jak Charity Jaspera přesvědčí. Pak už se vrhnou do přípravy mini pizz a po jejích slovech vyprskne smíchy.* Škoda, že jsem tam nebyla, nebo to někdo nevyfotil. Jeho výraz musel stát za to.*řekne pobaveně.* A náhodou, vždyť okurková šťáva je dobrá. Nechápu, co mu vadí.*protočí panenky a uchechtne se*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

Sat Mar 21, 2020 6:53 pm
*Řekne, že odejít v plánu nemá. Nechtěla by vidět, jak by Jasper reagoval, kdyby odtud zdrhla. Asi by to s ním vážně bylo k nevydržení a možná by i vyhlásil pátrání po ní. Navíc se jí odcházet nechce, takže nikam nejde. Je ráda, že Liu přesvědčila jen k menší oslavě a ne žádné velké rozlučce, kde se všechny opijí a ještě by je ona musela dostávat ze stolů, kde by tančily. Ona nic pít nebude, protože je těhotná, takže by tam zůstala jediná střízlivá.*Bych na ně dotáhla kluky, ještě by pak pěně litovali../*Pak se jí svěří s nápadem, že by Edy mohla být na její a Jaspěrově svatbě ta dívenka, která hází květiny. Doufá, že by to zvládla, přece jen je už dost velká, aby ano a ona jí i věří. Je vděčná Lii, když jí ujistí, že je bude podporovat ať už by zůstali v paláci a nebo se po svatbě odstěhovali.Řekne, že z Lii má v plánu udělat chůvu a Jaspera nějak přesvědčí, aby jí děti svěřil. Jí stačí udělat psí očka a kdyby ne.. najdou se i jiné způsoby no. Začnou dělat mini pizzy, sama nastrouhá sýr a pak rozválí i těsto. Svěří se Lii, jak si z jejího bratra udělala legraci a dala mu do palačinky okurkovou šťávu.*Tvoje máma taky řekla, že je škoda, že jeho reakci nikdo nenatočí Ale nevěděla jsem, jak to udělat.*Zasměje se.*Stálo to za to. Ten pohled byl prostě komický.*Pak nadzvedne obočí.*Taky ti chutná? To by asi normální člověk neřekl. *Uchechtne se.*Nejsi taky těhotná? Zeptá se pak dost podezíravě. Začne přitom potírat pizzy kečupem, sypat sýry, vybrala tři druhy a našla i kukuřici v konzervě, kterou to taky trochu posypává.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Mar 21, 2020 7:14 pm
*souhlasí s tím, že jí Charity může uspořádat menší rozlučku, i když se docela boji, jak to dopadne. Ten nápad, že by Edy rozhazovala květiny na její svatbě se jí líbí a doufá, že by to zvládla. Pak Charity ujistí, že jí a Jaspera bude podporovat ať už se rozhodnou jakkoliv. I když by jí oba v paláci chyběli. Řekne jí, že chůvu bude dělat moc ráda, ale první bude muset Charity přesvědčit Jaspera, aby ji děti svěřil. Po její odpovědi se na ní usměje a napadne ji několik způsobů, jak ho přesvědčí. Už se těší, až se ty děti narodí. Jenom doufá, že zdědí více z povahy Charity než Jaspera. To by pak chůvu už raději nedělala. Pak začnou dělat mini pizzy a po tom, co jí řekne Charity, se rozesměje. Škoda, že tam nebyla, protože kdyby jo, ještě dlouho by to Jasperovi připomínala. Řekne, že je škoda že to někdo nevyfotil nebo nenatočil a pak taky dodá, že nechápe co na tom Jasperovi nechutnalo. Jí osobně okurková šťáva celkem chutná. Po jejích dalších slovech se na ní nevěřícně podívá* Ne, nejsem těhotná, Char. A neboj, rozhodně to nemám v blízké době v plánu. *sice se tváří vážně, ale i tak je v jejím hlase slyšet pobavení.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

Sat Mar 21, 2020 7:41 pm
*Dělá mini pizzy a zmíní se o tom, jak se jí podařilo Jaspera tak nějak napálit když mu dal do jedné palačinky okurkovou šťávu a zmíní se i o jejich mámě, která jí v tom podpořila a taky litovala, že jeho reakci neuvidí. Když od ní slyší, že je okurková šťáva dobrá, trochu si ji přeměří pohledem. Napadne jí, že je těhotná taky a zeptá se jí na to. Protože jen tak někomu by to určitě nechutnalo. *No dobře..*Uchechtne se.*Ale stejně se těším, až jednou budete s Mioneem mít děti a všechny si společně budou hrát, zatímco my si budeme popíjet kávičku a nadávat, jak je těžké je vychovávat.*Usměje se nad tou představou. Protože všechny pizzy jsou hotové, dá je již do rozehřáté trouby.*I když zase nevím.. Co bude horší.. Vychovávat děti a nebo Jaspera, v tvém případě Mionela...*Uchechtne se. Už si takhle utahovala z něj a zmíní to i před Liou.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Mar 21, 2020 7:57 pm
*když začnou dělat mini pizzy a Charity zmíní Jaspera, rozesměje se. Prije ji škoda, že tam nebyla nebo to někdo aspoň nenatočil. Pak zmíní, že i jí okurková šťáva chutná. Po té, co se jí Char zeptá, jestli není těhotná ji ujistí, že není a rozhodně to nemá zatím v plánu. Po jejich dalších slovech se usměje a představí si to. Přijde ji to jako hezká představa.* To bude za dlouho, ale uni to hezky.*pousměje se a pak počká, než Charity dá pizzy do trouby.* Myslím, že s Jasperem s Mionelem to bude někdy horší než s dětma. Ale musíš brát v potaz, že můj bratr a Mionel jsou úplně jiná liga a s Jasperem to rozhodně budeš mít složitější.*uchechtne se* A jestli budou vaše děti po něm, tak si jejich výchovu vážně užiješ. Už od malička to s ním nebylo jednoduchý. Máma s tátou si ho vážně užili.*usklibne se a umyje si ruce.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

Sat Mar 21, 2020 8:08 pm
*Přikývne tedy, když ji Lia ujistí, že těhotná není. I když možná trochu zalituje, protože tu budu zatím vypadat jako balón jen ona. Ale zase když bude Lia nebo Sawyerova vyvolená čekat dítě, ona už asi bude mít dvě na světě a dlouho bude z touhy mít další dítě vyléčená. Už jsou dvě, neví, jestli bude chtít ona a nebo Jasper ještě třetí. A je docela brzo nad tím vůbec přemýšlet. Ale těší se, až si budou jejich děti společně hrát a oni budou popíjet kávičku.*Jo, už se na to těším.*Usměje se a pak dá pizzy do trouby. Zmíní, že si není jistá, jestli bude těžší vychovávat Jaspera s Mionelem a nebo děti.*Jasper se naštěstí už uklidnil. Teď mě štve s tím, že mě pořád chce obalit ochranou folií, nepouštět mě z komnaty a nebo mi dát chrániče.*Potřese nad tím hlavou.*Moc to přehání.*Řekne svůj názor.*Nestraš mě, prosím tě. Doufám, že toho po něm moc nezdědí. Jako můj samozřejmě některé vlastnosti, ale zrovna bych byla radši, kdyby byly klidnější po mě.*Usměje se.*Nejen on, ale i ty jsi byla pěkné číslo.*Popíchne ji.*Stejně tak i Sawyer a o Edelynne asi nemusím mluvit.
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Mar 21, 2020 8:31 pm
*ujistí ji, že těhotná není a ještě chvíli ani nebude. Děti rozhodně ještě v plánu nemá. Pak uzná, že představa, jak si jejich děti hrají a ony pijí někde kávičku se jí líbí, i když si na to ještě chvíli počkají. Pak se na ní usměje a řekne, že s Mionelem a Jasperem to bude nejspíše někdy těžší než s dětma. Dodá ještě, že hlavně Charity to bude mít těžké. Kort jestli jejich děti zdědí povahu po něm. Když slyší, že jí chce Jasper zabalit do bublinkové fólie, uchechtne se.*/Před třemi měsíci se sotva zajímal o někoho jiného než o sebe a teď by nejraději nepouštěl Charity z dohledu../ Myslím, že všichni by byli raději, kdyby byli po tobě. *Uchechtne se. Pak ale přimhouří oči* On ti říkal nějaké historky z dětství, že? Ja ho zabiju.*zavrtí hlavou a v už vymýšlí plán, jak ho šikovně uškrtí nebo utopí.* /Za tohle ať čeká pomstu/
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

Sat Mar 21, 2020 8:44 pm
*Líbí se jí ta představa, jak je palác plný jejich dětí, které si spolu hrají.*Jednou tu bude skutečně veselo.*Řekne s úsměvem. Dokáže si představit ty živé děti, které tu pobíhají a lezou všude možně a oni za nimi, aby se někde nepřizabili. Pak řekne, že neví, jestli bude horší vychovávat dvojčata a nebo jejich tátu a u Lii Mionela. Když se nad tím zamyslí, možná to bude i po tom všem těžší s Jasperem. i když se ten teď hodně uklidnil a blbosti nedělá, spíše ji štve s tím, jak je pořád přehnaně ochranářský. *Beztak mi pár dní zakáže vycházet z komnaty, úplně a sám mě bude snad i krmit, protože bych si ještě ublížila nožem. Ani lžičku mi určitě nesvěří.*Uchechtne se trochu zoufale při pomyšlení na tohle.*Asi by tu byl větší klid. Pořád by byli zavření v komnatě, nos v knížkách. *Uzná. Ale musí poznamenat, že ani ona nebyla zlatíčko.*Co? Ne, nic mi neříkal.*Uchechtne se.*Nebo teď se mi nic nevybavuje. A žádný škrcení tvýho bratra nebude!*Zatrhne jí to hnedka*Jen tě znám Lio. Přece je jsem tu taky vyrůstala a občas si s vámi i hrála. *Připomene jí.*
annie.16
annie.16
Posts : 1884
Join date : 29. 11. 19
Age : 18

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Merliah A. M. Schreave

Sat Mar 21, 2020 9:09 pm
*ta představa jejich děti, jak si společně hrají se jí líbí.* A do toho ještě Sawyerovi děti.*pousměje se*/I když tady je veselo pořád./*pak řekne, že vychovávat Mionela a Jaspera bude náročnější, než vychovávat jejich děti. Taky ještě dodá, že Charity to bude mít složitější, protože Jasper je jiná liga než Mionel.* Neboj, přišla bych tě zachránit a Jaspera zpacifikovala a někam zavřela, aby ti dal na chvíli pokoj.*ušklíbne se. Celkem se děsí toho, že děti Char a Jaspera budou mít povahu jejího bratra.* Rozhodně by to bylo lepší, než nějací spratci, co všechno rozbíjejí, zamykají se v komnatách, nebo v jednom kuse oxidují v kuchyni nebo tátově pracovně.*protočí očima. Pak je ale přimhouří, protože si myslí, že na ní zase Jasper něco prásknul. V hlavě už vymýšlí plán, jak se mu pomstít.* Kdo říkal něco o škrcení?*nadzdvihne pobaveně jedno obočí.* Máš pravdu. Promiň. To mi nějak nedošlo.*usměje se a pohledem zabrousí k troubě* Myslím, že už to bude.*prohlásí a pizzy z trouby vytáhne. Pak je položí na stůl a prohlédne si je* Vypadá to obstojně.*zhodnotí*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity Ash Horn

Sat Mar 21, 2020 9:46 pm
*Usměje se.*Jo, ještě ony.*Musí uznat, že tu bude zase hodně živo. Doufala, že po odjezdu účastnic a zahraničním hostů tu bude klidu více, ale protože je teď čeká výchova všech dětí, docela dost o tom začíná pochybovat. Když Lia řekne, že ona to bude mít s Jasperem těžší, asi je to pravda, ale miluje ho a asi by mu časem odpustila všechno. Má s ním docela velkou trpělivost. Uchechtne se.*Děkuju. Až mě dlouho nikdo neuvidí a zároveň po mě nebude vyhlášené pátrání, víš, kde budu. Zavřená v komnatě, kde budu doufat, že mě konečně přijde někdo zachránit.*Pak řekne, že by bylo asi lepší, kdyby byly ty děti možná více po ní. Protože ona byla určitě klidnější dítě, než Jasper. Neotravovala, poslouchala, byla zlatíčko. Ne vzteklounek, jako Jasper. *Jo, tohle nezní zrovna dvakrát jako klidné dítě.*Uzná pobaveně. Pak popře, že by jí její bratr něco napráskal. Jen prostě ví, že Lia nebyla úplné zlatíčko. A následně jí zakáže škrcení.*No, tak nějak mě to prostě napadlo.*Pokrčí rameny.*Jasper něco zmiňoval ohledně tebe, když se dozvěděl, že vím o té vířivce.*vysvětlí.*Poslední dobou se tu vyhrožuje sourozenců častěji, než je vhodné.*Potřese hlavou.*Já se nezlobím.*Nechápe, jak ji to mohlo jen napadnout. Pak přikývne a vytáhne dva talíře, kam pizzy rozdělí.*Vypadá to skvěle.*Uzná.*Pomalu je sundává z plechu, rozdělí přesně stejný díl na dva talíře a pak umyje trochu nádobí, co nestihla během toho, co se pizzy pekly a ona se bavila s Liou.*Pak dej vědět, jak ten náš společný výtvor chutnal Mionelovi. Doufám, že mu necháš aspoň jednu na ochutnání chudáčkovi.*Mrkne na ni a vezme talíř, které má pro ni a Jaspera.*Tak zase někdy Lio. A žádný vymýšlení šílené rozlučky!*Řekne spíše jako menší popíchnutí a pak odejde z kuchyně a zamíří rovnou do komnaty.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity A. Horn

Wed Mar 25, 2020 8:22 pm
*Celý den se procházela venku v zahradách. Byla schválně na místech, kam nikdo moc nechodí, nechtěla, aby ji někdo našel. Nemůže se snad žádnýmu z Schreave podívat do očí. Od včerejška se cítí zase špatně i vedle Jaspera. I když ví, že jí chce pomoci, připadá si, jako by jej nějak zradila a navíc ví, že mu ublížila tím, že chtěla odejít a pořád i chce. Ale už tak mu způsobila dost potíží a bolesti, protože včera nebo spíše dneska ráno zůstala tady. Dlouho nemohla usnout a když ano, zdály se jí hlavně noční můry, kde viděla svého otce a vzpomínala na roky u něj a pak jak viděla jeh mrtvé tělo, které padalo k zemi. Ví, že se s tím musí nějak vyrovnat, nejlépe sama. Nechat minulost včetně svého otce za sebou a soustředit se na budoucnost, ale je to docela těžké. Chce proto být sama a v klidu přemýšlet. Což v paláci moc nejde vzhledem k tomu, že je plný lidí. A v komnatě být zavřená nechtěla, protože jí bylo tak nějak jasné, že by Jasper mohl někoho poslat, aby ji zkontroloval a nebo sám přišel a to je to, co nechce. Ani moc nemá hlad, vlastně dneska jen snídala, ale ví, že to není dobré pro dvojčata, takže kvůli nim se nějak přemůže. Dojde do kuchyně, ve které jak ke svému štěstí zjistí, je sama.*Tak na co máte chuť zlatíčka?*Promluví ke svému břichu, které si zároveň pohladí.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Jasper H. Schreave

Wed Mar 25, 2020 8:44 pm
*Celou noc nespal. Nebyl toho schopný, stejně jako Charity. Když už se jí podařilo usnout, sledoval jí, jak spí a snažil se sám sebe přesvědčit, že nikam nejde a že jí neztratí. I tak se mu ale nepodařilo usnout, jako kdyby Charity zmizela, než by se probral. Hned ráno musel jít na další z hodně dlouhých porad, která se týkala pořád ještě Rhyse a Thylane, jelikož k tomu mají rádci opravdu hodně co říct, a poté i událostí na Tibunále. Musel se opravdu hodně snažit, aby mu nespadla hlava na stůl a jakmile porada skončila, vydal se pomalým krokem do komnaty. Doufal, že tam najde Charity začtenou do nějaké knížky, jako tomu běžně je, ale ona tam nebyla.* /Ne. Přece nezmizela. To by přece neudělala./ *Zavrtí rychle hlavou a přemýšlí, kde by mohla být. Jako první ho napadne kuchyně, kam prakticky doběhne, i přes únavu. Je mu jedno, že má obrovský kruhy pod očima a vlasy mu trčí do všech možných stran. Hlavní pro něj je, jestli tady někde najde Charity. Úlevně vydechne, když jí vidí stát v kuchyni.* Ahoj. *Pozdraví jí a pak k ní dojde a políbí jí lehce na čelo. Strašně rád by jí nějak pomohl, ale neví jak.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity A. Horn

Wed Mar 25, 2020 9:05 pm
*Celý den se poflakovala v zahradách, kde se vyhýbala všem v paláci a teď se rozhodla zajít do kuchyně. Pod očima má trochu kruhy. Ani neměl na to, aby se je snažila nějak zamaskovat. Promluví ke svým dětem a přemýšlí, co by si tak dala. Nemá chuť upřímně na nic, ale ví, že kvůli nim musí něco sníst.*/Jen rychle něco sním a pak se půjdu ještě projít../*Nechce se ji jít rovnou do komnaty. Ví, že až uvidí Jaspera všechno na ni padne ještě více a bude si to zase vyčítat. Ale osud jí nepřeje, protože se otevřou dveře, ve kterých se objeví on. Docela ji to vylekalo, takže i uskočila. Protože se tu objevil nějak moc rychle. Podívá se beze slova na něj.*Ahoj..*Pozdraví ho a pak sklopí pohled. Už jen to v jakém je stavu stačilo, aby si to vše začala vyčítat ještě více a to se na něj dívala jen pár vteřin. Nechá se od něj políbit na čelo a pak se podívá k ledničce.*/Asi se nedá jako plnohodnotný jídlo počítat zmrzlina, co?/*Zeptá se sama sebe v duchu. Ale vzhledem k tomu, že to je jediná věc, která zní aspoň trochu jejím uším a uším dětem lahodně, vydá se k ledničce a z mrazáku, která je ve spodnější části vytáhne zmrzlinu. Plánuje si udělat pohár.*Dáš si tady? Udělám poháry..*Zeptá se Jaspera, aniž by se na něj podívala.*
AndyHoff
AndyHoff
Posts : 4598
Join date : 23. 11. 19
Age : 21

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Jasper H. Schreave

Wed Mar 25, 2020 9:13 pm
*Když dojde do komnaty a zjistí, že tam Charity není, bojí se, že doopravdy utekla z paláce. Z celé duše doufá, že to není pravda a rychle se vydá na první místo, které ho napadne, kam Charity chodí často, kuchyně. Celou cestu od komnaty tam běží a do samotné kuchyně taky vpadne rychle. Oddychne si a když si všimne, jak uskočila, omluvně se na ní pousměje.* Promiň. Když jsem došel do komnaty a tys tam nebyla, lekl jsem se, že ... že jsi pryč. *Sklopí krátce pohled a poškrábe se na zátylku. Políbí jí na čelo a pak jí sleduje, jak jde k lednici.* Jedla jsi dneska něco pořádnýho? *Zeptá se jí starostlivě.* Ty můžeš udělat poháry a já těstovinovej salát, co ty na to? Ať se aspoň trochu najíš. A neboj, nic nevybuchne, od posledního pokusu s palačinkama jsem trénoval a jedna kuchařka tady mě naučila pár receptů. *Usměje se na ní.* Vím, jak často tady něco vaříš, tak jsem si říkal, že bysme to mohli dělat společně a něco se naučil. *Vysvětlí.*
-LF-
-LF-
Posts : 4504
Join date : 23. 11. 19
Age : 20
Location : Někde na téhle planetě

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Charity A. Horn

Wed Mar 25, 2020 9:33 pm
*Když do kuchyně někdo vtrhne, lekne se a uskočí. Když vidí, že je to jen Jasper, trochu si oddechne a zároveň má chuť proskočit oknem a utéct. Pak chápavě přikývne.*Jo, to chápu..*Včera, nebo teda dneska mu slíbila, že neuteče a trochu ji zamrzí, že ji nevěří, ale pak si uvědomí, že by asi ani neměl.*/Jsem příbuzná se zrůdou, s více zrůdami. Že se vůbec divím.. /*Asi by se ani nedivila, kdyby po tom všem zrušil jejich zasnoubení. Tak nějak to možná i čeká, že to udělá, až si uvědomí, kým je ona příbuzná a taky to, že oni sami dva jsou spolu příbuzní. I když neví jak. Pak se rozejde lednici a zeptá se, jestli si dá taky pohár. Po jeho otázce vážně zase zalituje, že neumí lhát.*Ráno jsem si vzala jablko.. Nemám na nic chuť.*Řekne. Když zmíní těstovinovej salát nadzvedne obočí a začne s představovat všechny různé scénáře, jak zvládne do pěti vteřin podpálit kuchyň. Mezitím vytáhne dvě misky. Upřímně ani na ten těstovinovej salát, ale sama ví, že má pravdu a něco pořádnýho by měla sníst a nechce ho zklamat ještě více, jak už pravděpodobně udělala. Takže pak na to jen přikývne. Nějak se prost přemůže a pár soust sní. Rychle naláme čokoládu, kterou dá do hrnce, aby se rozpustila, chce jí pak polít ještě zmrzlinu. Nakrájí mezitím ještě banán a z lednice vezme šlehačku. Je to jen byčejnej Banana split.*
Sponsored content

Kuchyně paláce - Stránka 3 Empty Re: Kuchyně paláce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru